Imobiliare Bihor

Hartă Listă
Filtre active: Bihor Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
TEREN DE VANZARE | INTRAVILAN | 1638 MP | BEIUS
2
1

TEREN DE VANZARE | INTRAVILAN | 1638 MP | BEIUS

UP IMOBILIARE va ofera spre vanzare, in exclusivitate. Teren intravilan in Beius, strada Viile. O oportunitate excelenta de investitie in orasul Beius! Va propunem un teren intravilan generos, situat intr-o zona linistita, cu acces rapid catre toate facilitatile orasului. Utilitati disponibile la strada: ...

1,638 m2

central, Beius, Bihor

Promovat
Hala noua 2402 mp in Parcul Industrial I, zona Borsului
10
2

Hala noua 2402 mp in Parcul Industrial I, zona Borsului

D`Art Imob va ofera o hala noua de inchiriat 2402 mp, situata in Parcul Industrial I, zona Borsului Oradea. Aceasta face parte dintr-un complex nou de hale, birouri si spatii pentru servicii dintr-o locatie cheie a zonei industriale. Este un complex modern si premium, la standarde europene, adaptat ...

2,402 m2

Oradea, Bihor

Promovat
Spatiu comercial de inchiriat zona Universitatii
8

Spatiu comercial de inchiriat zona Universitatii

Agentia imobiliara D`Art Imob va ofera un spatiu comercial de inchiriat zona Universitatii Spatiul masoara o suprafata utila de 55 mp si este amplasat la parterul unui bloc nou. Are destinatia de spatiu commercial. Se compune din 2 camere si un grup sanitar. Este dotat cu ferestre din termopan, gresie ...

55 m2

Oradea, Bihor

Promovat
SPATIU COMERCIAL | ULTRACENTRAL | 1066 MP UTIL | ORADEA
20

SPATIU COMERCIAL | ULTRACENTRAL | 1066 MP UTIL | ORADEA

UP IMOBILIARE ofera spre inchiriere o oferta deosebita: Spatiu comercial situat ultracentral, str. Independentei nr.24, Oradea Este situat in apropiere de: mijloace de transport in comun, magazine, restaurante, parcare subterana, Parcul 1 Decembrie, Piata Unirii, Primaria Oradea, banci (UniCredit, BCR, ...

1,066 m2

ultracentral, Oradea, Bihor

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

SPATIU DESTINAT BIROURILOR | ZONA NUFARUL | ORADEA
4

SPATIU DESTINAT BIROURILOR | ZONA NUFARUL | ORADEA

UP IMOBILIARE VA OFERA SPRE INCHIRIERE Spatiu destinat pentru birouri, situat in zona Nufarul, Oradea. Imobilul se afla intr-o claditre noua. In curtea cladirii dispune de mai multe locuri de parcare. Acces pe langa centura. Suprafata totala 27.5 mp Suprafata utila 22 mp Pret 350 EURO + TVA. Comision ...

27 m2

nufarul, Oradea, Bihor

VILA CONTEMPORANA INTR-UN MINI-CARTIER NOU
13

VILA CONTEMPORANA INTR-UN MINI-CARTIER NOU

Va invitam sa descoperiti aceasta casa moderna, situata intr-un complex privat dintr-o zona de deal ce ofera liniste, intimitate si acces rapid catre centrul orasului. Complexul, format din doar 26 de case, este un concept deosebit care pune accent pe confort si calitate, cu o compartimentare atent gandita ...

Iorga, Oradea, Bihor

Antony Estate | Hala, Spatiu Depozit de inchiriat, Zona Nufaru - Oradea
5

COD: AAVă propunem spre închiriere o Hală Industrială aflată într-o zonă de maxim interes, situată pe strada Depozitului - Oradea.Preţul chiriei este de 4.5 EUR/mp EUR fără TVA La prezentul pret se va adauga o taxa de servicii in valoare de 0,54 ...

360 m2

nufarul, Oradea, Bihor

Casa cu 6 camere, 150 mp, zona Decebal
13
4

Casa cu 6 camere, 150 mp, zona Decebal

Blitz va ofera spre inchiriat casa cu 6 camere pentru birouri. Compartimientata astfel: 4 birouri 16 mp utili cu incalzire pe perioada ierni inclusa. Spațiul este situat în zona Decebal, pe strada Shakespeare, chiar în apropiere de Galeria comercială Prima Shops. Casa are o suprafață utilă de 145 mp ...

Decebal, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie 1 Cam, Rogerius Oradea
9
2

Antony Estate | Chirie 1 Cam, Rogerius Oradea

Vă propunem spre închiriere un apartament cu 1 camere, Etajul 2/9, complet mobilat şi utilat, situat in Rogerius, Str. Aluminei - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 9 etaje, fiind situat la etajul 2 al acestuia. Blocul detine lift.Deţine o suprafaţă ...

31 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Antony Estate | Borneo Villa - casa de vanzare, Cheriu - Bihor
9
1

COD: CIVă propunem spre vânzare o casă, independentă, aflată în Cheriu, Bihor. Numele acestei proprietăţi este: "Borneo Villa".Pret semifinisat 117.000e si 126.000e la cheie!Casa are o suprafaţă construită de 88 mp, iar suprafaţa ...

1671 EUR/m2 | 70 m2

Cheriu, Bihor

Antony Estate | Teren intravilan, de vanzare - Sumugiu, BH
6

Antony Estate | Teren intravilan, de vanzare - Sumugiu, BH

COD: AAVă propunem spre vânzare în exclusivitate, un teren intravilan, aflat într-o locaţie de maxim interes în localitatea Sumugiu, Bihor.Suprafaţa totală cumulată a terenului este de 5995 mp.Preţul terenului este de 6,48 EUR/mp, anume: 38.900 EUR ...

5,995 m2

Sumugiu, Bihor

Antony Estate | MANIU HOUSE - Casa de vanzare, Central - Oradea
10

COD: AAVă propunem spre vânzare o casă, independentă, aflată în Oradea, pe strada Iuliu Maniu, Central, Oradea.Numele acestei proprietăţi este: "Maniu House".Casa are o suprafaţă construită de 108 mp, iar suprafaţa utilă a acesteia ...

2200 EUR/m2 | 90 m2

central, Oradea, Bihor

Antony Estate | Spatiu Comercial de inchiriat, Salon - Central
14

COD: FAVă propunem spre închiriere un Spaţiu Comercial, Birou de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat în zona Centrală , pe strada George Enescu, Oradea.Prețul de închiriere este de 600 de euro, pentru închirierea parțială ...

100 m2

central, Oradea, Bihor

Birou de inchiriat, Nufarul - Oradea
6

Birou de inchiriat, Nufarul - Oradea

COD: FRVă propunem spre închiriere un Birou de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe strada Ogorului, Nufaru, Oradea.Preţul chiriei este de 220 EUR fără TVA (266 EUR cu TVA inclus).Caracteristicile biroului:- Suprafaţă utilă ...

17 m2

nufarul, Oradea, Bihor

Antony Estate | Cladire Comerciala - Ultracentrala - Oradea
13
2

Antony Estate | Cladire Comerciala - Ultracentrala - Oradea

COD: AAVă propunem spre vânzare, în exclusivitate, clădire cu destinție Comercială, clădire independentă birouri, cabinete medicale, sediu de bancă, birouri mixte, aflată Ultracentral, Strada Cuza Voda - Oradea.Imobilul are o suprafaţă construită ...

1333 EUR/m2 | 1,200 m2

central, Oradea, Bihor

Antony Estate | Teren intravilan, de vanzare - Sanmartin, BH
8
2

COD: AAVă propunem spre vânzare în exclusivitate, un teren intravilan, aflat într-o locaţie de maxim interes în localitatea Sânmartin/Cihei, Bihor.Suprafaţa totală cumulată a terenului este de 717 mp.Preţul terenului este de 94 EUR/mp, anume: ...

717 m2

Cihei, Bihor

Apartament de inchiriat, 2 camere, Io\u015fia, Iosia Nord, Oradea
8
1

Vă propunem spre închiriere în exclusivitate un apartament cu 2 camere, Etajul 3/8, complet mobilat şi utilat, situat pe strada Tudor Vladimirescu, Complex Iosia Nord - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 8 etaje, fiind situat la etajul 3 al acestuia.Deţine ...

55 m2

iosia, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie hala-72 mp,Paleu-Oradea
6

Antony Estate | Chirie hala-72 mp,Paleu-Oradea

COD: MCVă propunem spre închiriere în exclusivitate o Hală Industrială aflată într-o zonă de maxim interes, situată în zona Oncea, Oradea - Bihor.Preţul chiriei este de 2,77 EUR/mp EUR fără TVA - 200 EUR fără TVA - (3.30 ...

72 m2

oncea, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie hala-900 mp,Paleu-Oradea
7
1

Antony Estate | Chirie hala-900 mp,Paleu-Oradea

COD: MCVă propunem spre închiriere în exclusivitate o Hală Industrială aflată într-o zonă de maxim interes, situată în zona Oncea, Oradea - Bihor.Preţul chiriei este de 2 EUR/mp EUR fără TVA - 1800 EUR fără TVA - (2.38 EUR/mp ...

900 m2

oncea, Oradea, Bihor

Antony Estate | Hala, Spatiu Depozit de Vanzare, Palota - Bihor
9

COD: AAVă propunem spre vanzare în exclusivitate o Hală Industrială aflată într-o zonă de maxim interes, situată pe strada Campului - Palota, Bihor.Preţul de vanzare este de 264.900EUR fără TVA, ( 315.231 EUR cu TVA inclus).Hala este situata pe ...

512 EUR/m2 | 517 m2

Palota, Bihor

Antony Estate | Hala, Spatiu Depozit de inchiriat, Palota - Bihor
6
1

COD: AAVă propunem spre închiriere în exclusivitate o Hală Industrială aflată într-o zonă de maxim interes, situată pe strada Campului - Palota, Bihor.Preţul chiriei este de 2,00 EUR/mp EUR fără TVA - 240 EUR fără TVA - (2,38 EUR/mp ...

980 m2

Palota, Bihor

Birouri, Depozit de inchiriat, Uzinelor , Parc Industrial - Oradea
8

COD: FAVă propunem spre închiriere în exclusivitate un Spaţiu Comercial, Birou de Închiriat, aflat într-o zonă industrială, situat în Parcul Industrial de Vest , pe strada Uzinelor, Oradea.Preţul chiriei este de 2,99 EUR/mp - 771 EUR fără ...

258 m2

centura, Oradea, Bihor

Apartament cu 4 camere de inchiriat
12

Apartament cu 4 camere de inchiriat

Brucken Imobiliare va invita prezinta un apartament cu 4 camere de inchiriat, perfect amplasat icirc;n inima orasului. Situat la etajul 4 al unui bloc de 4 etaje, cu cheie de acces icirc;n scara blocului, acest apartament ofera un stil de viata urban si confortabil. Beneficiati de lumina naturala ...

Marghita, Bihor

Categorii

Imobiliare

Județe

Bihor

Localități

Oradea (2173) Santandrei (83) Sanmartin (77) Salonta (69) Marghita (53) Paleu (51) Beius (39) Cihei (35) Alesd (30) Baile Felix (29) Nojorid (28) Biharia (25) Osorhei (25) Saldabagiu de Munte (23) Stei (21) Gepiu (20) Cheriu (19) Les (14) Livada de Bihor (14) Sacadat (14) Alparea (13) Fughiu (12) Tileagd (12) Tarian (11) Bors (10) Bulz (9) Miersig (9) Remeti (9) Salard (9) Santion (9) Cefa (8) Palota (8) Rontau (8) Sannicolau Roman (8) Suplacu de Barcau (8) Bratca (7) Cordau (7) Hidiselu de Sus (7) Husasau de Tinca (7) Tinca (7) Valea lui Mihai (7) Betfia (6) Budureasa (6) Cetariu (6) Haieu (6) Ianosda (6) Lazareni (6) Padurea Neagra (6) Pausa (6) Sabolciu (6) Tinaud (6) Uileacu de Cris (6) Uileacu de Munte (6) Ant (5) Apateu (5) Batar (5) Calea Mare (5) Cauaceu (5) Chisirid (5) Chistag (5) Damis (5) Diosig (5) Hidiselu de Jos (5) Ineu (5) Santaul Mare (5) Santimreu (5) Tamaseu (5) Vadu Crisului (5) Bicaci (4) Cauasd (4) Cheresig (4) Ciumeghiu (4) Dusesti (4) Homorog (4) Petreu (4) Pietroasa (4) Poclusa de Barcau (4) Rosiori (4) Sinteu (4) Sumugiu (4) Suncuius (4) Urvind (4) Vascau (4) Almasu Mare (3) Baile 1 Mai (3) Balaia (3) Boiu (3) Gurbediu (3) Holod (3) Madaras (3) Mihai Bravu (3) Munteni (3) Nucet (3) Petid (3) Pomezeu (3) Remetea (3) Salacea (3) Simian (3) Taut (3) Tilecus (3) Tomnatic (3) Tulca (3) Varciorog (3) Vintere (3) Abram (2) Arpasel (2) Balc (2) Balnaca (2) Beznea (2) Bicacel (2) Bogei (2) Borz (2) Bradet (2) Brusturi (2) Caranzel (2) Chesa (2) Cociuba Mare (2) Cristioru de Jos (2) Dicanesti (2) Dragesti (2) Dragoteni (2) Felcheriu (2) Finis (2) Gheghie (2) Girisu de Cris (2) Hotar (2) Inand (2) Iteu Nou (2) Izvoarele (2) Lugasu de Jos (2) Lugasu de Sus (2) Misca (2) Mizies (2) Pagaia (2) Petrani (2) Picleu (2) Pocola (2) Popesti (2) Rabagani (2) Rogoz (2) Rohani (2) Rosia (2) Sacueni (2) Santaul Mic (2) Santelec (2) Serani (2) Sititelec (2) Spinus (2) Tasad (2) Tetchea (2) Totoreni (2) Vaida (2) Viisoara (2) Voivozi (Popesti) (2) Voivozi (Simian) (2) Abramut (1) Albesti (1) Albis (1) Almasu Mic (Balc) (1) Ateas (1) Avram Iancu (1) Baita (1) Balnaca-Grosi (1) Belfir (1) Birtin (1) Borod (1) Borozel (1) Bucium (1) Bucuroaia (1) Budoi (1) Buduslau (1) Buntesti (1) Cacuciu Vechi (1) Cadea (1) Calacea (1) Calatea (1) Campani (1) Capalna (1) Carasau (1) Carpinet (1) Ceica (1) Ceisoara (1) Cenalos (1) Cetea (1) Chislaz (1) Ciuhoi (1) Ciutelec (1) Cociuba Mica (1) Cohani (1) Cornitel (1) Cosdeni (1) Cotiglet (1) Crestur (1) Curatele (1) Derna (1) Dernisoara (1) Draganesti (1) Dumbravita (1) Dumbravita de Codru (1) Fanate (1)