Promovat
Spații de birouri de închiriat, zona Calea Borșului
7

Spații de birouri de închiriat, zona Calea Borșului

Vă oferim spre inchiriere 3 spații de birouri remarcâdu-se printr-o compartimentare eficientă și un ambient primitor, fiind ideală pentru profesioniști independenți, start-up-uri sau echipe mici. Spațiile sunt localizate la parterul clădirii, perfecte pentru activități de tip office, consultanță, IT, ...

10 m2

Centura, Oradea, Bihor

Promovat
Teren agricol de vanzare   340 Hectare in Arad
1
2

Teren agricol de vanzare 340 Hectare in Arad

Oportunitate de investiție 340 ha teren agricol în extravilanul comunei Sintea Mare, județul Arad TEREN AGRICOL DE VÂNZARE 340 HECTARE Sintea Mare, județul Arad Preț: 8.200 Euro ha negociabil Comision cumpărător: 3% + TVA Societate comercială oferă spre vânzare o suprafață totală de aproximativ ...

Oradea, Bihor

Promovat
APARTAMENT 3 CAMERE DECOMANDAT | TIP PB | ETAJ 3 | ZONA DRAGOS VODA | STRADA CERBULUI | ORADEA
15
5

UP IMOBILIARE va prezinta in exclusivitate o oferta deosebita: Apartament cu 3 camere de tip PB, zona Dragos Voda, strada Cerbului. Apartamentul este compus din: 2 dormitoare + 1 living + 1 bucatarie + 1 baie + 1 balcon inchis alaturat bucatariei + hol. Este situat la etajul 3 intr-un bloc cu 4 etaje ...

1347 EUR/m2 | 66 m2

dragos voda, Oradea, Bihor

Promovat
Antony Estate | Spatiu comercial de inchiriat - Zona Al. Cazaban - Oradea
4
1

COD: DCVă propunem spre închiriere un Spatiu comercial, pretabil pentru Birou, Salon, Cabinet, Consultanta, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe Al. Cazaban - Oradea.Imobilul este amplasat la Parterul imobilului cu acces din zona pietonala.Caracteristicile spațiului:- ...

22 m2

iosia-nord, Oradea, Bihor

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Antony Estate | Oportunitate de investitie, Ferma Padurea Galbena  - Cehal, Marghita
14
6

Antony Estate | Oportunitate de investitie, Ferma Padurea Galbena - Cehal, Marghita

COD: AAVă oferim spre vânzare, în exclusivitate, o fermă complet funcțională, situată în localitatea Cehal, județul Satu Mare !Aceasta reprezintă o oportunitate rară de a investi într-o fermă bine echipată și diversificată, ...

675,000 m2

central, Oradea, Bihor

Antony Estate | Apartament de vanzare, 3 camere, Bloc NOU, OpenSpace - Oradea
13

COD: CIVă propunem spre vânzare în exclusivitate un apartament cu 3 camere - open space, Etajul 5 din 10, situat intr-un ansamblu rezidential NOU, complet mobilat și utilat, situat in zona Nufaru - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 10 etaje, fiind ...

2586 EUR/m2 | 87 m2

nufarul, Oradea, Bihor

Promovat
Apartament de vanzare, 2 Camere, Rogerius, Oradea
11
29

Apartament de vanzare, 2 Camere, Rogerius, Oradea

COD: PN Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere - nedecomandat, Etajul 1 din 4, mobilat și utilat, situat in zona Rogerius, str. Italiana - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 4 etaje, fiind situat la etajul 1 al acestuia.Deține o suprafață ...

1875 EUR/m2 | 40 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Promovat
Apartament de vanzare, 3 Camere, Rogerius, Oradea
11
3

Apartament de vanzare, 3 Camere, Rogerius, Oradea

COD: PN Vă propunem spre vânzare în exclusivitate un apartament cu 3 camere - decomandat, mobilat și utilat, situat in zona Rogerius, str. George Calinescu - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 8 etaje, fiind situat la mansarda acestuia.Deține ...

1369 EUR/m2 | 65 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Apartament de vanzare, 2 Camere, Baile Felix.
13
5

Apartament de vanzare, 2 Camere, Baile Felix.

COD: PN Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere - Open Space, Etajul 2 din 4, mobilat și utilat, situat in zona Baile Felix, str. Fragilor - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 4 etaje, fiind situat la etajul 2 al acestuia.Deține o suprafață ...

1854 EUR/m2 | 48 m2

periferie, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie, Bloc NOU, 2 Cam, Nufarul, Oradea
12

Antony Estate | Chirie, Bloc NOU, 2 Cam, Nufarul, Oradea

Vă propunem spre închiriere un apartament cu 2 camere, decomandat, Etajul 1 din 3, complet mobilat și utilat, situat in zona Nufarul pe strada Nufarului - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 3 etaje, fiind situat la etajul 1 al acestuia. Blocul fiind dotat ...

55 m2

nufarul, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Hala Depozit - 17 mp, Calea Clujului - Oradea
1

COD: FAVă propunem spre închiriere un Depozit de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe Calea Clujului - Oradea.Preţul chiriei este de 4,11 EUR/mp EUR fără TVA, 70 EUR fără TVA (4,89 EUR/mp - 83,30 EUR cu TVA inclus).La preţul ...

17 m2

calea clujului, Oradea, Bihor

Antony Estate I Vanzare, Ap 2 Camere, Rogerius, Oradea
12
6

Antony Estate I Vanzare, Ap 2 Camere, Rogerius, Oradea

COD: PN Vă propunem spre vânzare în exclusivitate un apartament cu 2 camere - nedecomandat, mobilat și utilat, situat in zona Rogerius, str. Italiana - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 4 etaje, fiind situat la etajul 4 al acestuia.Deține o suprafață ...

1445 EUR/m2 | 47 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Teren intravilan, de vanzare - Oradea, Bihor
5
2

Teren intravilan, de vanzare - Oradea, Bihor

COD: PN Vă propunem spre vânzare, un teren intravilan, aflat într-o locație de maxim interes în localitatea Oradea Bihor.Suprafața totală cumulată a terenului este de 6.583 m².Prețul terenului este de 37,00€/m², anume: 243,571 € întregul ...

6,583 m2

dealuri oradea, Oradea, Bihor

Antony Estate | Teren intravilan de vanzare, Oradea-Bihor
3
6

Antony Estate | Teren intravilan de vanzare, Oradea-Bihor

COD: CIVă propunem spre vânzare în exclusivitate, un terenuri intravilante, aflate într-o locație de maxim interes în zona Dealurilor Oradea, Bihor.Suprafetele parcelelor sunt de 850m²/840m²/980m².Pretul este de 54€/m², anume: 45.360 € pentru ...

850 m2

dealuri oradea, Oradea, Bihor

Apartament de inchiriat, 4 Camere, Ultracentral, Oradea
13
2

Apartament de inchiriat, 4 Camere, Ultracentral, Oradea

COD: PNVă propunem spre închiriere un apartament cu 4 camere - decomandat, complet mobilat și utilat, situat pe strada Tudor Vladimirescu - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 2 etaje, fiind situat la parterul acestuia. Deține o suprafață totală ...

105 m2

ultracentral, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie 1 Cam, Rogerius Oradea
10
1

Antony Estate | Chirie 1 Cam, Rogerius Oradea

Vă propunem spre închiriere un apartament cu 1 camere, Etajul 3/9, complet mobilat şi utilat, situat in Rogerius, Str. Aluminei - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 9 etaje, fiind situat la etajul 3 al acestuia. Blocul detine lift.Deţine o suprafaţă ...

31 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Antony Estate | Teren intravilan, de vanzare - Oradea, Bihor
8
4

COD: AAVă propunem spre vânzare, un teren intravilan, aflat într-o locație de maxim interes în Oradea, zona Dealurilor, Bihor.Suprafața totală cumulată a terenului este de 3.774 m². Terenul este compus din 2 parcele, una de 310 m² si una de 3.464 m².Prețul ...

3,774 m2

oncea, Oradea, Bihor

Antony Estate | Teren de vanzare intravilan - Zona Grigorescu, iesirea spre Nojorid
2
3

COD: AASUPER OPORTUNITATE DE INVESTIȚIE !Vă propunem spre vânzare în exclusivitate, un teren intravilan, aflat într-o locație de interes pentru investitori, în localitatea Oradea, Bihor, ieșirea Grigorescu, Centura Nojorid. Conform CU, este parcelabil și ...

5,000 m2

aeroport, Oradea, Bihor

Serenity Heights - casa de vanzare, Oradea - Bihor
3
1

Serenity Heights - casa de vanzare, Oradea - Bihor

COD: PN !Atentie! Imobilul se va preda finisat.Vă propunem spre vânzare o casă, tup duplex, aflată in Oradea, în zona Gheorghe Doja, Bihor.Numele acestei proprietăţi este: "Serenity Heights".Casa are o suprafaţă construită de 218 mp, iar suprafaţa ...

1719 EUR/m2 | 160 m2

central, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Hala Depozit, Atelier - 65 mp, Calea Clujului - Oradea
9
2

Vă propunem spre închiriere un Depozit de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe Calea Clujului - Oradea.Preţul chiriei este de 2,50 EUR/mp EUR fără TVA, 162 EUR fără TVA La preţul acesta se adaugă o taxă de serviciu ...

65 m2

calea clujului, Oradea, Bihor

Antony Estate | Apartament de vanzare, 2 Camere, Ultracentral, Oradea
10
1

COD: DCVă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, etajul 4 din 4, situat in zona Ultracentrala pe stada Iuliu Maniu - Oradea.Imobilul se află într-o clădire cu 4 etaje, fiind situat la etajul 4 acesteia. Blocul dispune de liftDeține o suprafață totală ...

3033 EUR/m2 | 61 m2

ultracentral, Oradea, Bihor

Antony Estate | Vanzare Pensiune, Oradea, Bihor.
11
3

Antony Estate | Vanzare Pensiune, Oradea, Bihor.

COD: FBVă propunem spre vânzare un Restaurant/Pensiune, P+M, curte independentă, situată in Oradea, Bihor.Pensiunea are o suprafață construită de 320 m², iar suprafața utilă a acesteia este de 266 m². Imobilul este construit pe un teren în ...

1504 EUR/m2 | 266 m2

iosia, Oradea, Bihor

Antony Estate | 2 cam modern, complet renovat si mobilat, Decebal
9

Apartament cu 2 camere decomandat, complet renovat în 2025, situat în zona Decebal din Oradea, pe Bulevardul Dacia nr. 48. Proprietatea se vinde complet mobilată și utilată, exact ca în fotografii, fiind ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție.Imobilul ...

2216 EUR/m2 | 55 m2

decebal, Oradea, Bihor

Antony Estate | Teren intravilan de vânzare - Oradea
5
6

Antony Estate | Teren intravilan de vânzare - Oradea