Imobiliare Bihor

Hartă Listă
Filtre active: Bihor Companii Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Vand casa plus anexa Tamaseu  SC-200 mp , teren 3040 mp , gaz , la sosea , aproape strand
30
3

Vand casa plus anexa Tamaseu SC-200 mp , teren 3040 mp , gaz , la sosea , aproape strand

Vand casa si anexa pe nivel parter SC -200 mp , la Tamaseu , central la sosea in zona Strand , compusa din 2 dormitdeoare , living , baie , bucatarie , hol mare la intrare , camara ,beci , terasa mare spre curte , plus o anexa compusa din 2 camere , bucatarie , hol , gradina cu pomi fructiferi , intrare ...

526 EUR/m2 | 170 m2

Central, Oradea, Bihor

Promovat
TEREN DE VANZARE | INTRAVILAN | 1638 MP | BEIUS
2
1

TEREN DE VANZARE | INTRAVILAN | 1638 MP | BEIUS

UP IMOBILIARE va ofera spre vanzare, in exclusivitate. Teren intravilan in Beius, strada Viile. O oportunitate excelenta de investitie in orasul Beius! Va propunem un teren intravilan generos, situat intr-o zona linistita, cu acces rapid catre toate facilitatile orasului. Utilitati disponibile la strada: ...

1,638 m2

central, Beius, Bihor

Promovat
Casa de vanzare in Ant.
3
15

Casa de vanzare in Ant.

Casa de vacanță în satul Ant, județul Bihor! Această proprietate deosebită se află pe malul Crișului, într-o zonă splendidă și liniștită, perfectă pentru relaxare. Casa dispune de un puț forat la 110 metri, asigurând apă potabilă de calitate. Imobilul se întinde pe o suprafață generoasă de 841 mp, incluzând ...

288 EUR/m2 | 80 m2

Ant, Bihor

Promovat
Ap 2 camere, tip X,  mobilat, utilat, Str Bumbacului-74.500 euro neg
6
1

Ap 2 camere, tip X, mobilat, utilat, Str Bumbacului-74.500 euro neg

Immosell.ro vă prezintă un apartament deosebit, tip X, complet mobilat și utilat, situat într-o zonă liniștită și bine conectată a cartierului Nufărul, pe strada Bumbacului, Oradea. Cu o suprafață utilă de 41 mp și o suprafață construită de 57 mp, incluzând un balcon generos, locuința beneficiază de ...

1620 EUR/m2 | 46 m2

lotus, Oradea, Bihor

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Antony Estate | Casa cu Livada – proprietate deosebita, 300 pomi fructiferi
15

COD: CDVă propunem spre vânzare o proprietate deosebită, aflată în municipiul Oradea, pe strada Prunilor, într-o zonă liniștită, cu acces facil către oraș.Casa principală are o suprafață utilă de aproximativ 300 m², iar ...

1667 EUR/m2 | 300 m2

oncea, Oradea, Bihor

Antony Estate | Apartamente noi 2 camere - pret dezvoltator, Iosia
4

PRIMA URBANA | Apartamente noi direct de la dezvoltator | Prețuri începând de la 95.000 € + TVAVă prezentăm apartamente noi disponibile în ansamblul rezidențial PRIMA URBANA, situat pe strada Tudor Vladimirescu, în cartierul Iosia, Oradea. Proiectul oferă ...

2388 EUR/m2 | 40 m2

iosia, Oradea, Bihor

Antony Estate | Apartamente noi 3 camere - pret dezvoltator, Iosia
4
1

PRIMA URBANA | Apartamente noi direct de la dezvoltator | Prețuri începând de la 130.000 € + TVAVă prezentăm apartamente noi disponibile în ansamblul rezidențial PRIMA URBANA, situat pe strada Tudor Vladimirescu, în cartierul Iosia, Oradea. Proiectul oferă ...

2241 EUR/m2 | 58 m2

iosia, Oradea, Bihor

Antony Estate | Case noi - pret dezvoltator, Nufarul
4

Antony Estate | Case noi - pret dezvoltator, Nufarul

PRIMA VILLA – | Case noi direct de la dezvoltator | Prețuri începând de la 172.900 € + TVA Vă prezentăm case noi disponibile în ansamblul rezidențial PRIMA VILLA, situat pe strada Țiglarilor, în cartierul Nufarul, Oradea. Proiectul oferă ...

1441 EUR/m2 | 120 m2

nufarul, Oradea, Bihor

4

PRIMA ARENA – Bloc A4 | Apartamente noi direct de la dezvoltator | Prețuri începând de la 121.200 € + TVAVă prezentăm apartamente noi disponibile în ansamblul rezidențial PRIMA ARENA, situat pe strada Octavian Goga, în cartierul Iosia, Oradea. Proiectul ...

2619 EUR/m2 | 56 m2

iosia, Oradea, Bihor

Antony Estate | Apartamente noi 3 camere - pret dezvoltator, Nufarul
2
1

PRIMA GREEN – Bloc P1 | Apartamente noi direct de la dezvoltator | Prețuri începând de la 95.000 € + TVAVă prezentăm apartamente noi disponibile în ansamblul rezidențial PRIMA GREEN, situat pe strada Ion Bradu, în cartierul Nufărul, Oradea. ...

1845 EUR/m2 | 65 m2

nufarul, Oradea, Bihor

Antony Estate | Apartament de închiriat, 3 camere, Victoria Rezidential - Oradea
12

COD: AAVă propunem spre închiriere un apartament cu 3 camere, decomandat, Etajul 4 din 10, complet mobilat și utilat, situat in zona Nufarul - Oradea, in ansamblul rezidential Victoria 1.Cladirea B este dotata cu lift si interfon smart. Apartamentul deține o suprafață totală ...

82 m2

nufarul, Oradea, Bihor

Apartament de vanzare cu 2 camere, Ultracentral, Oradea
10
3

Apartament de vanzare cu 2 camere, Ultracentral, Oradea

COD: MCVă propunem spre vânzare în exclusivitate un apartament cu 2 camere - open space, Etajul 1 din 2, complet mobilat și utilat, situat in zona Ultracentral - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 2 etaje, fiind situat la etajul 1 al acestuia. Blocul ...

2015 EUR/m2 | 62 m2

ultracentral, Oradea, Bihor

Antony Estate | Spatiu Comercial de inchiriat - Zona Centrala, Oradea
7

COD: DCVă propunem spre închiriere un Spatiu comercial, Birou, Salon, Cabinet de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat în zona Centrala - Oradea.Caracteristicile spațiului:- Suprafață totală utilă 64m²;- 3 Încăperi;- ...

64 m2

central, Oradea, Bihor

Antony Estate | Birou de inchiriat, Zona Centrala-Oradea
4

Antony Estate | Birou de inchiriat, Zona Centrala-Oradea

COD: SBVă propunem spre închiriere un Birou, aflat într-o zonă de maxim interes,situat în zona Centrala- Oradea.Biroul este amplasat la Etajul 1 al imobilului.Caracteristicile spațiului:- Suprafață totală utilă 30 m²;- 1 Baie de serviciu;- Acces ...

30 m2

central, Oradea, Bihor

Antony Estate | Spatiu Comercial de inchiriat - Zona M. Eminescu, Oradea
4
1

COD:DCVă propunem spre închiriere un Spatiu comercial, Birou, Salon, Cabinet de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes,situat în zona Centrala- Oradea.Caracteristicile spațiului:- Suprafață totală utilă 29m²;- 2 Încăperi;- ...

29 m2

central, Oradea, Bihor

Antony Estate | City View - Spatiu de inchirirat cu 3 birouri - Zona Dacia, Oradea
9

COD: DCVă propunem spre închiriere un spațiu pentru birouri cu City View, situat în zona Bulevardul Decebal – Oradea, la etajul 10 al unui bloc cu lift. Suprafața utilă este de 74,5 mp.Spațiul este compartimentat în 3 încăperi separate (sală ...

74 m2

dacia, Oradea, Bihor

Antony Estate | Vanzare Hala - 2020 mp, Borsului - Oradea
11

Antony Estate | Vanzare Hala - 2020 mp, Borsului - Oradea

COD: RFVă propunem spre vanzare în exclusivitate o Hală Industrială aflată într-o zonă de maxim interes, situată pe Ion Mihalache - Oradea, Bihor.Hala este situata pe un teren de 3621 mp, astfel dispune si de o curte generoasa.Caracteristicile imobilului:- Suprafaţă ...

394 EUR/m2 | 2,019 m2

vest, Oradea, Bihor

Antony Estate | Vanzare 2 Cam, Bloc NOU, Decomandat - Cantemir
12

COD:FAVă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, în bloc nou, decomandat, la etajul 1 din 3, situat în zona Cantemir - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 3 etaje, fiind situat la etajul 1 al acestuia. Deține o suprafață totală ...

2000 EUR/m2 | 55 m2

cantemir, Oradea, Bihor

Antony Estate | Spatiu Comercial de inchiriat, Iosia
5

Antony Estate | Spatiu Comercial de inchiriat, Iosia

COD: FAVă propunem spre închiriere un spatiu comercial, situat la parterul unui cladiri în zona Iosia - Oradea.Prețul de închiriere este de 650 euro. Caracteristicile imobilului:- Suprafață totală utilă 70 m²;- Trei încăperi ;- 1 Grup sanitar;Confortul ...

70 m2

iosia, Oradea, Bihor

3

PRIMA ARENA – Bloc A4 | Apartamente noi direct de la dezvoltator | Prețuri începând de la 101.500 € + TVAVă prezentăm apartamente noi disponibile în ansamblul rezidențial PRIMA ARENA, situat pe strada Octavian Goga, în cartierul Iosia, Oradea. Proiectul ...

2360 EUR/m2 | 43 m2

iosia, Oradea, Bihor

Antony Estate | Apartamente noi 2 camere - pret dezvoltator, Nufarul
3

2032 EUR/m2 | 47 m2

nufarul, Oradea, Bihor

Antony Estate | River View - Apartament de inchiriat - Zona Ultracentrala, Oradea
9
1

COD: DCVă propunem spre închiriere un apartament cu 2 camere, complet mobilat și utilat, situat in zona Ultracentrala- Oradea.Deține o suprafață utilă este de 31 mp.La preluarea imobilului, se percepe valoarea cumulată a unei (1) chirii lunare, ca și garanție. ...

31 m2

central, Oradea, Bihor

Antony Estate | Spatiu Comercial de inchiriat - Ultra Central
4

COD: FAVă propunem spre închiriere un spatiu comercial, situat la parterul unui cladiri în zona ultracentrală - Oradea.Prețul de închiriere este de 700 euro. La preluarea spațiului se achită 2 luni de garanție. Imobilul este încadrat ca și spațiu ...

51 m2

ultracentral, Oradea, Bihor

Antony Estate | Hala de inchiriat, In Cauaceu
6

Antony Estate | Hala de inchiriat, In Cauaceu

COD: DC Vă propunem spre închiriere în exclusivitate o Hală aflată într-o zonă de maxim interes, situată în Cauaceu.Prețul chiriei este de 1000€, negociabil.La preluarea imobilului, se percepe valoarea cumulată a unei (1) chirii lunare, ...