Hartă Listă
Filtre active: Bihor Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament cu 2 camere de vânzare în zona Centrală
11
7

Apartament cu 2 camere de vânzare în zona Centrală

Vă propunem spre vânzare un apartament modern, recent renovat, cu 2 camere, situat vis-a-vis de parcul 1 Decembrie. Acesta este situat la parterul unui bloc de locuințe bine întreținut. Apartamentul are o compartimentare semidecomandată, cu o suprafață utilă de 44,7 mp, fiind compus din living cu bucătărie ...

2671 EUR/m2 | 45 m2

Centru Civic, Oradea, Bihor

Promovat
Antony Estate | Anatolia Villa - casa de vanzare, Cheriu - Bihor
10
5

COD: CI!Atentie, imobilul se va preda gol.Vă propunem spre vânzare o casă, independentă, aflată în Cheriu, Bihor.Numele acestei proprietăţi este: "Anatolia Villa".Pret semifinisat avansat(la alb) 137.000e,iar la cheie 149.000e!Casa are o suprafaţă ...

1370 EUR/m2 | 100 m2

Cheriu, Bihor

Promovat
Apartament 2 camere, ultracentral-zona Parc Balcescu-Pret 124.900 euro
6
2

Un apartament cu suflet în inima Oradiei – 3.80 m înălțime, balcon la parc, renovat premium Dacă îți dorești ceva mai mult decât „un apartament”, acesta e genul de proprietate care nu apare des: în centrul istoric al Oradiei, într-o clădire din 1913, foarte sănătoasă, cu pereți groși (60 cm) și fără ...

2015 EUR/m2 | 62 m2

ultracentral, Oradea, Bihor

Promovat
Oportunitate turistică în comuna Roșia 10.059 mp teren
3
1

Oportunitate turistică în comuna Roșia 10.059 mp teren

Vă prezentăm un teren cu potențial turistic excepțional, situat în comuna Roșia, într-o zonă de o frumusețe naturală rară, aflată între Cheile Cuților, Peștera Prăbușită și Belvedere Stanu Mic. Terenul are o suprafață totală de 10.059 mp, este extravilan și se află într-o zonă protejată – rezervația ...

10,059 m2

Rosia, Bihor

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Antony Estate | Oportunitate de investitie, Ferma Padurea Galbena  - Cehal, Marghita
14
6

Antony Estate | Oportunitate de investitie, Ferma Padurea Galbena - Cehal, Marghita

COD: AAVă oferim spre vânzare, în exclusivitate, o fermă complet funcțională, situată în localitatea Cehal, județul Satu Mare !Aceasta reprezintă o oportunitate rară de a investi într-o fermă bine echipată și diversificată, ...

675,000 m2

central, Oradea, Bihor

Proprietate cu crama, Ultracentral, casa de vanzare, Oradea, Bihor
20
17

COD: PNVă propunem spre vânzare o casă, intr-o zona rezidentiala, acces comun, un mediu linistit si civilizat cu o comunitate selecta, imobilul se gaseste pe strada. Cuza Voda, Oradea.Numele acestei case este: "Proprietate cu Crama".Casa are o suprafaţă construită ...

1329 EUR/m2 | 124 m2

ultracentral, Oradea, Bihor

Antony Estate | Starlight House casa de vanzare, Oradea Bihor
14
1

COD: CIStartlight House - casă de vânzare P+1+M, BH, OradeaVă propunem spre vânzare o casă P+1+M, independentă, aflată la doar 2 KM de centrul orasului Oradea.Numele acestei proprietăți este: Starlight House.Casa are o suprafață construită ...

1383 EUR/m2 | 300 m2

podgoria, Oradea, Bihor

Promovat
Apartament de vanzare, 3 Camere, Rogerius, Oradea
11
3

Apartament de vanzare, 3 Camere, Rogerius, Oradea

COD: PN Vă propunem spre vânzare în exclusivitate un apartament cu 3 camere - decomandat, mobilat și utilat, situat in zona Rogerius, str. George Calinescu - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 8 etaje, fiind situat la mansarda acestuia.Deține ...

1369 EUR/m2 | 65 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Apartament de vanzare, 2 Camere, Baile Felix.
13
5

Apartament de vanzare, 2 Camere, Baile Felix.

COD: PN Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere - Open Space, Etajul 2 din 4, mobilat și utilat, situat in zona Baile Felix, str. Fragilor - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 4 etaje, fiind situat la etajul 2 al acestuia.Deține o suprafață ...

1854 EUR/m2 | 48 m2

periferie, Oradea, Bihor

Antony Estate | Teren intravilan, de vanzare - Biharia, Bihor
2
1

COD: FBVă propunem spre vânzare în exclusivitate, un teren intravilan, aflat într-o locație de maxim interes în localitatea Biharia, Bihor.Suprafața totală cumulată a terenului este de 1.282 m².Prețul terenului este de 23,33€/m², anume: ...

1,282 m2

Biharia, Bihor

Apartament de vanzare, 3 Camere, Central Oradea
5
6

Apartament de vanzare, 3 Camere, Central Oradea

COD: PNVă propunem spre vânzare un apartament cu 3 camere la curte comuna, situat Central, str. Simon Barnutiu - Oradea.Imobilul se vinde cu proiect de mansardare, transformare in spatiu comercial.Acesta mai dispune de o terasa si o pivnita.Deține o suprafață totală de ...

975 EUR/m2 | 81 m2

central, Oradea, Bihor

Antony Estate I Teren de vanzare, Uileacu de Cris, Bihor
4

Antony Estate I Teren de vanzare, Uileacu de Cris, Bihor

COD: NPVă propunem spre vânzare în exclusivitate, un teren intravilan, aflat într-o locație de maxim interes în localitatea Uileacu de Cris, Bihor, 21 de KM fata de Oradea.Suprafața totală cumulată a terenului este de 5.300 m².Prețul terenului ...

5,300 m2

Uileacu de Cris, Bihor

Antony Estate | Chirie, 2 cam, Ultracentral - Oradea
10

Antony Estate | Chirie, 2 cam, Ultracentral - Oradea

COD: DMVă propunem spre închiriere un apartament cu 2 camere, decomandat, Etajul 1 din 2, complet mobilat și utilat, situat in zona Ultracentrala - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 2 etaje, fiind situat la etajul 2 al acestuia. Blocul fiind dotat cu acoperisDeține ...

65 m2

ultracentral, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie, Bloc NOU, 2 Cam, Nufarul, Oradea
12

Antony Estate | Chirie, Bloc NOU, 2 Cam, Nufarul, Oradea

Vă propunem spre închiriere un apartament cu 2 camere, decomandat, Etajul 1 din 3, complet mobilat și utilat, situat in zona Nufarul pe strada Nufarului - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 3 etaje, fiind situat la etajul 1 al acestuia. Blocul fiind dotat ...

55 m2

nufarul, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Hala Depozit - 17 mp, Calea Clujului - Oradea
1

COD: FAVă propunem spre închiriere un Depozit de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe Calea Clujului - Oradea.Preţul chiriei este de 4,11 EUR/mp EUR fără TVA, 70 EUR fără TVA (4,89 EUR/mp - 83,30 EUR cu TVA inclus).La preţul ...

17 m2

calea clujului, Oradea, Bihor

Antony Estate I Vanzare, Ap 2 Camere, Rogerius, Oradea
12
6

Antony Estate I Vanzare, Ap 2 Camere, Rogerius, Oradea

COD: PN Vă propunem spre vânzare în exclusivitate un apartament cu 2 camere - nedecomandat, mobilat și utilat, situat in zona Rogerius, str. Italiana - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 4 etaje, fiind situat la etajul 4 al acestuia.Deține o suprafață ...

1445 EUR/m2 | 47 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Teren intravilan, de vanzare - Oradea, Bihor
5
2

Teren intravilan, de vanzare - Oradea, Bihor

COD: PN Vă propunem spre vânzare, un teren intravilan, aflat într-o locație de maxim interes în localitatea Oradea Bihor.Suprafața totală cumulată a terenului este de 6.583 m².Prețul terenului este de 37,00€/m², anume: 243,571 € întregul ...

6,583 m2

dealuri oradea, Oradea, Bihor

Casa de vanzare, 2 Camere, Hiduselul de Sus
13
5

Casa de vanzare, 2 Camere, Hiduselul de Sus

COD: PNVă propunem spre vânzare o casa ideala pentru cei care vor liniste dar aproape de oras, aceasta imbina confortul modern cu frumusetea rustica.Imobilul se află în Hidiselu de Sus, la doar 18 km distanta de Oradea.Ce o face speciala?Deține o livada generoasa atat in spatele ...

2198 EUR/m2 | 50 m2

Hidiselu de Sus, Bihor

Antony Estate | Apartament de vanzare, 2 Camere, Ultracentral, Oradea
10
1

COD: DCVă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, etajul 4 din 4, situat in zona Ultracentrala pe stada Iuliu Maniu - Oradea.Imobilul se află într-o clădire cu 4 etaje, fiind situat la etajul 4 acesteia. Blocul dispune de liftDeține o suprafață totală ...

3033 EUR/m2 | 61 m2

ultracentral, Oradea, Bihor

Promovat
Apartament de inchiriat, 2 Camere, Open Space, Ultracentral, Oradea
8
3

COD: PNVă propunem spre închiriere un apartament cu 2 camere, open space, complet mobilat și utilat, situat in zona Principatelor Unite - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 4 etaje, fiind situat la etajul 3 si 4 al acestuia.La preluarea imobilului, se percepe ...

85 m2

ultracentral, Oradea, Bihor

Antony Estate | Teren intravilan de vanzare, Oradea-Bihor
3
6

Antony Estate | Teren intravilan de vanzare, Oradea-Bihor

COD: CIVă propunem spre vânzare în exclusivitate, un terenuri intravilante, aflate într-o locație de maxim interes în zona Dealurilor Oradea, Bihor.Suprafetele parcelelor sunt de 850m²/840m²/980m².Pretul este de 54€/m², anume: 45.360 € pentru ...

850 m2

dealuri oradea, Oradea, Bihor

Antony Estate | Vanzare Water Lily Casa NOU! - Rontau, Bihor
13

COD: ASVă propunem spre vânzare o casă, independentă, aflată în localitatea Rontau, Bihor.Numele acestei proprietăți este: Water Lily HouseCasa are o suprafață construită de 130 m², iar suprafața utilă a acesteia este de 110 m² ...

1045 EUR/m2 | 110 m2

Rontau, Bihor

Apartament de inchiriat, 4 Camere, Ultracentral, Oradea
13
2

Apartament de inchiriat, 4 Camere, Ultracentral, Oradea

COD: PNVă propunem spre închiriere un apartament cu 4 camere - decomandat, complet mobilat și utilat, situat pe strada Tudor Vladimirescu - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 2 etaje, fiind situat la parterul acestuia. Deține o suprafață totală ...

105 m2

ultracentral, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie 1 Cam, Rogerius Oradea
10
1

Antony Estate | Chirie 1 Cam, Rogerius Oradea

Vă propunem spre închiriere un apartament cu 1 camere, Etajul 3/9, complet mobilat şi utilat, situat in Rogerius, Str. Aluminei - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 9 etaje, fiind situat la etajul 3 al acestuia. Blocul detine lift.Deţine o suprafaţă ...

31 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Categorii

Imobiliare

Județe

Bihor

Localități

Salvează căutarea