Promovat
Ap.3 cam.cf1d Vidin
9
1

Ap.3 cam.cf1d Vidin

Vând apart.3cam cf1d Vidin-Lidl, etaj-4, pod construit de proprietar, sup.totala-70mp, balcon-6ml, CT pe gaz, gresie, faianță, baie amenajată complet, bucătărie mobilată și utilată. Apartamentul este simplu și permite să fie personalizat după cum dorește viitorul proprietar. Preț: 40000 euro. Pentru ...

571 EUR/m2 | 70 m2

Braila, Braila

Promovat
Garsoniera (mobilata, utilata), Zona Bariera, Stare foarte buna !!!
10
11

Garsoniera cu balcon, stare foarte buna !!! -Zona centrala,Bariera Calarasilor ,Str.Mioritei,Bl.18( intre LIDL si Piata Concordia,zona foarte linistita) - Mobilata si utilata complet - Dotata cu centrala termica - Aer conditionat - Tamplarie termopan - Faianta, gresie si parchet laminat -Usa metalica ...

1200 EUR/m2 | 25 m2

Centru Civic, Braila, Braila

Promovat
Apartament trei camere
2
2

Apartament trei camere

Vând apartament trei camere. Zona cartier Obor. Parter. Spațios. Balcon, boxă,loc de parcare. Izolat termic. Termopan, centrală,parchet. Proiect renovare aproape complet.

1187 EUR/m2 | 67 m2

Obor%252b, Braila, Braila

Promovat
Ap. 2 camere | 55 mp | La CHEIE | Ans Dorobanti   Str. Hipodrom
9

Ap. 2 camere | 55 mp | La CHEIE | Ans Dorobanti Str. Hipodrom

Agentia Imobiliara EXPERT propune spre vanzare Apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, 55 mp, complet renovat si utilat, situat in zona Dorobanti Strada Hipodrom. Apartamentul este la cheie, mobilat si utilat complet, totul nou, cu finisaje premium. Intri si locuiesti, fara investitii suplimentare. Dotări ...

1536 EUR/m2 | 55 m2

Dorobanti, Braila, Braila

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând teren casa, Ansamblul Cimbrului,str Blasova Nr 33,Brăila.
3
3

Brăila,Vând teren pt casa, Ansamblul Cimbrului,str Blasova Nr 335.Suprafata 250m

250 m2

Chercea, Braila, Braila

Vând casă
5
2

Vând casă

Vând casă cu toate utilitățile gaze(centrala)apa potabilă (canal)fantana(pompa),canalizare 5 camere,casa este din paianta.

19 EUR/m2 | 2,820 m2

Tichilesti, Braila

Apartament 2Camere Dorobanti 1150 RON
7
8

Apartament 2Camere Dorobanti 1150 RON

Agenție Imobiliară intermediază închiriere apartament cu 2Camere cf.1 decomandat zona Dorobanti, etaj intermediar, ușă metalică, ferestre termopan, centrala termica, bine întreținut, fără mobilier și fără electrice și electrocasnice. Fără animale de companie. Se închiriază ptr.termen lung cu contract ...

48 m2

Braila, Braila

Apartament 2Camere Hipodrom
7
2

Apartament 2Camere Hipodrom

Agentie Imobiliara intermediaza vanzare apartament cu 2 camere cf.1,sd,cartier Hipodrom,etaj intermediar,usa metalica,,simplu,suprafata totala=51,17 mp,necesita renovat,pret negociabil.

898 EUR/m2 | 50 m2

Hipodrom, Braila, Braila

Apartament 3Camere Viziru3
9
3

Apartament 3Camere Viziru3

Agenție Imobiliară intermediază vânzare apartament cu 3 camere, cf. 1,decomandat, zona Viziru 3,etaj intermediar, renovat, liber, ușă metalică, centrală termică, ferestre thermopan,aer condiționat, fereastra lthermopana baie,rulouri exterior,parchet laminat, suprafața totală=62mp, preț=59.500 negociabil. ...

992 EUR/m2 | 60 m2

Viziru+3, Braila, Braila

Casa Chercea 40.000
10
7

Casa Chercea 40.000

Agentie Imobiliara intermediaza vanzare casa zona Chercea in apropiere de sosea,mijloace de transport,zona buna,constructie din paianta tencuita cu fundatie,f. bine intretinuta,suprafata teren=156 mp,suprafata construita=77 mp,deschidere=8,5 metri,3 camere,incalzire sobe teracota cu gaze,bucatarie interior ...

519 EUR/m2 | 77 m2

Chercea, Braila, Braila

Apartament 2Camere Zona Independentei
8
2

Apartament 2Camere Zona Independentei

Agentie Imobiliara intermadiaza vanzare apartament cu 2 camere cf.1,decomandat,zona Independentei,etaj intermediar,usa metalica,c.t,ferestre pvc cu geam thermopan,rulouri exterioare,usi interioare Aluminiu,balcon inchis cu tm,izolat termic exterior,parchet,bine intretinut,se vinde mobilat si utilat,pret=65.000 ...

1300 EUR/m2 | 50 m2

Unirii, Braila, Braila

Apartament 2Camere Centrul Istoric
10

Apartament 2Camere Centrul Istoric

Agenție Imobiliară intermediază închiriere apartament cu 2camere, cf. 1,decomandat, zona centrului istoric, spațios, foarte bine întreținut, complet mobilat și utilat, ușa metalică,c.t,thermopan,parchet,aer condiționat, ptr. termen lung. Contract ANAF. Se închiriază ptr. o singură persoană sau un cuplu. ...

60 m2

Centru Civic, Braila, Braila

Casa Zona Dorobanti
10
2

Casa Zona Dorobanti

Agentie Imobiliara intermediaza vanzare casa zona Dorobanti,constructie mixta: caramida si paianta,alcatuita din 2 corpuri,corp 1=2camere,antreu ,sobe gaz,ferestre thermopan,parchet,corp 2=2 camere,bucatarie,baie,c.t,parchet,wc in curte,anexe,suprafata totala=443 mp,suprafata construita=177 mp,deschidere=9 ...

1250 EUR/m2 | 80 m2

Dorobanti, Braila, Braila

Garsonieră
8
6

Garsonieră

Agenție Imobiliară intermediază închiriere garsonieră cf.1 semidecomandat, strada Hipodrom, etaj intermediar, ușă metalică, Ct, ferestre termopan, balcon cu termopan, izolat termic exterior, complet mobilata și utilata. Se închiriază ptr termen lung. Chiria =250 EURO .1luna +1luna +comision =50% din ...

26 m2

Dorobanților, Braila, Braila

Garsonieră Hipodrom
3
2

Garsonieră Hipodrom

Agenție Imobiliară intermediază vânzarea unei garsoniere zona Hipodrom, etaj intermediar, ușă metalică, thermopan, convector electric, boiler electric, suprafața=11 mp, se vinde conform pozelor publicate, preț=75.000 lei ușor negociabil.

1302 EUR/m2 | 11 m2

Hipodrom, Braila, Braila

Casa  Zona Islaz
13
7

Casa Zona Islaz

Agentie imobiliara intermediaza vanzare casa zona Islaz,constructie mixta: boltari+chirpici,acoperita cu tabla Lindab montata de 5 ani,centrala termica cu gaze,aer conditionat,izolatie termica exterior+interior,ferestre pvc cu gaeam thermopan,parchet laminat,usi interioare pvc si lemn,bucatarie ,baie,5 ...

658 EUR/m2 | 114 m2

Braila, Braila

Promovat
Ofer spre vanzare casa cu teren in localitatea Braila
8

Ofer spre vanzare casa cu teren in localitatea Braila

Ofer spre vanzare casa cu teren, in localitatea Braila, str. Rahova, in suprafata de 252 mp de teren, din care locuinte 79 mp, utilitati: gaz, curent electric, apa si canal. Pret 60.000 euro. Telefon:

759 EUR/m2 | 79 m2

Braila, Braila

Particular Închiriez Apartament 3 cam decomandat. Disponibil din August.
9
6

Închiriez, Apartament 3 camere, decomandat, renovat, mobilat si utilat in totalitate in decembrie 2022 - tamplarie REHAU, 5 camere,, geamuri "low i", cu reflexe; - izolatie exterior cu polistiren extrudat de 10 cm, pe intreaga suprafata; - instalatie electrica refacuta complet cu circuite separate; - ...

67 m2

Braila, Braila

Proprietar Vând ap 3 Cam dec, Calea Calasilor la cheie, etaj 8din10
10
8

Apartament 3 camere, decomandat, renovat, mobilat si utilat in totalitate in decembrie 2022 - tamplarie REHAU - izolatie exterior. - instalatie electrica refacuta complet cu circuite separate; - instalatie sanitara refacuta complet si centrala in condensatie. - parchet laminat in toate camerele, de ...

1269 EUR/m2 | 67 m2

Braila, Braila

Teren intravilan Pitulați
3
2

Teren intravilan Pitulați

Teren intravilan 1509 mp liber de constructie, sat Pitulati, la dosr 2 km de com. Scortaru Nou. Strada asfaltata, posibilitati apa si en.electrica. Sat traditional, linistit, aflat intr-o zona pitoreasca pe malul raului Buzau, la 28 km de mun. Braila. Pretabil si amplasare constructie de vacanta. Pret ...

1,509 m2

Pitulati, Braila

Casa Silistea
9
6

Casa Silistea

Intermediem vanzare casa com Silistea la 10km de mun. Braila, St-864 mp din care 84mp locuinta si 50mp dependinte, D-22ml, Sc-130mp, paianta tencuita, an constructie 1970, 3 camere, antreu, hol, bucatarie si baie din caramida nou construita care necesita amenajare si montaj instalatie sanitara,tabla ...

285 EUR/m2 | 130 m2

Silistea, Braila

Vila P+1 ultracentral
10
1

Vila P+1 ultracentral

Agentie, intermediem vanzare vila P+1 zona ultracentrala, an constructie 1999, centru istoric, la cca 150 m de faleza. St-272mp, D-16ml, amprenta la sol 114 mp, Su-desfasurata-228 mp, 3 dormitoare plus living, dining room, 2 balcoane, 2 bai mari, bucatarie, parchet natural stejar, faianta si gresie, ...

943 EUR/m2 | 228 m2

Centru, Braila, Braila

casa de vanzare
10
16

casa de vanzare

Vând casă proprietate din cărămidă supf utila 150m suprafață construită 100m ,3 dormitoare,din care 2 jos și o cameră sus la masarda din lambriu din lemn capitonata cu polistiren un living bucătărie open space ,2bai,2holuri,beci,terasa in curte,curtea pavata, renovata totul din 2021 este nou,gaz este ...

960 EUR/m2 | 100 m2

Braila, Braila

Casa zona Tribunal
5
7

Casa zona Tribunal

Intermediem vanzare casa noua, caramida constructie an 2001, St-201mp, D-8,6ml cu acces auto, Su-88mp, centru istoric, libera. Imobilul are toate utilitatile: CT, AC, 3 camere mari, hol mare, baie, bucatarie, curte, zona foarte linistita in proximitatea Falezei Dunarii. Ca bonus imobilul se vinde mobilat ...

1307 EUR/m2 | 88 m2

Braila, Braila

Garsoniera zona Dorobantilor
8

Garsoniera zona Dorobantilor

Intermediem inchiriere garsoniera mobilata si utilata Ans.Dorobantilor-Hipodrom, la 5 minute de Catedrala, etaj 3 cu absolut toate dotarile. Centrala termica in condensatie, aer conditionat, canapea extensibila. Fara animale de companie, solicitam seriozitate. Termen minim de inchiriere 12 luni. Pret ...

24 m2

Braila, Braila

Curățenie Amenajări Curți Grădini 1

Curățenie Amenajări Curți Grădini

Prestez Servicii de Săpat Șanțuri Gropi Săpături Manual Curățenie Curți Grădini Terenuri Curățam Copaci Toaletă Pomi Tăiem Disponibil imediat Disponibil si pentru Deplasări daca e cazul Cine dorește ma găsește pe Brăila

3 EUR/m2 | 800 m2

Braila, Braila

schimb apartament cu casă!!
10
14

schimb apartament cu casă!!

schimb apartament cu casă brăila. vînd sau schimb apartament cu casa apartament 2 camere confort 2 zona Radu negru poziționat la parter balcon geamuri termopan noi! ofer o mică diferența la o casă!

1138 EUR/m2 | 40 m2

Radu Negru, Braila, Braila

Vand apartament 2 camere  Central BlV Independentei colt Scolilor
6
6

Vand apartament 2 camere Central BlV Independentei colt Scolilor

Apartament zona centrala, decomandat, la parter , fara balcon, dar cu acces la uscator care deserveste parterul bucataria e prevazuta cu debara vedere mixta la Bulevard renovat, centrala noua, rulouri exterioare, se vinde mobilat si utilat.

1380 EUR/m2 | 50 m2

Braila, Braila

Apartament 2 camere
7
7

Apartament 2 camere

DESCRIERE Vand apartament 2 camere confort 1 decomandat, zona Progresul, Etaj 4 Imobilul este dotat cu : *centrala termica *ferestre termopan *rulouri exterioare *usi interior schimbate *baie renovata recent *faianta, gresie, parchet *Aer conditionat *aerisire cu ferestra la baie. -se vinde mobilat ...

1000 EUR/m2 | 47 m2

Braila, Braila

vând lot 330m2 Minerva
3
5

vând lot 330m2 Minerva

vând lot 330m2 în Minerva, lot îngrădit cu gard pe 4 laturi.apa,canalizare, curent,gaze.Autorizatie P+1 dacă se dorește cu toată documentația și autorizații la un preț negociabil. Telefon

Braila, Braila

Vând casa oras Ianca. Braila
6
2

Vând casa oras Ianca. Braila

Vand casa Ianca,strada asfaltata, casa batraneasca dar se poate locui, consolidata cu centura noua turnata. Utilitati apa, canalizare, lumina si gazele la poarta. Bucatarie de vara cu beci, 2 bai una afara si una in casa, incalzire cu 2 sobe, 4 camere . Livada mare pe rod Se lasă tot...

28 EUR/m2 | 2,000 m2

Ianca, Braila

Teren intravilan 6000mp cartier Minerva
2
3

Teren intravilan 6000mp cartier Minerva

Vand teren cu suprafata de 6000mp. Deschidere 20X300 metri, intrarea se face dinspre soseaua de centura, terenul aflandu-se in spatele cartierului rezidential Minerva, mai exact pe langa cladirile fostei Avicola. Terenul are cadastru facut (inscris in cartea funciara). Pretabil pentru diverse afaceri ...

6,000 m2

Braila, Braila

Vinzare loc de casa
3
13

Vinzare loc de casa

Vind loc de casa in comuna Unirea 9jud .Braila) la intersectia strazii Narcisei cu soseaua spre Silistraru (2500 mp) la sosea.

Braila, Braila

Vind teren casa
3
10

Vind teren casa

Vind teren casa in loc UNIREA jud Braila, 2500 mp la intersectia strazii Narcisei cu soseaua spre SILISTRARU.

Unirea, Braila

Închiriez Apartament 2 cam

Închiriez Apartament 2 cam

Închiriez Ap cu doua camere in Brăila cart obor zona buna. Cu toate unitățile! Preț 1500 de ron pentru mai multe detalii sunați la Nr

35 m2

Obor , Braila, Braila

De inchiriat sala de curs
8
1

De inchiriat sala de curs

Esti coach trainer sau om de business si nu ai unde sa tii sedintele? BirourideInchiriatBraila îți oferă spre închiriere spațiul perfect: o sală de conferințe spațioasă și dotată pentru a-ți prezenta ideile și strategiile. Capacitate 20 de locuri Chicineta la dispozitie. Aer conditionat Preț: 150 ...

400 m2

Central, Braila, Braila

Promovat
Inchiriere apartament o camera
5

Inchiriere apartament o camera

Inchiriez apartament o camera Viziru 1, lângă complex Pistruiatul , etaj 1, foarte spatios, cu centrala termică nouă, termopan, parchet, gresie și faianta, TV Samsung, cablu TV și Net, complet mobilat pentru o persoana sau un cuplu pe perioada indelungata. Ofer si rog seriozitate.

32 m2

Viziru 1, Braila, Braila

Vând casa în loc. Scorțaru Vechi, jud. Brăila
8

Vând casa în loc. Scorțaru Vechi, jud. Brăila

De vânzare casa 5 camere și anexe gospodărești, construite din cărămidă, plus teren în suprafață de 6326 m2 în loc. Scorțaru Vechi, jud. Brăila, amplasată pe strada principală DN 22, deschidere la șosea de 131 m. Casa se prezintă într-o stare foarte bună de întreținere, locuibilă și mobilată, cu acte ...

684 EUR/m2 | 95 m2

Scortaru Vechi, Braila

Vânzare 2,25 ha teren agricol extravilan, Urleasca, jud Braila

Vând 2,25 ha teren agricol extravilan, Urleasca, jud Braila. Preț 2,5 euro mp.

22,500 m2

Urleasca, Braila

Vând teren cazasu
1
8

Vând teren cazasu

Vând teren cazasu 333 mp

333 m2

Cazasu, Braila

apartament 2 camere central lux
5

apartament 2 camere central lux

apartament 2 camere semidecomandat in zona centrala, strada calea galati nr 68 apartamentul este integral renovat in anul 2025 totul este nou , instalatii electrice si termice, geamuri termopan profil tripan, centrala premium prin condensare noua, calorifere otel noi, parchet nou, instalatii sanitare ...

1491 EUR/m2 | 55 m2

Braila, Braila

casa ultracentral centrul istoric
10
5

casa ultracentral centrul istoric

casa reformata partial, direct locuibila,foarte bine situata langa scoala,liceu si foarte aproape de facultate la 10 min de mers pana la piata saraca, langa gradina mare,gradinita pentru copii foarte aproape, foarte spatioasa camere mari si inalte, bine conservate,beci tip crama de 6m x 8m si 3m inaltime ...

1028 EUR/m2 | 107 m2

Central, Braila, Braila

Vopsim   Zugravi Fațade Zidari Porți Garduri
1
4

Vopsim Zugravi Fațade Zidari Porți Garduri

Executa ori cu lucrare la Gata și în Particular De A la Z Si la Cerere Clientului Direct pe poziție la fata Dacă e Cazu Disponibil imediata Disponibil și pentru Deplasări Am experienta in domeniul de activitate Oferim o Gama larga de Servicii Construcții Metalice Construcții Civile și Industriale Confecti ...

3 EUR/m2 | 800 m2

Braila, Braila

Inchiriez apartament 2 camere
5
15

Inchiriez apartament 2 camere

Inchiriez apartament 2 camere,zona ultracentrala- Bulevardul Independentei.Etaj 3 ,utilat,mobilat,aer conditionat,izolatie termica.

50 m2

Braila, Braila

Vand garaj 1

Vand garaj

Vand garaj tip concivia,situat in zona spitalul 3 LPS

Braila, Braila

Teren intravilan de vânzare
2
2

Teren intravilan de vânzare

Vând teren intravilan în suprafață de 7.800 mp,situat în Baldovinești, Str.Panait Istrati. Utilitățile sunt la limita proprietății.

7,800 m2

Baldovinesti, Braila

Casă locuită în prezent, de vânzare
5
10

Casă locuită în prezent, de vânzare

Casă cu 4 camere, dependințe, bucătărie în corp separat de casă, apă curentă la bucătărie, mobilată și utilată complet, încălzire pe lemne cu sobe de teracotă(3) la număr, curte și teren intravilan de 2710mp, în continuare 500mp teren arabil extravilan.În intravilan, livadă și vie.

169 EUR/m2 | 124 m2

Constantinesti, Braila

teren extravilan comuna tudor vladimirescu
2
17

teren extravilan comuna tudor vladimirescu

suprafața 2600 mp.terenul este la marginea satului chiar langa ultima casa,pe lângă oamenii au făcut livezi și căsuțe de vacanță.pe teren se afla vita de vie și porumb.

Tudor Vladimirescu, Braila

Promovat
Apartament 2 camere Calea Galati
5
5

Apartament 2 camere Calea Galati

Agenția imobiliară Expert va propune spre cumpărare apartament cu 2 camere cf 1 semidecomandat situat pe Calea Galati aproape de maternitate Etaj 3 din 4 Centrala termica Termopan ferestre + balcon închis în termopan Parchet Liber Pret 43 000 euro ușor negociabil Pentru detalii va așteptăm la ...

852 EUR/m2 | 48 m2

Calea%252bGalati, Braila, Braila

Casa de vânzare Com. Tichilesti
10
2

Casa de vânzare Com. Tichilesti

Casa de vanzare, Com. Tichilesti Jud. Braila. Casa constructie mixta,renovata in anul 2019, formata din trei camere, bucatarie, doua holuri + grup sanitar, racordata la apa, electricitate si gaze naturale, incalzirea se face cu centrala termica prin condensare si canalizata la hazna. Suprafata terenului ...

673 EUR/m2 | 98 m2

Tichilesti, Braila

Apartament 2 camere - Ansamblu Buzaului
10
2

Apartament 2 camere - Ansamblu Buzaului

Ofer spre vânzare apartament cu 2 camere, confort 1 de 69 mp + 4 mp, situat în ansamblul Buzăului. Apartamentul dispune de bucătărie și baie complet utilate, un hol generos, dormitor, camera de zi și balcon. Este echipat cu centrală termică și aer condiționat. Se vinde complet mobilat și utilat, fără ...

1377 EUR/m2 | 69 m2

Braila, Braila

Vând casă D+P+M Zona Vidin
10
16

Vând casă D+P+M Zona Vidin

Vând casă la gri , Demisol , Parter și Mansardă, Zona Vidin, Casă din cărămidă tencuită, Placat exterior cu 10 Apă curentă, Canalizare ,Curent electric 380w , Suprafața utilă 8,50 9 pe palier 3, Suprafața totală 591 m, Preț negociabil

980 EUR/m2 | 77 m2

Braila, Braila

Promovat
 Hipodrom 4 camere confort 1
9
7

Hipodrom 4 camere confort 1

Agentia imobiliara Expert, ofera spre vanzare, 4 camere confort 1 semidecomandat,in zona Hipodrom, Imobilul este situat la etajul 4 4,fara probleme la izolatie, Apartamentul are instalatie de centrala termica ,necesita renovare. Acte la zi ,liber .Pret 60 000 euro . Anunt postat de agentia imobiliara ...

750 EUR/m2 | 80 m2

Hipodrom, Braila, Braila

Apratament 3 camere zona Garii cu Dorobantilor, et 2
10
5

Apratament 3 camere zona Garii cu Dorobantilor, et 2

De vanzare apartament 3 camere, o baie, decomandat, etaj 2, izolat termic, 2 aparate AC, 68 m patrati, balcon pe colt inchis aprox 17 m, termopan raheu cu feronerie roto, parchet, dresing, liber. Usor negociabil.

1456 EUR/m2 | 68 m2

Braila, Braila

Salvează căutarea