Promovat
Spatiu Central parter, langa liceul Zinca Golescu
5

Spatiu Central parter, langa liceul Zinca Golescu

Agentia imobiliara Project Center va propune spre inchiriere spatiu situat la parter, pe strada Egalitatii, in suprafata totala de 40 mp. Este pretabil mai multor activitati de birou sau chiar si salon de infrumusetare. Dispune de centrala termica proprie. Situat stradal, zona liceului Zinca Golescu, ...

38 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Casa Centrala de vanzare - Strada Rahovei Pitesti
20
3

Casa Centrala de vanzare - Strada Rahovei Pitesti

O oportunitate rară în inima orașului! Proprietățile din centrul Piteștiului apar extrem de rar pe piață, iar această casă solid construită, situată pe strada Rahovei, reprezintă o ocazie excelentă atât pentru locuire, cât și pentru investiție. Construită în anul 1974, din cărămidă pe structură de ...

3782 EUR/m2 | 110 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Propietar vand apartament 2 camere decomandat spatios loc de parcare inclus
5
4

Proprietar vând apartament 2 camere decomandat in Pitești zona Prundu, parchet , gresie, faianță, termopan,ușă metalică ,balcon închis , centrală proprie pe gaze și calorifere, utilat și mobilat modest,necesita modernizări după preferință,dar este locuibil. Suprafata utila este de 54 mp, Blocul are regimul ...

1315 EUR/m2 | 54 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Spatiu Birou Semicentral Pitesti
9
1

Spatiu Birou Semicentral Pitesti

Va prezentam spre inchiriere spatiu birou zona semicentrala , B-dul Republicii vis a vis de Arges Mall Pitesti , avand suprafata de 80 mp , grup sanitar , camera depozitare , balcon , situat la etajul 6 al unei constructii impunatoare , loc parcare administrator , aprox 30 locuri parcare vizitatori - ...

80 m2

Pitesti, Arges

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa de inchriat in Pitesti
1
1

Casa de inchriat in Pitesti

Ofer casa de închiriat în Pitești, 5 camere mobilate, tv, internet, lenjerie pat, bucătărie utilată, 3 Gr sanitare, parcare auto in curte, centrala termica Se emite factura

150 m2

Pitesti, Arges

garsoniera ultracentral str.Victoriei 28mp,etaj2 din4, 73000euro
7

vand garsoniera ultracentral str.Victoriei 28 MP, mobilata, utilata,etaj2 din4, 73000euro!agentia imobiliara pro life comision 2%

2607 EUR/m2 | 28 m2

Central, Pitesti, Arges

2 camere Calea Bascov ,50mp, etaj 6din10,,85000euro
10
2

2 camere Calea Bascov ,50mp, etaj 6din10,,85000euro

vand 2 camere Calea Bascov in spate la hotel Ramadda , liber ,amenajt cu centrala proprie,50mp,85000euro!Agentia imobiliara pro life comision 2%!

1441 EUR/m2 | 59 m2

Calea Bucuresti, Pitesti, Arges

2 camere Eremia Grigorescu etaj1din4 mobilat utilat lux 120000euro
7

vand 2 camere decomandat Eremia Grigorescu etaj 1din 4,55mp,bloc 1987,mobilat utilat modern de lux,120000euro!agentia imobiliara pro life ,comision 2%!

55 m2

Eremia, Pitesti, Arges

spatiu comercial central  70mp parter stradal amenajat Exercitiu 150000euro
4
1

spatiu comercial central 70mp parter stradal amenajat Exercitiu 150000euro

vand spatiu comercial central stradal 70mp amenajat EXERCITIU 150000euro agentia imobiliara pro life comision 2%

2143 EUR/m2 | 70 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

2 camere ultracentral bloc 2014 etaj2din4 amenajat mobilat 55mp 120000euro
6

vand 2 camere ultracentral IC BRATIANU bloc 2014 ,etaj2din 4,55mp, amenajat mobilat,120000euro,cu posibilitatea cumpararii loc parcare propriu la 12000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision2%!

2182 EUR/m2 | 55 m2

Ultracentral, Pitesti, Arges

4 camere Gavana3 etaj3din4 mobilat utilat 115000euro

4 camere Gavana3 etaj3din4 mobilat utilat 115000euro

vand 4 camere Gavana3 ,etaj3 din4,80mp ,2 bai,2 balcoane,mobilat,utilat,115000euro pret fix!agentia imobiliara pro life comision 2%

1438 EUR/m2 | 80 m2

Gavana 3, Pitesti, Arges

2 camere Exercitiu decomandat 55mp etaj2din4 110000euro
7
1

2 camere Exercitiu decomandat 55mp etaj2din4 110000euro

2 camere Exercitiu decomandat 55mp ,bloc 1987,etaj 2din4,renovat total 2025,110000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision 2%!

2000 EUR/m2 | 55 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

cladire p+1 b-dul Republicii total amenajata 90mp nivel 130000euro
1
1

vand cladire centru Pitesti p+1 b-dul Republicii stradal compusa din spatiu comercial stradal p+1 50mp nivel si spatiu de locuit p+1 living,2 dormitoare ,baie,bucatarie 50mp nivel amenajate,mobilate,utilate teren 90mp 130000euro agentie PRO LIFE comision 2%

722 EUR/m2 | 180 m2

Pitesti, Arges

garsoniera sau apartamente  Pitesti minim 200europe luna
1
2

garsoniera sau apartamente Pitesti minim 200europe luna

inchiriez garsoniere sau apartamente in pitesti mobilate sau nemobilate incepand de la 180euro luna.se va plati in avans chiria pe o luna+ garantie contravaloarea unei chirii+50%comision dintr-o chirie la intrarea in spatiuSUPER OFERTA!!!!3 CAMERE DECOMANDAT B ANAT MOBILAT UTILAT CENTRALA250EURO ...

30 m2

Pitesti, Arges

3 camere Gavana platou bloc 2012 etaj 2din 3 cu loc parcare propriu ,116000euro
8
2

vand 3 camere decomandat 85mp, mobilat utilat ,bloc 2012,etaj2 din3,cu doua locuri de parcare proprii a cate 6000euro fiecare!Pret apartament 116000euro!Agentia imobiliara pro life comision 2%!

1365 EUR/m2 | 85 m2

Gavana+Platou, Pitesti, Arges

garsoniera Eremia Grigorescu etaj1din6 ,39mp,,mobilata,utilata, 72000euro
8
2

vand garsoniera Eremie Grigorescu bloc 2010 etaj 1din6 ,mobilata utilata,centrala termica,libera,39mp,72000euro!agentia imobiliara pro life comision 2%!

1846 EUR/m2 | 39 m2

Eremia, Pitesti, Arges

garsoniera Prundu etaj5din 7 35mp bloc apartamente 630000euro
4
1

vand garsoniera decomandata Prundu etaj 5din7 ,mobilata utilata ,bloc apartamente,izolat termic,fara centrala termica,63000euro.agentia imobiliara pro life comision 2%!

1800 EUR/m2 | 35 m2

Prundu, Pitesti, Arges

2 camere Eremia Grigorescu 85mp etaj1 si boxa 10mp 91000euro
8
4

vand apartament Eremia Grigorescu 85mp bloc 1995 cu boxa de 10mp la demisol amenajat liber 91000euro.agentia imobiliara pro life comision 2%

1071 EUR/m2 | 85 m2

Eremia, Pitesti, Arges

casa Geamana stradal ,teren 1000mp 100000euro 2

casa Geamana stradal ,teren 1000mp 100000euro

vand casa veche 3 camere stradal la pricipala, Geamana ,teren 1000mp,toate utilitatile ,statie de autobuz,100000euro!agentia imobiliara pro life comision 2%

1667 EUR/m2 | 60 m2

Pitesti, Arges

VILA  Trivale d+p+1+M 90mp nivel curte 680mp cartier Faget 299000euro 4

VILA Trivale d+p+1+M 90mp nivel curte 680mp cartier Faget 299000euro

vand vila Trivale cartier Faget d+ p+1+m 90mp nivel ,curte 500mp stradala ,la demisol este beci,la parter living,baie, bucatarie,balcoane,la etaj1 sunt 3 dormitoare,camera de zi ,baie ,balcoane ,mansarda este necompartimentata.,299000euro.Agentia imobiliara pro life comision 2%.in curte se mai afla ...

1107 EUR/m2 | 270 m2

Trivale, Pitesti, Arges

3 camere decomandate Prundu etaj 1din8,75mp, 99000euro 2

3 camere decomandate Prundu etaj 1din8,75mp, 99000euro

vand 3 camere Prundu etaj1 din8 cu centrala ,termopan,2bai,2 balcoane,75mp,99000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision 2%

1320 EUR/m2 | 75 m2

Prundu, Pitesti, Arges

3 camere Teilor ps-uri etaj 3din4 82mp 130000euro
2
1

3 camere Teilor ps-uri etaj 3din4 82mp 130000euro

vand 3 camere zona Exercitiu-Teilor ps-uri bloc din 1988,centrala,termopan,82mp,2 bai, etaj3din4,130000euro,agentia imobililiara pro life,comision 2%!

1585 EUR/m2 | 82 m2

Teilor, Pitesti, Arges

Închiriez Spațiu Etaj Casă Tudor Vladimirescu
10
3

Închiriez Spațiu Etaj Casă Tudor Vladimirescu

Inchiriez Etaj casa P+1 situată în Tudor Vladimirescu. Casa este renovată total, interior și exterior. Incalzire pardoseala. 2 Intrari, balcon 10 mp cu vedere către strada principală. Suprafață utila 150 mp: - 5 camere cu înălțime pereți 3,2 m hol luminos, grup sanitar. Este pretabila pentru birouri, ...

120 m2

Pitesti, Arges

Vila deosebită P+M Platou Gavana
9
1

Vila deosebită P+M Platou Gavana

Agenție imobiliară vinde proprietate deosebită, situată în cea mai exclusivistă și căutată zonă din Pitești, Platou Gavana, lângă pădure, într-un cadru natural liniștit, cu aer curat și acces rapid către oraș. DETALII PROPRIETATE: Suprafață teren: 300 mp Suprafață locuibilă: 160 mp Regim de ...

1688 EUR/m2 | 160 m2