Imobiliare Bihor

Hartă Listă
Filtre active: Bihor Terasă Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Antony Estate | Apartament de vanzare, 3 camere - Rogerius, Oradea
9
1

COD: AAVă propunem spre vânzare, în publicare exclusivă, un apartament cu 3 camere semidecomandat, tip X mare, etajul 1 din 4, partial mobilat și utilat, situat in zona Rogerius - Oradea.Blocul este dotat cu acoperis tiglă, fara lift.Deține o suprafață totală ...

1671 EUR/m2 | 52 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Promovat
Casa de vanzare in Ant.
3
15

Casa de vanzare in Ant.

Casa de vacanță în satul Ant, județul Bihor! Această proprietate deosebită se află pe malul Crișului, într-o zonă splendidă și liniștită, perfectă pentru relaxare. Casa dispune de un puț forat la 110 metri, asigurând apă potabilă de calitate. Imobilul se întinde pe o suprafață generoasă de 841 mp, incluzând ...

288 EUR/m2 | 80 m2

Ant, Bihor

Promovat
CASA ULTRACENTRALA, INDIVIDUALA P + M, STRADA CEZAR BOLLIAC
11
1

CASA ULTRACENTRALA, INDIVIDUALA P + M, STRADA CEZAR BOLLIAC

UP IMOBILIARE va prezinta in exclusivitate o oferta deosebita: Casa individuala ultracentrala, strada Cezar Bolliac nr. 14, Oradea. Casa este compusa din: 2 camere, 1 bucatarie, 2 bai , living . Utilitatile casei sunt: curent, gaz, apa, canalizare. Suprafata utila: 113 mp. ( P + M ) Suprafata construita: ...

1229 EUR/m2 | 113 m2

ultracentral, Oradea, Bihor

Promovat
TEREN EXTRAVILAN | 103.000mp | BALANACA-GROSI | PASUNE | PASUNE IMPADURITA | BIHOR
8
1

UP Imobiliare va propune spre vanzare un teren generos, situat in zona Balnaca-Grosi, cu o suprafata totala de 103.000 mp, echivalentul a 10,3 hectare. Proprietatea este compusa din aproximativ 3 hectare de pasune si 7 hectare de pasune impadurita, oferind un cadru natural deosebit, cu potential pentru ...

103,000 m2

Balnaca-Grosi, Bihor

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Antony Estate | Borneo Villa - casa de vanzare, Cheriu - Bihor
9
1

COD: CIVă propunem spre vânzare o casă, independentă, aflată în Cheriu, Bihor. Numele acestei proprietăţi este: "Borneo Villa".Pret semifinisat 117.000e si 126.000e la cheie!Casa are o suprafaţă construită de 88 mp, iar suprafaţa ...

1671 EUR/m2 | 70 m2

Cheriu, Bihor

Antony Estate | Teren intravilan, de vanzare - Sumugiu, BH
6

Antony Estate | Teren intravilan, de vanzare - Sumugiu, BH

COD: AAVă propunem spre vânzare în exclusivitate, un teren intravilan, aflat într-o locaţie de maxim interes în localitatea Sumugiu, Bihor.Suprafaţa totală cumulată a terenului este de 5995 mp.Preţul terenului este de 6,48 EUR/mp, anume: 38.900 EUR ...

5,995 m2

Sumugiu, Bihor

Antony Estate | MANIU HOUSE - Casa de vanzare, Central - Oradea
10

COD: AAVă propunem spre vânzare o casă, independentă, aflată în Oradea, pe strada Iuliu Maniu, Central, Oradea.Numele acestei proprietăţi este: "Maniu House".Casa are o suprafaţă construită de 108 mp, iar suprafaţa utilă a acesteia ...

2200 EUR/m2 | 90 m2

central, Oradea, Bihor

Antony Estate | Spatiu Comercial de inchiriat, Salon - Central
14

COD: FAVă propunem spre închiriere un Spaţiu Comercial, Birou de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat în zona Centrală , pe strada George Enescu, Oradea.Prețul de închiriere este de 600 de euro, pentru închirierea parțială ...

100 m2

central, Oradea, Bihor

Birou de inchiriat, Nufarul - Oradea
6

Birou de inchiriat, Nufarul - Oradea

COD: FRVă propunem spre închiriere un Birou de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe strada Ogorului, Nufaru, Oradea.Preţul chiriei este de 220 EUR fără TVA (266 EUR cu TVA inclus).Caracteristicile biroului:- Suprafaţă utilă ...

17 m2

nufarul, Oradea, Bihor

Antony Estate | Cladire Comerciala - Ultracentrala - Oradea
13
2

Antony Estate | Cladire Comerciala - Ultracentrala - Oradea

COD: AAVă propunem spre vânzare, în exclusivitate, clădire cu destinție Comercială, clădire independentă birouri, cabinete medicale, sediu de bancă, birouri mixte, aflată Ultracentral, Strada Cuza Voda - Oradea.Imobilul are o suprafaţă construită ...

1333 EUR/m2 | 1,200 m2

central, Oradea, Bihor

Antony Estate | Teren intravilan, de vanzare - Sanmartin, BH
8
2

COD: AAVă propunem spre vânzare în exclusivitate, un teren intravilan, aflat într-o locaţie de maxim interes în localitatea Sânmartin/Cihei, Bihor.Suprafaţa totală cumulată a terenului este de 717 mp.Preţul terenului este de 94 EUR/mp, anume: ...

717 m2

Cihei, Bihor

Apartament de inchiriat, 2 camere, Io\u015fia, Iosia Nord, Oradea
8
1

Vă propunem spre închiriere în exclusivitate un apartament cu 2 camere, Etajul 3/8, complet mobilat şi utilat, situat pe strada Tudor Vladimirescu, Complex Iosia Nord - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 8 etaje, fiind situat la etajul 3 al acestuia.Deţine ...

55 m2

iosia, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie hala-72 mp,Paleu-Oradea
6

Antony Estate | Chirie hala-72 mp,Paleu-Oradea

COD: MCVă propunem spre închiriere în exclusivitate o Hală Industrială aflată într-o zonă de maxim interes, situată în zona Oncea, Oradea - Bihor.Preţul chiriei este de 2,77 EUR/mp EUR fără TVA - 200 EUR fără TVA - (3.30 ...

72 m2

oncea, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie hala-900 mp,Paleu-Oradea
7
1

Antony Estate | Chirie hala-900 mp,Paleu-Oradea

COD: MCVă propunem spre închiriere în exclusivitate o Hală Industrială aflată într-o zonă de maxim interes, situată în zona Oncea, Oradea - Bihor.Preţul chiriei este de 2 EUR/mp EUR fără TVA - 1800 EUR fără TVA - (2.38 EUR/mp ...

900 m2

oncea, Oradea, Bihor

Antony Estate | Hala, Spatiu Depozit de Vanzare, Palota - Bihor
9

COD: AAVă propunem spre vanzare în exclusivitate o Hală Industrială aflată într-o zonă de maxim interes, situată pe strada Campului - Palota, Bihor.Preţul de vanzare este de 264.900EUR fără TVA, ( 315.231 EUR cu TVA inclus).Hala este situata pe ...

512 EUR/m2 | 517 m2

Palota, Bihor

Antony Estate | Hala, Spatiu Depozit de inchiriat, Palota - Bihor
6
1

COD: AAVă propunem spre închiriere în exclusivitate o Hală Industrială aflată într-o zonă de maxim interes, situată pe strada Campului - Palota, Bihor.Preţul chiriei este de 2,00 EUR/mp EUR fără TVA - 240 EUR fără TVA - (2,38 EUR/mp ...

980 m2

Palota, Bihor

Birouri, Depozit de inchiriat, Uzinelor , Parc Industrial - Oradea
8

COD: FAVă propunem spre închiriere în exclusivitate un Spaţiu Comercial, Birou de Închiriat, aflat într-o zonă industrială, situat în Parcul Industrial de Vest , pe strada Uzinelor, Oradea.Preţul chiriei este de 2,99 EUR/mp - 771 EUR fără ...

258 m2

centura, Oradea, Bihor

Apartament cu 4 camere de inchiriat
12

Apartament cu 4 camere de inchiriat

Brucken Imobiliare va invita prezinta un apartament cu 4 camere de inchiriat, perfect amplasat icirc;n inima orasului. Situat la etajul 4 al unui bloc de 4 etaje, cu cheie de acces icirc;n scara blocului, acest apartament ofera un stil de viata urban si confortabil. Beneficiati de lumina naturala ...

Marghita, Bihor

Categorii

Imobiliare

Județe

Bihor

Localități

Oradea (2177) Santandrei (85) Sanmartin (78) Salonta (69) Marghita (52) Paleu (50) Beius (38) Cihei (35) Alesd (30) Baile Felix (29) Nojorid (28) Biharia (25) Osorhei (25) Saldabagiu de Munte (23) Stei (21) Cheriu (20) Gepiu (20) Sacadat (16) Les (14) Livada de Bihor (14) Alparea (13) Fughiu (13) Tileagd (12) Bors (11) Tarian (11) Bulz (9) Miersig (9) Remeti (9) Rontau (9) Salard (9) Santion (9) Cefa (8) Palota (8) Sannicolau Roman (8) Suplacu de Barcau (8) Bratca (7) Cordau (7) Hidiselu de Sus (7) Husasau de Tinca (7) Lazareni (7) Pausa (7) Tinca (7) Valea lui Mihai (7) Apateu (6) Betfia (6) Budureasa (6) Cetariu (6) Haieu (6) Ianosda (6) Padurea Neagra (6) Sabolciu (6) Tinaud (6) Uileacu de Cris (6) Uileacu de Munte (6) Ant (5) Batar (5) Calea Mare (5) Cauaceu (5) Chisirid (5) Chistag (5) Damis (5) Diosig (5) Hidiselu de Jos (5) Santaul Mare (5) Santimreu (5) Tamaseu (5) Vadu Crisului (5) Bicaci (4) Cauasd (4) Cheresig (4) Ciumeghiu (4) Dusesti (4) Homorog (4) Ineu (4) Petreu (4) Pietroasa (4) Poclusa de Barcau (4) Rosia (4) Rosiori (4) Sinteu (4) Sumugiu (4) Suncuius (4) Urvind (4) Vascau (4) Almasu Mare (3) Baile 1 Mai (3) Balaia (3) Boiu (3) Gurbediu (3) Holod (3) Madaras (3) Mihai Bravu (3) Munteni (3) Nucet (3) Petid (3) Pomezeu (3) Remetea (3) Salacea (3) Simian (3) Taut (3) Tilecus (3) Tomnatic (3) Tulca (3) Varciorog (3) Vintere (3) Abram (2) Arpasel (2) Balc (2) Balnaca (2) Beznea (2) Bicacel (2) Bogei (2) Borz (2) Bradet (2) Brusturi (2) Caranzel (2) Chesa (2) Cociuba Mare (2) Cristioru de Jos (2) Dicanesti (2) Dragesti (2) Dragoteni (2) Felcheriu (2) Finis (2) Gheghie (2) Girisu de Cris (2) Hotar (2) Husasau de Cris (2) Inand (2) Iteu Nou (2) Izvoarele (2) Lugasu de Jos (2) Lugasu de Sus (2) Misca (2) Mizies (2) Pagaia (2) Petrani (2) Picleu (2) Pocola (2) Popesti (2) Rabagani (2) Rogoz (2) Rohani (2) Sacueni (2) Santaul Mic (2) Santelec (2) Serani (2) Sititelec (2) Spinus (2) Tasad (2) Tetchea (2) Totoreni (2) Vaida (2) Viisoara (2) Voivozi (Popesti) (2) Voivozi (Simian) (2) Abramut (1) Albesti (1) Albis (1) Almasu Mic (Balc) (1) Ateas (1) Avram Iancu (1) Baita (1) Balnaca-Grosi (1) Belfir (1) Birtin (1) Borod (1) Borozel (1) Bucium (1) Bucuroaia (1) Budoi (1) Buduslau (1) Buntesti (1) Cacuciu Vechi (1) Cadea (1) Calacea (1) Calatea (1) Campani (1) Capalna (1) Carasau (1) Carpinet (1) Ceica (1) Ceisoara (1) Cenalos (1) Cetea (1) Chislaz (1) Ciuhoi (1) Ciutelec (1) Cociuba Mica (1) Cohani (1) Cornitel (1) Cosdeni (1) Cotiglet (1) Crestur (1) Curatele (1) Derna (1) Dernisoara (1) Draganesti (1) Dumbravita (1) Dumbravita de Codru (1)