Imobiliare Pitesti Arges

Hartă Listă
Filtre active: Arges Pitesti Terasă Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Casă cu 5 camere -  Pitești - Comision 0
10
7

Casă cu 5 camere - Pitești - Comision 0

Descopera aceasta proprietate construita cu grija in anul 2010 din caramida phoroterm, izolata si finisata cu materiale de calitate. Aceasta casa se poate adapta in functie de necesitatile clientului, casa de locuit sau spatiu pentru afacerea ta. Se afla pe Strada Argeșului, aproape de centrul orașului ...

1214 EUR/m2 | 140 m2

Pitesti, Arges

Promovat
De inchiriat vila noua, zona Turcesti
14
1

De inchiriat vila noua, zona Turcesti

Agentia imobiliara Project Center va propune spre inchiriere vila situata in zona stadionului, la intrare in Turcesti. Se inchiriaza complet mobilata si utilata modern. Vila este compartimentata astfel: Parter-Living, bucatarie, wc servici; Etaj-doua dormitoare si doua bai. Suprafata construita a ...

98 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Showroom | Spatiu comercial premium, parter + etaj, multifunctional
10

Se ofera spre vanzare hala industriala / spatiu comercial premium, constructie 2021, situata strategic in Bradu, cu deschidere directa la DN 65B si acces rapid catre autostrada Pitesti–Bucuresti si drumul expres Pitesti–Craiova. Posibilitate de achizitie in rate, cu avans substantial! Proprietatea ...

950 EUR/m2 | 598 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Apartament 2 Camere EREMIA GRIGORESCU Etaj 1 Confort 1 Decomandat 85 Mp. An 1999 Mobilat Și Utilat
13

Apartament 2 Camere, Confort 1 Decomandat Eremia Grigorescu Etaj Ideal 1 4 85 Mp. Utili - Balcon 20 Mp Boxă Proprie 10 Mp Mobilat & Utilat Complet Disponibil imediat - Într-o zonă semicentrală cu tradiție, apreciată pentru liniștea ei și apropierea de centrul orașului, pe strada Eremia ...

1070 EUR/m2 | 85 m2

Negru Voda, Pitesti, Arges

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vindem ap cu 2 cam decomandate, et 2, zona Lidl Nord
15

Vindem ap cu 2 cam decomandate, et 2, zona Lidl Nord

Vindem apartament cu 2 camere decomandate situat la etajul 2 al unui bloc cu 4 etaje din zona LIDL Nord. Apartamentul se vinde mobilat si utilat , este orientat N-E.

1500 EUR/m2 | 50 m2

nord, Pitesti, Arges

Apartament 3 camere, 2 bai, decomandat, etaj 3, vedere 2 parti, renovat, utilat, mobilat, Gavana 3
10
1

Proprietar, vând apartament cu 3 camere(living + 2 dormitoare) și 2 băi, cu suprafața de 65 mp utili + balcon mare 7 mp, închis cu termopan, dispus pe partea cu bucătaria si sufrageria. Este situat în centrul cartierului Găvana 3, la doar 2.5 km de centrul orașului si 200m de pădurea Trivale, cu acces ...

1910 EUR/m2 | 72 m2

Pitesti, Arges

Schimb   apartament 5

Schimb apartament

Schimb apartament 2 camere.cf 2 etaj 3. Pitești Gavana cu apartament 2 camere semidecomandat sau cf 1.Pitesti .exclus bloc turn.etaj 4 sau in cart Razboieni. Ofer diferența. Tel

1500 EUR/m2 | 42 m2

Gavana%2b2, Pitesti, Arges

Direct proprietar, ap.2 cam 71 mp, Bd. Fratii Golesti, Pitesti, et.4 din 8, an 1993
10

Dacă îți dorești un apartament luminos, bine compartimentat și gata de mutare, această proprietate din Frații Golești poate fi exact ce cauți. Situat la etajul 4 din 8, într-un bloc construit în 1993, vedere spre sud, apartamentul oferă 70,5 mp total și un plus important: două balcoane și multiple spații ...

1548 EUR/m2 | 71 m2

Pitesti, Arges

Promovat
direct proprietar ap. 2 camere 71mp, Bd. Fratii Golesti, Pitesti, et.4 8, 1993
10
2

Dacă îți dorești un apartament luminos, bine compartimentat și gata de mutare, această proprietate din Frații Golești poate fi exact ce cauți. Situat la etajul 4 din 8, într-un bloc construit în 1993, apartamentul oferă 71 mp totali și un plus important: două balcoane și multiple spații de depozitare ...

1548 EUR/m2 | 71 m2

Bulevardul Fratii Golesti, Pitesti, Arges

Apartament 3 camere Pitesti
1

Apartament 3 camere Pitesti

Ofer spre închiriere, apartament cu 3 camere, mobilat, utilat, tv, internet, lenjerie pat, bucătărie utilată. Disponibil imediat Capacitate 6 persoane Se oferă factura

70 m2

Pitesti, Arges

Apartament 3 camere Pitesti
1

Apartament 3 camere Pitesti

Ofer spre închiriere, apartament cu 3 camere, capacitate 6 persoane, mobilat, tv, internet, lenjerie pat, bucătărie utilată, centrala termica Disponibil și perioada scurta

55 m2

Pitesti, Arges

Casa de inchriat in Pitesti
1
1

Casa de inchriat in Pitesti

Ofer casa de închiriat în Pitești, 5 camere mobilate, tv, internet, lenjerie pat, bucătărie utilată, 3 Gr sanitare, parcare auto in curte, centrala termica Se emite factura

150 m2

Pitesti, Arges

garsoniera ultracentral str.Victoriei 28mp,etaj2 din4, 73000euro
7

vand garsoniera ultracentral str.Victoriei 28 MP, mobilata, utilata,etaj2 din4, 73000euro!agentia imobiliara pro life comision 2%

2607 EUR/m2 | 28 m2

Central, Pitesti, Arges

2 camere Calea Bascov ,50mp, etaj 6din10,,85000euro
10
2

2 camere Calea Bascov ,50mp, etaj 6din10,,85000euro

vand 2 camere Calea Bascov in spate la hotel Ramadda , liber ,amenajt cu centrala proprie,50mp,85000euro!Agentia imobiliara pro life comision 2%!

1441 EUR/m2 | 59 m2

Calea Bucuresti, Pitesti, Arges

2 camere Eremia Grigorescu etaj1din4 mobilat utilat lux 120000euro
7

vand 2 camere decomandat Eremia Grigorescu etaj 1din 4,55mp,bloc 1987,mobilat utilat modern de lux,120000euro!agentia imobiliara pro life ,comision 2%!

55 m2

Eremia, Pitesti, Arges

spatiu comercial central  70mp parter stradal amenajat Exercitiu 150000euro
4
1

spatiu comercial central 70mp parter stradal amenajat Exercitiu 150000euro

vand spatiu comercial central stradal 70mp amenajat EXERCITIU 150000euro agentia imobiliara pro life comision 2%

2143 EUR/m2 | 70 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

2 camere ultracentral bloc 2014 etaj2din4 amenajat mobilat 55mp 120000euro
6

vand 2 camere ultracentral IC BRATIANU bloc 2014 ,etaj2din 4,55mp, amenajat mobilat,120000euro,cu posibilitatea cumpararii loc parcare propriu la 12000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision2%!

2182 EUR/m2 | 55 m2

Ultracentral, Pitesti, Arges

4 camere Gavana3 etaj3din4 mobilat utilat 115000euro

4 camere Gavana3 etaj3din4 mobilat utilat 115000euro

vand 4 camere Gavana3 ,etaj3 din4,80mp ,2 bai,2 balcoane,mobilat,utilat,115000euro pret fix!agentia imobiliara pro life comision 2%

1438 EUR/m2 | 80 m2

Gavana 3, Pitesti, Arges

2 camere Exercitiu decomandat 55mp etaj2din4 110000euro
7
1

2 camere Exercitiu decomandat 55mp etaj2din4 110000euro

2 camere Exercitiu decomandat 55mp ,bloc 1987,etaj 2din4,renovat total 2025,110000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision 2%!

2000 EUR/m2 | 55 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

cladire p+1 b-dul Republicii total amenajata 90mp nivel 130000euro
1
1

vand cladire centru Pitesti p+1 b-dul Republicii stradal compusa din spatiu comercial stradal p+1 50mp nivel si spatiu de locuit p+1 living,2 dormitoare ,baie,bucatarie 50mp nivel amenajate,mobilate,utilate teren 90mp 130000euro agentie PRO LIFE comision 2%

722 EUR/m2 | 180 m2

Pitesti, Arges

garsoniera sau apartamente  Pitesti minim 200europe luna
1
2

garsoniera sau apartamente Pitesti minim 200europe luna

inchiriez garsoniere sau apartamente in pitesti mobilate sau nemobilate incepand de la 180euro luna.se va plati in avans chiria pe o luna+ garantie contravaloarea unei chirii+50%comision dintr-o chirie la intrarea in spatiuSUPER OFERTA!!!!3 CAMERE DECOMANDAT B ANAT MOBILAT UTILAT CENTRALA250EURO ...

30 m2

Pitesti, Arges

3 camere Gavana platou bloc 2012 etaj 2din 3 cu loc parcare propriu ,116000euro
8
2

vand 3 camere decomandat 85mp, mobilat utilat ,bloc 2012,etaj2 din3,cu doua locuri de parcare proprii a cate 6000euro fiecare!Pret apartament 116000euro!Agentia imobiliara pro life comision 2%!

1365 EUR/m2 | 85 m2

Gavana+Platou, Pitesti, Arges

garsoniera Eremia Grigorescu etaj1din6 ,39mp,,mobilata,utilata, 72000euro
8
2

vand garsoniera Eremie Grigorescu bloc 2010 etaj 1din6 ,mobilata utilata,centrala termica,libera,39mp,72000euro!agentia imobiliara pro life comision 2%!

1846 EUR/m2 | 39 m2

Eremia, Pitesti, Arges

garsoniera Prundu etaj5din 7 35mp bloc apartamente 630000euro
4
1

vand garsoniera decomandata Prundu etaj 5din7 ,mobilata utilata ,bloc apartamente,izolat termic,fara centrala termica,63000euro.agentia imobiliara pro life comision 2%!

1800 EUR/m2 | 35 m2