Imobiliare Bihor

Hartă Listă
Filtre active: Bihor Terasă Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Teren intravilan de vânzare – Paleu, zona lac
1

Teren intravilan de vânzare – Paleu, zona lac

VESTINVEST EXCLUSIVITATE: Teren intravilan de vânzare – Paleu Localizare excelentă, zonă liniștită și în dezvoltare, aproape de lac și de case noi. Perfect pentru construcție sau investiție. Suprafață: 589 mp. Front stradal: 18 mp. Utilități: apă, curent, canalizare și gaz la aprox. 50 m Pret: 34.800 ...

589 m2

Paleu, Bihor

Promovat
Vilă cu 7 camere, P+E, Piscină, 1102mp teren, Dealuri, Oradea.
19

Proprietate Premium Reședință de Lux cu Piscină pe Dealurile Oradea Suprafață teren: 1.102 mp C1 (Casă principală): 4 mp utili C2 (Casă lounge + bucătărie la piscină) Piscină: 38 mp O poveste despre eleganță, rafinament și relaxare Pe una dintre cele mai frumoase coline ale Oradiei, într-o zonă ...

1691 EUR/m2 | 411 m2

Oradea, Bihor

Promovat
CASE PREMIUM | SANMARTIN
8
3

CASE PREMIUM | SANMARTIN

Va prezentam doua proiecte similare de case exclusiviste, realizate conform celor mai inalte standarde de calitate, situate in Sanmartin, la doar cativa pasi de Oradea. Aceste locuinte sunt proiectate pe un singur nivel, oferind un spatiu generos si bine compartimentat, perfect pentru cei care apreciaza ...

1071 EUR/m2 | 210 m2

Sanmartin, Bihor

Promovat
Apartament 4 camere | 76 mp utili | Etaj IV | Vedere spre Cris
12

Apartament cu loc de pescuit pe Cris :) Nu toate apartamentele de la etajul IV sunt la fel, unele iti ofera doar scari, acesta iti ofera liniste, aer curat si o perspectiva care nu poate fi oferita in zonele urbanizate excesiv. Apartamentul are 3 dormitoare, living, bucatarie, baie si dressing (pregatit ...

Decebal, Oradea, Bihor

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament de vanzare, 3 Camere, Central Oradea
5
6

Apartament de vanzare, 3 Camere, Central Oradea

COD: PNVă propunem spre vânzare un apartament cu 3 camere la curte comuna, situat Central, str. Simon Barnutiu - Oradea.Imobilul se vinde cu proiect de mansardare, transformare in spatiu comercial.Acesta mai dispune de o terasa si o pivnita.Deține o suprafață totală de ...

975 EUR/m2 | 81 m2

central, Oradea, Bihor

Antony Estate I Teren de vanzare, Uileacu de Cris, Bihor
4

Antony Estate I Teren de vanzare, Uileacu de Cris, Bihor

COD: NPVă propunem spre vânzare în exclusivitate, un teren intravilan, aflat într-o locație de maxim interes în localitatea Uileacu de Cris, Bihor, 21 de KM fata de Oradea.Suprafața totală cumulată a terenului este de 5.300 m².Prețul terenului ...

5,300 m2

Uileacu de Cris, Bihor

Antony Estate | Chirie, 2 cam, Ultracentral - Oradea
10

Antony Estate | Chirie, 2 cam, Ultracentral - Oradea

COD: DMVă propunem spre închiriere un apartament cu 2 camere, decomandat, Etajul 1 din 2, complet mobilat și utilat, situat in zona Ultracentrala - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 2 etaje, fiind situat la etajul 2 al acestuia. Blocul fiind dotat cu acoperisDeține ...

65 m2

ultracentral, Oradea, Bihor

Antony Estate I Vanzare, Casa, 4 Camere, Balaia
5
3

Antony Estate I Vanzare, Casa, 4 Camere, Balaia

COD: NPVă propunem spre vânzare o casa ideala pentru cei care vor liniste dar aproape de oras.Imobilul se află în localitatea Balaia, la doar 20 km distanta de Oradea.Deține o terasa; o curte si o livada generoasa- Suprafata terenului este de 1500 mp + Casa care detine 135 ...

486 EUR/m2 | 110 m2

Balaia, Bihor

Antony Estate I Chirie, 2 Camere Decomandat, Decebal, Oradea
12

Vă propunem spre închiriere un apartament cu 2 camere - decomandat, complet mobilat și utilat, situat in cartierul Decebal, str.B-dul Decebal - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 4 etaje, fiind situat la etajul 3 al acestuia. Deține o suprafață ...

50 m2

decebal, Oradea, Bihor

Casa de vanzare, 2 Camere, Hiduselul de Sus
13
5

Casa de vanzare, 2 Camere, Hiduselul de Sus

COD: PNVă propunem spre vânzare o casa ideala pentru cei care vor liniste dar aproape de oras, aceasta imbina confortul modern cu frumusetea rustica.Imobilul se află în Hidiselu de Sus, la doar 18 km distanta de Oradea.Ce o face speciala?Deține o livada generoasa atat in spatele ...

2198 EUR/m2 | 50 m2

Hidiselu de Sus, Bihor

Promovat
Apartament de vanzare, 2 Camere, Rogerius, Oradea
11
29

Apartament de vanzare, 2 Camere, Rogerius, Oradea

COD: PN Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere - nedecomandat, Etajul 1 din 4, mobilat și utilat, situat in zona Rogerius, str. Italiana - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 4 etaje, fiind situat la etajul 1 al acestuia.Deține o suprafață ...

1875 EUR/m2 | 40 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Promovat
Apartament de vanzare, 3 Camere, Rogerius, Oradea
11
3

Apartament de vanzare, 3 Camere, Rogerius, Oradea

COD: PN Vă propunem spre vânzare în exclusivitate un apartament cu 3 camere - decomandat, mobilat și utilat, situat in zona Rogerius, str. George Calinescu - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 8 etaje, fiind situat la mansarda acestuia.Deține ...

1369 EUR/m2 | 65 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Hala Depozit - 17 mp, Calea Clujului - Oradea
1

COD: FAVă propunem spre închiriere un Depozit de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe Calea Clujului - Oradea.Preţul chiriei este de 4,11 EUR/mp EUR fără TVA, 70 EUR fără TVA (4,89 EUR/mp - 83,30 EUR cu TVA inclus).La preţul ...

17 m2

calea clujului, Oradea, Bihor

Antony Estate I Vanzare, Ap 2 Camere, Rogerius, Oradea
12
6

Antony Estate I Vanzare, Ap 2 Camere, Rogerius, Oradea

COD: PN Vă propunem spre vânzare în exclusivitate un apartament cu 2 camere - nedecomandat, mobilat și utilat, situat in zona Rogerius, str. Italiana - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 4 etaje, fiind situat la etajul 4 al acestuia.Deține o suprafață ...

1445 EUR/m2 | 47 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Teren intravilan, de vanzare - Oradea, Bihor
5
2

Teren intravilan, de vanzare - Oradea, Bihor

COD: PN Vă propunem spre vânzare, un teren intravilan, aflat într-o locație de maxim interes în localitatea Oradea Bihor.Suprafața totală cumulată a terenului este de 6.583 m².Prețul terenului este de 37,00€/m², anume: 243,571 € întregul ...

6,583 m2

dealuri oradea, Oradea, Bihor

Antony Estate | Apartament de vanzare, 2 Camere, Ultracentral, Oradea
10
1

COD: DCVă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, etajul 4 din 4, situat in zona Ultracentrala pe stada Iuliu Maniu - Oradea.Imobilul se află într-o clădire cu 4 etaje, fiind situat la etajul 4 acesteia. Blocul dispune de liftDeține o suprafață totală ...

3033 EUR/m2 | 61 m2

ultracentral, Oradea, Bihor

Promovat
Apartament de inchiriat, 2 Camere, Open Space, Ultracentral, Oradea
8
3

COD: PNVă propunem spre închiriere un apartament cu 2 camere, open space, complet mobilat și utilat, situat in zona Principatelor Unite - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 4 etaje, fiind situat la etajul 3 si 4 al acestuia.La preluarea imobilului, se percepe ...

85 m2

ultracentral, Oradea, Bihor

Antony Estate | Teren intravilan de vanzare, Oradea-Bihor
3
6

Antony Estate | Teren intravilan de vanzare, Oradea-Bihor

COD: CIVă propunem spre vânzare în exclusivitate, un terenuri intravilante, aflate într-o locație de maxim interes în zona Dealurilor Oradea, Bihor.Suprafetele parcelelor sunt de 850m²/840m²/980m².Pretul este de 54€/m², anume: 45.360 € pentru ...

850 m2

dealuri oradea, Oradea, Bihor

Antony Estate | Vanzare Water Lily Casa NOU! - Rontau, Bihor
13

COD: ASVă propunem spre vânzare o casă, independentă, aflată în localitatea Rontau, Bihor.Numele acestei proprietăți este: Water Lily HouseCasa are o suprafață construită de 130 m², iar suprafața utilă a acesteia este de 110 m² ...

1045 EUR/m2 | 110 m2

Rontau, Bihor

Apartament de inchiriat, 4 Camere, Ultracentral, Oradea
13
2

Apartament de inchiriat, 4 Camere, Ultracentral, Oradea

COD: PNVă propunem spre închiriere un apartament cu 4 camere - decomandat, complet mobilat și utilat, situat pe strada Tudor Vladimirescu - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 2 etaje, fiind situat la parterul acestuia. Deține o suprafață totală ...

105 m2

ultracentral, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie 1 Cam, Rogerius Oradea
10
1

Antony Estate | Chirie 1 Cam, Rogerius Oradea

Vă propunem spre închiriere un apartament cu 1 camere, Etajul 3/9, complet mobilat şi utilat, situat in Rogerius, Str. Aluminei - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 9 etaje, fiind situat la etajul 3 al acestuia. Blocul detine lift.Deţine o suprafaţă ...

31 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie, Bloc NOU, 2 Cam, Nufarul, Oradea
12

Antony Estate | Chirie, Bloc NOU, 2 Cam, Nufarul, Oradea

Vă propunem spre închiriere un apartament cu 2 camere, decomandat, Etajul 1 din 3, complet mobilat și utilat, situat in zona Nufarul pe strada Nufarului - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 3 etaje, fiind situat la etajul 1 al acestuia. Blocul fiind dotat ...

55 m2

nufarul, Oradea, Bihor

Antony Estate | Apartament de închiriat, 1 Camera, Ultra-Central, Oradea
9
2

COD: FBVă propunem spre închiriere un apartament cu 1 camera, la curte comuna, Parter, mobilat şi utilat, situat Ultra-Central pe strada Vasile Alecsandri - Oradea.Imobilul se află într-o curte comuna, fiind situat la parterul al cladirii, imobilul fiind dotat cu acoperis.Deţine ...

18 m2

ultracentral, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Hala Depozit, Atelier - 218 mp, Uzinelor - Oradea
9
1

Vă propunem spre închiriere o Hală, Depozit de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe strada Uzinelor - Oradea.Preţul chiriei este de 3,50 EUR/mp EUR fără TVA, 763 EUR fără TVA La preţul acesta se adaugă o taxă ...

218 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Categorii

Imobiliare

Județe

Bihor

Localități

Oradea (2165) Santandrei (82) Sanmartin (76) Salonta (69) Marghita (54) Paleu (51) Beius (39) Cihei (35) Alesd (30) Baile Felix (29) Nojorid (27) Biharia (25) Osorhei (25) Saldabagiu de Munte (23) Stei (21) Gepiu (20) Cheriu (19) Les (14) Livada de Bihor (14) Sacadat (14) Alparea (13) Fughiu (12) Tileagd (12) Tarian (11) Bors (10) Bulz (9) Miersig (9) Salard (9) Santion (9) Cefa (8) Palota (8) Remeti (8) Rontau (8) Sannicolau Roman (8) Suplacu de Barcau (8) Cordau (7) Hidiselu de Sus (7) Husasau de Tinca (7) Tinca (7) Valea lui Mihai (7) Betfia (6) Bratca (6) Budureasa (6) Cetariu (6) Haieu (6) Ianosda (6) Lazareni (6) Padurea Neagra (6) Pausa (6) Sabolciu (6) Tinaud (6) Uileacu de Cris (6) Uileacu de Munte (6) Ant (5) Apateu (5) Batar (5) Calea Mare (5) Cauaceu (5) Chisirid (5) Chistag (5) Damis (5) Diosig (5) Hidiselu de Jos (5) Ineu (5) Santaul Mare (5) Tamaseu (5) Bicaci (4) Cauasd (4) Cheresig (4) Ciumeghiu (4) Dusesti (4) Homorog (4) Petreu (4) Pietroasa (4) Poclusa de Barcau (4) Rosiori (4) Santimreu (4) Sinteu (4) Sumugiu (4) Suncuius (4) Urvind (4) Vadu Crisului (4) Vascau (4) Almasu Mare (3) Baile 1 Mai (3) Balaia (3) Boiu (3) Gurbediu (3) Madaras (3) Mihai Bravu (3) Munteni (3) Nucet (3) Petid (3) Pomezeu (3) Remetea (3) Salacea (3) Simian (3) Taut (3) Tilecus (3) Tomnatic (3) Tulca (3) Varciorog (3) Vintere (3) Abram (2) Arpasel (2) Balc (2) Balnaca (2) Beznea (2) Bicacel (2) Bogei (2) Borz (2) Bradet (2) Brusturi (2) Caranzel (2) Chesa (2) Cociuba Mare (2) Cristioru de Jos (2) Dicanesti (2) Dragesti (2) Dragoteni (2) Felcheriu (2) Finis (2) Gheghie (2) Girisu de Cris (2) Holod (2) Hotar (2) Iteu Nou (2) Izvoarele (2) Lugasu de Jos (2) Lugasu de Sus (2) Misca (2) Mizies (2) Pagaia (2) Petrani (2) Picleu (2) Pocola (2) Popesti (2) Rabagani (2) Rogoz (2) Rohani (2) Rosia (2) Sacueni (2) Santaul Mic (2) Santelec (2) Serani (2) Sititelec (2) Spinus (2) Tasad (2) Tetchea (2) Totoreni (2) Vaida (2) Viisoara (2) Voivozi (Popesti) (2) Voivozi (Simian) (2) Abramut (1) Albesti (1) Albis (1) Almasu Mic (Balc) (1) Ateas (1) Avram Iancu (1) Baita (1) Balnaca-Grosi (1) Belfir (1) Birtin (1) Borod (1) Borozel (1) Bucium (1) Bucuroaia (1) Budoi (1) Buduslau (1) Buntesti (1) Cacuciu Vechi (1) Cadea (1) Calacea (1) Calatea (1) Campani (1) Capalna (1) Carasau (1) Carpinet (1) Ceica (1) Ceisoara (1) Cenalos (1) Cetea (1) Chislaz (1) Ciuhoi (1) Ciutelec (1) Cociuba Mica (1) Cohani (1) Cornitel (1) Cosdeni (1) Cotiglet (1) Crestur (1) Curatele (1) Derna (1) Dernisoara (1) Draganesti (1) Dumbravita (1) Dumbravita de Codru (1) Fanate (1) Fancica (1)