Teren cu casa Batranesca Oras Insuratei
8
15

Teren cu casa Batranesca Oras Insuratei

Agentia imobiliara EXPERT va propune Casa batraneasca cu teren Oras Insuratei suprafata teren 1097 mp, deschidere 22 ml, casa 73 mp Utilitati canalizare, apa si curent Strada este pietruita, strada asfaltata la 50 ml Terenul este imprejmuit cu gard ...

205 EUR/m2 | 73 m2

insuratei, Braila

Promovat
Apartament 2 camere Bd Independentei sup 69 mp
8

Apartament 2 camere Bd Independentei sup 69 mp

Apartament 2 camere cf 1 decomandat situat pe Bd.Independentei între Scolilor și Calarasi Etaj 6 din 7 Sup 60 mp + balcon 9 m Centrala termica, termopan ferestre, uși interior schimbate Se vinde mobilat asa cum apare în poze, mobila de bucătărie și hol noi Comision cumparator 2% Anunț postat de ...

1232 EUR/m2 | 69 m2

Independentei, Braila, Braila

Promovat
Vand loturi de teren intre 330mp-1660mp
1
1

Vand loturi de teren intre 330mp-1660mp

Loturi de teren de suprafete diverse, intre 330mp si 1660mp, situate in Braila la 100m de strada Sos. Focsani, pentru constructii case sau destinatie comerciala. Lotizarea s-a facut in baza unui PUZ. Pretul este in functie de lotul ales. Posibilitate de utilitati: -apa -gaz -energie electrica -ca ...

Str. Sos. Focsani, Braila, Braila

Promovat
Apartament 3 camere Progresu | Decomandat | 2 balcoane | 53.900
9

Agenția imobiliară EXPERT vă propune spre vânzare : Apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, situat în zona Progresu. Apartamentul este poziționat la etajul 4 din 4 și are o suprafață utilă de 53 mp, la care se adaugă 2 balcoane. Imobilul este amenajat și se vinde ca în poze, fiind gata de mutare. Dotări: ...

1017 EUR/m2 | 53 m2

Braila, Braila

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Proprietar vând apartament 3 camere, 57900 Euro
5
9

Proprietar vând apartament 3 camere, 57900 Euro

Proprietar vand apartament 3 camere confort 1 decomandat ,suprafață totală 63 mp ,zona Viziru 3(Aleea Cocorilor nr 16 BL D4 ,Covoare) Dotari:AC ,Centrala Termica ,Termopan, etaj intermediar. Vedere spre Parcul ...

919 EUR/m2 | 63 m2

Braila, Braila

Ofer spre închiriere o camera
6
1

Ofer spre închiriere o camera

Ofer o cameră,baie și bucătărie,curent,gaz ,internet și televiziune... chirie 400 lei ,alte detalii la telefon ... mulțumesc..

676 m2

Braila, Braila

Vand casa Ianca sau schimb cu un apartament in braila
5

Vand casa Ianca sau schimb cu un apartament in braila

Bună ziua vand casa in Ianca Jud Brăila sau schimb cu un apartament in braila acest anunț este pentru cei care doresc sa faca un schimb cu o casa la tara Pentru mai multe informati bas ruga sa ma contactati aici cu un mesaj

40 EUR/m2 | 1,000 m2

Centru+, Ianca, Braila

Proprietar | Casă P+M 82 mp renovată| 2 băi | Dressing | 2x AC | Dorobanților
5
3

Proprietar, ofer spre vânzare casă cochetă, renovată și foarte bine întreținută, situată pe Bulevardul Dorobanților, într-o zonă accesibilă și apreciată din Brăila. Locuința este Parter + Mansardă, cu o suprafață construită de aproximativ 82 mp (41 mp parter + 41 mp etaj), fiind ideală pentru cuplu sau ...

840 EUR/m2 | 82 m2

Braila, Braila

Casă de vanzare..Proprieter
10

Casă de vanzare..Proprieter

Casă cartier Lacul Dulce. Suprafață teren 242mp. Suprafața construita parter 139mp. Suprafața construită etaj 105mp. Stradă asfaltată, canalizare, racordată la apă și electricitate. Geamuri și uși toată casa Salamander. Izolație poliestiren de 10mm. Acoperiș țiglă +2 luminatoare.

496 EUR/m2 | 242 m2

Centru, Braila, Braila

vand sau schimb auto apartament Tenerife
5
3

vand sau schimb auto apartament Tenerife

Vand sau schimb auto apartament in regim time sharing, resort Regency Club, Calle Cataluna,2,Costa Adeje, Tenerife

Braila, Braila

Urgent vand apartament ultracentral
10
28

Urgent vand apartament ultracentral

Apartament cu 2 camere decomandate ,hol mare ,bucătărie mare(debaraua și cămara desființată) doua balcoane ,toate utilitățile,centrala termica ,lângă școala nr.7, etaj.4,zona ultracentral b-ul Alex.I.Cuza -Scolilor,vedere deosebita asupra orașului din b-ul Cuza

760 EUR/m2 | 75 m2

Centru, Braila, Braila

casa +teren
5

casa +teren

casa+teren 2700 mp baldovinesti str zorilor nr 190 tel

1446 EUR/m2 | 56 m2

Baldovinesti, Braila

Casa din boltari vis-a-vis de gara Urleasca, jud. Braila
4
2

Casa din boltari vis-a-vis de gara Urleasca, jud. Braila

Vand in sat Tepes Voda, com. Movila Miresii, jud. Braila - casa din boltari, acoperita cu tabla, pe un teren de 1000mp, din care 110mp casa+anexe. Iesire la drum asfaltat, vis-a-vis de gara Urleasca. Sat Tepes Voda, com. Movila Miresii, jud. Braila - vis-a-vis de gara Urleasca Suprafata teren: 1000mp Suprafata ...

182 EUR/m2 | 110 m2

Tepes Voda, Braila

Vand teren 1,2 ha pe centura Braila
1
1

Vand teren 1,2 ha pe centura Braila

Teren pe centura Brailei intre soseaua Focsani și fostul Complex de porci. 1,2 ha. Deschidere 24 m la centura.

Braila, Braila

Vând vilă
9
7

Vând vilă

Vila Cazasu,5 cam,constructie anticutremur,600mp teren

1043 EUR/m2 | 187 m2

Cazasu, Braila

Casa de vanzare /schimb
5
86

Casa de vanzare /schimb

Casa renovata recent . Centrala termica,gresie,faianta,parchet... Curte betonata,acces auto.Casa are 3 camere.Vand sau schimb cu apartament 2 sau 3 camere in orasul Braila sau Brasov .Casa se afla in Cartier Lacu Dulce. Braila. , numar camere: 3, numar bai: 1, suprafata totala: 200, suprafata construita: ...

275 EUR/m2 | 200 m2

Lacu Dulce, Braila, Braila

Vând loc casa-teren intravilan 2000mp 7

Vând loc casa-teren intravilan 2000mp

Vând loc de casa la șoseaua principala (2000m2), cu 2 deschideri fiecare a câte 20m, loc Tufesti, Jud Braila. Stație de autobuz la doi pași de curte. Toate actele in regula. Va rog lăsați mesaj pentru mai multe detalii.

Tufesti, Braila

Vand teren intravilan Cazasu-centura Braila
2
1

Vand teren intravilan Cazasu-centura Braila

Vand teren intravilan, cu deschidere de 95m la centura Brailei si 33m la strada Begoniei din Cazasu (strada este asfaltata, cu acces la utilitati). Suprafata terenului este de 15900 mp și se afla in apropierea sensului giratoriu Braila-Cazasu. Terenul poate fi folosit in scopul construirii de hale industriale, ...

15,900 m2

Cazasu, Braila

Vand loc veci Sf Constantin
1

Vand loc veci Sf Constantin

Loc de veci, cripta noua 2 locuri , imprejmuita, Cimitir sf Constantin, aproape de intrare, pe partea stanga inainte de biserica.

Braila, Braila

Vând casă ultracentral,preț 36000 euro
4
7

Vând casă ultracentral,preț 36000 euro

Vând apartament 2 camere, et. 1 ,situat într-o casa, 47,27 mp cu cota parte din suprafața comuna și teren, apă, gaze, canalizare, wc, termopan, situat in centrul vechi al orașului. Preț 36000euro.

750 EUR/m2 | 48 m2

Central, Braila, Braila

Vand teren intravilan in orasul insuratei, jud. braila 1

Vand teren intravilan in orasul insuratei, jud. braila

Terenul are 2500 mp, forma dreptunghiulara, cu 17,5 m deschidere. Pe teren se afla o casa batraneasca, canalizare, curent electric. Terenul este situat pe str. Scoalei , nr. 1 A,unde se afla Primaria, f, aproape de liceu, biserica, in centru, Strada este asfaltata , are iesire si spre soseaua nationala ...

Central, insuratei, Braila

Casa de vanzare Braila
6
6

Casa de vanzare Braila

Casă în zona centrală a Brăilei, pe strada Mihai Bravu, compusă dintr-un corp principal de 62 mp și încă 4 corpuri anexe cu suprafețe de 16 mp, 22 mp, 7 mp și 18 mp. Proprietatea dispune de 193 mp teren dintr-un total de 376 mp curte comună, împărțită cu un alt proprietar. Proprietatea se afla la mai ...

400 EUR/m2 | 125 m2

Dorobanti, Braila, Braila

Garsonieră ultracentral Brăila
8
1

Garsonieră ultracentral Brăila

Situată lângă administrația financiară,24 mp plus boxă la subsol, etaj 2 cu ascensor schimb cu apartament in Năvodari plus diferită s-au vând 40000

1667 EUR/m2 | 24 m2

Braila, Braila

Teren de vanzare integral sau parcelat BRAILA, 63.000 mp, intravilan
6
1

Pret redus de la 130 Euro mp. Proprietate situata in Braila, intr-o zona linistita cu vedere la Dunare, cu acces facil catre mai multe rute (mai putin de 1 minut): - str. Vadul Olangeriei (-> zona ultracentrala); - str. Dezrobirii (-> zona ultracentrala); - str. Vadul Ghecetului ...