Promovat
Zona Buzaului str. Cernauti Teren 528 mp cu casa demolabila
4
2

Zona Buzaului str. Cernauti Teren 528 mp cu casa demolabila

Agentia imobiliara EXPERT va propune Teren cu casa demolabila zona Buzaului suprafata teren 528 mp deschidere 16 ml Utilitati pe teren apa si curent, canalizare , gazul este la poarta . Zona este linistita. POT maxim 50%, CUT maxim 0.65 Pret 83 000 euro Anunt postat de agentia imobiliara EXPERT ...

528 m2

Buzaului, Braila, Braila

Promovat
Ap.3 cam.cf1d Vidin
9
1

Ap.3 cam.cf1d Vidin

Vând apart.3cam cf1d Vidin-Lidl, etaj-4, pod construit de proprietar, sup.totala-70mp, balcon-6ml, CT pe gaz, gresie, faianță, baie amenajată complet, bucătărie mobilată și utilată. Apartamentul este simplu și permite să fie personalizat după cum dorește viitorul proprietar. Preț: 40000 euro. Pentru ...

571 EUR/m2 | 70 m2

Braila, Braila

Promovat
Apartament 2 camere Bd Independentei sup 69 mp
8

Apartament 2 camere Bd Independentei sup 69 mp

Apartament 2 camere cf 1 decomandat situat pe Bd.Independentei între Scolilor și Calarasi Etaj 6 din 7 Sup 60 mp + balcon 9 m Centrala termica, termopan ferestre, uși interior schimbate Se vinde mobilat asa cum apare în poze, mobila de bucătărie și hol noi Comision cumparator 2% Anunț postat de ...

1232 EUR/m2 | 69 m2

Independentei, Braila, Braila

Promovat
Închiriez apartament
10
1

Închiriez apartament

Închiriez ap situat în Centru Brăilei , complet utilat ,termopane ,centrala ,aer condiționat , etaj 3,,bloc cu lift ,40 mp utili și balcon de 6 m.

40 m2

Braila, Braila

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Vanzare Apartament 2 cam. cf.1 semidec. etajul 4 din 4, mobilat pe Bld. Iindependentei - CEC
20

- Vanzare Apartament cu 2 camere cf. 1 semidecomandat, etajul 4 din 4, pe Bulevardul Independentei - CEC, mobilat si utilat asa cum se vede in poze, mai putin lucruri personale, balcon inchis de 3 ml.,suprafata utila este de 47.mp., dotat cu centrala termica pe gaze, usa metalica la intrare, usi clasice ...

872 EUR/m2 | 47 m2

Braila, Braila

Apartament 3 camere, strada G-ral Eremia Grigorescu (Garii), 105.000€
14

Apartament spatios cu 3 camere de vânzare în zona Gării, Brăila! Acest apartament de 68,38 mp (suprafață construită 71,05 mp), situat la etajul 6 într-un bloc de beton aflat la intersectia Bulevardului Dorobanti și strada G-ral Eremia Grigorescu (Garii) intr-o zona excelenta – scoala/gradinita, Kaufland/ALTEX, ...

1536 EUR/m2 | 68 m2

Braila, Braila

Apartament Brăila, 74.5m², 3 camere, zona Buzăului
16
5

Apartament Brăila, 74.5m², 3 camere, zona Buzăului

Apartament spatios cu 3 camere de vânzare în zona Buzăului din Brăila! Acest apartament de 74,5 mp (suprafață construită 83,2 mp) se mândrește cu o finisare în stare bună, inclusiv parchet, gresie și tamplarie termopan. Proprietatea include o bucătărie complet mobilată cu electrocasnice (mașină de spălat, ...

852 EUR/m2 | 75 m2

Buzaului, Braila, Braila

Apartament Brăila, Dorobanți: 50m², 2 camere.
7

Apartament Brăila, Dorobanți: 50m², 2 camere.

Apartament ultra finisat ofera un spatiu generos, cu 2 camere de vânzare în zona excelenta B-dul Dorobanti in Brăila! Acest apartament de 50 mp, situat la etajul 8, se mândrește cu o terasă superbă de 50 mp si relaxarea intr-un mediu calm. Construit în anii '90 și renovat complet în 2025, acesta dispune ...

1500 EUR/m2 | 50 m2

Braila, Braila

Casă Braila, vânzare: 218m², 4 camere, Calea Galați
20

Casă Braila, vânzare: 218m², 4 camere, Calea Galați

Casă superbă cu 4 dormitoare de vânzare în zona centrului istoric, Brăila! Această casă individuală de 218 mp are o suprafață utilă de 218 mp și este situată pe un teren de 262 mp. Complet renovată în 2016, dispune de 2 băi, bucătărie complet utilată și spații suplimentare precum pivniță, dressing si ...

917 EUR/m2 | 218 m2

Braila, Braila

Apartament spațios de 24 mp de vânzare în zona Obor
12

Apartament spațios de 24 mp de vânzare în zona Obor

Apartament spațios de 27 mp de vânzare în zona Obor din Brăila! Acest apartament cu o cameră, situat la etajul 4 al unui bloc din beton, oferă o buna oportunitate. Dispune de balcon (3,5 mp), 1 baie, 1 bucătărie și parchet/gresie. Necesită renovare, dar se află într-o locație privilegiată.

1093 EUR/m2 | 27 m2

Obor, Braila, Braila

Vând teren 2800mp+casă în construcție
2
5

Vând teren 2800mp+casă în construcție

Vând sau schimb cu auto, teren intravilan(2800mp) cu utilități(apă,curent) + casă cărămidă(180mp) în construcție.Detin toate documentele necesare+plan arhitectural.

Braila, Braila

Casă Braila, vânzare: 3 camere, 92mp, zona Radu Negru
13

Casă Braila, vânzare: 3 camere, 92mp, zona Radu Negru

Casă fermecătoare cu 3 dormitoare de vânzare în zona Radu Negru din Brăila! Această casă construită individual se mândrește cu 92 mp utili pe un teren generos de 512 mp. Această proprietate oferă o configurație individuală cu 1 baie (cu geam!), necesită renovare, dar prezintă o oportunitate fantastică. ...

1141 EUR/m2 | 92 m2

Radu Negru, Braila, Braila

Casă Braila, 2 camere, 60mp, Calea Galați
8
1

Casă Braila, 2 camere, 60mp, Calea Galați

Casă fermecătoare cu 2 dormitoare de vânzare în zona Calea Galați, Brăila! Această casă de 60 mp, construită în 1970 si renavata/finisata 2010 și având clasa energetică B (consum anual: 197 kWh/mp²/an), oferă un trai confortabil. Proprietatea include o pivniță și curte comună. Preț: 38.000 € (negociabil!), ...

633 EUR/m2 | 60 m2

Braila, Braila

Apartament Brăila Obor: 34.000€, 25m², 1 cameră
14
1

Apartament Brăila Obor: 34.000€, 25m², 1 cameră

Apartament fermecător cu 1 dormitor de vânzare în zona dorită Obor din Brăila! Acest apartament de 25 mp, situat la etajul 4 al unui bloc din beton, se mândrește cu o renovare recentă din 2025. Beneficiați de un balcon generos (3 mp) și de confortul unui sistem de încălzire centrală. Apartamentul include ...

1360 EUR/m2 | 25 m2

Obor, Braila, Braila

Apartament spatios 4 camere, Dorobanti, Brăila
8

Apartament spatios 4 camere, Dorobanti, Brăila

Apartament spațios cu 4 camere de vânzare în zona Dorobanți, Brăila! Acest apartament de 134 mp, dispune de 4 camere, 2 băi, 3 balcoane și 2 bucătării. Este dotat cu parchet și gresie, uși de intrare din lemn și uși interioare din panouri. Utilități: gaz, apă, curent și centrală termică. Necesită renovare, ...

604 EUR/m2 | 134 m2

Braila, Braila

Casă la roșu de vânzare cu curte generoasă, Cazasu Nou ,Brăila - 375 mp teren!
10

Se vinde casă la roșu, construită solid și durabil, ideală pentru cei care doresc să o personalizeze după propriul gust. Iată câteva detalii importante: Suprafața utilă 80m parter+80m etaj=160m total Parter: Living Open Space cu Bucătărie+ baie(+duș)+Dresing Etaj: 1 Cameră matrimonială cu baie ...

550 EUR/m2 | 160 m2

Cazasu, Braila

Casa de vânzare Silistea, Braila
7
3

Casa de vânzare Silistea, Braila

Vând locuință în Comuna Siliștea Județul Brăila (distanta față de oraș ieșirea din chercea 9 km) suprafață teren: 1833mp și casă batraneasca cu anexe, racordată la toate utilitățile, gaze, curent, apă. Zonă centrală. Terenul poate fi împărțit în doua, având posibilitate de acces și prin față din strada ...

400 EUR/m2 | 150 m2

Silistea, Braila

Ap. 2 camere decomandat   Radu Negru, Brăila | 51.4 mp + balcon |
10
3

Ap. 2 camere decomandat Radu Negru, Brăila | 51.4 mp + balcon |

Vand apartament spațios și luminos, situat în cartierul Radu Negru din Brăila, pe strada Chisinau, într-o zonă liniștită și aerisită, ideală pentru familii tinere. Localizare excelentă: Lângă Școala Gimnazială Nr. 1 Vlaicu Vodă și Grădinița cu program prelungit nr. 1 Chiar langa Piața Radu Negru, ...

1078 EUR/m2 | 51 m2

Radu+Negru, Braila, Braila

Casa de vanzare
10
1

Casa de vanzare

Casa este compusa din living, dining, bucatarie, hol , baie serviciu la parter si 3 dormitoare , baie mare si hol la etaj insumanand o suprafata totala de 120 mp. Curtea are 960 mp cu spatii mari de gazon pomi fructiferi pe rod si gradina.

1083 EUR/m2 | 120 m2

Tudor Vladimirescu, Braila

teren intravilan Stancuta
2
1

teren intravilan Stancuta

se vinde teren intravilan in suprafata de 4200mp in sat stancuta jud braila. apa si curent in fata terenului

2,400 m2

Stancuta, Braila

Teren agricol Braila UAT Zavoaia

Teren agricol Braila UAT Zavoaia

Vând teren extravilan 3,9 ha în Județul Brăila UAT Zăvoaia. La acest moment terenul este în administrarea Asociației Drum Nou Zăvoaia. Preț 35.000 lei ha

Braila, Braila

Casă - Piața Mare
10
1

Casă - Piața Mare

Vând casă - 150 mp din care 116 suprafață construită - cărămidă și izolată la exterior - 3 dormitoare - din care 2 cu dresing - cameră de zi - eu îl folosesc ca birou. Are 19 mp și ieșire la stradă (posibilitate magazin sau altă afacere) - bucătărie - 2 băi - centrală pe gaze - calorifere aluminiu - ...

800 EUR/m2 | 120 m2

Braila, Braila

2 camere viziru 3
9
1

2 camere viziru 3

Unic proprietare,bine intretinut, dispune ce centrala termica proprier, termopan, balcon spatios,etaj 3, lift nou 2025, acte la zi. Usor negociabil, rog seriozitate...

838 EUR/m2 | 40 m2

Braila, Braila

Vând casă la curte.
10
18

Vând casă la curte.

Vând casă la curte în loc.Ianca-Braila,strada Primăverii, nr.122. Suprafața locuibila 100m. Suprafața totală 3000m. Casă este construită din boltari si utilată cu centrală pe gaze,apă curentă, electricitate, cablu TV., convector pe gaze,și sobe teracotă pe lemne. Detalii la telefon.

500 EUR/m2 | 100 m2

Ianca, Braila

Teren si casa de vanzare
10
31

Teren si casa de vanzare

VAND CASA SI TEREN 600m2 ,BRAILA ZONA CENTRALA(STR GRIVITEI NR 186)CU UTILITATI ,DESCHIDERE LA STRADA 15 metri .INFORMATII SI DETALII LA TELEFON

Braila, Braila

Loc de veci Sfânta Maria

Loc de veci Sfânta Maria

Vând 1 loc de veci în cimitirul Sf. Maria din Braila situat la ALEE ,75 metri de intrarea principală.Toate taxele sunt plătite la zi! FARA OSEMINTE .

Braila, Braila

De vânzare: Casă 63 m  + teren 1498 m , central   Ianca, Brăila
5
2

De vânzare: Casă 63 m + teren 1498 m , central Ianca, Brăila

De vânzare casă + teren în orașul Ianca, jud. Brăila, situată central, pe strada Parcului. Suprafață teren: 1498 m Casă construită în 2007, 63 m : -2 camere (una cu sobă) -Bucătărie -Baie cu duș și boiler pentru apă caldă Mobilierul existent rămâne în casă; Utilități: apă, canalizare; Gaze nu ...

635 EUR/m2 | 63 m2

Braila, Braila

Casa de vanzare
5
2

Casa de vanzare

casa este construita din beceauri are 3 camere bucătăria și hol

20 EUR/m2 | 770 m2

Tufesti, Braila

Proprietar Vâzare Casă Bulevardul Independentei
4
1

Proprietar Vâzare Casă Bulevardul Independentei

Casă din cărămidă, compusă din una cameră, bucătăria,baie cu duș,canal,canalizare, centrală termică proprie pe gaze cu calorifere din aluminiu,aer condiționat, alarmă, termopan din aluminiu și ușa care are o închidere cu simț de răspundere,gresie de trafic,renovat,modernizat,bun pentru mutare.Totul ...

1150 EUR/m2 | 40 m2

Unirii, Braila, Braila

Vand teren intravilan Comuna Romanu, judetul Braila 5

Vand teren intravilan Comuna Romanu, judetul Braila

Teren intravilan in suprafata de 1082 mp, liber fara constructii pe el. terenul este situat pe strada Republicii, nr. 100

Braila, Braila

Ap.2 camere centru
1
1

Ap.2 camere centru

Persoana fizica vand sau schimb apart 2 cam cf 1 dec. et.1 din 2, St-60mp, P+2 cu pod, zona rezidentiala, constructie 1990 pe cadre din beton cu rezistenta seismic, bloc cu o singura scara si 6 apartamente. Boxa mare la subsol, acces si posibilitate depozitare pod, uscator mare. Apart. are centrala termica, ...

60 m2

Centru, Braila, Braila

Vând puncte ANRP.

Vând puncte ANRP.

Deținător de Titlu de Plată (1 tranșă),în nume propriu,vând întreaga cantitate de puncte ANRP deținută 0.85RON punct.

Braila, Braila

închiriez apartament cu doua camere
5
5

închiriez apartament cu doua camere

închiriez apartament cu doua camere în regim hotelier zona dorobanților parter detalii la nr tel.

60 m2

Braila, Braila

Vand apartament 3 camere decomandat Braila, Viziru Pontonieri
8
2

Vindem apartament 3 camere izolat termic, CT, AC, Gresie, faianta, 2 balcoane , 1 baie + 1 wc serviciu, posibil vanzare cu mobila, zona Calarasilor Pontonieri, lift.

1181 EUR/m2 | 72 m2

Viziru%252525252b3, Braila, Braila

Apartament 1 Camera
10
5

Apartament 1 Camera

Vand apartament 1 camera, 39 mp, situat la et 2. Dotari: centrala proprie ac. termopane mobilat usa metal flise gresie, parchet izolat apartament f. luminos se acceptă și credit apartamentul se afla aparoape de piața mare, de supermarketuri și Liceul Cerna

1321 EUR/m2 | 39 m2

Braila, Braila

Vând ap 4 camere
10

Vând ap 4 camere

Vând ap 4camere,cu pod deasupra,cartier obor

929 EUR/m2 | 70 m2

Braila, Braila

inchiriez apartament
5

inchiriez apartament

inchiriez apartament in oras Ianca, 3 camere, et.3, suprafata 72 mp, mobilat si utilat.

72 m2

Braila, Braila

Vând casă în Vădeni Brăila
5
1

Vând casă în Vădeni Brăila

52000 ! Telefon Vând casă in Vadeni judetul Braila 2 corpuri, teren generos Vând casă formată din 2 corpuri, cu suprafața de 57 mp + 30 mp, situată pe un teren de 939 mp. Casa este renovată și bine întreținută, compartimentată în 3 camere, bucătărie și baie si 2 holuri. Dispune de utilități ...

531 EUR/m2 | 98 m2

Vadeni, Braila

Teren intravilan Tichilesti (1067mp)
4

Teren intravilan Tichilesti (1067mp)

Proprietar, vand teren intravilan in Tichilesti, strada Mihail Sadoveanu. Terenul este format din lotul principal de 870mp si drumul de acces de 197mp, in total 1067mp, Terenul este liber fara niciun fel de constructii, Apa canal in curte iar celelalte utilitati la poarta. Rog si ofer seriozitate!

1,067 m2

Tichilesti, Braila

Casa de vanzare
10
3

Casa de vanzare

Suprafata construita 280 mp p+1 Cărămidă Suprafata teren 1000 mp Casa se vinde mobilata complet ( toata mobila din lemn masiv) Sistem fotovoltaic 15 kw 3 moduri de incalzire - electric,cu gaz,cu lemn Sera legume 36 mp Constructie finalizata 2022

1304 EUR/m2 | 280 m2

Cazasu, Braila

Vand Casa Localitatea Chiscani Brăila
5
5

Vand Casa Localitatea Chiscani Brăila

Vând proprietate în localitatea Chiscani județul Brăila. Suprafața terenului este de 1300 mp Facilități: apă curentă; curent electric; 18 metri deschidere la stradă;

550 EUR/m2 | 100 m2

Chiscani, Braila

Teren intravilan de vânzare sau schimb cu apartament
2

Teren intravilan de vânzare sau schimb cu apartament

De vânzare teren intravilan cu suprafața de 1353m2 în localitatea Chiscani str Scolii nr 172 cu deschidere de 18 m sau schimb cu apartament.

1,353 m2

Chiscani, Braila

Vand loc de veci  " cripta cu 2 locuri,, cimitirul Sf.Mina Braila
1

Vand loc de veci " cripta cu 2 locuri,, cimitirul Sf.Mina Braila

Amplasamantul locului de veci, 100 de metri de la poarta principala pe partea stanga ( si circa 20 de metri de la aleea principala).

Braila, Braila

Vînd apartament 2camere

Vînd apartament 2camere

Apartamentul este situat la parter în zona Dorobanți -barieră

45 m2

Hipodrom, Braila, Braila

vanzare teren agricol in TRAIAN , JUDET BRAILA
1

vanzare teren agricol in TRAIAN , JUDET BRAILA

Terenuri extravilane agricole de vânzare Traian, județul Brăila Se vând două terenuri extravilan.e cu destinație agricolă, situate în comuna Traian, județul Brăila, într-o zonă accesibilă și liniștită. Lot 1: 9.000 mp Preț: 45.000 RON Lot 2: 10.000 mp Preț: 50.000 RON Terenurile pot fi vândute ...

Traian, Braila

Vând apartament o cameră
5
2

Vând apartament o cameră

Vând apartament o cameră, 30mp plus balcon, renovat total de la zero, totul nou, nu sa locuit în el ,este situat pe strada garii colt cu rosiori, et 2 ,pret 51000e ,negociabil

1700 EUR/m2 | 30 m2

Braila, Braila

Teren de vanzare Valea Canepii 2500mp
1

Teren de vanzare Valea Canepii 2500mp

TEREN DE VANZARE INTRAVILAN SUPRAFATA 2500MP DESCHIDERE 25M PRET 25000EURO NEGOCIABIL

2,500 m2

Valea Canepii, Braila

Casă de vânzare
1

Casă de vânzare

Vând casă în sat Oancea utilată parter+mansardă aer condiționat, boiler, fosă,pomi,vie.

583 EUR/m2 | 60 m2

Oancea, Braila

Casă de vanzare
5
1

Casă de vanzare

Casă de vanzare situată în comuna Movila Miresii.Are 3 camere, soba teracotă, hol și alte anexe. Apă potabilă, curent electric, fântâna și grajd.

20 EUR/m2 | 1,400 m2

Movila Miresii, Braila

Teren Extravilan zona zavoaia 4.6 ha compact

Teren Extravilan zona zavoaia 4.6 ha compact

teren extravilan zona zavoaia 4.6 ha compact pret 6300 hectar( usor negociabil)

46,000 m2

Zavoaia, Braila

Vând apartament oraș Ianca, județ Brăila
3

Vând apartament oraș Ianca, județ Brăila

Vând apartament 2 camere oraș Ianca județ Brăila, Etaj 3 3, AC, centrală termică, izolat, termopan, ușă metalică.

926 EUR/m2 | 54 m2

Ianca, Braila

Imobiliare închiriere 1

Imobiliare închiriere

Închiriez apartament doua camere oraș Ianca, județ Brăila, mobilat, utilat, izolat termic, centrală termică, AC,

54 m2

Ianca, Braila

Vand casă batraneasca +teren    negociabil 3

Vand casă batraneasca +teren negociabil

Vand casă batraneasca +teren 867m2 în comuna gropeni,Brăila. Preț 19000 euro negociabil. Tel.

79 EUR/m2 | 240 m2

Braila, Braila

Vand apartament nou, frumos, luminos, cu vedere la Dunare
5
1

Vand apartament nou, frumos, luminos, cu vedere la Dunare

Vand apartament spatios, luminos cu vedere la Dunare si Muntii Macinului. Apartamentul se afla intr-un cartier nou aflat in constructie, aproape de Dunare. Acces la plaja salbatica si pescuit. Apartamentul se vinde partial total mobilat. Zona Bariera, Suprafata 60 m2, Bloc nou, Et.3, lift, gresie, ...

1117 EUR/m2 | 60 m2

Braila, Braila

Salvează căutarea