Hartă Listă
Filtre active: Braila Terasă Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Casa noua Parter Mobilata si Utilata Complet
10
2

Casa noua Parter Mobilata si Utilata Complet

Agentia imobiliara EXPERT va propune Casa Noua Parter DEOSEBITA situata in comuna Vadeni suprafata construita 191 mp, suprafata teren 2000 mp deschidere 26 ml acces auto, garaj cu poarta electrica si cu acces din casa. In partea din spate a casei gasim si o placa de beton pentru terasa care are apa ...

942 EUR/m2 | 191 m2

Braila, Braila

Promovat
De inchiriat 2 spatii 57 73 mp
5

De inchiriat 2 spatii 57 73 mp

Se inchiriaza 2 spatii comerciale: - 57 mp Str Oborului Complex Dinamo (fost cafe bar ) - 73 mp - BUZAULUI - Str. Sebesului nr 107, Bl A31 parter (fost cafe bar) - vizavi de biserica Pret inchiriere: 600 euro

57 m2

Braila, Braila

Promovat
Ap.3 cam.cf1d Obor
9
2

Ap.3 cam.cf1d Obor

Vand apart.3 camere cf1 decomandat Obor, etaj 3, sup.utila-64mp+balcon 7m, 2 grupuri sanitare, centrala termica, termopan, izolat termic, instalatie electrica schimbata, usi interioare schimbate, parchet, faianta, gresie, usa metalica, liber, spatios, bine ingrijit, acte la zi. Pret - 75.000 euro! Pentru ...

1172 EUR/m2 | 64 m2

Braila, Braila

Promovat
Sos. Buzaului 2 cam suprafata 70 mp Bloc 2008 Mobilat complet LIBER
5
1

Agentia imobiliara EXPERT va propune Apartament 2 cam cf I dec zona Buzaului Bloc dupa 2008 suprafata utila 65,6 mp + balcon 5 mp + boxa inclus , etaj intermediar Spatiile sunt generoase : bucatarie ( 4m x3,5 m) , dormitor ( 4m x 3,7 m ), living ( 5,8 m x 3,7 m ) Imobilul este amenajat recent si complet, ...

1284 EUR/m2 | 70 m2

Buzaului, Braila, Braila

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 3 camere mobilat zona Vidin
4
10

Apartament cu 3 camere mobilat zona Vidin

Apartament cu 3 camere, situat in zona Vidin, renovat, mobilat si utilat complet, dotat cu centrala termica si aer conditionat.

70 m2

Braila, Braila

Garsoniera mobilata si utilata complet zona Viziru 1
5
12

Garsoniera mobilata si utilata complet zona Viziru 1

Oferim spre inchiriere garsoniera in zona Viziru 1, mobilata si utilata complet, dotata cu centrala termica si aer conditionat.

30 m2

Viziru 1, Braila, Braila

Apartament cu 1 camera mobilat zona Buzaului
4
1

Apartament cu 1 camera mobilat zona Buzaului

Apartament cu 1 camera, spatios, situat in zona Buzaului, mobilat si utilat complet, dotat cu centrala termica si aer conditionat.

45 m2

Braila, Braila

Promovat
Casa noua Parter Mobilata si Utilata Complet
10
2

Casa noua Parter Mobilata si Utilata Complet

942 EUR/m2 | 191 m2

Braila, Braila

Teren agricol Braila 1500 ha comasare 70%
2
17

Teren agricol Braila 1500 ha comasare 70%

Agenție Imobiliara-Pretul din anunt este pe hectar!!! Dorim sa fim contactati numai de clienti seriosi cu potential financiar real! Teren de vanzare in Braila zona Făurei suprafata totala este de 1500 ha.comasate in proportie de 70-80%.Terenul este ideal pentru investitii in agricultura,eoliene.Pentru ...

Faurei, Braila

Promovat
Zona Buzaului str. Cernauti Teren 528 mp cu casa demolabila
4
2

Zona Buzaului str. Cernauti Teren 528 mp cu casa demolabila

Agentia imobiliara EXPERT va propune Teren cu casa demolabila zona Buzaului suprafata teren 528 mp deschidere 16 ml Utilitati pe teren apa si curent, canalizare , gazul este la poarta . Zona este linistita. POT maxim 50%, CUT maxim 0.65 Pret 83 000 euro Anunt postat de agentia imobiliara EXPERT ...

528 m2

Buzaului, Braila, Braila

Vanzare 2 camere, zona Bd. Independentei
7
1

Vanzare 2 camere, zona Bd. Independentei

De vanzare apartament 2 camere, confort 1, nedecomandat, zona Bd. Independentei, etajul 4, aspect general simplu dar cu urmatoarele dotari: usa metalica intrare ferestre tamplarie PVC aer conditionat, centrala termica izolat termic exterior. pret = 37000 EURO tel = Anunt publicat de Imobiliare ...

787 EUR/m2 | 47 m2

Independentei, Braila, Braila

Promovat
Scolilor Obor, 2 cam transformate in 3 cam Mobilat utilat la Cheie
10
2

Agentia imobiliara EXPERT va propune Apartament cu 2 cam cf I dec transformat in 3 cam ( 2 dormitoare, living si bucatarie ) situat la etajul 2 din 4, suprafata totala 57 mp ( 50 mp + balcon 7 m ) zona este Obor foarte aproape de Scolilor Amenajat complet, cu bun gust si functional, CT, aer conditionat, ...

1402 EUR/m2 | 57 m2

Obor, Braila, Braila

Apartament 2Camere Centrul Istoric
10

Apartament 2Camere Centrul Istoric

Agenție Imobiliară intermediază închiriere apartament cu 2camere, cf. 1,decomandat, zona centrului istoric, spațios, foarte bine întreținut, complet mobilat și utilat, ușa metalică,c.t,thermopan,parchet,aer condiționat, ptr. termen lung. Contract ANAF. Se închiriază ptr. o singură persoană sau un cuplu. ...

60 m2

Centru Civic, Braila, Braila

Apartament 3Camere Viziru3
9
3

Apartament 3Camere Viziru3

Agenție Imobiliară intermediază vânzare apartament cu 3 camere, cf. 1,decomandat, zona Viziru 3,etaj intermediar, renovat, liber, ușă metalică, centrală termică, ferestre thermopan,aer condiționat, fereastra lthermopana baie,rulouri exterior,parchet laminat, suprafața totală=62mp, preț=59.500 negociabil. ...

992 EUR/m2 | 60 m2

Viziru+3, Braila, Braila

Apartament 2Camere Zona Independentei
8
1

Apartament 2Camere Zona Independentei

Agentie Imobiliara intermadiaza vanzare apartament cu 2 camere cf.1,decomandat,zona Independentei,etaj intermediar,usa metalica,c.t,ferestre pvc cu geam thermopan,rulouri exterioare,usi interioare Aluminiu,balcon inchis cu tm,izolat termic exterior,parchet,bine intretinut,se vinde mobilat si utilat,pret=68.000 ...

1360 EUR/m2 | 50 m2

Unirii, Braila, Braila

Casa Chercea 40.000
10
8

Casa Chercea 40.000

Agentie Imobiliara intermediaza vanzare casa zona Chercea in apropiere de sosea,mijloace de transport,zona buna,constructie din paianta tencuita cu fundatie,f. bine intretinuta,suprafata teren=156 mp,suprafata construita=77 mp,deschidere=8,5 metri,3 camere,incalzire sobe teracota cu gaze,bucatarie interior ...

519 EUR/m2 | 77 m2

Chercea, Braila, Braila

Apartament 2Camere Dorobanti 1150 RON
7
7

Apartament 2Camere Dorobanti 1150 RON

Agenție Imobiliară intermediază închiriere apartament cu 2Camere cf.1 decomandat zona Dorobanti, etaj intermediar, ușă metalică, ferestre termopan, centrala termica, bine întreținut, fără mobilier și fără electrice și electrocasnice. Fără animale de companie. Se închiriază ptr.termen lung cu contract ...

48 m2

Braila, Braila

Casa Zona Dorobanti
10
2

Casa Zona Dorobanti

Agentie Imobiliara intermediaza vanzare casa zona Dorobanti,constructie mixta: caramida si paianta,alcatuita din 2 corpuri,corp 1=2camere,antreu ,sobe gaz,ferestre thermopan,parchet,corp 2=2 camere,bucatarie,baie,c.t,parchet,wc in curte,anexe,suprafata totala=443 mp,suprafata construita=177 mp,deschidere=9 ...

1250 EUR/m2 | 80 m2

Dorobanti, Braila, Braila

Apartament 2 Camere Radu Negru
11
1

Apartament 2 Camere Radu Negru

Agentie Imobiliara intermediaza vanzare apartament cu 2 camere,cf.1,decomandat,Radu Negru,etaj intermediar,usa metal,ct,thermopan la bucatarie si dormitor,izolatie termica,se vinde mobilat si utilat,pret 60.000 Euro negociabil,se accepta credit imobiliar .Suprafata Totala=57 mp

1176 EUR/m2 | 51 m2

Radu Negru, Braila, Braila

Promovat
Ap. 3 camere Dorobanti et.2 suprafata 75 mp
3
1

Ap. 3 camere Dorobanti et.2 suprafata 75 mp

Agenția imobiliară EXPERT vă propune spre vânzare: Apartament spațios, foarte bine poziționat, ideal pentru amenajare după propriul gust. Locație: Dorobanți până în Școlilor Suprafață totală: 75 mp (63 mp utili) Etaj: 2 din 4 Preț: 70.000 Detalii: 3 camere, confort I, decomandat Compartimentare ...

931 EUR/m2 | 75 m2

Dorobanti, Braila, Braila

Promovat
Casa eleganta P+1 cu finisaje premium si spatii generoase | Cazasu
12

Agentia imobiliara EXPERT va prezinta o proprietate exclusivista situata in Cazasu, definita prin volum, eleganta si rafinament architectural. Construita pentru a oferi confort la standard ridicat, proprietatea impresioneaza prin: suprafete ample lumina naturala abundenta compartimentare echilibrata finisaje ...

731 EUR/m2 | 450 m2

Cazasu, Braila

Promovat
Teren cu casa demolabila zona Rosiori
4

Teren cu casa demolabila zona Rosiori

Agentia imobiliara Expert va propune Teren cu Casa DEMOLABILA zona Rosiori in perimetrul C. Calarasilor -Scolilor suprafata 241 mp, deschidere la strada 5,5 ml In partea din spate se lateste la 8 ml X 19 ml Utilitati apa, canalizare si curent. Gazele sunt in fata portii Imobilul se poate folosi si ...

Central, Braila, Braila

Promovat
Hristo Botev apartament 3 camere la etajul 1
6
2

Hristo Botev apartament 3 camere la etajul 1

Agentia imobiliara EXPERT va propune Apartament cu 3 cam cf I semidecomandat zona Hristo Botev are o suprafata totala de 55 mp , cu un balcon, situat la etajul 1 din 4 Imobilul simplu, fara amenajari. Este liber. Zona este centrala, cu acces la Bulevard. Pretul 62 000 euro neg Anunt postat de agentia ...

1127 EUR/m2 | 55 m2

Hristo Botev, Braila, Braila

Promovat
Hristo Botev ap 2 cam cf I sd parter
5
6

Hristo Botev ap 2 cam cf I sd parter

Agentia imobiliara EXPERT va propune Apartament 2 cam cf I semidecomandat zona Hristo- Botev, situat la parter, suprafata 47 mp Imobilul este intretinut, fara amenajari moderne. Faianta, gresie, parchet . Nu are centrala termica. Liber, acte la zi . Pret 42 000 euro Anunt postat de agentia imobiliara ...

894 EUR/m2 | 47 m2

Hristo Botev, Braila, Braila

Salvează căutarea