Imobiliare Pitesti Arges

Hartă Listă
Filtre active: Arges Pitesti Terasă Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 2 camere, bloc 2014- rate fara dobanda direct la proprietar
13
4

De vânzare – apartament 2 camere, Găvana Apartamentul are 53 mp utili și 56,74 mp total, cu o compartimentare practică și spații bine proporționate. Livingul open-space cu bucătăria oferă acces direct pe balcon, iar lumina naturală intră frumos pe tot parcursul zilei. Dormitorul este separat, confortabil, ...

1696 EUR/m2 | 53 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Apartament 2 Camere TEILOR Confort 1 Decomandat Etaj 2 Renovat Boxă 8 Mp. Mobilat Și Utilat 59 Mp.
9
2

Apartament 2 camere Zona Teilor | Renovare Recentă, Mobilat Complet, Spațios, Aproape De Centru - Vă prezentăm un apartament de 2 camere, situat în zona Teilor, la doar câteva minute de centrul orașului. - - Proprietatea se remarcă printr-o renovare recentă, un design modern și o compartimentare ...

1779 EUR/m2 | 59 m2

Teilor, Pitesti, Arges

Promovat
Garsoniera Gavana, centrala termica, mobilata
11
3

Garsoniera Gavana, centrala termica, mobilata

Agentia imobiliara Project Center va propune spre vanzare garsoniera confort 1 semidecomandat, pozitionata la etajul 4 al unui bloc cu 4 etaje. Zona este foarte linistita cu magazine, piata Gavana si scoli. Garsoniera dispune de centrala termica proprie, gresie, faianta, parchet laminat, geamuri termopan, ...

1851 EUR/m2 | 27 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Hala | Spațiu comercial Bradu – vizibilitate ridicată, acces autostrada rapid
11

Această proprietate reprezintă o oportunitate strategică, combinând vizibilitatea excepțională cu funcționalitatea adaptabilă, concepută pentru a susține dezvoltarea eficientă a oricărei afaceri. Hala industrială, construită în 2018, este situată în Bradu, într-o zonă comercială activă, cu deschidere ...

781 EUR/m2 | 596 m2

Pitesti, Arges

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren intravilan 826 mp | Valea Mare-Podgoria | Utilitati
1
2

Teren intravilan 826 mp | Valea Mare-Podgoria | Utilitati

Vanzare lot de teren intravilan situat in Stefanesti, Valea Mare Podgoria intr-o zona exclusivista de vile. Terenul este imprejmuit si are o suprafata totala de 826 mp, cu o deschidere de 20,64 ml. Utilitati: curent electric, apa din retea, gaze, canalizare. Situat intr-o zona linistita, la aprox.300 ...

826 m2

Pitesti, Arges

Inchiriere Apartament 3 camere Ultracentral Pitesti
17

Inchiriere Apartament 3 camere Ultracentral Pitesti

Va prezentam spre inchiriere un superb apartament cu 3 camere excelent pozitionat Ultracentral Pitesti Acest spațiu modern, [ fond nou } oferă o combinație perfectă de confort și eleganță. Cu o suprafață utilă de 100 mp , 3 balcoane balcon , 2 bai , 2 aparate aer conditionat , centrala termica , loc ...

100 m2

Ultracentral, Pitesti, Arges

Promovat
Inchiriere Spatiu comercial 600 mp Bascov-Centru cu parcare
7

Inchiriere Spatiu comercial 600 mp Bascov-Centru cu parcare

Îți oferim spre închiriere unul din cele mai mari spați comercial din jurul Pitestului., Situat in Bascov chiar in centru într-o zonă cu vad bun, pozitionat la parterul unei cladiri cu destinatie strict comerciala. Spațiul dispune de 6 locuri de parcare private cu acces din strada principala. Compartimentarea ...

600 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Apartament 3 camere, Strada Smeurei
11

Apartament 3 camere, Strada Smeurei

Oferim spre închiriere un apartament cu 3 camere, situat într-un bloc modern, construit în anul 2020, pe Strada Smeurei, la doar 5 minute de mers pe jos de centrul Piteștiului. Apartamentul se află la etajul 2 și beneficiază de un loc de parcare privat. Este complet mobilat și utilat cu produse moderne, ...

70 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Apartament 2 camere Trivale, bloc nou, mobilat, utilat
12
2

Apartament 2 camere Trivale, bloc nou, mobilat, utilat

Agenția imobiliară Project Center vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în cartierul Trivale – Complex 2, într-un imobil nou, construit în anul 2019. Locuința este amplasată la etajul 3 din 5, oferind un echilibru ideal între confort și accesibilitate. Spațiul este bine compartimentat, ...

2091 EUR/m2 | 55 m2

Pitesti, Arges

vand apartament semidecomandat
1
8

vand apartament semidecomandat

vand apartament 2 camere ,confort 2 semidecomandat, parter, J 14, apartamentul are suprafata de 44,52 mp ,suprafata utila de 35,75mp +balcon de 8,77mp total izolat,centrala termica,termopane,centrala termica,balcon inchis fara trafic rutier,j euri ,Pitesti,Arges, Kaufland Exercitiu,exclus agentii imobiliare,65000 ...

1422 EUR/m2 | 45 m2

Pitesti, Arges

garsoniera sau apartamente  Pitesti minim 200europe luna
1
2

garsoniera sau apartamente Pitesti minim 200europe luna

inchiriez garsoniere sau apartamente in pitesti mobilate sau nemobilate incepand de la 180euro luna.se va plati in avans chiria pe o luna+ garantie contravaloarea unei chirii+50%comision dintr-o chirie la intrarea in spatiuSUPER OFERTA!!!!3 CAMERE DECOMANDAT B ANAT MOBILAT UTILAT CENTRALA250EURO ...

30 m2

Pitesti, Arges

garsoniera Eremia Grigorescu etaj1din6 ,39mp,,mobilata,utilata, 72000euro
8
2

vand garsoniera Eremie Grigorescu bloc 2010 etaj 1din6 ,mobilata utilata,centrala termica,libera,39mp,72000euro!agentia imobiliara pro life comision 2%!

1846 EUR/m2 | 39 m2

Eremia, Pitesti, Arges

3 camere Gavana platou bloc 2012 etaj 2din 3 cu loc parcare propriu ,116000euro
8
2

vand 3 camere decomandat 85mp, mobilat utilat ,bloc 2012,etaj2 din3,cu doua locuri de parcare proprii a cate 6000euro fiecare!Pret apartament 116000euro!Agentia imobiliara pro life comision 2%!

1365 EUR/m2 | 85 m2

Gavana+Platou, Pitesti, Arges

3 camere decomandate Prundu etaj 1din8,75mp, 99000euro 2

3 camere decomandate Prundu etaj 1din8,75mp, 99000euro

vand 3 camere Prundu etaj1 din8 cu centrala ,termopan,2bai,2 balcoane,75mp,99000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision 2%

1320 EUR/m2 | 75 m2

Prundu, Pitesti, Arges

VILA  Trivale d+p+1+M 90mp nivel curte 680mp cartier Faget 299000euro 4

VILA Trivale d+p+1+M 90mp nivel curte 680mp cartier Faget 299000euro

vand vila Trivale cartier Faget d+ p+1+m 90mp nivel ,curte 500mp stradala ,la demisol este beci,la parter living,baie, bucatarie,balcoane,la etaj1 sunt 3 dormitoare,camera de zi ,baie ,balcoane ,mansarda este necompartimentata.,299000euro.Agentia imobiliara pro life comision 2%.in curte se mai afla ...

1107 EUR/m2 | 270 m2

Trivale, Pitesti, Arges

garsoniera ultracentral str.Victoriei 28mp,etaj2 din4, 73000euro
7

vand garsoniera ultracentral str.Victoriei 28 MP, mobilata, utilata,etaj2 din4, 73000euro!agentia imobiliara pro life comision 2%

2607 EUR/m2 | 28 m2

Central, Pitesti, Arges

3 camere Teilor ps-uri etaj 3din4 82mp 130000euro
2
1

3 camere Teilor ps-uri etaj 3din4 82mp 130000euro

vand 3 camere zona Exercitiu-Teilor ps-uri bloc din 1988,centrala,termopan,82mp,2 bai, etaj3din4,130000euro,agentia imobililiara pro life,comision 2%!

1585 EUR/m2 | 82 m2

Teilor, Pitesti, Arges

Casa premium Gavana zona superba
20

Casa premium Gavana zona superba

O proprietate rară în cartierul Găvana, concepută pentru familii care apreciază spațiul, confortul și calitatea de excepție. Această casă combină liniștea unei zone rezidențiale cu acces rapid la școală, piață, magazine și stații de transport, oferind totodată intimitatea și siguranța unei locuințe de ...

1524 EUR/m2 | 210 m2

Pitesti, Arges

2 camere Calea Bascov ,50mp, etaj 6din10,,85000euro
10
2

2 camere Calea Bascov ,50mp, etaj 6din10,,85000euro

vand 2 camere Calea Bascov in spate la hotel Ramadda , liber ,amenajt cu centrala proprie,50mp,85000euro!Agentia imobiliara pro life comision 2%!

1441 EUR/m2 | 59 m2

Calea Bucuresti, Pitesti, Arges

2 camere Eremia Grigorescu etaj1din4 mobilat utilat lux 125000euro
7

vand 2 camere decomandat Eremia Grigorescu etaj 1din 4,55mp,bloc 1987,mobilat utilat modern de lux,125000euro!agentia imobiliara pro life ,comision 2%!

55 m2

Eremia, Pitesti, Arges

spatiu comercial central  70mp parter stradal amenajat Exercitiu 150000euro
4
1

spatiu comercial central 70mp parter stradal amenajat Exercitiu 150000euro

vand spatiu comercial central stradal 70mp amenajat EXERCITIU 150000euro agentia imobiliara pro life comision 2%

2143 EUR/m2 | 70 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

2 camere ultracentral bloc 2014 etaj2din4 amenajat mobilat 55mp 120000euro
6

vand 2 camere ultracentral IC BRATIANU bloc 2014 ,etaj2din 4,55mp, amenajat mobilat,120000euro,cu posibilitatea cumpararii loc parcare propriu la 12000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision2%!

2182 EUR/m2 | 55 m2

Ultracentral, Pitesti, Arges

4 camere Gavana3 etaj3din4 mobilat utilat 115000euro

4 camere Gavana3 etaj3din4 mobilat utilat 115000euro

vand 4 camere Gavana3 ,etaj3 din4,80mp ,2 bai,2 balcoane,mobilat,utilat,115000euro pret fix!agentia imobiliara pro life comision 2%

1438 EUR/m2 | 80 m2

Gavana 3, Pitesti, Arges

2 camere Exercitiu decomandat 55mp etaj2din4 110000euro

2 camere Exercitiu decomandat 55mp etaj2din4 110000euro

2 camere Exercitiu decomandat 55mp ,bloc 1987,etaj 2din4,renovat total 2025,110000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision 2%!

2000 EUR/m2 | 55 m2