Hartă Listă
Filtre active: Bacau Terasă Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Republicii-stradal-apartament 3 camere decomandate-67.000 Euro
10
2

Agenția Ostap Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere decomandate situat pe strada Republicii, în zona fostului restaurant Rodica; - este situat la etajul 4, într-un bloc cu 4 etaje; - apartamentul este recent renovat si modernizat, având toate îmbunătățirile posibile; - centrală ...

1089 EUR/m2 | 62 m2

Bacau, Bacau

Promovat
Inchiriez  camera  intr-un apartament
4
2

Inchiriez camera intr-un apartament

Inchiriez camera, si toate dependintele in bloc din centrul orasului . Utilat ,mobilat, cu tot ce este necesar . Aproape de statii de autobuz piata centrala, farmacii , locuri de munca .. Anunt valabil pentru doamne singure fara obligatii domnisoare singure, care fac naveta, care locuiesc ...

57 m2

Bacau, Bacau

Promovat
Se oferă spre vânzare / închiriere clădire cu spațiu comercial
20

Se oferă spre vânzare / închiriere clădire-spațiu comercial, situată lângă Primăria din Buciumi, într-o zonă centrală, cu vizibilitate foarte bună.Afacerea ta poate debuta imediat in aceasta locatie chiar daca eceasta este in mediul rural!! Imobilul este ideal pentru magazin (retail alimentar), cafenea, ...

5 EUR/m2 | 287 m2

Buciumi, Bacau

Promovat
Republicii-Narcisa-apartament 4 camere decomandate-centrală proprie
12
1

Agenția Ostap Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 4 camere decomandate situat pe strada Calea Republicii în zona Narcisa la etajul 10 (ultimul etaj); - apartamentul dispune de centrală termică proprie, tâmplărie PVC cu geamuri termopan, gresie, faianță, ușă metalică la intrare; - liftul ...

882 EUR/m2 | 83 m2

Bacau, Bacau

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

A 47 Vila LUX Bacău, zona Energiei  gara
10

A 47 Vila LUX Bacău, zona Energiei gara

Proprietarul vinde in Bacau zona centrala casa complet mobilata și complet utilata, Proprietarul vinde pentru 220.000 euro, eventual în două transe , Casa construita si amenajata cu mult bun gust , in anul 2005 , tehnologie norvegiană - panouri de lemn cu vata minerala , polistiren exterior complet ...

1392 EUR/m2 | 158 m2

Bacau, Bacau

Casa de vânzare în Podu Turcului
9
3

Casa de vânzare în Podu Turcului

Ofer spre vânzare un imobil + curte in loc. Podu Turcului str. Nicolae Bălcescu. Suprafața totală de 2279 mp. Casa are o suprafață de 138 mp, construita din BCA, cu acte la zi. Este compusa din 3 camere, 1 bucătărie, curent electric, apa curenta, anexe,zona foarte buna. Curtea are o suprafață mare cu ...

29 EUR/m2 | 2,279 m2

Podu Turcului, Bacau

Casă de vânzare în Mărgineni 11

Casă de vânzare în Mărgineni

Vând casă în Mărgineni judetul Bacău cu suprafața de 1100m pătrați,fara agenții,credit ipotecar,prima casă.Pentru mai multe detalii sunați la numărul de telefon

68 EUR/m2 | 1,100 m2

Margineni, Bacau

vind 1740mp intravilan Lilieci
7
9

vind 1740mp intravilan Lilieci

1740 mp intravilan, deschidere 60 mp

Lilieci, Bacau

Zona Energiei Gara - vila P+M - 155 mp cu teren 515 mp - mobilata
10

Agentia Contur Imobiliare Bacau ofera spre vanzare o vila P + M in zona Energiei Gara la doar cateva minute de centrul orasului. Accesul catre vila se face din str. Avram Iancu pe un drum de servitute. Gradina confera intimitate , liniste si este amenajata cu zona barbeque, terasa , gratar pe lemne ...

1419 EUR/m2 | 155 m2

Energiei, Bacau, Bacau

Casa de inchiriat in Hemeius, Garaj, Terasa cu gratar
20
1

Casa de inchiriat in Hemeius, Garaj, Terasa cu gratar

Inchiriez casa moderna, in Hemeius, construita in 2022, cu toate facilitatile de care ai nevoie pentru un trai confortabil: Suprafata utila: 90 mp Teren generos: 420 mp Garaj 21 mp ndash; ideal pentru masina sau depozitare Terasa cu gratar amenajat ndash; perfecta pentru relaxare Constructie din caramida, ...

90 m2

Bacau, Bacau

propietar vind casa ,spatiu comercial
2
4

propietar vind casa ,spatiu comercial

40% reducere,vind casa ,spatiu comercialdepozit și Calea Republicii 210,vitrina stradala 18m construcții 500mp,total teren975mp,380 V gaz ,canalizare

975 m2

Bacau, Bacau

Teren intravilan Comănești Bacau 3000m2
1
4

Teren intravilan Comănești Bacau 3000m2

Teren intravilan 3000 m2 situat in oras Comănești Strada Fagului . 22m deschidere la drumul principal, asfalt. usor negociabil.

3,000 m2

Comanesti, Bacau

Vila Premium la marginea padurii
10

Vila Premium la marginea padurii

Vilă Premium la Marginea Pădurii Eficiență Energetică și Confort Absolut Dacă ești în căutarea unei locuințe care îmbină liniștea naturii cu proximitatea față de oraș, această proprietate este alegerea ideală. Situată într-o locație privilegiată, la marginea pădurii, casa oferă un refugiu liniștit, ...

1543 EUR/m2 | 175 m2

Bacau, Bacau

Vand teren Bacau Comuna Letea-Veche Radomiresti 6

Vand teren Bacau Comuna Letea-Veche Radomiresti

Vand teren Bacau Comuna Letea-Veche Radomiresti Suprafața: 5000mp Latime: 22m Drum asfaltat Foarte aproape de centura nouă(autostradă) Locație pe Google Maps: https: goo.gl maps Ltmwd5tYhYrFE3pL9

Letea Veche, Bacau

Închiriez apartament
7
3

Închiriez apartament

PROPRIETAR Închiriez apartament zona Milcov 110 Etaj 3 este dotat cu bucătărie dormitor și sufragerie baie,complet mobilat preț 1500 lei detalii în privat la numărul de telefon

35 m2

Milcov, Bacau, Bacau

Teren de vanzare intravilan Bogdanesti DN11 E574
3
3

Teren de vanzare intravilan Bogdanesti DN11 E574

Teren de vanzare intravilan, in Bogdanesti, judet Bacau, DN11 E574. Suprafata totala 1432m2. Deschidere la strada 6m, teren bun pentru depozit sau cabana casa tip A, sau containere panouri sandwich, pentru care nu ai nevoie de autorizatie de constructie.Toate actele sunt in regula.

Bogdanesti, Bacau

Teren 5800mp varianta Margineni-Hemeius
2

Teren 5800mp varianta Margineni-Hemeius

Persoana fizica vand teren parcelabil 5800mp varianta Margineni - Hemeius.Zona restaurant Casablanca, statia de benzina dezafectata.Pret negociabil.

5,800 m2

Bacau, Bacau

Casă de vânzare
9
3

Casă de vânzare

Casă de vânzare. Cartier Tache centrală proprie 2 camere . Restul se vede la fața locului. Prețul este de 130000euro ușor negociabil. Accept și credit prin bancă.

1625 EUR/m2 | 80 m2

Bacau, Bacau

Teren de vanzare in comuna Letea-Veche.
3

Teren de vanzare in comuna Letea-Veche.

Teren de vanzare in comuna Letea-Veche jud Bacău str.Florilor nr.27 .Suprafață de 1528 m2 .Pe teren se află și o casă bătrânească . Tel WhatsApp

Letea Veche, Bacau

Proprietar vând apartament 3 camere Pictor Aman
10

Proprietar vând apartament 3 camere Pictor Aman

Proprietar, vand apartament cu 3 camere semidecomandat, mobilat si utilat, situat pe str. Pictor Theodor Aman, et.2 4. Preț negociabil 78000 Euro. Detalii la telefon .

1393 EUR/m2 | 56 m2

Zimbru, Bacau, Bacau

Inchiriez garsoniera superbă
5
1

Inchiriez garsoniera superbă

Inchiriez in regim hotelier garsoniera spațioasă 40 mp in zona Orizont Bacau. Locația dispune de mobila si electrocasnice noi,așternuturi si prosoape curate , smart TV si internet incluse,masina de spălat,situata la parter. Zona discreta,cu magazine peste drum,ATM uri,spital,parc ,cofetărie ...

40 m2

Bacau, Bacau

Spatiu comercial Tamasi
3
1

Spatiu comercial Tamasi

Vand doua spatii comerciale în centrul comunei Tamași

0 EUR/m2 | 800 m2

Bacau, Bacau

Teren de vanzare
4
2

Teren de vanzare

teren de vânzare în loc Darmanesti ; jud. Bacau suprafața :3753 din care: 1241 mp - intravilan 2512mp extravilan ( toată suprafața este îngrădită cu gard din lemn ) utilități : curent posibilitatea de racordare la apă curentă deschidere : aprox 20 m in spatele terenului este ...

3,753 m2

Darmanesti, Bacau

Vând apartament 3 camere Bacău zonă Orizont
9
7

Vând apartament 3 camere Bacău zonă Orizont

Vând apartament 3 camere in Bacău recent renovat etaj3 4 semidecomandat 56.mp zona Orizont. Se vinde mobilat cu toate utilitățile, Centrală termică, aer condiționat, mașină de spălat, frigider, aragaz...etc. Apa și canalizarea sunt trase separat. Mai multe detalii Tel. . Preț. 90000 euro

1429 EUR/m2 | 56 m2

Orizont, Bacau, Bacau

Categorii

Imobiliare

Județe

Bacau

Localități

Bacau (667) Onesti (149) Targu Ocna (46) Buhusi (37) Comanesti (34) Moinesti (31) Hemeius (24) Magura (19) Darmanesti (15) Slanic Moldova (15) Letea Veche (14) Lilieci (13) Margineni (12) Nicolae Balcescu (9) Racaciuni (9) Filipesti (8) Agas (7) Bogdan Voda (7) Itesti (7) Saucesti (7) Bogdanesti (6) Dumbrava (Beresti-Bistrita) (6) Luncani (6) Podu Turcului (6) Casin (5) Livezi (5) Sarata (Nicolae Balcescu) (5) Sascut (5) Traian (5) Ardeoani (4) Barati (4) Barsanesti (4) Buhoci (4) Helegiu (4) Oituz (4) Poduri (4) Secuieni (4) Targu Trotus (4) Urechesti (4) Buciumi (3) Cleja (3) Dofteana (3) Garleni (3) Gheorghe Doja (3) Harja (3) Harlesti (3) Manastirea Casin (3) Parava (3) Parincea (3) Plopana (3) Poiana Sarata (3) Prajesti (Traian) (3) Racauti (3) Rusi-Ciutea (3) Siretu (Saucesti) (3) Stejaru (3) Tamasi (3) Vermesti (3) Balanesti (Podu Turcului) (2) Beresti-Bistrita (2) Beresti-Tazlau (2) Borzesti (2) Bucsesti (2) Caiuti (2) Cotofanesti (2) Damienesti (2) Dealu Morii (2) Dienet (2) Dragusani (2) Faraoani (2) Holt (2) Horgesti (2) Leontinesti (2) Lupesti (2) Negoiesti (2) Negri (2) Oniscani (2) Palanca (2) Podis (2) Popeni (2) Radomiresti (2) Schineni (Sascut) (2) Serpeni (2) Valea Seaca (2) Zemes (2) Apa Asau (1) Balca (1) Bijghir (1) Blagesti (1) Bogdanesti (Traian) (1) Bolovanis (1) Borsani (1) Bosoteni (1) Bratesti (1) Buhocel (1) Cabesti (1) Carligi (1) Cerdac (1) Cernu (1) Ciobanus (1) Coman (1) Contesti (1) Cucuieti (Solont) (1) Darmaneasca (1) Dragesti (Damienesti) (1) Fantanele (Hemeius) (1) Fantanele (Motoseni) (1) Ferestrau-Oituz (1) Frumuselu (1) Fruntesti (1) Galbeni (Filipesti) (1) Garlenii de Sus (1) Ghimes (1) Gioseni (1) Giurgeni (1) Gura Vaii (1) Huruiesti (1) Iaz (1) Itcani (1) Izvoru Berheciului (1) Larguta (1) Luizi-Calugara (1) Magiresti (1) Marasti (1) Negulesti (1) Ocheni (1) Orbeni (1) Pancesti (1) Petricica (1) Plopu (Podu Turcului) (1) Prisaca (1) Rachitoasa (1) Racova (1) Rastoaca (1) Razesu (1) Rogoaza (1) Scarisoara (1) Schineni (Saucesti) (1) Scurta (1) Sendresti (1) Straja (1) Strugari (1) Sulta (1) Tardenii Mari (1) Tatarasti (1) Tescani (1) Valea Arinilor (1) Valea Budului (1) Valea Seaca (Nicolae Balcescu) (1) Valea lui Ion (1) Valeni (Parincea) (1) Viforeni (1) Viisoara (Targu Trotus) (1) Zapodia (Traian) (1)