Hartă Listă
Filtre active: Braila Terasă Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
vand apartament 3 camere decomandat parter
5
8

vand apartament 3 camere decomandat parter

apartament 3 camere cf 1 decomandat parter balcon centrala termica termopan aer conditionat instalatie electrica sanitara refacuta complet izolat exterior polistiren interior vata minerala rigips gresie parchet acte la zi in cartier obor

1328 EUR/m2 | 67 m2

Obor, Braila, Braila

Promovat
Spatiu comercial   Depozit   Spatiu productie Constructie Independenta
4
1

Spatiu comercial Depozit Spatiu productie Constructie Independenta

Agentia imobiliara EXPERT va propune Cladire P+1+M pretabila Spatiu Comercial Depozit Spatiu Productie zona Lacul Dulce Constructia are 95 mp amprenta nivel Prima inchiriere, Grup sanitar pe parter si pe etaj Imobilul se va amenaja decent ...

95 m2

Braila, Braila

Promovat
Ap.3 cam.cf1d Obor
9
2

Ap.3 cam.cf1d Obor

Vand apart.3 camere cf1 decomandat Obor, etaj 3, sup.utila-64mp+balcon 7m, 2 grupuri sanitare, centrala termica, termopan, izolat termic, instalatie electrica schimbata, usi interioare schimbate, parchet, faianta, gresie, usa metalica, liber, spatios, bine ingrijit, acte la zi. Pret - 75.000 euro! Pentru ...

1172 EUR/m2 | 64 m2

Braila, Braila

Promovat
Ap. 2 cf I sd zona Marna etaj 3 LIBER
6
2

Ap. 2 cf I sd zona Marna etaj 3 LIBER

Agentia imobiliara EXPERT va propune : Ap. 2 cam cf I sd, zona Marna - Garii suprafata 47 mp, balcon 3 m, situat la etajul 3 Imobilul este bine intretinut, dispune de centrala termica si parchet. Este liber, cu acte la zi. Zona este linistita, aproape de mijloacele de transport. Pret 43 000 euro usor ...

915 EUR/m2 | 47 m2

Marna, Braila, Braila

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand imobil S+P+2E,str.Plantelor
7

Vand imobil S+P+2E,str.Plantelor

Vand imobil S+P+2E ,Strada Plantelor. Suprafata teren 321 mp. Suprafata utila 485 mp.Constructia este formata din : - subsol : 6 camere ,1 baie,garaj si casa scarii ; - parter : 1 birou, 1 living spatios,1 bucatarie,hol,1 baie, 1 sas,casa scarii si 2 terase ; - etaj 1 : 2 camere,2 bai, 1 dresing,1 sas,1 ...

608 EUR/m2 | 485 m2

Plantelor, Braila, Braila

Proprietar vând (schimb)apartament 3 camere
5
9

Proprietar vând (schimb)apartament 3 camere

Proprietar vand apartament 3 camere confort 1 decomandat ,suprafață totală 63 mp ,zona Viziru 3(Aleea Cocorilor nr 16 BL D4 ,Covoare) Dotari:AC ,Centrala Termica ,Termopan, etaj intermediar. Vedere spre Parcul ...

944 EUR/m2 | 63 m2

Braila, Braila

Vand ,SCHIMB Ap. Hipodrom
10
7

Vand ,SCHIMB Ap. Hipodrom

Apartament 2 Cam, Alea Cutezatorilor, în fata școli Mihai Eminescu lângă complexul Ascunsa, zonă liniștită, Etajul 3,scara foarte curată, vecini OK, necesită renovare.

847 EUR/m2 | 53 m2

Hipodrom, Braila, Braila

Teren intravilan 14.168 mp – pozitie excelenta la intrarea in Braila
10

Se ofera spre vanzare un teren intravilan cu suprafata totala de 14.168 mp, amplasat strategic la intrarea in municipiul Braila, cu deschidere directa la Drumul National DN 22B, Strada Mircea Malaeru si Strada Viilor. Caracteristici principale: • Suprafata totala: 14.168 mp • Deschidere generoasa ...

14,168 m2

Brailita, Braila, Braila

Vand avantajos ! 2

Vand avantajos !

1750m.p.,intravilan ,in com. Tufesti , jud. Braila , central , langa statia de autobuz , cu deschidere la strada de 25 m., terenul este pretabil pentru constructie vila . Pot fi contactat dupa ora 19 . Telefon : . Zona: Jud Braila Localitate: Tufesti Telefon: Pret: 11 euro m.p. , suprafata totala: ...

1,750 m2

Tufesti, Braila

Ciocile - casa, teren intravilan, teren extravilan de vanzare
4
4

Casa si teren intravilan de 2739mp plus teren extravilan de 434mp in apropiere la distanta de aproximativ 200m. Terenul intravilan are deschidere la doua strazi (26 metri si 20 metri). Va rog sunati pentru mai multe detalii.

3,173 m2

Ciocile, Braila

Vand o proprietate cu 2 case Cazasu, Sătuc
8
3

Vand o proprietate cu 2 case Cazasu, Sătuc

Vând două case in aceeași curte, teren 1040 m , Str. Rm. Sărat, Cazasu. Casele sunt independente locuibile separat, ideale pentru 2 familii, cu toate utilitățile. O casă este compusa din 3 dormitoare, living, baie, 2 bucătării, cămară. Cealaltă - 2 dormitoare, bucatarie-living open space, cămară cu beci, ...

489 EUR/m2 | 270 m2

Cazasu, Braila

Obor, 2 camere transformate in 3 camere, mobilat, utilat la cheie
5
2

Apartament cu 2 cam, cf I decomandat, transformat în 3 camere (2 dormitoare, living, bucătărie) situat la etajul 3 din 4, suprafață utilă 57 mp. Amenajat complet cu bun gust și funcțional, CT, aer condiționat, parchet, gresie, faianță, instalație electrică și sanitara nouă.Apartamentul este renovat complet ...

1263 EUR/m2 | 57 m2

Braila, Braila

Vand spatiu locuibil in Braila ,cartier Brailita.negociabil
5
1

Vand spatiu locuibil in Braila ,cartier Brailita.negociabil

Vand locuinta in Braila ,pretabila spatiu comercial ,birouri sau locuibil ,suprafata 45 mp parter si mansarda ,cu apa curenta ,electricitate ,soba pe lemne ,monitorizare video. Pret 22,500 euro ,negociabil si urgent.

500 EUR/m2 | 45 m2

Brailita, Braila, Braila

Vand locuinta in Braila ,cartier Brailita ,pret 22,500 euro ,negociabil.
5
2

Vand imobil parter si etaj poate fi folosit ca spatiu comercial sau pentru locuit. Se poate renova dupa preferinte. Dispune de soba ptr incalzire ,apa curenta ,curent electric ,internet ,camera supraveghere. Suprafata 45mp. Usa metalica la intrare. Pret 22,500 euro negociabil.

500 EUR/m2 | 45 m2

Brailita, Braila, Braila

Vând ap. 2 camere  et 3  str galati   -str rahova        pre?  48000 euro neg. 18

Vând ap. 2 camere et 3 str galati -str rahova pre? 48000 euro neg.

Ap. 2 camere ,ct ,aer codiționat, termopan ,curat, mobilat, liber.

960 EUR/m2 | 50 m2

Braila, Braila

Apartament 4 camere Gării, 80 mp, bloc 1980
10
1

Apartament 4 camere Gării, 80 mp, bloc 1980

Proprietar, vând apartament 4 camere, Confort 1, decomandat, etaj. 4 4, zona Gării. Suprafața construită 95 mp Suprafața utilă 79.5 mp Bloc construit în anul 1980. Apartamentul este izolat termic, ferestre termopan, 2 băi, 2 balcoane, ușă metalică, centrală termică, aer condiționat, gresie, faianță, ...

Garii, Braila, Braila

Vind teren 4000 mp si casa, Surdila-Greci, jud. Braila
6
6

Vind teren 4000 mp si casa, Surdila-Greci, jud. Braila

Se vinde teren 4000 mp si casa in comuna Surdila Greci, jud. Braila, in apropiere de orasul Faurei. Terenul are deschidere la doua strazi asfaltate, gardul la strada a fost recent refacut din plasa bordurata. Pe teren se afla o casa veche, cu 4 camere, si care necesita reparatii si modernizare, fintina, ...

Surdila-Greci, Braila

Vand apartament, zona Buzaului, et. 1, suprafață 51 mp, doua camere, decomandat,
5

Apartament doua camere, decomandat, zona Buzaului, spatele scolii nr.2, et. 1, pret 68300 euro

1339 EUR/m2 | 51 m2

Braila, Braila

Vand Casa
6
54

Vand Casa

4 camere,bucatarie,baie,wc de serviciu,garaj pt doua masini,centrala termica canalizare apa curenta.Casa are termopane si izolatie termica.

234 EUR/m2 | 364 m2

Vidin- Progresul, Braila, Braila

vand 2 terenuri intravilan loc Filipesti, jud Braila 1

vand 2 terenuri intravilan loc Filipesti, jud Braila

3terenuri intravilan de 2600m.p., altul de 1200 m.p. si altul de 800 m.p., in proximitatea DN 2 B, cu deschidere de aprox 50 m. Sunt libere si potrivite pt constructii-depozite, case, magazii, livezi, grădini de zarzavat, etc. Se vând separat sau împreună. Pretul este de 20 Euro m.p., usor negoc ...

Filipesti, Braila

Casa batraneasca Tufesti
2
28

Casa batraneasca Tufesti

Vand casa batraneasca in Tufesti, strada asfaltata, canalizare, curent electric, apa, suprafata de 1150mp,75.000lei negociabil

12 EUR/m2 | 1,150 m2

Tufesti, Braila

Teren intravilan
2
4

Teren intravilan

Teren intravilan,în suprafață de 7500mp în comuna Traian.Terenul este alcătuit din doua loturi,unul i suprafata de 4689mp cu deschidere stradala de56,37mp,și altul de 2811mp cu deschidere stradala de 34,29mp.Exista posibilitate de electricitate și apa curenta.Nu este construcție pe teren.PRET 8 EURO/mp.Este ...

7,500 m2

Traian, Braila

Vand teren intravilan 2079 mp in Baldovinesti Braila
9
10

Vand teren intravilan 2079 mp in Baldovinesti Braila

Locatie deosebita. Vand Lot 4 (ultimul) suprafata 2079 mp cu deschidere la drum nou asfaltat Str. Mos Dumitru si acces la drum interior privat - Lot 6. La limita proprietatilor: apa, gaze, curent electric. Posibilitate pentru fantani. Solul este ideal pentru gradinarit, construcții. Se poate realiza ...