Promovat
Ap.3 cam.cf1d Calea Galati
7
3

Ap.3 cam.cf1d Calea Galati

Vand apart.3 camere confort 1 decomandat Calea Galati (Piata Saraca), etaj 4, sup.utila-62mp + balcon 4m, centrala termica, termopan, izolat termic exterior, usi interioare termopan, instalatie electrica schimbata, parchet, faianta, gresie, usa metalica, AC, acte la zi, liber. Pret - 53.000 euro neg! Pentru ...

855 EUR/m2 | 62 m2

Braila, Braila

Promovat
Casă zonă centrală | între Călărași și Școlilor | Teren 188 mp
5
2

Agenția imobiliară EXPERT vă propune spre vânzare Casă situată în zonă centrală, între Călărași și Școlilor. Proprietatea este compusă din două corpuri de clădire: Corp 1: construcție din cărămidă, acoperită cu tablă, suprafață 47 mp Corp 2: construcție din paiantă, acoperită cu tablă, suprafață ...

633 EUR/m2 | 101 m2

Braila, Braila

Promovat
Ap. 2 cf I sd zona Marna etaj 3 LIBER
6
4

Ap. 2 cf I sd zona Marna etaj 3 LIBER

Agentia imobiliara EXPERT va propune : Ap. 2 cam cf I sd, zona Marna - Garii suprafata 47 mp, balcon 3 m, situat la etajul 3 Imobilul este bine intretinut, dispune de centrala termica si parchet. Este liber, cu acte la zi. Zona este linistita, aproape de mijloacele de transport. Pret 43 000 euro usor ...

891 EUR/m2 | 47 m2

Marna, Braila, Braila

Promovat
Casa eleganta P+1 cu finisaje premium si spatii generoase | Cazasu
12

Agentia imobiliara EXPERT va prezinta o proprietate exclusivista situata in Cazasu, definita prin volum, eleganta si rafinament architectural. Construita pentru a oferi confort la standard ridicat, proprietatea impresioneaza prin: suprafete ample lumina naturala abundenta compartimentare echilibrata finisaje ...

731 EUR/m2 | 450 m2

Cazasu, Braila

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casă P+M modernă la roșu
2

Casă P+M modernă la roșu

Casă modernă parter + etaj, construită pe structură solidă din beton armat, cărămidă Phoroterm de 25 cm, cu acoperiș Bilka și ferestre usi Ramplast cu geam tripan, locuința oferă un proiect bine gândit și compartimentare eficientă: Parter: birou cu intrare separată, baie de serviciu, bucătărie, spațiu ...

Cazasu, Braila

vând apartament cu doua camere etajul trei 4

vând apartament cu doua camere etajul trei

apartament cu doua camere etajul trei comfort doi Viziru 2

810 EUR/m2 | 32 m2

Călărași 4, Braila, Braila

Vând apartament
7
1

Vând apartament

Vând apartament 2 camere conf 2, 32 mp, et 4, zona Hipodrom Apartamentul se vinde mobilat și utilat cu tot ce se vede în poze

1344 EUR/m2 | 32 m2

Braila, Braila

vând casa in brailița
7
1

vând casa in brailița

De vânzare imobil în Brăila ideal pentru renovare! Se oferă spre vânzare un imobil situat în Brăila, pe strada Timiș, perfect pentru cei care doresc să își amenajeze locuința după propriul gust sau pentru investiție. Detalii proprietate: Suprafață: 190 mp Număr camere: 4 Băi: [de completat] Bucătărie: ...

833 EUR/m2 | 48 m2

Braila, Braila

Vand teren intravilan 2079 mp in Baldovinesti Braila
9
10

Vand teren intravilan 2079 mp in Baldovinesti Braila

Locatie deosebita. Vand Lot 4 (ultimul) suprafata 2079 mp cu deschidere la drum nou asfaltat Str. Mos Dumitru si acces la drum interior privat - Lot 6. La limita proprietatilor: apa, gaze, curent electric. Posibilitate pentru fantani. Solul este ideal pentru gradinarit, construcții. Se poate realiza ...

2,079 m2

Baldovinesti, Braila

apartament parter ultracentral mobilat de inchiriat
7
2

apartament parter ultracentral mobilat de inchiriat

apartament 2 camere ultracentral Tineretului parter 54 mp mobilat și utilat balcon(cu bucătărie) boxă sub sufragerie se închiriază doar pe termen lung contract ANAF nu se acceptă animale companie prețul chiriei este fix nu se negociază se percepe o chirie și o garanție

54 m2

Școlilor, Braila, Braila

cladire ultracentrala constructie 2004 ocazie unica
10

cladire ultracentrala constructie 2004 ocazie unica

imobil ultracentral aproape de grădina mare teren 208mp(construcție 155mp) pretabil (cabinete,grădiniță,after school,sediu firmă,laborator analize,locuință) în acte fiind spațiu comercial , se poate modifica în locuință imediat costurile fiind mici dar impozitul acum este foarte mic lângă curtea de ...

1677 EUR/m2 | 155 m2

Braila, Braila

Teren extravilan la Dunare Chiscani Braila 13

Teren extravilan la Dunare Chiscani Braila

de vanzare teren extravilan la Chiscani. teren cu suprafata de 5000mp Are deschidere de 75 m la Dunare. Multiple utilizari, poate fi folosit ca port ambarcatiuni, manevre navale(incarcari descarcari) etc...

Chiscani, Braila

Vând apartament 3 camere plantelor Braila
5

Vând apartament 3 camere plantelor Braila

Vând apartament 3 camere situat în cartierul plantelor la parter. Se vinde mobilat, este dotat cu centrală termică, aer condiționat, flise, gresie, parchet clasic în stare bună, uși schimbate, 2 băi funcționale, zonă liniștită Apartamentul are balcon intabulat acte în regulă Este liber de sarcini Proprietar ...

1000 EUR/m2 | 75 m2

Plantelor, Braila, Braila

Închiriez apartament
8

Închiriez apartament

Închiriez apartament cu o camera, utilat complet,renovat recent, situat în bloc mixt în cart.Radu Negru.Se închiriază pe termen lung cu contract de închiriere. Rog și ofer seriozitate!

40 m2

Radu Negru, Braila, Braila

Vand Garsoniera in BRAILA, VIZIRU 3 - direct proprietar
1

Vand Garsoniera in BRAILA, VIZIRU 3 - direct proprietar

Vand Garsoniera in BRAILA - VIZIRU 3, la C-uri. Supărafata 28 mp, etajul 5 10, direct proprietar In cazul in care ai o oferta concreta, contactează-mă

1143 EUR/m2 | 28 m2

Braila, Braila

Inchiriez ap cu 2 cam Braila
2

Inchiriez ap cu 2 cam Braila

Inchiriez perioada lunga ap cu 2cam, mobilat si utilat complet situat la et 4 la 2 min de faleza

50 m2

Independentei, Braila, Braila

Vând apartament 1 camera
8

Vând apartament 1 camera

Vând apartament cu o cameră, confort 1, decomandat, mobilat, la parter, cu balcon mare

1250 EUR/m2 | 40 m2

Vidin- Progresul, Braila, Braila

Apartament de închiriat
5
5

Apartament de închiriat

Inchiriez apartament cu o camera zona Hipodrom ,pe termen lung , mai multe detalii la tel.

31 m2

Hipodrom, Braila, Braila

Vând apartament 2 camere
4
5

Vând apartament 2 camere

Persoana fizica, vând apartament doua camere, decomandat, fara centrala termica, etaj 4, aproape de mijloace de transport, situat pe Calea Calarasilor, cartier Radu Negru. Pret 37000 euro.

740 EUR/m2 | 50 m2

Braila, Braila

Proprietar persoană fizică vând 1,87 ha teren agricol extravilan - comuna Traian, Brăila,105.000 lei
1
4

Teren agricol extravilan în comuna Traian, jud. Brăila, tarlaua 182, parcela 888/4; laturi: 806-810 m / 23,25 m; acces la drum agricol. Sol bun, în zonă cu sistem de irigare dezafectat. Carte funciara 80385. Liber la vânzare Momentan este arendat Preț = 105.000 lei

Traian, Braila

Teren intravilan central
9

Teren intravilan central

Vând teren intravilan central în sat Urleasca,jud. Brăila, la 30 km de orașul Brăila cu suprafața de 3000 mp, deschidere 36 m. lângă Școală. Gard nou, puț forat. posibilitate apă curentă și curent electric.

3,000 m2

Urleasca, Braila

Apartament 2 camere decomandat, et. 1, Progresul, Braila
10
6

Apartament 2 camere decomandat, et. 1, Progresul, Braila

Direct proprietar - 2 camere, confort 1, etaj 1, decomandat, cartier Progresul, vis-a-vis de Kaufland, Lidl si Penny. - an constructie 1982, suprafata utila 51 mp (exclusiv balcon); - centrala termica, tamplarie pvc cu geam termopan si rulou dormitor, geam la baie si debara; - balcon foarte mare pe sufragerie ...

1039 EUR/m2 | 51 m2

Braila, Braila

Casa Bordei Verde
9
1

Casa Bordei Verde

Casa Bordei Verde, 3 camere, antreu mare cat o camera, bucatarie de iarna, bucatarie de vara, baie, Boiler cu apa calda si la bucatarie si la baie, magazie noua, terasa fata si spate, 1311m2,invelita cu tabla, la fata balcon 14 metii, izolata, temopan exterioar parchet laminat in toate camerele, baia ...

22 EUR/m2 | 1,311 m2

Bordei Verde, Braila

Vand casă P+1Chiscani
5
3

Vand casă P+1Chiscani

Vând casă parter+etaj,suprafață teren 404mp,suprafață construită 202mp.Casa este compusă din living,bucătărie,dormitor și baie la parter,iar la etaj,3 dormitoare,2 băi și 1 balcon.Construcția este realizată din cărămidă Brikston,tablă tip Lindab,tâmplărie tripan(3 rânduri de sticlă),izolație exterioară,încălzire ...

743 EUR/m2 | 202 m2

Chiscani, Braila

Casa de vanzare
9
45

Casa de vanzare

De vanzare Casa cu teren în suprafață de1800 mp din care Casa are90mp compusa din sufragerie dormitor bucătărie baie plus doua camere nemobilate Casa este mobilata și utilata prețul este de 68000 mii euro pentru mai multe detalii sunați la nr de telefon

38 EUR/m2 | 1,800 m2

Braila, Braila

URGENT VAND APARTAMENT ULTRACENTRAL
6
26

URGENT VAND APARTAMENT ULTRACENTRAL

Apartament 70 metri pătrați ,doua balcoane ,situat in str.Scolilor nr.28,sc.1,et.4,ap.14,la scara din Alex.Ioan Cuza ,cu un View deosebit asupra orașului și a Podului de peste Dunăre.

814 EUR/m2 | 70 m2

Școlilor, Braila, Braila

Casa de vânzare  in oraşul Braila
8
1

Casa de vânzare in oraşul Braila

Vând casa in zona Piața Saraca Alcatuita din 2 corpuri 1) corp :casa veche restructurata Alcatuita din :1 living, 2 dormitoare, 1 baie,1bucatarie 2) corp:vilaconstruita in 2009 cu subsol,parter si etaj Alcatuit din :1 living +bucata rie,3dormitoare,2 bai Curte cu gradina Garaj Fiecare ...

579 EUR/m2 | 380 m2

Calea Galati, Braila, Braila

Vând apartament
7

Vând apartament

Proprietar vând apartament cu o cameră transformat în doua camere la,parter,cu balcon de 5m mobilat termopane interior exterior rulouri exterioare,mobilat,instalație,sanitară și electrică schimbate,izolat la exterior,aer condiționat,cu doua boxe la subsol.

1111 EUR/m2 | 45 m2

Braila, Braila

Vand casa batraneasca
5
19

Vand casa batraneasca

Vand casa in comuna Tufesti,judetul Braila suprafata 1600 mp.,suprafata construita 130mp.,put forat ,electricitate,apa curenta si canalizare la poarta.Casa este locuibila si se vinde mobilata.Pret 24000 euro negociabil.Mai multe relatii la telefon .

15 EUR/m2 | 1,600 m2

Tufesti, Braila

Casa de vanzare la pret de apartament
10
18

Casa de vanzare la pret de apartament

Te-ai săturat de vecini zgomotoși, lifturi stricate și lipsă de spațiu? E momentul să faci pasul de la bloc la casă, fără să ieși din oraș. Casă de vânzare Str. Mihail Kogălniceanu, Brăila (Zona 2) O proprietate ideală pentru cei care vor liniște, intimitate și curte proprie, dar și acces rapid către ...

872 EUR/m2 | 86 m2

Braila, Braila

teren casa
1
4

teren casa

teren liber casa tichilesti 4500 mp se poate racorda la.toate utilitățile prețul este negociabil

4,500 m2

Braila, Braila

Casa si teren 210 mp
7
24

Casa si teren 210 mp

Imobil situat in cartier Brailita (in zona podului Brailita), cu deschidere la strada de 15 metri, renovat recent, spatios, cu utilitati (curent, gaze naturale, centrala termica, apa si canalizare), format din hol, 3 camere, baie si bucatarie, garaj si anexa (corp constructie cu destinatie de locuinta). ...

363 EUR/m2 | 210 m2

Brailita, Braila, Braila

Apartament 2 camere pozitie centrala de inchiriat
5

Apartament 2 camere pozitie centrala de inchiriat

De inchiriat apartament 2 camere cf 1,decomandat,etj 3 din 4,utilat si mobilat,zona Scolilor Braiconf,AC,centrala,bucataria pe balcon,rulouri exterioare dormitor,curat

56 m2

Scolior,Braiconf, Braila, Braila

Vand 2,5 hectare productive in loc Viziru județul Braila
2

Vand 2,5 hectare productive in loc Viziru județul Braila

Vand 2,5 hectare teren arabil productiv pentru agricultură in localitatea Viziru județul Braila. Terenurile sunt 1 2 cota parte din parcelele pozate din extrasul cf. Pretul este de 1 euro m2 si nu este negociabil. Va mulțumesc!!!

25,000 m2

Viziru, Braila

Vind teren intravalan in zona stațiunei Lacu Sarat Braila,pt constructii locuintei si unitati de caz
3
6

Vind teren 7500mp.intravelan parcelat in 12 loturi in zona statiunii Lacu Sarat Braila ,pt construcții locuinte si unitati de cazare tip pensiune.

Varsatura, Braila

Apartament 3 camere, Bd.Independentei 6

Apartament 3 camere, Bd.Independentei

De vanzare apartament 3 camere, 54 mp, semidecomandat, CT, AC, et.4 4, Bd.Independentei.

898 EUR/m2 | 54 m2

Braila, Braila

De închiriat
8
2

De închiriat

Garsoniera de închiriat cal Călărașilor bl c complet mobilata utilata rog și ofer seriozitate

30 m2

Braila, Braila

Teren agricol extravilan tarlaua 113 parcela 14

Teren agricol extravilan tarlaua 113 parcela 14

Vand teren agricol extravilan tarlaua 113 parcela 14 situat in comuna Maxineni.

625 m2

Braila, Braila

Teren braila, zona chiscani-varsatura la E584
1
8

Teren braila, zona chiscani-varsatura la E584

2 loturi de 10000m2, teren cu deschidere de 95m la DN21 Braila-Constanta, la 3km de orasul Braila si de centrul comercial Carrfour-Promenada, la 1km de statiunea balneara Lacul Sarat, toate utilitatile in vecinatate., suprafata totala: 20000, Front stradal: 95

20,000 m2

Chiscani, Braila

Teren Cazasu
10
17

Teren Cazasu

Soseaua catre Romanu Loturi de 533 mp + 237 mp cale de acces in cota indiviza Pe sosea trec tevile de apa si gaze. Pe tern exista un bransament electric.

Cazasu, Braila

Vind vilă de lux
4
2

Vind vilă de lux

Suprafața totală teren 500 mp. Suprafața construita desfășurată 640mp, amprenta la sol 180 mp. Structura portanta tip cadre din beton armat, umplutură din cărămidă eficientă, termoizolata cu polistiren EPS 80. Are 14 camere, 5 bai, o scara interioară din marmură si una exterioară, geamuri din termopan ...

1900 EUR/m2 | 500 m2

Braila, Braila

 Vând Teren Intravilan 2000 mp   Însurăței (Brăila)
4

Vând Teren Intravilan 2000 mp Însurăței (Brăila)

Proprietar, vând teren intravilan în suprafață de 2000 mp, situat în Însurăței, jud. Brăila. Terenul este vatră arată (complet curățat, desțelenit și arat proaspăt), fiind ideal pentru construcție imediată, grădinărit, solar sau livadă.

2,000 m2

Insuratei, insuratei, Braila

Casa Nouă Tribunalul Braila
4
8

Casa Nouă Tribunalul Braila

Proprietar, vând casă nouă și teren în suprafață de 163 m.p. ultracentral, în zona Tribunalului , aproape de școala Ion Creangă (fosta 7), OCPI, Primarie, Aceasta se află în Zona 0 cu vecini intelectuali și de o calitate extraordinară de buna. Terenul are o deschidere 8,59 m. Amprenta casei este de ...

810 EUR/m2 | 200 m2

Ultracentral, Braila, Braila

Vânzare garsoniera 1

Vânzare garsoniera

Garsoniera nemobilata cu centrala proprie,hidroizolație buna et 4 strada Pietății De renovat 28metri pătrați 30000 de euro

1071 EUR/m2 | 28 m2

Braila, Braila

Garaj tip hala depozitare
5

Garaj tip hala depozitare

Spatiu central 118 mp (13x9 m, h=4m), între ITM și hotel Sport. utilități apa, canalizare, curent 380v. Au loc 4 autoturisme sau 2 camioane.

118 m2

Centru, Braila, Braila

Teren de vanzare
1
1

Teren de vanzare

Vand loc de casa situat in Brailita,suprafata terenului este de 400 mp cu deschidere de 10mp.Terenul dispune de gaze,apa,curent,canalizare si proiect care se poate rectifica dupa bunul plac.Aproape de mijloace de transport ,gradinita si scoala.Negociabil.

400 m2

Brailita, Braila, Braila

Apartament de inchiriat
10
6

Apartament de inchiriat

Inchiriez apartament 1 cam. Localizare: str. N. Iorga, cartier Radu Negru, Braila Etaj 3, Bloc J1. Totul nou si de calitate.

30 m2

Radu%2bNegru, Braila, Braila

Casa de vanzare
7
7

Casa de vanzare

Casa de vanzare Localizare: Str. Scolilor nr. 18, sat Silistraru, centrul satului; Utilitati: Curent electric, apa; Deschidere stradal 21 m, strada asfaltata.

417 EUR/m2 | 60 m2

Silistraru, Braila

Loc de veci

Loc de veci

Vand urgent cripta 2 locuri bine întreținută, cu suporturi pt.flori, poziție bună în Cimitirul Sf.Constantin din Braila.Pret 25.000 ron negociabil.Tel.

Braila, Braila

apartament 2 camere cartier obor etaj 1 braila
2

apartament 2 camere cartier obor etaj 1 braila

de vinzare apartament 2 camere decomandat confort 1 etaj 1 bloc 27 obor

1386 EUR/m2 | 57 m2

Obor, Braila, Braila

Vând ap. 2 camere  et 3  str galati   -str rahova        pre?  48000 euro neg. 18

Vând ap. 2 camere et 3 str galati -str rahova pre? 48000 euro neg.

Ap. 2 camere ,ct ,aer codiționat, termopan ,curat, mobilat, liber.

960 EUR/m2 | 50 m2

Braila, Braila

Vand vila Cazasu Braila
7
10

Vand vila Cazasu Braila

Ofer spre vanzare vila P+E+M locuibila in Cazasu Nou Braila constructie 2013 cu 2000 m2 teren aferent.

1351 EUR/m2 | 570 m2

Cazasu, Braila

Vând sau schimb ap 1 cameră Buzăului
5
1

Vând sau schimb ap 1 cameră Buzăului

Proprietar, vând sau schimb, ap 1 cameră 45mp pe Buzăului vizavii de școala 2,mobilat și utilat, apartamentul dispune de o ieșire din balcon pe o terasa de 30 mp care se poate închide formând o cameră. Menționez ap se află la et 7,blocul nu are lift. Preț 35000 euro ofer diferența pt 2 camere în aceiași ...

778 EUR/m2 | 45 m2

Varsatura, Braila

imobil de vanzare 500mp 1

imobil de vanzare 500mp

casa bătrânească 500mp situat in cartiierul izlaz Strada linistita fara trafic auto are toate utilitatile

160 EUR/m2 | 500 m2

1 Mai, Braila, Braila

Salvează căutarea