Imobiliare Braila

Hartă Listă
Filtre active: Braila Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 2 camere Obor, mobilat complet
8
1

Apartament 2 camere Obor, mobilat complet

genția imobiliară Expert va propune spre vânzare apartament cu 2 camere cf 1 decomandat situat in cartier Obor LA CHEIE Pentru cine dorește sa se mute imediat, zona liniștită Apartamentul se vinde mobilat și utilat complet asa cum apare în poze centrala termica , termopan, aer condiționat, usi interior ...

1343 EUR/m2 | 49 m2

Obor, Braila, Braila

Promovat
Casa P+M construcție 2020 | Zona Buzaului | Mobilată sup 537 mp
15
1

Casă P+M modernă | Construcție 2020 | Zona Buzăului aproape de OMV Șoseaua de Centură Agenția imobiliară EXPERT vă propune spre cumpărare o proprietate construită fără compromisuri, ideală pentru o familie care își dorește confort, spațiu și calitate. Casa construita fara compromisuri Proprietate ...

1004 EUR/m2 | 228 m2

Buzaului, Braila, Braila

Promovat
Ap.3 cam.cf1d Obor
9
2

Ap.3 cam.cf1d Obor

Vand apart.3 camere cf1 decomandat Obor, etaj 3, sup.utila-64mp+balcon 7m, 2 grupuri sanitare, centrala termica, termopan, izolat termic, instalatie electrica schimbata, usi interioare schimbate, parchet, faianta, gresie, usa metalica, liber, spatios, bine ingrijit, acte la zi. Pret - 75.000 euro! Pentru ...

1172 EUR/m2 | 64 m2

Braila, Braila

Promovat
Hristo Botev ap 2 cam cf I sd parter
5
7

Hristo Botev ap 2 cam cf I sd parter

Agentia imobiliara EXPERT va propune Apartament 2 cam cf I semidecomandat zona Hristo- Botev, situat la parter, suprafata 47 mp Imobilul este intretinut, fara amenajari moderne. Faianta, gresie, parchet . Nu are centrala termica. Liber, acte la zi . Pret 42 000 euro Anunt postat de agentia imobiliara ...

894 EUR/m2 | 47 m2

Hristo Botev, Braila, Braila

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Ap. 3 camere Dorobanti et.2 suprafata 75 mp
3
2

Ap. 3 camere Dorobanti et.2 suprafata 75 mp

Agenția imobiliară EXPERT vă propune spre vânzare: Apartament spațios, foarte bine poziționat, ideal pentru amenajare după propriul gust. Locație: Dorobanți până în Școlilor Suprafață totală: 75 mp (63 mp utili) Etaj: 2 din 4 Preț: 70.000 Detalii: 3 camere, confort I, decomandat Compartimentare ...

931 EUR/m2 | 75 m2

Dorobanti, Braila, Braila

Promovat
Casa eleganta P+1 cu finisaje premium si spatii generoase | Cazasu
12

Agentia imobiliara EXPERT va prezinta o proprietate exclusivista situata in Cazasu, definita prin volum, eleganta si rafinament architectural. Construita pentru a oferi confort la standard ridicat, proprietatea impresioneaza prin: suprafete ample lumina naturala abundenta compartimentare echilibrata finisaje ...

731 EUR/m2 | 450 m2

Cazasu, Braila

Promovat
Teren cu casa demolabila zona Rosiori
4

Teren cu casa demolabila zona Rosiori

Agentia imobiliara Expert va propune Teren cu Casa DEMOLABILA zona Rosiori in perimetrul C. Calarasilor -Scolilor suprafata 241 mp, deschidere la strada 5,5 ml In partea din spate se lateste la 8 ml X 19 ml Utilitati apa, canalizare si curent. Gazele sunt in fata portii Imobilul se poate folosi si ...

Central, Braila, Braila

Promovat
Hristo Botev apartament 3 camere la etajul 1
6
3

Hristo Botev apartament 3 camere la etajul 1

Agentia imobiliara EXPERT va propune Apartament cu 3 cam cf I semidecomandat zona Hristo Botev are o suprafata totala de 55 mp , cu un balcon, situat la etajul 1 din 4 Imobilul simplu, fara amenajari. Este liber. Zona este centrala, cu acces la Bulevard. Pretul 62 000 euro neg Anunt postat de agentia ...

1127 EUR/m2 | 55 m2

Hristo Botev, Braila, Braila

Promovat
Hristo Botev ap 2 cam cf I sd parter
5
7

Hristo Botev ap 2 cam cf I sd parter

894 EUR/m2 | 47 m2

Hristo Botev, Braila, Braila

Promovat
Imobil ultracentral P+2 , teren 560 mp
6

Imobil ultracentral P+2 , teren 560 mp

Agenția imobiliară Expert va propune spre vânzare cladire spatiu comercial situat ultracentral pe Bulevardul Alexandru Ioan Cuza aproape de Republicii. Suprafață teren 559 mp Amprenta construita 207 mp, S+P+2 In spate mai erau 2 constructii care s-au autodemolat imobilul este inchiriat Centrale ...

449 EUR/m2 | 621 m2

Ultracentral, Braila, Braila

Garsoniera Obor mobilata complet
8
1

Garsoniera Obor mobilata complet

De vânzare Garsoniera cf 1 decomandata situata în cartier Obor In apropiere supermarket , scoala, grădiniță Bloc mixt Etaj 4 din 4 cu izolație noua Centrala termica, termopan ferestre ,rulouri exterioare la balcon Aer condiționat Se vinde mobilata și utilata asa cum apare în poze Comision ...

1143 EUR/m2 | 28 m2

Braila, Braila

Apartament 2 camere Obor , mobilat complet
10

Apartament 2 camere Obor , mobilat complet

De vânzare apartament cu 2 camere cf 1 decomandat situat în cartier Obor aproape de scoala 32 Etaj 4 din 4 Centrala termica, termopan ferestre și balcon Parchet, faianță, gresie Se vinde mobilat și utilat complet( fara TV din sufragerie) Curat ,bine întreținut Comision cumparator 2% Anunț postat ...

965 EUR/m2 | 57 m2

Obor, Braila, Braila

Teren intravilan Lacu Sarat sup 1418 mp deschidere 46 mp
1

Teren intravilan Lacu Sarat sup 1418 mp deschidere 46 mp

Agenția imobiliară Expert va propune spre cumpărare teren intravilan situat în Lacu Sarat pe strada Dudului Suprafata 1418 mp , Deschidere 46 mp Pe teren se afla o constructie anexa de 333 mp utilizabila Utilitati în apropiere Comision 2%

1,418 m2

Lacu Sarat, Braila

Spatiu Comercial B-dul Independentei-Republicii
4

Spatiu Comercial B-dul Independentei-Republicii

Agentia Imobiliară Expert vă propune spre cumpărare Spatiu Comercial, situat în zona B-dul Independentei cu Republicii. Spatiul comercial este format din doua camere cu un grup sanitar,construit din caramida.Spatiul are acces in curte in suprafata de 7,91 mp. Suprafata spatiului este ...

939 EUR/m2 | 49 m2

Independentei, Braila, Braila

Teren LIBER zona Chercea TUG
1

Teren LIBER zona Chercea TUG

Agentia imobiliara EXPERT va propune Teren zona Chercea -TUG Center LIBER Suprafata teren 960 mp, deschidere 26 ml Utilitati in fata . Pret 120 000 euro Anunt postat de agentia imobiliara EXPERT , Pentru detalii la telefon sau la sediul nostru din : Braila Bd. Dorobantilor, nr.35, Bl.B3, parter, ...

960 m2

Chercea, Braila, Braila

Casa zona Chercea Baldovinesti MODESTA
5
1

Casa zona Chercea Baldovinesti MODESTA

Agentia imobiliara EXPERT va propune Casa zona Chercea -sos. Baldovinesti suprafata constructie 60 mp, suprafata teren 170 mp in CONCESIUNE construita din paianta,acoperita cu tabla . Utilitati apa curenta, canalizare si electricitate. Cazaul este in fata porti. Imobilul este compus din doua camere, ...

500 EUR/m2 | 60 m2

Chercea, Braila, Braila

Ap. 3 cam decomandat, zona Obor aproape de Scolilor
5
3

Ap. 3 cam decomandat, zona Obor aproape de Scolilor

Agentia imobiliara Expert va prezinta Ap. 3 cam cf I dec, zona Obor aproape de Scolilor fara balcon, suprafata utila 60 mp CT, faianta, gresie, termopan complet, bine intretinut Pret 55 000 euro Anunt postat de agentia imobiliara EXPERT , Pentru detalii la telefon sau la sediul nostru din : Braila ...

917 EUR/m2 | 60 m2

Obor, Braila, Braila

C. Galati Maternitate 2 cam cf I sd etaj intermediar
6
1

C. Galati Maternitate 2 cam cf I sd etaj intermediar

Agentia imobiliara EXPERT va propune Apartament 2 cam cf I sd, zona C. Galati langa Maternitate situat la etajul 3 din 4, cu o suprafata totala de 48 mp Imobilul este bine intretinut, centrala termica, aer conditionat, termopan complet, izolat, gresie faianta, parchet, igienizat. Se vinde mobilat si ...

48 m2

Calea+Galati, Braila, Braila

Casa parter, Zona Vidin cartier Teiului  Mobilata complet
8
6

Casa parter, Zona Vidin cartier Teiului Mobilata complet

Agentia imobiliara Expert va propune Casa Parter zona Vidin Cartierul Tei suprafata teren 610 mp ( deschidere 18,5 ml ), suprafata construita 80 mp. Constructia este facuta in 2007, din paianta, acoperita cu tabla. Utilitati complete, centrala termica, electricitate, canalizare, apa curenta. Casa este ...

999 EUR/m2 | 80 m2

Vidin- Progresul, Braila, Braila

Ap. 2 cam cf I dec, zona Calarasi 4 parter
9
2

Ap. 2 cam cf I dec, zona Calarasi 4 parter

Agentia imobiliara Expert va propune Apartament 2 cam cf I dec, zona Calarasi 4 situat la parter, cu o suprafata totala de 65 mp din care balcon 15 mp cu ACTE Imobilul este bine intretinut, centrala termica, parchet, gresie faianta, liber, acte la zi . balcon INTABULAT. Pret 67 000 euro usor neg, ...

1031 EUR/m2 | 65 m2

Braila, Braila

Casa Bld independentei-Garii
12
2

Casa Bld independentei-Garii

Agentia Imobiliară Expert vă propune spre cumpărare , Casa in zona Bld.independentei- Garii. Avand teren in suprafata de 218mp, cu o deschidere de 9,5 ml.Imobilul este compus din 3 camere (doua dormitoare si un antreu),baie,bucatarie si dressing,suprafta construita este de 95 mp.Casa este construita ...

1021 EUR/m2 | 95 m2

Independentei, Braila, Braila

Viziru 1 Mobilat Utilat Complet etaj 1
11
4

Viziru 1 Mobilat Utilat Complet etaj 1

Agentia Imobiliară Expert vă propune spre cumpărare un apartament , complet renovat,complet mobilat si utilat situat în zona Viziru 1 Apartament cu 2 camere, confort 2, semidecomandat, fara balcon, poziționat la etajul 1. Imobilul a fost renovat integral, beneficiind de instalație sanitară ...

1343 EUR/m2 | 35 m2

Viziru%2b1, Braila, Braila

Ap 2 cam cf I dec, zona Progresu
8
1

Ap 2 cam cf I dec, zona Progresu

Agentia imobiliara Expert va propune Aparatament 2 cam cf I decomandat, zona Progresu suprafata totala 57 mp, balcon 7 m, etaj 4 din 4 Imobilul necesita renovare. Dotat cu centrala termica, hidroizolatie buna, gresie . Liber, acte la zi . Se accespta si credit ipotecar. Pret 39800 euro Anunt postat ...

698 EUR/m2 | 57 m2

Braila, Braila

3 camere Mobilat utilat Complet bloc 2013
11

3 camere Mobilat utilat Complet bloc 2013

Agentia Imobiliară Expert vă propune spre cumpărare un apartament modern,complet mobilat si utilat situat în zona Dorobanti-P ta Mare. Apartament cu 3 camere, confort 1, poziționat la parter,avand curte in proprietate personala cu o suprafat de 50 mp.Imobilul a fost renovat integral, beneficiind ...

2129 EUR/m2 | 70 m2

Dorobanti, Braila, Braila

Salvează căutarea