Imobiliare Bihor

Hartă Listă
Filtre active: Bihor Terasă Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
APARTAMENT 2 CAMERE | ETAJ 3 | TIP Z | ZONA ROGERIUS | ORADEA
11
3

UP IMOBILIARE va prezinta in exclusivitate o oferta deosebita: Apartament cu 2 camere, tip Z, etaj intermediar, apartament de mijloc, pe soare, zona Rogerius, strada Italiana nr.43. Apartamentul este compus din: 1 dormitor + 1 living + 1 bucatarie + 1 baie + 1 balcon deschis. Apartamentul este situat ...

1942 EUR/m2 | 36 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Promovat
Apartament 3 camere decomandate | Etaj 8 | Priveliște panoramica
12
1

Apartament 3 camere decomandate | 82 mp | Etaj 8 | Priveliște panoramică Apartament spațios și luminos, situat la etajul 8 din 9 al unui imobil cu lift (4 persoane), ideal pentru locuință personală sau investiție. Oferă o priveliște deosebită asupra orașului și un confort ridicat datorită compartimentării ...

1498 EUR/m2 | 82 m2

Oradea, Bihor

Promovat
SPATIU COMERCIAL 752 MP | BATAR | TEREN 1.474 MP | BIHOR
9

SPATIU COMERCIAL 752 MP | BATAR | TEREN 1.474 MP | BIHOR

UP IMOBILIARE ofera spre vanzare in exclusivitate: Spatiu comercial in comuna Batar, Bihor, chiar la strada principala. Se vinde impreuna cu proiect , facut pentru o sala de nunti cu capacitate de 400 de persoane. Constructie la rosu, curentul, apa si canalizarea sunt trase in cladire. Se vinde fara ...

231 EUR/m2 | 553 m2

Batar, Bihor

Promovat
Teren 3500 mp împrejmuit, central, Biharia, lângă Profi, utilități
10

Casa Regal Imobiliare, prin Valentin Catana, oferă spre vânzare în exclusivitate un teren generos situat în centrul localității Biharia, pe strada Szent Peter, într-o zonă cu acces facil și vizibilitate foarte bună, în imediata proximitate a supermarketului Profi. Terenul are o suprafață totală de 3500 ...

3,500 m2

Biharia, Bihor

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Antony Estate I Chirie, 2 Camere Decomandat, Decebal, Oradea
12

Vă propunem spre închiriere un apartament cu 2 camere - decomandat, complet mobilat și utilat, situat in cartierul Decebal, str.B-dul Decebal - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 4 etaje, fiind situat la etajul 3 al acestuia. Deține o suprafață ...

50 m2

decebal, Oradea, Bihor

Casa de vanzare, 2 Camere, Hiduselul de Sus
13
5

Casa de vanzare, 2 Camere, Hiduselul de Sus

COD: PNVă propunem spre vânzare o casa ideala pentru cei care vor liniste dar aproape de oras, aceasta imbina confortul modern cu frumusetea rustica.Imobilul se află în Hidiselu de Sus, la doar 18 km distanta de Oradea.Ce o face speciala?Deține o livada generoasa atat in spatele ...

2198 EUR/m2 | 50 m2

Hidiselu de Sus, Bihor

Promovat
Apartament de vanzare, 2 Camere, Rogerius, Oradea
11
29

Apartament de vanzare, 2 Camere, Rogerius, Oradea

COD: PN Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere - nedecomandat, Etajul 1 din 4, mobilat și utilat, situat in zona Rogerius, str. Italiana - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 4 etaje, fiind situat la etajul 1 al acestuia.Deține o suprafață ...

1875 EUR/m2 | 40 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Promovat
Apartament de vanzare, 3 Camere, Rogerius, Oradea
11
3

Apartament de vanzare, 3 Camere, Rogerius, Oradea

COD: PN Vă propunem spre vânzare în exclusivitate un apartament cu 3 camere - decomandat, mobilat și utilat, situat in zona Rogerius, str. George Calinescu - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 8 etaje, fiind situat la mansarda acestuia.Deține ...

1369 EUR/m2 | 65 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Hala Depozit - 17 mp, Calea Clujului - Oradea
1

COD: FAVă propunem spre închiriere un Depozit de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe Calea Clujului - Oradea.Preţul chiriei este de 4,11 EUR/mp EUR fără TVA, 70 EUR fără TVA (4,89 EUR/mp - 83,30 EUR cu TVA inclus).La preţul ...

17 m2

calea clujului, Oradea, Bihor

Antony Estate I Vanzare, Ap 2 Camere, Rogerius, Oradea
12
6

Antony Estate I Vanzare, Ap 2 Camere, Rogerius, Oradea

COD: PN Vă propunem spre vânzare în exclusivitate un apartament cu 2 camere - nedecomandat, mobilat și utilat, situat in zona Rogerius, str. Italiana - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 4 etaje, fiind situat la etajul 4 al acestuia.Deține o suprafață ...

1445 EUR/m2 | 47 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Teren intravilan, de vanzare - Oradea, Bihor
5
2

Teren intravilan, de vanzare - Oradea, Bihor

COD: PN Vă propunem spre vânzare, un teren intravilan, aflat într-o locație de maxim interes în localitatea Oradea Bihor.Suprafața totală cumulată a terenului este de 6.583 m².Prețul terenului este de 37,00€/m², anume: 243,571 € întregul ...

6,583 m2

dealuri oradea, Oradea, Bihor

Antony Estate | Apartament de vanzare, 2 Camere, Ultracentral, Oradea
10
1

COD: DCVă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, etajul 4 din 4, situat in zona Ultracentrala pe stada Iuliu Maniu - Oradea.Imobilul se află într-o clădire cu 4 etaje, fiind situat la etajul 4 acesteia. Blocul dispune de liftDeține o suprafață totală ...

3033 EUR/m2 | 61 m2

ultracentral, Oradea, Bihor

Promovat
Apartament de inchiriat, 2 Camere, Open Space, Ultracentral, Oradea
8
3

COD: PNVă propunem spre închiriere un apartament cu 2 camere, open space, complet mobilat și utilat, situat in zona Principatelor Unite - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 4 etaje, fiind situat la etajul 3 si 4 al acestuia.La preluarea imobilului, se percepe ...

85 m2

ultracentral, Oradea, Bihor

Antony Estate | Teren intravilan de vanzare, Oradea-Bihor
3
6

Antony Estate | Teren intravilan de vanzare, Oradea-Bihor

COD: CIVă propunem spre vânzare în exclusivitate, un terenuri intravilante, aflate într-o locație de maxim interes în zona Dealurilor Oradea, Bihor.Suprafetele parcelelor sunt de 850m²/840m²/980m².Pretul este de 54€/m², anume: 45.360 € pentru ...

850 m2

dealuri oradea, Oradea, Bihor

Antony Estate | Vanzare Water Lily Casa NOU! - Rontau, Bihor
13

COD: ASVă propunem spre vânzare o casă, independentă, aflată în localitatea Rontau, Bihor.Numele acestei proprietăți este: Water Lily HouseCasa are o suprafață construită de 130 m², iar suprafața utilă a acesteia este de 110 m² ...

1045 EUR/m2 | 110 m2

Rontau, Bihor

Apartament de inchiriat, 4 Camere, Ultracentral, Oradea
13
2

Apartament de inchiriat, 4 Camere, Ultracentral, Oradea

COD: PNVă propunem spre închiriere un apartament cu 4 camere - decomandat, complet mobilat și utilat, situat pe strada Tudor Vladimirescu - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 2 etaje, fiind situat la parterul acestuia. Deține o suprafață totală ...

105 m2

ultracentral, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie 1 Cam, Rogerius Oradea
10
1

Antony Estate | Chirie 1 Cam, Rogerius Oradea

Vă propunem spre închiriere un apartament cu 1 camere, Etajul 3/9, complet mobilat şi utilat, situat in Rogerius, Str. Aluminei - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 9 etaje, fiind situat la etajul 3 al acestuia. Blocul detine lift.Deţine o suprafaţă ...

31 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie, Bloc NOU, 2 Cam, Nufarul, Oradea
12

Antony Estate | Chirie, Bloc NOU, 2 Cam, Nufarul, Oradea

Vă propunem spre închiriere un apartament cu 2 camere, decomandat, Etajul 1 din 3, complet mobilat și utilat, situat in zona Nufarul pe strada Nufarului - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 3 etaje, fiind situat la etajul 1 al acestuia. Blocul fiind dotat ...

55 m2

nufarul, Oradea, Bihor

Antony Estate | Apartament de închiriat, 1 Camera, Ultra-Central, Oradea
9
2

COD: FBVă propunem spre închiriere un apartament cu 1 camera, la curte comuna, Parter, mobilat şi utilat, situat Ultra-Central pe strada Vasile Alecsandri - Oradea.Imobilul se află într-o curte comuna, fiind situat la parterul al cladirii, imobilul fiind dotat cu acoperis.Deţine ...

18 m2

ultracentral, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Hala Depozit, Atelier - 218 mp, Uzinelor - Oradea
9
1

Vă propunem spre închiriere o Hală, Depozit de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe strada Uzinelor - Oradea.Preţul chiriei este de 3,50 EUR/mp EUR fără TVA, 763 EUR fără TVA La preţul acesta se adaugă o taxă ...

218 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Antony Estate | Teren intravilan, de vanzare - Oradea, Bihor
8
4

COD: AAVă propunem spre vânzare, un teren intravilan, aflat într-o locație de maxim interes în Oradea, zona Dealurilor, Bihor.Suprafața totală cumulată a terenului este de 3.774 m². Terenul este compus din 2 parcele, una de 310 m² si una de 3.464 m².Prețul ...

3,774 m2

oncea, Oradea, Bihor

Antony Estate | Teren de vanzare intravilan - Zona Grigorescu, iesirea spre Nojorid
2
3

COD: AASUPER OPORTUNITATE DE INVESTIȚIE !Vă propunem spre vânzare în exclusivitate, un teren intravilan, aflat într-o locație de interes pentru investitori, în localitatea Oradea, Bihor, ieșirea Grigorescu, Centura Nojorid. Conform CU, este parcelabil și ...

5,000 m2

aeroport, Oradea, Bihor

Teren intravilan de vanzare, in Santandrei.
3

Teren intravilan de vanzare, in Santandrei.

COD: PNVă propunem spre vânzare, un teren intravilan, aflat într-o locație de maxim interes în localitatea Santandrei, Bihor.Suprafața totală cumulată a terenului este de 14.600 m², o singura parcela.Prețul terenului este de 27 €/m², anume: ...

14,600 m2

Santandrei, Bihor

Serenity Heights - casa de vanzare, Oradea - Bihor
3
1

Serenity Heights - casa de vanzare, Oradea - Bihor

COD: PN !Atentie! Imobilul se va preda finisat.Vă propunem spre vânzare o casă, tup duplex, aflată in Oradea, în zona Gheorghe Doja, Bihor.Numele acestei proprietăţi este: "Serenity Heights".Casa are o suprafaţă construită de 218 mp, iar suprafaţa ...