Imobiliare Oradea Bihor

Hartă Listă
Filtre active: Bihor Oradea Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
CITYSCAPE CONCEPT - ANSAMBLU NOU DE VILE
9
3

CITYSCAPE CONCEPT - ANSAMBLU NOU DE VILE

Iti propunem o casa moderna si eleganta, situata intr-un complex rezidential exclusivist, in zona de dealuri, ce ofera atat intimitate, cat si proximitate fata de centrul orasului. Cartierul privat, cu doar 26 de case, este gandit pentru a imbina confortul si eleganta intr-un mediu cu infrastructura ...

2286 EUR/m2 | 105 m2

Iorga, Oradea, Bihor

Promovat
CASA INDIVIDUALA | DUBLU FRONT STRADAL | TEREN 238 MP | ACCES AUTO
20
11

UP IMOBILIARE va prezinta in exclusivitate o oferta deosebita: Casa individuala cu teren pe colt, dublu front stradal, acees auto, strada Miron Pompiliu nr. 22, Oradea. Casa este compusa din: 5 camere, 1 bucatarie, 2 bai + anexe si dependinte. Utilitatile casei sunt: curent, gaz, apa, canalizare, cablu ...

1073 EUR/m2 | 135 m2

central, Oradea, Bihor

Promovat
Vand vila ultracentral -Doja, sc 360, mp, ctr 2012 , D+P+E, Inc oras si gaz, teren 357
12
9

Vand vila zona ultracentrala , Doja-Magheru constructie 2012 ,D+ P+E , amprenta la sol 120mp , sc total 360 mp, circa 120 mp pe fiecare nivel, teren total 357 mp .Vila este construita din porotherm de 30 cu izolatie de 10 , acoperis cu tigla Tondach , geamuri termopan 3 sticle , si se compune astfel ...

1444 EUR/m2 | 270 m2

Magheru, Oradea, Bihor

Promovat
Spatiu comercial de inchiriat zona Universitatii
8

Spatiu comercial de inchiriat zona Universitatii

Agentia imobiliara D`Art Imob va ofera un spatiu comercial de inchiriat zona Universitatii Spatiul masoara o suprafata utila de 55 mp si este amplasat la parterul unui bloc nou. Are destinatia de spatiu commercial. Se compune din 2 camere si un grup sanitar. Este dotat cu ferestre din termopan, gresie ...

55 m2

Oradea, Bihor

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Antony Estate | Chirie Hala Depozit - 17 mp, Calea Clujului - Oradea
1

COD: FAVă propunem spre închiriere un Depozit de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe Calea Clujului - Oradea.Preţul chiriei este de 4,11 EUR/mp EUR fără TVA, 70 EUR fără TVA (4,89 EUR/mp - 83,30 EUR cu TVA inclus).La preţul ...

17 m2

calea clujului, Oradea, Bihor

Antony Estate I Vanzare, Ap 2 Camere, Rogerius, Oradea
12
6

Antony Estate I Vanzare, Ap 2 Camere, Rogerius, Oradea

COD: PN Vă propunem spre vânzare în exclusivitate un apartament cu 2 camere - nedecomandat, mobilat și utilat, situat in zona Rogerius, str. Italiana - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 4 etaje, fiind situat la etajul 4 al acestuia.Deține o suprafață ...

1445 EUR/m2 | 47 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Teren intravilan, de vanzare - Oradea, Bihor
5
2

Teren intravilan, de vanzare - Oradea, Bihor

COD: PN Vă propunem spre vânzare, un teren intravilan, aflat într-o locație de maxim interes în localitatea Oradea Bihor.Suprafața totală cumulată a terenului este de 6.583 m².Prețul terenului este de 37,00€/m², anume: 243,571 € întregul ...

6,583 m2

dealuri oradea, Oradea, Bihor

Promovat
Apartament de vanzare, 2 Camere, Rogerius, Oradea
11
29

Apartament de vanzare, 2 Camere, Rogerius, Oradea

COD: PN Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere - nedecomandat, Etajul 1 din 4, mobilat și utilat, situat in zona Rogerius, str. Italiana - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 4 etaje, fiind situat la etajul 1 al acestuia.Deține o suprafață ...

1875 EUR/m2 | 40 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Hala Depozit, Atelier - 65 mp, Calea Clujului - Oradea
9
2

Vă propunem spre închiriere un Depozit de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe Calea Clujului - Oradea.Preţul chiriei este de 2,50 EUR/mp EUR fără TVA, 162 EUR fără TVA La preţul acesta se adaugă o taxă de serviciu ...

65 m2

calea clujului, Oradea, Bihor

Antony Estate | Apartament de vanzare, 2 Camere, Ultracentral, Oradea
10
1

COD: DCVă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, etajul 4 din 4, situat in zona Ultracentrala pe stada Iuliu Maniu - Oradea.Imobilul se află într-o clădire cu 4 etaje, fiind situat la etajul 4 acesteia. Blocul dispune de liftDeține o suprafață totală ...

3033 EUR/m2 | 61 m2

ultracentral, Oradea, Bihor

Promovat
Apartament de inchiriat, 2 Camere, Open Space, Ultracentral, Oradea
8
3

COD: PNVă propunem spre închiriere un apartament cu 2 camere, open space, complet mobilat și utilat, situat in zona Principatelor Unite - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 4 etaje, fiind situat la etajul 3 si 4 al acestuia.La preluarea imobilului, se percepe ...

85 m2

ultracentral, Oradea, Bihor

Antony Estate | Teren intravilan de vanzare, Oradea-Bihor
3
6

Antony Estate | Teren intravilan de vanzare, Oradea-Bihor

COD: CIVă propunem spre vânzare în exclusivitate, un terenuri intravilante, aflate într-o locație de maxim interes în zona Dealurilor Oradea, Bihor.Suprafetele parcelelor sunt de 850m²/840m²/980m².Pretul este de 54€/m², anume: 45.360 € pentru ...

850 m2

dealuri oradea, Oradea, Bihor

Apartament de inchiriat, 4 Camere, Ultracentral, Oradea
13
2

Apartament de inchiriat, 4 Camere, Ultracentral, Oradea

COD: PNVă propunem spre închiriere un apartament cu 4 camere - decomandat, complet mobilat și utilat, situat pe strada Tudor Vladimirescu - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 2 etaje, fiind situat la parterul acestuia. Deține o suprafață totală ...

105 m2

ultracentral, Oradea, Bihor

Antony Estate | Apartament de închiriat, 1 Camera, Ultra-Central, Oradea
9
2

COD: FBVă propunem spre închiriere un apartament cu 1 camera, la curte comuna, Parter, mobilat şi utilat, situat Ultra-Central pe strada Vasile Alecsandri - Oradea.Imobilul se află într-o curte comuna, fiind situat la parterul al cladirii, imobilul fiind dotat cu acoperis.Deţine ...

18 m2

ultracentral, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Hala Depozit, Atelier - 218 mp, Uzinelor - Oradea
9
1

Vă propunem spre închiriere o Hală, Depozit de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe strada Uzinelor - Oradea.Preţul chiriei este de 3,50 EUR/mp EUR fără TVA, 763 EUR fără TVA La preţul acesta se adaugă o taxă ...

218 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Antony Estate | Teren intravilan, de vanzare - Oradea, Bihor
8
4

COD: AAVă propunem spre vânzare, un teren intravilan, aflat într-o locație de maxim interes în Oradea, zona Dealurilor, Bihor.Suprafața totală cumulată a terenului este de 3.774 m². Terenul este compus din 2 parcele, una de 310 m² si una de 3.464 m².Prețul ...

3,774 m2

oncea, Oradea, Bihor

Antony Estate | Teren de vanzare intravilan - Zona Grigorescu, iesirea spre Nojorid
2
3

COD: AASUPER OPORTUNITATE DE INVESTIȚIE !Vă propunem spre vânzare în exclusivitate, un teren intravilan, aflat într-o locație de interes pentru investitori, în localitatea Oradea, Bihor, ieșirea Grigorescu, Centura Nojorid. Conform CU, este parcelabil și ...

5,000 m2

aeroport, Oradea, Bihor

Serenity Heights - casa de vanzare, Oradea - Bihor
3
1

Serenity Heights - casa de vanzare, Oradea - Bihor

COD: PN !Atentie! Imobilul se va preda finisat.Vă propunem spre vânzare o casă, tup duplex, aflată in Oradea, în zona Gheorghe Doja, Bihor.Numele acestei proprietăţi este: "Serenity Heights".Casa are o suprafaţă construită de 218 mp, iar suprafaţa ...

1719 EUR/m2 | 160 m2

central, Oradea, Bihor

Antony Estate | Grey Villa - casa de vanzare Podgoria - Bihor
18
4