Hartă Listă
Filtre active: Bihor Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Vand duplex  in Sinmartin , SC110, P+E, ter 270 , gaz , constr 2024, izolatie de 10.
20
3

Vand duplex in Sinmartin , SC110, P+E, ter 270 , gaz , constr 2024, izolatie de 10.

Vand Duplex in complex de 10 case , in Sinmartin P+E, cu diferite suprafete construite , SC-90 mp , SC-105 mp, si SC-120 mp, teren 250-280 mp fiecare , cu toate utilitatile , apa , curent , canal , gaz . Casele sant construite din porotherm , cu izolatie de 10 , amprenta la sol de 60 mp , terasa . Casa ...

1589 EUR/m2 | 90 m2

Sanmartin, Bihor

Promovat
APARTAMENT 4 CAMERE | DECOMANDAT | ETAJ 2 | ROGERIUS | ORADEA
20
6

UP IMOBILIARE va prezinta o oferta deosebita: Apartament cu 4 camere de tip E, zona Rogerius, strada Ale.Rogerius nr.10. Apartamentul este compus din: 3 dormitoare + 1 living + 1 bucatarie + 1 camera de luat masa + 1 baie cu geam (termopan) + 1 baie mica (de servici). Este situat la etajul 2 intr-un ...

1629 EUR/m2 | 76 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Promovat
Apartament nou cu 3 camere, Prima Green Nufarul
20

Apartament nou cu 3 camere, Prima Green Nufarul

D`Art Imob va propune spre inchiriere un apartament modern cu 3 camere, situat in complexul rezidential Prima Green, una dintre cele mai apreciate zone din cartierul Nufarul, Oradea. Suprafata utila este de 65 mp, completata de un balcon generos de 10 mp, perfect pentru relaxare. Locuinta este amplasata ...

65 m2

Nufarul, Oradea, Bihor

Promovat
APARTAMENT 1 CAMERA | DECOMANDAT | ZONA NUFARUL | ORADEA
9
4

APARTAMENT 1 CAMERA | DECOMANDAT | ZONA NUFARUL | ORADEA

UP IMOBILIARE va prezinta o oferta deosebita, in exclusivitate: Apartament cu 1 camera decomandat, de tip DN, zona Nufarul, strada Constantin Noica 13, Oradea. Apartamentul este compus din: hol de acces + 1 living open-space cu bucatarie + dormitor + 1 baie. Apartamentul este situat la etajul 5 intr-un ...

1762 EUR/m2 | 34 m2

nufarul, Oradea, Bihor

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament de vanzare, 3 Camere, Central Oradea
5
6

Apartament de vanzare, 3 Camere, Central Oradea

COD: PNVă propunem spre vânzare un apartament cu 3 camere la curte comuna, situat Central, str. Simon Barnutiu - Oradea.Imobilul se vinde cu proiect de mansardare, transformare in spatiu comercial.Acesta mai dispune de o terasa si o pivnita.Deține o suprafață totală de ...

975 EUR/m2 | 81 m2

central, Oradea, Bihor

Antony Estate I Teren de vanzare, Uileacu de Cris, Bihor
4

Antony Estate I Teren de vanzare, Uileacu de Cris, Bihor

COD: NPVă propunem spre vânzare în exclusivitate, un teren intravilan, aflat într-o locație de maxim interes în localitatea Uileacu de Cris, Bihor, 21 de KM fata de Oradea.Suprafața totală cumulată a terenului este de 5.300 m².Prețul terenului ...

5,300 m2

Uileacu de Cris, Bihor

Antony Estate | Chirie, 2 cam, Ultracentral - Oradea
10

Antony Estate | Chirie, 2 cam, Ultracentral - Oradea

COD: DMVă propunem spre închiriere un apartament cu 2 camere, decomandat, Etajul 1 din 2, complet mobilat și utilat, situat in zona Ultracentrala - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 2 etaje, fiind situat la etajul 2 al acestuia. Blocul fiind dotat cu acoperisDeține ...

65 m2

ultracentral, Oradea, Bihor

Antony Estate I Vanzare, Casa, 4 Camere, Balaia
5
3

Antony Estate I Vanzare, Casa, 4 Camere, Balaia

COD: NPVă propunem spre vânzare o casa ideala pentru cei care vor liniste dar aproape de oras.Imobilul se află în localitatea Balaia, la doar 20 km distanta de Oradea.Deține o terasa; o curte si o livada generoasa- Suprafata terenului este de 1500 mp + Casa care detine 135 ...

486 EUR/m2 | 110 m2

Balaia, Bihor

Casa de vanzare, 2 Camere, Hiduselul de Sus
13
5

Casa de vanzare, 2 Camere, Hiduselul de Sus

COD: PNVă propunem spre vânzare o casa ideala pentru cei care vor liniste dar aproape de oras, aceasta imbina confortul modern cu frumusetea rustica.Imobilul se află în Hidiselu de Sus, la doar 18 km distanta de Oradea.Ce o face speciala?Deține o livada generoasa atat in spatele ...

2198 EUR/m2 | 50 m2

Hidiselu de Sus, Bihor

Promovat
Apartament de vanzare, 2 Camere, Rogerius, Oradea
11
29

Apartament de vanzare, 2 Camere, Rogerius, Oradea

COD: PN Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere - nedecomandat, Etajul 1 din 4, mobilat și utilat, situat in zona Rogerius, str. Italiana - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 4 etaje, fiind situat la etajul 1 al acestuia.Deține o suprafață ...

1875 EUR/m2 | 40 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Promovat
Apartament de vanzare, 3 Camere, Rogerius, Oradea
11
3

Apartament de vanzare, 3 Camere, Rogerius, Oradea

COD: PN Vă propunem spre vânzare în exclusivitate un apartament cu 3 camere - decomandat, mobilat și utilat, situat in zona Rogerius, str. George Calinescu - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 8 etaje, fiind situat la mansarda acestuia.Deține ...

1369 EUR/m2 | 65 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Hala Depozit - 17 mp, Calea Clujului - Oradea
1

COD: FAVă propunem spre închiriere un Depozit de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe Calea Clujului - Oradea.Preţul chiriei este de 4,11 EUR/mp EUR fără TVA, 70 EUR fără TVA (4,89 EUR/mp - 83,30 EUR cu TVA inclus).La preţul ...

17 m2

calea clujului, Oradea, Bihor

Antony Estate I Vanzare, Ap 2 Camere, Rogerius, Oradea
12
6

Antony Estate I Vanzare, Ap 2 Camere, Rogerius, Oradea

COD: PN Vă propunem spre vânzare în exclusivitate un apartament cu 2 camere - nedecomandat, mobilat și utilat, situat in zona Rogerius, str. Italiana - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 4 etaje, fiind situat la etajul 4 al acestuia.Deține o suprafață ...

1445 EUR/m2 | 47 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Teren intravilan, de vanzare - Oradea, Bihor
5
2

Teren intravilan, de vanzare - Oradea, Bihor

COD: PN Vă propunem spre vânzare, un teren intravilan, aflat într-o locație de maxim interes în localitatea Oradea Bihor.Suprafața totală cumulată a terenului este de 6.583 m².Prețul terenului este de 37,00€/m², anume: 243,571 € întregul ...

6,583 m2

dealuri oradea, Oradea, Bihor

Antony Estate | Vanzare Water Lily Casa NOU! - Rontau, Bihor
13

Vă propunem spre vânzare o casă modernă, independentă, situată în localitatea Rontău, județul Bihor.Numele acestei proprietăți este Water Lily House – o locuință gândită pentru confort, lumină naturală și ...

1045 EUR/m2 | 110 m2

Rontau, Bihor

Antony Estate | Apartament de vanzare, 2 Camere, Ultracentral, Oradea
10
1

COD: DCVă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, etajul 4 din 4, situat in zona Ultracentrala pe stada Iuliu Maniu - Oradea.Imobilul se află într-o clădire cu 4 etaje, fiind situat la etajul 4 acesteia. Blocul dispune de liftDeține o suprafață totală ...

3033 EUR/m2 | 61 m2

ultracentral, Oradea, Bihor

Promovat
Apartament de inchiriat, 2 Camere, Open Space, Ultracentral, Oradea
8
3

COD: PNVă propunem spre închiriere un apartament cu 2 camere, open space, complet mobilat și utilat, situat in zona Principatelor Unite - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 4 etaje, fiind situat la etajul 3 si 4 al acestuia.La preluarea imobilului, se percepe ...

85 m2

ultracentral, Oradea, Bihor

Apartament de inchiriat, 4 Camere, Ultracentral, Oradea
13
2

Apartament de inchiriat, 4 Camere, Ultracentral, Oradea

COD: PNVă propunem spre închiriere un apartament cu 4 camere - decomandat, complet mobilat și utilat, situat pe strada Tudor Vladimirescu - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 2 etaje, fiind situat la parterul acestuia. Deține o suprafață totală ...

105 m2

ultracentral, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie 1 Cam, Rogerius Oradea
10
1

Antony Estate | Chirie 1 Cam, Rogerius Oradea

Vă propunem spre închiriere un apartament cu 1 camere, Etajul 3/9, complet mobilat şi utilat, situat in Rogerius, Str. Aluminei - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 9 etaje, fiind situat la etajul 3 al acestuia. Blocul detine lift.Deţine o suprafaţă ...

31 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie, Bloc NOU, 2 Cam, Nufarul, Oradea
12

Antony Estate | Chirie, Bloc NOU, 2 Cam, Nufarul, Oradea

Vă propunem spre închiriere un apartament cu 2 camere, decomandat, Etajul 1 din 3, complet mobilat și utilat, situat in zona Nufarul pe strada Nufarului - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 3 etaje, fiind situat la etajul 1 al acestuia. Blocul fiind dotat ...

55 m2

nufarul, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Hala Depozit, Atelier - 218 mp, Uzinelor - Oradea
9
1

Vă propunem spre închiriere o Hală, Depozit de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe strada Uzinelor - Oradea.Preţul chiriei este de 3,50 EUR/mp EUR fără TVA, 763 EUR fără TVA La preţul acesta se adaugă o taxă ...

218 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Teren intravilan de vanzare, in Santandrei.
3

Teren intravilan de vanzare, in Santandrei.

COD: PNVă propunem spre vânzare, un teren intravilan, aflat într-o locație de maxim interes în localitatea Santandrei, Bihor.Suprafața totală cumulată a terenului este de 14.600 m², o singura parcela.Prețul terenului este de 27 €/m², anume: ...

14,600 m2

Santandrei, Bihor

Serenity Heights - casa de vanzare, Oradea - Bihor
3
1

Serenity Heights - casa de vanzare, Oradea - Bihor

COD: PN !Atentie! Imobilul se va preda finisat.Vă propunem spre vânzare o casă, tup duplex, aflată in Oradea, în zona Gheorghe Doja, Bihor.Numele acestei proprietăţi este: "Serenity Heights".Casa are o suprafaţă construită de 218 mp, iar suprafaţa ...

1719 EUR/m2 | 160 m2

central, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Hala Depozit, Atelier - 65 mp, Calea Clujului - Oradea
9
2

Vă propunem spre închiriere un Depozit de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe Calea Clujului - Oradea.Preţul chiriei este de 2,50 EUR/mp EUR fără TVA, 162 EUR fără TVA La preţul acesta se adaugă o taxă de serviciu ...

65 m2

calea clujului, Oradea, Bihor

Categorii

Imobiliare

Județe

Bihor

Localități

Oradea (2145) Santandrei (79) Sanmartin (74) Salonta (69) Marghita (53) Paleu (49) Beius (39) Cihei (34) Alesd (30) Baile Felix (30) Nojorid (27) Biharia (25) Osorhei (25) Saldabagiu de Munte (25) Stei (22) Gepiu (20) Cheriu (17) Les (14) Livada de Bihor (14) Sacadat (14) Alparea (13) Fughiu (12) Tileagd (12) Tarian (11) Bors (10) Bulz (9) Miersig (9) Salard (9) Cefa (8) Remeti (8) Rontau (8) Sannicolau Roman (8) Santion (8) Suplacu de Barcau (8) Cordau (7) Hidiselu de Sus (7) Husasau de Tinca (7) Padurea Neagra (7) Palota (7) Tinca (7) Valea lui Mihai (7) Betfia (6) Cetariu (6) Haieu (6) Ianosda (6) Lazareni (6) Pausa (6) Sabolciu (6) Tinaud (6) Uileacu de Cris (6) Uileacu de Munte (6) Ant (5) Apateu (5) Batar (5) Bratca (5) Budureasa (5) Calea Mare (5) Chisirid (5) Chistag (5) Damis (5) Diosig (5) Hidiselu de Jos (5) Ineu (5) Rosiori (5) Santaul Mare (5) Tamaseu (5) Bicaci (4) Cauaceu (4) Cauasd (4) Cheresig (4) Ciumeghiu (4) Dusesti (4) Homorog (4) Petreu (4) Pietroasa (4) Poclusa de Barcau (4) Santimreu (4) Sinteu (4) Sumugiu (4) Suncuius (4) Urvind (4) Vadu Crisului (4) Vascau (4) Almasu Mare (3) Baile 1 Mai (3) Balaia (3) Boiu (3) Gurbediu (3) Madaras (3) Mihai Bravu (3) Munteni (3) Nucet (3) Petid (3) Pomezeu (3) Remetea (3) Salacea (3) Simian (3) Taut (3) Tilecus (3) Tomnatic (3) Tulca (3) Varciorog (3) Vintere (3) Abram (2) Arpasel (2) Balc (2) Balnaca (2) Beznea (2) Bicacel (2) Bogei (2) Borz (2) Bradet (2) Brusturi (2) Cadea (2) Caranzel (2) Chesa (2) Cociuba Mare (2) Cristioru de Jos (2) Dicanesti (2) Dragesti (2) Dragoteni (2) Felcheriu (2) Finis (2) Gheghie (2) Girisu de Cris (2) Holod (2) Hotar (2) Iteu Nou (2) Izvoarele (2) Lugasu de Jos (2) Lugasu de Sus (2) Misca (2) Mizies (2) Pagaia (2) Petrani (2) Picleu (2) Pocola (2) Popesti (2) Rabagani (2) Rogoz (2) Rohani (2) Sacueni (2) Santaul Mic (2) Santelec (2) Serani (2) Sititelec (2) Spinus (2) Tasad (2) Tetchea (2) Totoreni (2) Vaida (2) Viisoara (2) Voivozi (Popesti) (2) Voivozi (Simian) (2) Abramut (1) Albesti (1) Albis (1) Almasu Mic (Balc) (1) Ateas (1) Avram Iancu (1) Baita (1) Balnaca-Grosi (1) Belfir (1) Birtin (1) Borod (1) Borozel (1) Bucium (1) Bucuroaia (1) Budoi (1) Buduslau (1) Buntesti (1) Cacuciu Vechi (1) Calacea (1) Calatea (1) Campani (1) Capalna (1) Carasau (1) Carpinet (1) Ceica (1) Ceisoara (1) Cenalos (1) Cetea (1) Chislaz (1) Ciuhoi (1) Ciutelec (1) Cociuba Mica (1) Cohani (1) Cornitel (1) Cosdeni (1) Cotiglet (1) Crestur (1) Curatele (1) Derna (1) Dernisoara (1) Draganesti (1) Dumbravita (1) Dumbravita de Codru (1) Fanate (1) Fancica (1) Fasca (1)