Voucher credit

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

vand teren Fantanele, Hemeius, Bacau 13

vand teren Fantanele, Hemeius, Bacau

vand teren extravilan in Fantanele, comuna Hemeius, judet Bacau. terenul in suprafata de 1500 mp se afla langa padure. pret 6 euro mp Lungime 196.25 m - 200 latime 7.73 m - 8 70796 cadastru, tarla 55. P 90 19 Plan amplasament si delimitare Margineni

Fantanele (Hemeius), Bacau

De vanzare casa,Fantanele,Bacau
8

De vanzare casa,Fantanele,Bacau

De vanzare - Casa pe parter,Fantanele,Jud Bacau Pret 89500 euro Suprafata 48,80 mp Suprafata teren 2259 mp Deschidere 20 ml 2 camere,beci,apa,gaz la poarta,canalizare in fata curtii Gradina,vita de vie pe rod,Pomi fructiferi Proprietate ideala pentru constructia mai multor case,aproape de oras,aer ...

1834 EUR/m2 | 49 m2