Hartă Listă
Filtre active: Bistrita-Nasaud Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Spatiu comercial de inchiriat, 90 mp, zona Centrala
6

Spatiu comercial de inchiriat, 90 mp, zona Centrala

Ven Imobiliare va ofera spre inchiriere un spatiu comercial cu vad intens, situat Central, suprafata utila de 90 mp, iar in curte exista posibilitate de 5 locuri de parcare.

90 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Promovat
 Apartament 3 camere, mobilat și utilat complet | Zonă Libertății
7
1

Ven Imobiliare oferă spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat în zona Libertății, într-o locație liniștită și accesibilă, la doar 5 minute de stația de autobuz. Apartamentul este complet mobilat și utilat, fiind pregătit pentru mutare imediată. Compartimentare: living open space cu bucătărie 2 ...

1593 EUR/m2 | 69 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Promovat
Apartament 115 mp Scara Interioara
20

Apartament 115 mp Scara Interioara

Bis imobiliare oferă spre vânzare un apartament cu 4 camere, situat în Zona Restaurantului Giulia, de pe Calea Moldovei într-un ansamblu rezidential Nou. Locaţie accesibilă şi aerisită, în imediata apropiere de Centrul comercial B1 Retail Park şi a altor zone de interes : restaurante, gradiniţe, şcoli, ...

1017 EUR/m2 | 115 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Promovat
** Oportunitate Premium – Case Moderne de Vânzare în Unirea, Bistrița**
20

** Oportunitate Premium – Case Moderne de Vânzare în Unirea, Bistrița** Descoperă confortul și liniștea unui cămin perfect, situat într-o zonă retrasă și aerisită din cartierul Unirea – ideală pentru cei care își doresc intimitate, dar și acces facil către oraș. **Ven Imobiliare Bistrița** îți propune ...

1409 EUR/m2 | 110 m2

Unirea, Bistrita-Nasaud

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Spațiu Comercial 126 mp | 2 Camere zona| Clinica Sanovil
6

Spațiu Comercial 126 mp | 2 Camere zona| Clinica Sanovil

Bis Imobiliare vă propune spre vânzare un spațiu comercial generos, ideal pentru o gamă largă de activități economice (birouri, clinică, showroom, servicii sau retail). Situat într-o zonă cu vizibilitate și acces facil, acest imobil reprezintă soluția perfectă pentru dezvoltarea afacerii dumneavoastră ...

1016 EUR/m2 | 126 m2

viisoara, Bistrita, Bistrita-Nasaud

Hala 1200mp +1800mp teren liber
6

Hala 1200mp +1800mp teren liber

Hală industrială 1.200 mp + 1800 mp teren liber - ideală pentru depozitare, producţie sau extindere Bis Imobiliare oferă spre vânzare o hală industrială cu suprafaţa de 1.200 mp, situată pe un teren generos de 3000 mp, din care 1800 mp liberi, ideali pentru extindere, parcare, platforme betonate sau ...

292 EUR/m2 | 1,200 m2

sud-vest, Bistrita, Bistrita-Nasaud

Apartament 3 camere, etaj 7/10
11

Apartament 3 camere, etaj 7/10

BIS Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament modern cu 3 camere, situat la etajul 7 din 10 al unui bloc nou, finalizat în anul 2021. Apartamentul are o suprafaţă utilă de 57 mp, fiind compartimentat eficient: -2 dormitoare luminoase -living spaţios open-space cu bucătărie complet utilată -o ...

1730 EUR/m2 | 56 m2

cetatii, Bistrita, Bistrita-Nasaud

Casa 5 camere, D+P+1,  Zona Nord
13

Casa 5 camere, D+P+1, Zona Nord

Bis Imobiliare vă propune spre vânzare o casă deosebit de spațioasă și bine compartimentată, cu o suprafață utilă de 300 mp, amplasată pe un teren generos de 750 mp. Proprietatea este izolată exterior, dispune de acoperiș de calitate și se vinde complet mobilată, fiind ideală pentru cei care își doresc ...

717 EUR/m2 | 300 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Cladire - Spatii apartamente si birouri, Bistrita, Str Dornei
3
3

Spatii apartamente si birouri

400 EUR/m2 | 1,000 m2

Central, Bistrita, Bistrita-Nasaud

Apartament cu 2 camere, 54 mp, etajul 3 - STEFAN CEL MARE
13
1

Apartament cu 2 camere, 54 mp, etajul 3 - STEFAN CEL MARE

Blitz oferă spre vânzare apartament cu 2 camere decomandate, având o suprafață utilă de 54 mp, plus 6 mp balcoane. Apartamentul este bine compartimentat și dispune de: • dormitor foarte spațios • living luminos • bucătărie generoasă, ideală pentru familie • baie • 2 balcoane (unul închis) Situat ...

1380 EUR/m2 | 54 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Apartament de vânzare – Năsăud, Ideal pentru investiție sau locuit
5
1

Un apartament eficient compartimentat, potrivit atât pentru locuire personală, cât și pentru închiriere Situat într-o zonă bună, cu acces facil și interes crescut Etaj 2 Compartimentare: living open space cu bucătărie dormitor baie Spațiul este ușor de întreținut și foarte practic, fiind o alegere ...

1000 EUR/m2 | 80 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Apartament de inchiriat – Năsăud
5

Apartament de inchiriat – Năsăud

Un apartament eficient compartimentat, Situat într-o zonă bună, cu acces facil și interes crescut Etaj 2 Compartimentare: living open space cu bucătărie dormitor baie Spațiul este ușor de întreținut și foarte practic, fiind o alegere bună pentru: ✔ locuit personal ✔ închiriere pe termen lung ...

80 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Apartament spațios și luminos în zona centrală – dublă orientare
12

Blitz oferă spre vânzare un apartament spațios și luminos, situat în zona centrală, una dintre cele mai căutate locații ale orașului. Datorită dublelor orientări, locuința beneficiază de lumină naturală pe tot parcursul zilei, iar compartimentarea decomandată asigură confort și funcționalitate. Compartimentare: -1 ...

1548 EUR/m2 | 84 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Hale Service Camioane & Utilaje Grele – Incinta Moisan
14

Hale Service Camioane & Utilaje Grele – Incinta Moisan

Cauți un spațiu tehnic dotat corespunzător, cu acces facil pentru tonaj mare? Oferim spre închiriere hale industriale special proiectate pentru activități de service auto/camioane, mentenanță utilaje grele sau producție, situate într-o zonă cu tradiție industrială. Specificații Spațiu: Suprafețe disponibile: ...

120 m2

sud-vest, Bistrita, Bistrita-Nasaud

 Sediu  Colegiul Medicilor  BN 1

Sediu Colegiul Medicilor BN

Colegiul Medicilor Bistrita Nasaud vinde sediul apartament cu 2 camere situal in Bistrita, Aleea Plopilor, Bl. 12, Sc. D, ap. 1.

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Apartament 2 camere 50 mp de vanzare
4

Apartament 2 camere 50 mp de vanzare

Bis Imobiliare partament cu 2 camere, având o suprafață de 50 mp, situat la etajul 6 din 6, într-un bloc nou construit în 2024, cu lift, regim de înălțime P+6, dotat cu 1 baie, amplasat în complexul rezidențial Campeador.

1300 EUR/m2 | 50 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Apartamente noi – zona Calea Moldovei (Selgros) | Proiect 2027
8

Blitz va prezinta un proiect rezidențial nou, amplasat într-una dintre cele mai căutate zone din oraș – Calea Moldovei, zona Selgros. Disponibile mai multe tipuri de apartamente: ✔️ 2 camere ✔️ 3 camere Compartimentări moderne, spații luminoase și bine gândite, potrivite atât pentru locuit, cât și ...

1650 EUR/m2 | 55 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Apartament 3 camere, etaj 1, s.u.72mp, zona Giulia, "Bloc Nou"
6

​Bis Imobiliare ​vă propunem spre închiriere un apartament cu 3 camere, situat într-un bloc nou din cartierul rezidențial Giulia. Locuința se află la etajul 1, oferind un echilibru perfect între accesibilitate și confort, fiind ideală pentru un cuplu sau o persoană singură care caută un spațiu generos ...

72 m2

nord, Bistrita, Bistrita-Nasaud

Clădire 1000 mp, teren, 500 mp, zona Independentei
1

Clădire 1000 mp, teren, 500 mp, zona Independentei

Blitz vă oferă o clădire cu o suprafață desfășurată de 1000 mp, cu potențial de transformare în apartamente sau birouri, în funcție de nevoile investitorului. Oportunitatea perfectă pentru proiectele dvs. imobiliare sau de afaceri. Există, de asemenea, posibilitatea de a achiziționa încă 20 de ari de ...

300 EUR/m2 | 1,000 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Case Premium Tip Duplex - Parter+ Etaj, 110 mp, 5 mp balcon – zona La Soare
2

Blitz vă propune spre vânzare case cuplate moderne, proiectate pentru confort și funcționalitate, situate în zona La Soare, la doar câțiva pași de Dedeman, Lidl și OK Shopping. Proprietăți premium, ideale pentru familii sau pentru cei care își doresc o locuință într-o zonă liniștită, cu acces facil către ...

1273 EUR/m2 | 110 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Teren intravilan 2500 mp - Unirea, Str. Platanilor
2

Teren intravilan 2500 mp - Unirea, Str. Platanilor

Teren intravilan 2500 mp - Unirea, Str. Platanilor ALPHA IMOBILIARE BISTRITA va propune spre vanzare in EXCLUSIVITATE un teren intravilan generos, situat in localitatea Unirea, pe Str. Platanilor ndash; o zona in dezvoltare, ideala pentru constructie rezidentiala. - Suprafata teren: 2500 mp - Deschidere ...

2,500 m2

Unirea, Bistrita-Nasaud

Duplex premium cu 2 apartamente – Viisoara, Bistrita, BN
20

Duplex premium cu 2 apartamente – Viisoara, Bistrita, BN

Duplex premium cu 2 apartamente ndash; Viisoara, Bistrita Va prezentam spre vanzare un duplex modern, construit in anul 2020, situat in Viisoara, Jud. Bistrita-Nasaud, intr-o zona linistita, cu panorama frumoasa si acces facil. Pret: 333.000 Euro Proprietatea nu se vinde separat Imobilul este ...

925 EUR/m2 | 360 m2

Viisoara, Bistrita-Nasaud

Casa la rosu in zona Valea Ghinzii, cu 900 mp de teren intravilan
11

Blitz vă propune spre vânzare o casă la roșu, situată într-o zonă foarte liniștită de pe Valea Ghinzii. Casa este construită pe un teren generos de 900 de metri pătrați. Poziționarea este excelentă, cu o priveliște deosebită, într-o zonă de case. Toate utilitățile sunt disponibile, iar casa se poate ...

488 EUR/m2 | 260 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Casa de vanzare, 900 mp, ideala pentru investitie
4

Casa de vanzare, 900 mp, ideala pentru investitie

Blitz vă propune spre vânzare o casă cu o structură solidă, ideală pentru investiție. Casa este compartimentată pe demisol, parter, etaj 1 și mansardă, fiecare nivel fiind ideal pentru birouri, apartamente sau spații comerciale, în funcție de nevoile fiecărui investitor. Proprietatea dispune de toate ...

194 EUR/m2 | 900 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Salvează căutarea