Imobiliare Braila

Hartă Listă
Filtre active: Braila Persoane Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Garsoniera (mobilata, utilata), Zona Bariera, Stare foarte buna !!!
10
11

Garsoniera cu balcon, stare foarte buna !!! -Zona centrala,Bariera Calarasilor ,Str.Mioritei,Bl.18( intre LIDL si Piata Concordia,zona foarte linistita) - Mobilata si utilata complet - Dotata cu centrala termica - Aer conditionat - Tamplarie termopan - Faianta, gresie si parchet laminat -Usa metalica ...

1200 EUR/m2 | 25 m2

Centru Civic, Braila, Braila

Promovat
Inchiriere Grasoniera
5

Inchiriere Grasoniera

Inchiriez pe termen lung garsoniera utilata si mobilata! O luna plus o luna garantie!

27 m2

Hipodromului, Braila, Braila

Promovat
Apartament 3 camere gradina si balcon
5
5

Apartament 3 camere gradina si balcon

Mobilat SI utilat Apartament 3 camere, balcon 15 m lungime și grădină 60 mp Ciocârlia De vânzare apartament de 3 camere, situat într-o zonă foarte bună, la Ciocârlia, lângă mijloace de transport în comun, McDonald s, Penny, Pepco, Lidl și în vecinătatea Liceului Ana Aslan . Apartamentul are un balcon ...

845 EUR/m2 | 58 m2

Braila, Braila

Promovat
Vand teren cu deschidere la drum european

Vand teren cu deschidere la drum european

Suprafață de 150.000 mp, cu deschidere la drum european. Ideal pentru parc stocare energie electrica, spatii logistice, hipermarket, parc fotovoltaic sau parc eolian, etc.. Terenul are cadastru, întabulare și utilitati în imediata apropiere, iar in zona există în exploatare parcuri fotovoltaice (zona ...

150,000 m2

insuratei, Braila

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand urgent ferma
8
11

Vand urgent ferma

Vand ferma amplasata în extravilsnul com.Vadeni in tarlaua 83 cu drum de acces in DN2B ,cu o suprafață de 3650mp teren arabil,5494 mod teren arabil ,iar curți constructii 741 mp (saivan 201mp ,62mp magazie+2 camere) ,constructiile sunt din bac,put forat curtea betonata, dețin carte funciară. Mai multe ...

9,144 m2

Vadeni, Braila

Vând apartament 1 camera
8

Vând apartament 1 camera

Vând apartament cu o cameră, confort 1, decomandat, mobilat și utilat, la parter, cu balcon mare, în apropiere de Kaufland, Lidl, Penny.

977 EUR/m2 | 44 m2

Vidin-+Progresul, Braila, Braila

Vând ap 3 camere conf.1 decomandat
6

Vând ap 3 camere conf.1 decomandat

Vând ap 3 camere decomandat, etaj 4 4 cu pod 65000 euro negociabil

970 EUR/m2 | 67 m2

Braila, Braila

Vand vila Cazasu Braila
7
10

Vand vila Cazasu Braila

Ofer spre vanzare vila P+E+M locuibila in Cazasu Nou Braila constructie 2013 cu 2000 m2 teren aferent.

1351 EUR/m2 | 570 m2

Cazasu, Braila

vand spatiu comercial zona centrala
5
1

vand spatiu comercial zona centrala

vând spațiu comecial în zona centrală spațiul dispune de următoarele - centrală termică -sistem supraveghere -terasă închisă în termopan -

750 EUR/m2 | 200 m2

Braila, Braila

Casă de vanzare
5
2

Casă de vanzare

Casă de vanzare situată în comuna Movila Miresii.Are 3 camere, soba teracotă, hol și alte anexe. Apă potabilă, curent electric, fântâna și grajd.

20 EUR/m2 | 1,400 m2

Movila Miresii, Braila

Casă Brăilița  67 mp utili, teren 350 mp, gaze, centrală, 65.000   NEG
10
1

Casă Brăilița 67 mp utili, teren 350 mp, gaze, centrală, 65.000 NEG

Vrei liniște, curte proprie și o casă gata de mutat? Proprietate individuală, situată în cartierul Brăilița, pe stradă asfaltată, foarte aproape de ANL și stație de autobuz. Detalii rapide - 67 mp utili, compuși din: 3 camere, bucătărie, baie, hol, pod - Teren 350 mp perfect pentru grădină, relaxare ...

185 EUR/m2 | 67 m2

Brailita, Braila, Braila

Vând apartament 2 camere
4
5

Vând apartament 2 camere

Persoana fizica, vând apartament doua camere, decomandat, fara centrala termica, etaj 4, aproape de mijloace de transport, situat pe Calea Calarasilor, cartier Radu Negru. Pret 37000 euro.

740 EUR/m2 | 50 m2

Braila, Braila

Loc de veci Sf. Constantin criptă 3 nivele.
1

Loc de veci Sf. Constantin criptă 3 nivele.

Se vinde loc de veci in incinta cimitirului Sf Constantin.

Braila, Braila

Casa bătrânească (teren generos)
5

Casa bătrânească (teren generos)

Unic proprietar. 2815 m2. Oraș Însurăței Zonă centrală. Zonă ușor accesibilă pentru o posibilă eventuală afacere. La doar 5 minute de mers pe jos de Centru,Liceu,Școală Primară,Primărie,Dispensar,Biserica,Stadion,Peco,Autogara, Supermarket-uri(Penny Profi), Fast-fooduri,Depozit materiale construcții... ...

455 EUR/m2 | 77 m2

Centrala, insuratei, Braila

Casa de vânzare  in oraşul Braila
8
1

Casa de vânzare in oraşul Braila

Vând casa in zona Piața Saraca Alcatuita din 2 corpuri 1) corp :casa veche restructurata Alcatuita din :1 living, 2 dormitoare, 1 baie,1bucatarie 2) corp:vilaconstruita in 2009 cu subsol,parter si etaj Alcatuit din :1 living +bucata rie,3dormitoare,2 bai Curte cu gradina Garaj Fiecare ...

579 EUR/m2 | 380 m2

Calea Galati, Braila, Braila

vand teren sat scortaru vechi judetu braila teren 2050 dau si partial mai multe detalii la telefon
3

2,500 m2

Scortaru Vechi, Braila

Vând 2 locuri veci cimitirul armenesc Brăila 5

Vând 2 locuri veci cimitirul armenesc Brăila

Vând 2 locuri de veci la cimitirul armenesc in Brăila. Tel