Imobiliare Bihor

Hartă Listă
Filtre active: Bihor Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Spațiu de birouri de închiriat – Ultracentral, Piața 1 Decembrie
19
1

Vă propunem spre închiriere un imobil situat în zona ultracentrală, pe strada Piața 1 Decembrie, nr. 5. Această proprietate reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută un spațiu de birouri elegant, recent renovat și foarte bine poziționat. Imobilul se pretează atât pentru activitate de birou, ...

48 m2

Ultracentral, Oradea, Bihor

Promovat
Apartament nou  2 camere/ Oncea, Oradea Cartierul Soarelui
16

Apartament nou 2 camere/ Oncea, Oradea Cartierul Soarelui

Amplasat intr-o zona mai retrasa a orasului ferit de poluarea fonica si de poluarea urbana Cartierul Soareluui propune schimbarea standardelor unei locuinte la bloc pentru a putea trai intr-o ambianta moderna si distinsa , analizand tendințele internaționale de a crea o zonă dinamică și foarte comfortabilă ...

1417 EUR/m2 | 60 m2

Oncea, Oradea, Bihor

Promovat
Spațiu comercial de vânzare, str. Cuza Vodă
11

Spațiu comercial de vânzare, str. Cuza Vodă

Spațiu comercial de vânzare, str. Cuza Vodă Cora Proiect Imobiliare vă propune spre vânzare spațiu comercial situat pe str. Cuza Vodă, aproape de intersecția cu strada Avram Iancu, ultracentral, cu acces facil la diverse puncte de interes. Spațiul este situat la parterul unui bloc premium recent construit, ...

2696 EUR/m2 | 102 m2

Oradea, Bihor

Promovat
Apartament cu 2 camere de închiriat în zona Ultracentral
12

Apartament cu 2 camere de închiriat în zona Ultracentral

Vă propunem spre închiriere un apartament cu 2 camere, situat în zona ultracentrală a orașului Oradea, pe strada Episcop Mihai Pavel, nr. 1 la doar 50 de metri de Piața Unirii. Locuința are o suprafață utilă de 50 mp și este compartimentată astfel: - un living luminos - un dormitor confortabil - o bucătărie - ...

50 m2

Ultracentral, Oradea, Bihor

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Antony Estate | Apartamente NOI de vanzare, Ultracentral - -Oradea
7
4

COD: ICVă propunem spre vânzare în exclusivitate un apartament cu 2 camere open space, Etajul 1 din 4, situat in zona Ultracentral - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 4 etaje, fiind situat la etajul 1 acestuia. Blocul fiind dotat cu acoperis.Deține ...

1817 EUR/m2 | 52 m2

ultracentral, Oradea, Bihor

Antony Estate | Apartament de vanzare, NOU!, 1 camera, Calea Clujului - Oradea
3
3

COD: ICComision 0% client !Vă propunem spre vânzare apartament cu 1 camera NOU!, situat în zona Calea Clujului, Oradea.Preţ cu TVA de 46370 euro.Imobilul in CF este incadrat ca si spatiu comercial.Imobilul se află într-un complex de apartamente cu 3 etaje si lift, fiind ...

2898 EUR/m2 | 16 m2

calea clujului, Oradea, Bihor

Antony Estate | Spatiu comercial ultracentral de închiriat - Zona Piata Unirii - Oradea
15

COD: DCVă propunem spre închiriere un Spațiu comercial/Birou/Salon/Cabinet, aflat într-o zonă de maxim interes, situat în zona ultracentrală - Oradea.Caracteristicile spațiului: - Suprafață totală utilă 155 m²; - 7 încăperi; ...

155 m2

ultracentral, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie 1 Cam, Decomandat - Central
7

Antony Estate | Chirie 1 Cam, Decomandat - Central

COD: FAVă propunem spre închiriere un apartament la casă cu 1 camera, la curte comună, situat pe un singur nivel la parterul cladirii, nemobilat și neutilat, situat in zona Centrala în zona Sfantul Andrei Apostol (Podul Centenarului), Oradea.Proprietatea se închiriază ...

45 m2

central, Oradea, Bihor

Antony Estate | Teren Intravilan de vanzare- Bors
6

Antony Estate | Teren Intravilan de vanzare- Bors

COD: ICVă propunem spre vânzare în exclusivitate, un teren intravilan, aflat într-o locație de maxim interes în localitatea Bors, Bihor.Suprafața totală cumulată a terenului este de 17.615 m², o singura ultima parcela.Prețul terenului este de ...

17,615 m2

Bors, Bihor

Antony Estate | Vanzare 3 Cam, Tip D, Decomandat - Velenta
13
2

Antony Estate | Vanzare 3 Cam, Tip D, Decomandat - Velenta

COD: SBVă propunem spre vânzare un apartament cu 3 camere - tip D, Decomandat, Etajul 3 din 4, situat in cartierul Velenta pe strada Gradinarilor - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 4 etaje, fiind situat la etajul 3 cestuia. Blocul fiind dotat cu acoperis.Deține ...

1392 EUR/m2 | 65 m2

Oradea, Bihor

Antony Estate | Spatiu Comercial, Alimentatie publica, Zona Ultracentrala, Oradea
7
1

COD: SBVă propunem spre închiriere un Spatiu comercial, aflat într-o zonă de maxim interes,situat în zona Centrala - Oradea.Spatiul comercial se preteaza pentru activitate de alimentatie publica avand destinatia incadrata in CF si toate avizele necesareImobilul este amplasat ...

200 m2

central, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie 3 Cam, Openspace - Ultra Central
10
1

Antony Estate | Chirie 3 Cam, Openspace - Ultra Central

COD: FAVă propunem spre închiriere un apartament cu 3 camere, openspace, situat la etajul 1 din 1 etaje, complet mobilat și utilat, situat in zona Ultracentrala pe strada Mihai Pavel - Oradea.Imobilul se află într-o cladire de apartamente cu 1 etaj, fiind situat la etajul 1 ...

80 m2

ultracentral, Oradea, Bihor

Antony Estate | Apartamente NOI - 0% Comision
10
1

Antony Estate | Apartamente NOI - 0% Comision

COD: ICAntony Estate CO vă propune spre vânzare apartamente moderne cu 1, 2 și 3 camere, disponibile în multiple configurații și compartimentări, în cadrul noului ansamblu rezidențial situat între Oradea și Cheriu, imediat după Fan Courier, ...

1240 EUR/m2 | 45 m2

sud-est, Oradea, Bihor

Antony Estate | Vanzare Nova House P+M - Santandrei, Bihor
6
2

Antony Estate | Vanzare Nova House P+M - Santandrei, Bihor

Nova House - casă de vânzare P+M, Strada Berzei, Santandrei.Vă propunem spre vânzare in exclusivitate o casă P+M, independentă, în localitatea Santandrei, Bihor.Numele acestei proprietăți este: Nova House.Casa are o suprafață construită de ...

722 EUR/m2 | 180 m2

Santandrei, Bihor

Antony Estate | Spatiu Comercial de inchiriat, Central
4

Antony Estate | Spatiu Comercial de inchiriat, Central

COD: SBVă propunem spre închiriere un Spatiu comercial, aflat într-o zonă de maxim interes,situat în zona Centrala - Oradea.Imobilul este amplasat la Parterul imobilului.Caracteristicile spațiului:- Suprafață totală utilă 40 m²;- Acces facil ...

40 m2

central, Oradea, Bihor

Antony Estate | Vanzare Horizon View Duplex - Rontau
16

Antony Estate | Vanzare Horizon View Duplex - Rontau

COD: FAVă propunem spre vânzare o casă P+E+M, tip duplex, aflată în Rontău, langă Oradea. Casa are o suprafață construită de 240 m², iar suprafața utilă a acesteia este de 200 m². Imobilul este construit pe un teren în suprafață ...

1000 EUR/m2 | 200 m2

Rontau, Bihor

Antony Estate | Teren Intravilan de vanzare- Santandrei
5
1

Antony Estate | Teren Intravilan de vanzare- Santandrei

Vă propunem spre vânzare în exclusivitate, un teren intravilan, aflat într-o locație de maxim interes în localitatea Santandrei, Bihor.Suprafața totală cumulată a terenului este de 505 m², o singura ultima parcela.Prețul terenului este de 40.500 ...

505 m2

Santandrei, Bihor

Antony Estate | Spatiu Comercial, NOU!, 1 camera, Calea Clujului - Oradea
3
1

COD: ICComision 0% client !Vă propunem spre vânzare spatiu comercial cu 1 camera NOU!, situat în zona Calea Clujului, Oradea.Preţ de pornire cu 39.996 euro TVA inclus .Imobilul in CF este incadrat ca si spatiu comercial.Imobilul se află într-un complex de apartamente ...

2499 EUR/m2 | 16 m2

calea clujului, Oradea, Bihor

Antony Estate | Cazare muncitori, 5 cam, Calea Aradului - Oradea
10

COD: DMVă propunem spre închiriere un apartament cu 5 camere, open space, Etajul 8 din 10 , complet mobilat și utilat, situat in zona Calea Aradului- Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 10 etaje, fiind situat la etajul 8 al acestuia. Blocul fiind dotat cu ...

118 m2

calea aradului, Oradea, Bihor

Antony Estate | Tulips House, Casa de vanzare, Santandrei - Bihor
10

COD: ICTulips House - casă de vânzare P, Santandrei BH, 3 KM OradeaVă propunem spre vânzare o casă P, independentă, aflată la doar 3 KM de Oradea, în localitatea Santandrei, Bihor.Numele acestei proprietăți este: Tulips House.Casa are o suprafață ...

1376 EUR/m2 | 101 m2

Santandrei, Bihor

Antony Estate | Penthouse de vanzare, NOU!, Calea Clujului - Oradea
7
1

COD: CIComision 0% client!Vă propunem spre vânzare apartament cu 2 camere NOU!, situat în zona Calea Clujului, Oradea.Apartamente disponibile la diferite etaje.Preţ de pornire fără TVA 131.404 euro.Imobilele se află într-un complex de apartamente cu 3 etaje ...

2682 EUR/m2 | 49 m2

calea clujului, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie 2 Cam, Decomandat - Nufarul
9
3

Antony Estate | Chirie 2 Cam, Decomandat - Nufarul

COD: DMVă propunem spre închiriere un apartament cu 2 camere, decomandat, Etajul 2 din 5, complet mobilat și utilat, situat in zona Nufarul- Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 5 etaje, fiind situat la etajul 2 al acestuia. Blocul fiind dotat cu lift. Deține ...

60 m2

nufarul, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie 3 Cam, Decomandat - Rogerius
9
3

Antony Estate | Chirie 3 Cam, Decomandat - Rogerius

COD: DMVă propunem spre închiriere un apartament cu 3 camere, decomandat, Etajul 3 din 4, complet mobilat și utilat, situat in zona Rogerius - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 4 etaje, fiind situat la etajul 3 al acestuia. Blocul fiind dotat cu acoperis. ...

67 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Antony Estate | Vanzare Teren Intravilan,40 euro mp,Paleu,Oradea
7

COD: M.C.Vă propunem spre vânzare în exclusivitate, un teren intravilan, aflat într-o locație de maxim interes în localitatea Paleu, Bihor.Suprafața totală cumulată a terenului este de 703 m², o singura ultima parcela.Prețul terenului este de ...

703 m2

Paleu, Bihor

Categorii

Imobiliare

Județe

Bihor

Localități

Oradea (2140) Santandrei (78) Sanmartin (74) Salonta (69) Marghita (53) Paleu (48) Beius (39) Cihei (34) Alesd (30) Baile Felix (30) Nojorid (27) Biharia (25) Osorhei (25) Saldabagiu de Munte (25) Stei (22) Gepiu (20) Cheriu (17) Livada de Bihor (14) Sacadat (14) Alparea (13) Les (13) Fughiu (12) Tileagd (12) Tarian (11) Bors (10) Bulz (9) Miersig (9) Salard (9) Cefa (8) Remeti (8) Rontau (8) Santion (8) Suplacu de Barcau (8) Cordau (7) Hidiselu de Sus (7) Husasau de Tinca (7) Padurea Neagra (7) Palota (7) Sannicolau Roman (7) Tinca (7) Valea lui Mihai (7) Betfia (6) Cetariu (6) Haieu (6) Ianosda (6) Lazareni (6) Pausa (6) Sabolciu (6) Tinaud (6) Uileacu de Cris (6) Uileacu de Munte (6) Ant (5) Apateu (5) Batar (5) Bratca (5) Budureasa (5) Calea Mare (5) Chisirid (5) Chistag (5) Damis (5) Diosig (5) Hidiselu de Jos (5) Ineu (5) Rosiori (5) Santaul Mare (5) Tamaseu (5) Bicaci (4) Cauaceu (4) Cauasd (4) Cheresig (4) Ciumeghiu (4) Dusesti (4) Homorog (4) Petreu (4) Pietroasa (4) Poclusa de Barcau (4) Santimreu (4) Sinteu (4) Sumugiu (4) Suncuius (4) Urvind (4) Vadu Crisului (4) Vascau (4) Almasu Mare (3) Baile 1 Mai (3) Balaia (3) Boiu (3) Gurbediu (3) Madaras (3) Mihai Bravu (3) Munteni (3) Nucet (3) Petid (3) Pomezeu (3) Remetea (3) Salacea (3) Simian (3) Taut (3) Tilecus (3) Tomnatic (3) Tulca (3) Varciorog (3) Vintere (3) Abram (2) Arpasel (2) Balc (2) Balnaca (2) Beznea (2) Bicacel (2) Bogei (2) Borz (2) Bradet (2) Brusturi (2) Cadea (2) Caranzel (2) Chesa (2) Cociuba Mare (2) Cristioru de Jos (2) Dicanesti (2) Dragesti (2) Dragoteni (2) Felcheriu (2) Finis (2) Gheghie (2) Girisu de Cris (2) Holod (2) Hotar (2) Iteu Nou (2) Izvoarele (2) Lugasu de Jos (2) Lugasu de Sus (2) Misca (2) Mizies (2) Pagaia (2) Petrani (2) Picleu (2) Pocola (2) Popesti (2) Rabagani (2) Rogoz (2) Rohani (2) Sacueni (2) Santaul Mic (2) Santelec (2) Serani (2) Sititelec (2) Spinus (2) Tasad (2) Tetchea (2) Totoreni (2) Vaida (2) Viisoara (2) Voivozi (Popesti) (2) Voivozi (Simian) (2) Abramut (1) Albesti (1) Albis (1) Almasu Mic (Balc) (1) Ateas (1) Avram Iancu (1) Baita (1) Balnaca-Grosi (1) Belfir (1) Birtin (1) Borod (1) Borozel (1) Bucium (1) Bucuroaia (1) Budoi (1) Buduslau (1) Buntesti (1) Cacuciu Vechi (1) Calacea (1) Calatea (1) Campani (1) Capalna (1) Carasau (1) Carpinet (1) Ceica (1) Ceisoara (1) Cenalos (1) Cetea (1) Chislaz (1) Ciuhoi (1) Ciutelec (1) Cociuba Mica (1) Cohani (1) Cornitel (1) Cosdeni (1) Cotiglet (1) Crestur (1) Curatele (1) Derna (1) Dernisoara (1) Draganesti (1) Dumbravita (1) Dumbravita de Codru (1) Fanate (1) Fancica (1) Fasca (1)