Imobiliare Oradea Bihor

Hartă Listă
Filtre active: Bihor Oradea Terasă Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Vand Vila  , D+P+M, Zona -Izvorului , SC 350 mp , gaz, teren 1050 mp, garaj
20
7

Vand Vila , D+P+M, Zona -Izvorului , SC 350 mp , gaz, teren 1050 mp, garaj

Vand Vila Zona Izvorului , constructie 2009 din porotherm de 30 , , Sc 350 mp , SU 300, S+P+M , compusa din living , cu nivel decalat , si inca unul cu intrare directa din curte pentru musafiri ( sau bunici ) ,bucatarie , birou , 3 dormitoare , 4 bai , terasa , curte amenajata , garaj ptr 2 masini , ...

990 EUR/m2 | 300 m2

Dealuri+Oradea, Oradea, Bihor

Promovat
Spațiu comercial de închiriat 70 mp, în zona Universității
11

Spațiu comercial de închiriat 70 mp, în zona Universității

Vă oferim spre închiriere un spațiu comercial premium, conceput special pentru afaceri care își doresc să inspire încredere, rafinament și profesionalism încă de la prima întâlnire. Situat într-un cartier nou al orașului, pe strada Ceyrat , la parterul unei clădiri noi, spațiul beneficiază de acces ...

70 m2

Oradea, Bihor

Promovat
TEREN | 22.400 MP | CALEA ARADULUI | AEROPORT | ORADEA
2
1

TEREN | 22.400 MP | CALEA ARADULUI | AEROPORT | ORADEA

UP IMOBILIARE va prezinta o oferta deosebita: Teren intravilan, 22.400mp la 1km de AEROPORTUL ORADEA Situat la E671 - Calea Aradului, acest teren prezinta o ocazie deosebita de investitie. Terenul vine acompaniat de un proiect pentru doua sali de evenimente cu o capacitate cumulata de 750 de persoane ...

22,400 m2

calea aradului, Oradea, Bihor

Promovat
Casa noua spectaculoasa Oradea
6

Casa noua spectaculoasa Oradea

Casă cu design spectaculos în cartierul Bălcescu –eficiență maximă, costuri minime!! Descoperă o locuință modernă, cu un design deosebit și construcție de calitate superioară, amplasată într-o zonă liniștită și apreciată – cartierul Bălcescu Oradea. Casa impresionează prin arhitectura sa contemporană ...

2083 EUR/m2 | 120 m2

Oradea, Bihor

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Antony Estate | Chirie, Bloc NOU, 2 Cam, Nufarul, Oradea
12

Antony Estate | Chirie, Bloc NOU, 2 Cam, Nufarul, Oradea

Vă propunem spre închiriere un apartament cu 2 camere, decomandat, Etajul 1 din 3, complet mobilat și utilat, situat in zona Nufarul pe strada Nufarului - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 3 etaje, fiind situat la etajul 1 al acestuia. Blocul fiind dotat ...

55 m2

nufarul, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Hala Depozit - 17 mp, Calea Clujului - Oradea
1

COD: FAVă propunem spre închiriere un Depozit de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe Calea Clujului - Oradea.Preţul chiriei este de 4,11 EUR/mp EUR fără TVA, 70 EUR fără TVA (4,89 EUR/mp - 83,30 EUR cu TVA inclus).La preţul ...

17 m2

calea clujului, Oradea, Bihor

Antony Estate I Vanzare, Ap 2 Camere, Rogerius, Oradea
12
6

Antony Estate I Vanzare, Ap 2 Camere, Rogerius, Oradea

COD: PN Vă propunem spre vânzare în exclusivitate un apartament cu 2 camere - nedecomandat, mobilat și utilat, situat in zona Rogerius, str. Italiana - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 4 etaje, fiind situat la etajul 4 al acestuia.Deține o suprafață ...

1445 EUR/m2 | 47 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Teren intravilan, de vanzare - Oradea, Bihor
5
2

Teren intravilan, de vanzare - Oradea, Bihor

COD: PN Vă propunem spre vânzare, un teren intravilan, aflat într-o locație de maxim interes în localitatea Oradea Bihor.Suprafața totală cumulată a terenului este de 6.583 m².Prețul terenului este de 37,00€/m², anume: 243,571 € întregul ...

6,583 m2

dealuri oradea, Oradea, Bihor

Antony Estate | Apartament de vanzare, 2 Camere, Ultracentral, Oradea
10
1

COD: DCVă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, etajul 4 din 4, situat in zona Ultracentrala pe stada Iuliu Maniu - Oradea.Imobilul se află într-o clădire cu 4 etaje, fiind situat la etajul 4 acesteia. Blocul dispune de liftDeține o suprafață totală ...

3033 EUR/m2 | 61 m2

ultracentral, Oradea, Bihor

Promovat
Apartament de inchiriat, 2 Camere, Open Space, Ultracentral, Oradea
8
3

COD: PNVă propunem spre închiriere un apartament cu 2 camere, open space, complet mobilat și utilat, situat in zona Principatelor Unite - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 4 etaje, fiind situat la etajul 3 si 4 al acestuia.La preluarea imobilului, se percepe ...

85 m2

ultracentral, Oradea, Bihor

Antony Estate | Teren intravilan de vanzare, Oradea-Bihor
3
6

Antony Estate | Teren intravilan de vanzare, Oradea-Bihor

COD: CIVă propunem spre vânzare în exclusivitate, un terenuri intravilante, aflate într-o locație de maxim interes în zona Dealurilor Oradea, Bihor.Suprafetele parcelelor sunt de 850m²/840m²/980m².Pretul este de 54€/m², anume: 45.360 € pentru ...

850 m2

dealuri oradea, Oradea, Bihor

Apartament de inchiriat, 4 Camere, Ultracentral, Oradea
13
2

Apartament de inchiriat, 4 Camere, Ultracentral, Oradea

COD: PNVă propunem spre închiriere un apartament cu 4 camere - decomandat, complet mobilat și utilat, situat pe strada Tudor Vladimirescu - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 2 etaje, fiind situat la parterul acestuia. Deține o suprafață totală ...

105 m2

ultracentral, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie 1 Cam, Rogerius Oradea
10
1

Antony Estate | Chirie 1 Cam, Rogerius Oradea

Vă propunem spre închiriere un apartament cu 1 camere, Etajul 3/9, complet mobilat şi utilat, situat in Rogerius, Str. Aluminei - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 9 etaje, fiind situat la etajul 3 al acestuia. Blocul detine lift.Deţine o suprafaţă ...

31 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Serenity Heights - casa de vanzare, Oradea - Bihor
3
1

Serenity Heights - casa de vanzare, Oradea - Bihor

COD: PN !Atentie! Imobilul se va preda finisat.Vă propunem spre vânzare o casă, tup duplex, aflată in Oradea, în zona Gheorghe Doja, Bihor.Numele acestei proprietăţi este: "Serenity Heights".Casa are o suprafaţă construită de 218 mp, iar suprafaţa ...

1719 EUR/m2 | 160 m2

central, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Hala Depozit, Atelier - 65 mp, Calea Clujului - Oradea
9
2

Vă propunem spre închiriere un Depozit de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe Calea Clujului - Oradea.Preţul chiriei este de 2,50 EUR/mp EUR fără TVA, 162 EUR fără TVA La preţul acesta se adaugă o taxă de serviciu ...

65 m2

calea clujului, Oradea, Bihor

Antony Estate | Apartament de închiriat, 1 Camera, Ultra-Central, Oradea
9
2

COD: FBVă propunem spre închiriere un apartament cu 1 camera, la curte comuna, Parter, mobilat şi utilat, situat Ultra-Central pe strada Vasile Alecsandri - Oradea.Imobilul se află într-o curte comuna, fiind situat la parterul al cladirii, imobilul fiind dotat cu acoperis.Deţine ...

18 m2

ultracentral, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Hala Depozit, Atelier - 218 mp, Uzinelor - Oradea
9
1

Vă propunem spre închiriere o Hală, Depozit de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe strada Uzinelor - Oradea.Preţul chiriei este de 3,50 EUR/mp EUR fără TVA, 763 EUR fără TVA La preţul acesta se adaugă o taxă ...

218 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Antony Estate | Teren intravilan, de vanzare - Oradea, Bihor
8
4

COD: AAVă propunem spre vânzare, un teren intravilan, aflat într-o locație de maxim interes în Oradea, zona Dealurilor, Bihor.Suprafața totală cumulată a terenului este de 3.774 m². Terenul este compus din 2 parcele, una de 310 m² si una de 3.464 m².Prețul ...

3,774 m2

oncea, Oradea, Bihor

Antony Estate | Teren de vanzare intravilan - Zona Grigorescu, iesirea spre Nojorid
2
3

COD: AASUPER OPORTUNITATE DE INVESTIȚIE !Vă propunem spre vânzare în exclusivitate, un teren intravilan, aflat într-o locație de interes pentru investitori, în localitatea Oradea, Bihor, ieșirea Grigorescu, Centura Nojorid. Conform CU, este parcelabil și ...

5,000 m2

aeroport, Oradea, Bihor

Promovat
Antony Estate | 2 cam modern, complet renovat si mobilat, Decebal
9

Apartament cu 2 camere decomandat, complet renovat în 2025, situat în zona Decebal din Oradea, pe Bulevardul Dacia nr. 48. Proprietatea se vinde complet mobilată și utilată, exact ca în fotografii, fiind ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție.Imobilul ...

2216 EUR/m2 | 55 m2

decebal, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie 2 Cam, Decomandat, Nufarul, Oradea
13

Antony Estate | Chirie 2 Cam, Decomandat, Nufarul, Oradea