Hartă Listă
Filtre active: Bihor Terasă Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Vand Cladire Birouri Central, SC1022 mp , Sp+P+E+M, , teren 1290 mp, gaz, (inc oras ), str linistita
20
2

Vand cladire birouri Central , Zona Primarie-Banc Post , compusa din 2 cladiri alipite , una modernizata P+M in 2003 , compusa din parter cu 5 birouri mari , hol , toaleta , chicineta ,plus 2 birouri cu intrari separate direct din curte , baie , sala servere separata , beci cu sala de cazan si 2 cazane ...

737 EUR/m2 | 950 m2

Central, Oradea, Bihor

Promovat
PROIECT EXCLUSIVIST | ANSAMBLU REZIDENTIAL   APART-HOTEL | DEALURI ORADEA
11
4

PROIECT EXCLUSIVIST | ANSAMBLU REZIDENTIAL APART-HOTEL | DEALURI ORADEA

Brucken imobiliare propune spre vanzare un proiect exclusivist al unui ansamblu rezidential cu apartamente premium de tip penthouse cu terase spectaculoase, parcari la subsol tip garaj, parcari exterioare pentru oaspeti si boxe generoase pentru depozitare, vizand un stil de viata urban intr-o ...

2,050 m2

Dealuri Oradea, Oradea, Bihor

Promovat
Apartament 2 camere decomandat-zona Spitalul Judetean-129.000 euro neg
17
1

Apartament 2 camere decomandat – Zona Spitalului Clinic Oradea Preț: 129.000 € negociabil ✅ Comision 0% De ce să-l alegi: ✨ Suprafață generoasă: 66 mp + 2 balcoane închise ✨ Etaj 1 din 4 – ideal pentru liniște și lumină naturală ✨ Apartament complet mobilat și utilat – gata de mutat ✨ Finisaje moderne: ...

1955 EUR/m2 | 66 m2

Oradea, Bihor

Promovat
RESTAURANT GYULA | UNGARIA | PANOURI SOLARE | 245 MP |  TERASA PE LAC
20

RESTAURANT GYULA | UNGARIA | PANOURI SOLARE | 245 MP | TERASA PE LAC

UP IMOBILIARE ofera spre vanzare in exclusivitate : Cauti o afacere stabila, cu reputatie solida si pozitionare excelenta? Avem oportunitatea ideala pentru tine! Restaurantul Geza#39;s Kitchen deschis in anul 2014 si renovat in anul 2020, situat in statiunea GYULA , Ungaria, aproape de strand , cu un ...

5584 EUR/m2 | 197 m2

central, Salonta, Bihor

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Antony Estate I Chirie, 2 Camere Decomandat, Decebal, Oradea
12

Vă propunem spre închiriere un apartament cu 2 camere - decomandat, complet mobilat și utilat, situat in cartierul Decebal, str.B-dul Decebal - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 4 etaje, fiind situat la etajul 3 al acestuia. Deține o suprafață ...

50 m2

decebal, Oradea, Bihor

Apartament de vanzare, 2 Camere, Baile Felix.
13
5

Apartament de vanzare, 2 Camere, Baile Felix.

COD: PN Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere - Open Space, Etajul 2 din 4, mobilat și utilat, situat in zona Baile Felix, str. Fragilor - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 4 etaje, fiind situat la etajul 2 al acestuia.Deține o suprafață ...

1854 EUR/m2 | 48 m2

periferie, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Hala Depozit - 17 mp, Calea Clujului - Oradea
1

COD: FAVă propunem spre închiriere un Depozit de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe Calea Clujului - Oradea.Preţul chiriei este de 4,11 EUR/mp EUR fără TVA, 70 EUR fără TVA (4,89 EUR/mp - 83,30 EUR cu TVA inclus).La preţul ...

17 m2

calea clujului, Oradea, Bihor

Antony Estate I Vanzare, Ap 2 Camere, Rogerius, Oradea
12
6

Antony Estate I Vanzare, Ap 2 Camere, Rogerius, Oradea

COD: PN Vă propunem spre vânzare în exclusivitate un apartament cu 2 camere - nedecomandat, mobilat și utilat, situat in zona Rogerius, str. Italiana - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 4 etaje, fiind situat la etajul 4 al acestuia.Deține o suprafață ...

1445 EUR/m2 | 47 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Teren intravilan, de vanzare - Oradea, Bihor
5
2

Teren intravilan, de vanzare - Oradea, Bihor

COD: PN Vă propunem spre vânzare, un teren intravilan, aflat într-o locație de maxim interes în localitatea Oradea Bihor.Suprafața totală cumulată a terenului este de 6.583 m².Prețul terenului este de 37,00€/m², anume: 243,571 € întregul ...

6,583 m2

dealuri oradea, Oradea, Bihor

Casa de vanzare, 2 Camere, Hiduselul de Sus
13
5

Casa de vanzare, 2 Camere, Hiduselul de Sus

COD: PNVă propunem spre vânzare o casa ideala pentru cei care vor liniste dar aproape de oras, aceasta imbina confortul modern cu frumusetea rustica.Imobilul se află în Hidiselu de Sus, la doar 18 km distanta de Oradea.Ce o face speciala?Deține o livada generoasa atat in spatele ...

2198 EUR/m2 | 50 m2

Hidiselu de Sus, Bihor

Promovat
Apartament de vanzare, 2 Camere, Rogerius, Oradea
11
29

Apartament de vanzare, 2 Camere, Rogerius, Oradea

COD: PN Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere - nedecomandat, Etajul 1 din 4, mobilat și utilat, situat in zona Rogerius, str. Italiana - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 4 etaje, fiind situat la etajul 1 al acestuia.Deține o suprafață ...

1875 EUR/m2 | 40 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Promovat
Apartament de vanzare, 3 Camere, Rogerius, Oradea
11
3

Apartament de vanzare, 3 Camere, Rogerius, Oradea

COD: PN Vă propunem spre vânzare în exclusivitate un apartament cu 3 camere - decomandat, mobilat și utilat, situat in zona Rogerius, str. George Calinescu - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 8 etaje, fiind situat la mansarda acestuia.Deține ...

1369 EUR/m2 | 65 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Antony Estate | Teren intravilan de vanzare, Oradea-Bihor
3
6

Antony Estate | Teren intravilan de vanzare, Oradea-Bihor

COD: CIVă propunem spre vânzare în exclusivitate, un terenuri intravilante, aflate într-o locație de maxim interes în zona Dealurilor Oradea, Bihor.Suprafetele parcelelor sunt de 850m²/840m²/980m².Pretul este de 54€/m², anume: 45.360 € pentru ...

850 m2

dealuri oradea, Oradea, Bihor

Antony Estate | Vanzare Water Lily Casa NOU! - Rontau, Bihor
13

COD: ASVă propunem spre vânzare o casă, independentă, aflată în localitatea Rontau, Bihor.Numele acestei proprietăți este: Water Lily HouseCasa are o suprafață construită de 130 m², iar suprafața utilă a acesteia este de 110 m² ...

1045 EUR/m2 | 110 m2

Rontau, Bihor

Apartament de inchiriat, 4 Camere, Ultracentral, Oradea
13
2

Apartament de inchiriat, 4 Camere, Ultracentral, Oradea

COD: PNVă propunem spre închiriere un apartament cu 4 camere - decomandat, complet mobilat și utilat, situat pe strada Tudor Vladimirescu - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 2 etaje, fiind situat la parterul acestuia. Deține o suprafață totală ...

105 m2

ultracentral, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie 1 Cam, Rogerius Oradea
10
1

Antony Estate | Chirie 1 Cam, Rogerius Oradea

Vă propunem spre închiriere un apartament cu 1 camere, Etajul 3/9, complet mobilat şi utilat, situat in Rogerius, Str. Aluminei - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 9 etaje, fiind situat la etajul 3 al acestuia. Blocul detine lift.Deţine o suprafaţă ...

31 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie, Bloc NOU, 2 Cam, Nufarul, Oradea
12

Antony Estate | Chirie, Bloc NOU, 2 Cam, Nufarul, Oradea

Vă propunem spre închiriere un apartament cu 2 camere, decomandat, Etajul 1 din 3, complet mobilat și utilat, situat in zona Nufarul pe strada Nufarului - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 3 etaje, fiind situat la etajul 1 al acestuia. Blocul fiind dotat ...

55 m2

nufarul, Oradea, Bihor

Serenity Heights - casa de vanzare, Oradea - Bihor
3
1

Serenity Heights - casa de vanzare, Oradea - Bihor

COD: PN !Atentie! Imobilul se va preda finisat.Vă propunem spre vânzare o casă, tup duplex, aflată in Oradea, în zona Gheorghe Doja, Bihor.Numele acestei proprietăţi este: "Serenity Heights".Casa are o suprafaţă construită de 218 mp, iar suprafaţa ...

1719 EUR/m2 | 160 m2

central, Oradea, Bihor

Hale ptr chirie SC total1000 mp , birouri 200 mp, curent capacit.mare , Zona Centura-Metro
16
2

Dau Hale in chirie , cu suprafete diferite , 300 , 400 , 200, 250 mp , birouri 200 mp , toate pe etaj , birou mic de 40 mp , pe parter , bune pentru productie diferita , capacitate mare de curent trifazic posibilitate reconversie si pentru depozite sau alte activitati .Hala 400 mp -1200 E luna -etaj ...

1,000 m2

Centura, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Hala Depozit, Atelier - 65 mp, Calea Clujului - Oradea
9
2

Vă propunem spre închiriere un Depozit de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe Calea Clujului - Oradea.Preţul chiriei este de 2,50 EUR/mp EUR fără TVA, 162 EUR fără TVA La preţul acesta se adaugă o taxă de serviciu ...

65 m2

calea clujului, Oradea, Bihor

Antony Estate | Apartament de vanzare, 2 Camere, Ultracentral, Oradea
10
1

COD: DCVă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, etajul 4 din 4, situat in zona Ultracentrala pe stada Iuliu Maniu - Oradea.Imobilul se află într-o clădire cu 4 etaje, fiind situat la etajul 4 acesteia. Blocul dispune de liftDeține o suprafață totală ...

3033 EUR/m2 | 61 m2

ultracentral, Oradea, Bihor

Promovat
Apartament de inchiriat, 2 Camere, Open Space, Ultracentral, Oradea
8
3

COD: PNVă propunem spre închiriere un apartament cu 2 camere, open space, complet mobilat și utilat, situat in zona Principatelor Unite - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 4 etaje, fiind situat la etajul 3 si 4 al acestuia.La preluarea imobilului, se percepe ...

85 m2

ultracentral, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Hala Depozit, Atelier - 218 mp, Uzinelor - Oradea
9
1

Vă propunem spre închiriere o Hală, Depozit de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe strada Uzinelor - Oradea.Preţul chiriei este de 3,50 EUR/mp EUR fără TVA, 763 EUR fără TVA La preţul acesta se adaugă o taxă ...

218 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Antony Estate | Teren intravilan, de vanzare - Oradea, Bihor
8
4

COD: AAVă propunem spre vânzare, un teren intravilan, aflat într-o locație de maxim interes în Oradea, zona Dealurilor, Bihor.Suprafața totală cumulată a terenului este de 3.774 m². Terenul este compus din 2 parcele, una de 310 m² si una de 3.464 m².Prețul ...

3,774 m2

oncea, Oradea, Bihor

Categorii

Imobiliare

Județe

Bihor

Localități

Oradea (2191) Santandrei (100) Sanmartin (80) Salonta (71) Paleu (53) Marghita (48) Cihei (38) Beius (37) Alesd (31) Nojorid (30) Baile Felix (29) Osorhei (27) Biharia (24) Saldabagiu de Munte (23) Stei (21) Cheriu (20) Gepiu (20) Sacadat (16) Les (15) Alparea (13) Fughiu (13) Livada de Bihor (13) Bors (11) Tileagd (11) Bulz (10) Suplacu de Barcau (10) Miersig (9) Palota (9) Remeti (9) Rontau (9) Salard (9) Santion (9) Cefa (8) Tarian (8) Tinca (8) Cetariu (7) Cordau (7) Hidiselu de Sus (7) Husasau de Tinca (7) Lazareni (7) Sannicolau Roman (7) Valea lui Mihai (7) Apateu (6) Betfia (6) Bratca (6) Budureasa (6) Haieu (6) Ianosda (6) Pausa (6) Sabolciu (6) Tinaud (6) Uileacu de Cris (6) Uileacu de Munte (6) Batar (5) Calea Mare (5) Cheresig (5) Chisirid (5) Chistag (5) Damis (5) Diosig (5) Hidiselu de Jos (5) Padurea Neagra (5) Santaul Mare (5) Santimreu (5) Sinteu (5) Tamaseu (5) Vadu Crisului (5) Ant (4) Cauaceu (4) Cauasd (4) Ciumeghiu (4) Dusesti (4) Homorog (4) Ineu (4) Madaras (4) Petreu (4) Pietroasa (4) Poclusa de Barcau (4) Rosia (4) Rosiori (4) Sumugiu (4) Urvind (4) Varciorog (4) Vascau (4) Almasu Mare (3) Baile 1 Mai (3) Balaia (3) Balc (3) Bicaci (3) Boiu (3) Felcheriu (3) Gurbediu (3) Holod (3) Mihai Bravu (3) Munteni (3) Nucet (3) Petid (3) Pomezeu (3) Remetea (3) Salacea (3) Santaul Mic (3) Simian (3) Suncuius (3) Taut (3) Tilecus (3) Tomnatic (3) Tulca (3) Vintere (3) Abram (2) Balnaca (2) Beznea (2) Bicacel (2) Bogei (2) Borz (2) Bradet (2) Brusturi (2) Caranzel (2) Chesa (2) Cociuba Mare (2) Cristioru de Jos (2) Dicanesti (2) Dragesti (2) Dragoteni (2) Finis (2) Gheghie (2) Girisu de Cris (2) Hotar (2) Husasau de Cris (2) Inand (2) Iteu Nou (2) Izvoarele (2) Lugasu de Jos (2) Lugasu de Sus (2) Misca (2) Mizies (2) Pagaia (2) Petrani (2) Picleu (2) Pocola (2) Popesti (2) Rohani (2) Sacueni (2) Santelec (2) Sarand (2) Serani (2) Sititelec (2) Spinus (2) Tasad (2) Tetchea (2) Totoreni (2) Vaida (2) Viisoara (2) Voivozi (Popesti) (2) Voivozi (Simian) (2) Albesti (1) Albis (1) Almasu Mic (Balc) (1) Arpasel (1) Ateas (1) Avram Iancu (1) Baita (1) Balnaca-Grosi (1) Belfir (1) Birtin (1) Borod (1) Borozel (1) Bucium (1) Bucuroaia (1) Budoi (1) Buduslau (1) Buntesti (1) Cacuciu Vechi (1) Cadea (1) Calacea (1) Calatea (1) Campani (1) Capalna (1) Carasau (1) Carpinet (1) Ceica (1) Ceisoara (1) Cenalos (1) Cetea (1) Chislaz (1) Ciuhoi (1) Ciutelec (1) Cociuba Mica (1) Cohani (1) Cornitel (1) Cosdeni (1) Cotiglet (1) Crestur (1) Curatele (1) Derna (1) Dernisoara (1) Draganesti (1) Dumbravita (1) Dumbravita de Codru (1) Fanate (1) Fancica (1)