Promovat
PACHET: 2 apartamente cu 3 camere în Zona Ultracentrală Onești (Bd Oituz 14 și Tineretului 10)
10
2

1. Primul apartament cu 3 camere este semidecomandat, are 62mp (58mp util), etaj 1 din 4, Zona Ultracentrală Onești (Bd Oituz 14, cu vedere la bulevard, peste drum de Victoria Shopping Center). Prețul reflectă locația ultracentrală, apartamentul fiind adecvat atât pentru locuit cât și pentru office ...

1000 EUR/m2 | 120 m2

Ultracentral, Onesti, Bacau

Promovat
Inchiriez Garsoniera in Onesti, ultracentral
10

Inchiriez Garsoniera in Onesti, ultracentral

Inchiriez Garsoniera in Onesti, ultracentral Bloc proaspat renovat si modernizat. Complet mobilat si utilat. Preferabil pe termen lung(min 1 an) Pret sub 1 an = 260 Eur luna Sub 6 luni = 280 Eur luna Sub 3 luni = 300 Eur luna Garantie perceputa pe 2 luni corespunzator tipului de contract

25 m2

Onesti, Bacau

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând  inchiriez spații comerciale Onești
8

Vând inchiriez spații comerciale Onești

Onești Randament Garantat, Chiriaș stabil, Zona Ultra-Centrală Oportunitate rară de achiziție a unui activ imobiliar comercial in suprafata de 400 mp, situat in Onesti, pe Bulevardul Oituz nr.23, aproape de Primăria noua, cu deschidere stradala, în zona cu cel mai intens si constant trafic pietonal ...

400 m2

Onesti, Bacau

Apartament de vanzare 2

Apartament de vanzare

Vând apartament cu 4 camere,zona de sus.Este situat la etajul 1,dispune de centrala termica noua,ușa metalica,doua balcoane ,doua bai,termopane la o camera.

1000 EUR/m2 | 65 m2

Onesti, Bacau

Vand apartament 3 camere decomandat Onesti
6

Vand apartament 3 camere decomandat Onesti

Apartament 3 camere decomandat, centrala termica, usa metalica, parchet, gresie, faianta, balcon, doua debarale, suprafata utila 69 m , etaj 5 10, mobilat complet și parțial utilat, frigider, televizor, gata de utilizare, pret 75.000 Euro, negociabil.

1087 EUR/m2 | 69 m2

Onesti, Bacau

vand apartament 4 camere B-ul Oituz nr 28/2 21

vand apartament 4 camere B-ul Oituz nr 28/2

apartament 4 camere ;2 bai ;cenrala proprie ;geamuri termopan ;proaspat zugravit;liber

581 EUR/m2 | 86 m2

Onesti, Bacau

vand 2 apartamente in zona centrala respectiv B-ul Oituz si str TINERETULUI cu centrala proprie 3

vand 2 apartamente in zona centrala respectiv B-ul Oituz si str TINERETULUI cu centrala proprie

-B-ul Oituz ;4 camere ,termopan, centrala ,balcon,doua bai liber ,etaj 4 50000 euro -str Tineretului ;2 camere ,termopan,centrala,doua bai ,boxa, parter suprainaltat 43000euro

667 EUR/m2 | 75 m2

Onesti, Bacau

apartamente de vanzare in Onesti pe B-ul Oituz si pe str Tineretului libere 4

apartamente de vanzare in Onesti pe B-ul Oituz si pe str Tineretului libere

-apartament 4 camere cu centrala ,balcon,geamuri termopan etajul 4 (75mp)-B-ul oituz -50000Euro -apartament 2 camere cu centrala ,gemuri termopan +boxa parter inaltat (64MP) -45000 euro aprtamentele sant decomandate tel contact

667 EUR/m2 | 75 m2

Onesti, Bacau

Vand apartment decomandat 2 camere
3
6

Vand apartment decomandat 2 camere

Vand apartment decomandat 2 camere in Onesti, Et 3 4 Se vinde mobilat.

48 m2

Onesti, Bacau

Vând teren intravilan in comuna Mănăstirea Cașin
3
3

Vând teren intravilan in comuna Mănăstirea Cașin

Vând teren intravilan in comuna Mănăstirea Cașin, situat pe str Păcii, judetul Bacău, suprafață de 830mp, deschidere 24ml.. schimb și cu auto,preț 14500euro...tel

830 m2

Onesti, Bacau

Vand apartament 2 camere
5
1

Vand apartament 2 camere

Ofer spre vânzare apartament 2 camere , confort 1 , decomandat, etaj 3 10 in zona centrala , aproape de Magazinul Universal.( strda Tineretului 12).Centrala pe gaz, termopane , balcon inchis cu termopan ,2 holuri, izolat termic , boxa la subsolul blocului , scara curata , linistita .

1000 EUR/m2 | 53 m2

Onesti, Bacau

Am de inchiriat apartament
6
39

Am de inchiriat apartament

De inchiriat apartament 2 camere , semidecomandat , mobilat si utilat complet, strada Saturn, bloc 6, scara A, etaj 3, ONESTI.JUDETUL BACAU Detine centrala proprie, termopane, Acces din strada, loc parcare masina, Vecini buni, magazine, scoala, gradinita in apropiere.chiria si garantia pe 1 luna. Va ...

42 m2

Nord, Onesti, Bacau

Vând garsonieră
3
1

Vând garsonieră

Vând garsonieră cf2.acte la zi fără datorii,îmbunătățiri:ușă metalică,geamuri termopan,lângă Kaufland.

1000 EUR/m2 | 20 m2

Onesti, Bacau

2 și 3 camere 10 10 semi-decomandate Onești județul Bacău
4
6

2 și 3 camere 10 10 semi-decomandate Onești județul Bacău

2 și 3 camere 10 10, semi-decomandate Onești județul Bacău. Blocuri construite în 1976 și respectiv în 1974, foarte rezistente și foarte curate. Străzile: Saturn 4 și respectiv Mercur 2, intrări securizate, băi cu geam, ferestre mari. Vecini foarte civilizați. Uși metalice, tâmplărie PVC cu geamuri ...

667 EUR/m2 | 45 m2

Central, Onesti, Bacau

Teren in Slănic  Moldova,Onești  și Poiana Sarata
10
4

Teren in Slănic Moldova,Onești și Poiana Sarata

Se vind sau închiriază teren intravilan în suprafață de 3200mp la 37Emp și 2700mp +casă bătrînesca cu posibilitate de parcelare la preț de 70E.mp, pe str.Nicolae Bălcescu și Păltiniș nr.6 în Onești 1400mp+casă bătrînesca la 45E.mp neg.pe Calea Adjudului lîngă vulcanizari.In Poiană Sărată ...

1,000 m2

Onesti, Bacau

Inchiriez teren langa cimitir Red Onesti
10
1

Inchiriez teren langa cimitir Red Onesti

Inchiriez teren langa cimitir Red Onesti (419 metri patrati) Imprejmuit cu gard metalic, 2 intrari: dinspre Str. Eternitatii si dinspre Str. Redului Pretabil multiple genuri de afaceri Posibilitate utilitati: apa canal electricitate gaze

414 m2

Onesti, Bacau

Vila cu teren in Onesti, cartier Andrasiesti
9
2

Vila cu teren in Onesti, cartier Andrasiesti

Vila in cartier Andrasiesti , construcție finalizată in 2022. Casa este compusă din P+M, 120 mp cu teren 534 mp. Este împărțită in P- camera zi, bucatarie-living open space, canara, camera centralei, hol și baie Încălzire cu termosemineu peleti Casa este f bine izolata. Din bucatarie se poate ieși in ...

1817 EUR/m2 | 120 m2

Onesti, Bacau

Închiriez garsoniera Onesti
5
1

Închiriez garsoniera Onesti

Garsoniera , suprafata 24 mp, situat in centru , etaj 3 centrala termica, foarte bine izolat termic, complet mobilata si utilata cu electrocasnice, zonă foarte liniștită, in blocul nou reabilitat din Quartal. Exclus animale companie si fumat in interior. Contract inchiriere perioada minim 1 an. Pret ...

35 m2

Onesti, Bacau

Inchiriez spatiu comercial in zona Dalas 2

Inchiriez spatiu comercial in zona Dalas

Ofer spre inchiriere spatiu comercial de 200 mp situatat pe centura orasului in zona Dalas . Pentru mai multe detalii va rog sa sunati la nr de tel afisat

200 m2

Onesti, Bacau

Spațiu comercial de vânzare
4

Spațiu comercial de vânzare

Persoană fizică, vând spațiu comercial la parter în strada Cireșoaia 2, clădire construită clădire în cadre din beton armat, suprafața 23 mp, preț 32 000 euro, provine din dezmembrarea unui apartament(se vinde și apartamentul separat), branșamente separate la gaz și curent, autorizație de construire ...

1391 EUR/m2 | 23 m2

Onesti, Bacau

Apartament 3 camere-cvartal Onesti
5
1

Apartament 3 camere-cvartal Onesti

Apartament cu 3 camere amplasat în zona linistita-Cvartal,cu balcon si cu boxa la subsol,la etajul 2 în bloc de locuinte S+P+2.Tîmplarie exterioara din aluminiu+geam termopan,usi interioare din lemn,usa metalica de acces,încalzire cu calorifere metalice+CT gaz metan,aparate de aer conditionat în fiecare ...

951 EUR/m2 | 61 m2

Onesti, Bacau

garsoniera 1

garsoniera

de vânzare negociabil

1091 EUR/m2 | 33 m2