Imobiliare Pitesti Arges

Hartă Listă
Filtre active: Arges Pitesti Terasă Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 3 camere complex exclusivist Nordmark, finisaje moderne
13

Agentia imobiliara Project Center va propune spre inchiriere apartament cu 3 camere situat in complexul exclusivist Nordmark, in partea de nord a orasului, chiar langa universitatea "Constantin Brancoveanu". Blocul este finalizat in anul 2022, totul este nou. Este situat la etajul 11 si ofera o panorama ...

80 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Ofertă! Apartament 3 Camere TEILOR PS-uri Confort 1 Decomandat 80 Mp.  An 1990 Etaj Parter Cu Balcon
4
1

Ofertă! Apartament 3 Camere TEILOR PS-uri Confort 1 Decomandat 80 Mp. An 1990 Etaj Parter Cu Balcon

SUPER OFERTĂ Exclusiv prin Agenția Imobiliară * KRISS * Apartament 3 camere TEILOR PS-uri Aproape de Centru Confort 1 Decomandat 80 mp Bloc 1990 Liber, Etaj Parter 4 Cu Balcon, Preț Ușor Negociabil ! - Într-una dintre cele mai dorite zone ale orașului, la câteva minute ...

1306 EUR/m2 | 80 m2

Teilor, Pitesti, Arges

Promovat
Apartament 4 Camere ULTRACENTRAL Confort 1 Decomandat Liber 91 Mp. 2 Balcoane 2 Băi Centrală Termică
11

Apartament 4 Camere Ultracentral La Bulevard An Construcție 1988, Etaj Intermediar, Bloc Cu Lift Descoperă un apartament spațios și luminos, situat chiar în inima orașului Pitești, pe bulevardul principal. O locuință cu adevărat rară, care îmbină avantajele unei poziționări ultracentrale cu un potențial ...

1538 EUR/m2 | 91 m2

Central, Pitesti, Arges

Promovat
Birouri de închiriat - Ideal pentru Afacerea TA!
11
1

Birouri de închiriat - Ideal pentru Afacerea TA!

Vă prezentăm doua spatii generoase pentru activitate de birou/sali de curs sau diverse activitati, situate în inima Municipiului Pitești, pe Bulevardul I.C. Brătianu (Parcare Alcadibo), la km 0 – o locație premium, perfectă pentru desfasurarea activitatii dumneavoastra. *Caracteristici Cheie: _ Vizibilitate ...

112 m2

Pitesti, Arges

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 camere Eremia Grigorescu etaj1din4 mobilat utilat lux 125000euro
7

vand 2 camere decomandat Eremia Grigorescu etaj 1din 4,55mp,bloc 1987,mobilat utilat modern de lux,125000euro!agentia imobiliara pro life ,comision 2%!

55 m2

Eremia, Pitesti, Arges

spatiu comercial central  70mp parter stradal amenajat Exercitiu 150000euro
4
1

spatiu comercial central 70mp parter stradal amenajat Exercitiu 150000euro

vand spatiu comercial central stradal 70mp amenajat EXERCITIU 150000euro agentia imobiliara pro life comision 2%

2143 EUR/m2 | 70 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

2 camere ultracentral bloc 2014 etaj2din4 amenajat mobilat 55mp 120000euro
6

vand 2 camere ultracentral IC BRATIANU bloc 2014 ,etaj2din 4,55mp, amenajat mobilat,120000euro,cu posibilitatea cumpararii loc parcare propriu la 12000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision2%!

2182 EUR/m2 | 55 m2

Ultracentral, Pitesti, Arges

4 camere Gavana3 etaj3din4 mobilat utilat 115000euro

4 camere Gavana3 etaj3din4 mobilat utilat 115000euro

vand 4 camere Gavana3 ,etaj3 din4,80mp ,2 bai,2 balcoane,mobilat,utilat,115000euro pret fix!agentia imobiliara pro life comision 2%

1438 EUR/m2 | 80 m2

Gavana 3, Pitesti, Arges

2 camere Exercitiu decomandat 55mp etaj2din4 110000euro

2 camere Exercitiu decomandat 55mp etaj2din4 110000euro

2 camere Exercitiu decomandat 55mp ,bloc 1987,etaj 2din4,renovat total 2025,110000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision 2%!

2000 EUR/m2 | 55 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

garsoniera Prundu etaj5din 7 35mp bloc apartamente 630000euro
4
1

vand garsoniera decomandata Prundu etaj 5din7 ,mobilata utilata ,bloc apartamente,izolat termic,fara centrala termica,63000euro.agentia imobiliara pro life comision 2%!

1800 EUR/m2 | 35 m2

Prundu, Pitesti, Arges

2 camere Eremia Grigorescu 85mp etaj1 si boxa 10mp 91000euro
8
4

vand apartament Eremia Grigorescu 85mp bloc 1995 cu boxa de 10mp la demisol amenajat liber 91000euro.agentia imobiliara pro life comision 2%

1071 EUR/m2 | 85 m2

Eremia, Pitesti, Arges

Închiriez Spațiu Etaj Casă Tudor Vladimirescu
10
3

Închiriez Spațiu Etaj Casă Tudor Vladimirescu

Inchiriez Etaj casa P+1 situată în Tudor Vladimirescu. Casa este renovată total, interior și exterior. Incalzire pardoseala. 2 Intrari, balcon 10 mp cu vedere către strada principală. Suprafață utila 150 mp: - 5 camere cu înălțime pereți 3,2 m hol luminos, grup sanitar. Este pretabila pentru birouri, ...

120 m2

Pitesti, Arges

Vila deosebită P+M Platou Gavana
9

Vila deosebită P+M Platou Gavana

Agenție imobiliară vinde proprietate deosebită, situată în cea mai exclusivistă și căutată zonă din Pitești, Platou Gavana, lângă pădure, într-un cadru natural liniștit, cu aer curat și acces rapid către oraș. DETALII PROPRIETATE: Suprafață teren: 300 mp Suprafață locuibilă: 160 mp Regim de ...

1813 EUR/m2 | 160 m2

Pitesti, Arges

spatiu salon înfrumusețare
5

spatiu salon înfrumusețare

salon înfrumusețare 56 mp utili poate fi utilizat si in alte scopuri teren 600 mp in afara de spațiu situat pe Calea Câmpulung. lângă pensiunea Cristal si Ara group

56 m2

Pitesti, Arges

4 camere Trivale semidecomandat
8
11

4 camere Trivale semidecomandat

Trivale 4 camere et 4 4 , suprafata 90 mp, semidecomandat, 2 bai, 2 balcoane , centrala termica. Necesita RENOVARE TOTALA.

975 EUR/m2 | 80 m2

Trivale, Pitesti, Arges

Teren PARCELABIL 6000 mp Smeura 20

Teren PARCELABIL 6000 mp Smeura

Vând teren 6000 mp , parcelabil 800-1000 mp. Utilitați la 100 m( curent, apa, canalizare si in curand si gaze) Smeura zona str. La Pruni (la 500 m de strada principala)