Promovat
Apartament 2 camere Obor, mobilat complet
8
1

Apartament 2 camere Obor, mobilat complet

genția imobiliară Expert va propune spre vânzare apartament cu 2 camere cf 1 decomandat situat in cartier Obor LA CHEIE Pentru cine dorește sa se mute imediat, zona liniștită Apartamentul se vinde mobilat și utilat complet asa cum apare în poze centrala termica , termopan, aer condiționat, usi interior ...

1343 EUR/m2 | 49 m2

Obor, Braila, Braila

Promovat
Apartament 2 camere Piata Mare , sup 53 mp
6
10

Apartament 2 camere Piata Mare , sup 53 mp

Agenția imobiliară Expert va propune spre cumpărare apartament cu 2 camere cf 1 semidecomandat situat la Piata Mare Aproape de piata, liceu, mijloace de transport în comun Etaj 3 din 4 Sup 47 mp+ balcon 6 mp Termopane la ferestre Simplu, necesita amenajări complete Acte la zi Comision 2 % Pentru ...

802 EUR/m2 | 53 m2

Dorobanti, Braila, Braila

Promovat
Spatiu comercial   Depozit   Spatiu productie Constructie Independenta
4
1

Spatiu comercial Depozit Spatiu productie Constructie Independenta

Agentia imobiliara EXPERT va propune Cladire P+1+M pretabila Spatiu Comercial Depozit Spatiu Productie zona Lacul Dulce Constructia are 95 mp amprenta nivel Prima inchiriere, Grup sanitar pe parter si pe etaj Imobilul se va amenaja decent ...

95 m2

Braila, Braila

Promovat
Ap. 3 cam cf I dec zona Progresu  cu POD
11
4

Ap. 3 cam cf I dec zona Progresu cu POD

Agentia imobiliara EXPERT va propune : Apartament 3 cam cf I dec zona Progresu B-uri suprafata 53 mp, et. 4 cu Pod, LIBER Imobilul este bine intretinut, Termopan, Centrala termica, gresie si faianta. Se vinde mobilat si utilat asa cum apare in poze. Zona este linistita, acces la mijloace de transport, ...

925 EUR/m2 | 53 m2

Vidin-+Progresul, Braila, Braila

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa 3 camere Brailita
5
9

Casa 3 camere Brailita

Vand casa 3 camere Brailita, constructie mixta paianta+chirpici, sup.totala teren-210mp, deschidere 8ml, incalzire cu soba pe lemne, canalizare, apa, curent, gaze in imediata vecinatate, zona linistita. Pret - 25.500 euro.

121 EUR/m2 | 210 m2

Braila, Braila

Ap.1 cam.Calarasi-Triumph
5
2

Ap.1 cam.Calarasi-Triumph

Vand apart.1 camera cf1 decomandat Calarasi IV (hotel Triumph), etaj 2, sup.utila-32mp, centrala termica, termopan, instalatie electrica schimbata, usi interioare termopan, parchet, faianta, gresie, usa metalica, AC, bine ingrijit. Se poate vinde si mobilat la un alt pret. Pret - 36.000 euro neg.

1125 EUR/m2 | 32 m2

Braila, Braila

Ap.3 cam.cf1d Buzaului
8
3

Ap.3 cam.cf1d Buzaului

Vand apart.3 camere cf1 decomandat Buzaului, etaj 2, sup.utila-65mp+balcon 4m, cu 2 grupuri sanitare, centrala termica, termopan cu rulouri electrice pe telecomanda, izolat termic, usi interioare schimbate, parchet, faianta, gresie, usa metalica, AC, incadrat, foarte bine ingrijit, zona buna si linistita, ...

1231 EUR/m2 | 65 m2

Braila, Braila

Teren 298mp Brailita
3
2

Teren 298mp Brailita

Vand teren cartier Brailita, in suprafata de 298mp, cu deschidere 10,50ml, utilitati complete la poarta (teava de gaz in fata portii, stalp curent, apa, canalizare), ideal pentru constructie casa. Terenul este amplasat intr-o zona rezidentiala linistita, intre case, cu acces din strada asfaltata si amenajata, ...

298 m2

Braila, Braila

Închiriez teren   oportunitate investiție energetică 1

Închiriez teren oportunitate investiție energetică

Ofer spre închiriere teren cu o suprafață de 2 hectare, situat pe raza orașului Însurăței, județul Brăila. Terenul este disponibil pentru: amplasare containere pentru captare echipamente electrice dezvoltare proiecte de energie eoliană *Se oferă contract de superficie pe termen lung, ideal pentru ...

20,000 m2

insuratei, Braila

Casa demolabila - vanzare - central - Braila
4
1

Casa demolabila - vanzare - central - Braila

Excelenta prin experienta! Va prezentam o casa demolabila situata in zona centrala a Brailei, punct de reper Fabrica de Confectii. Este pozitionata pe o strada linistita, departe de zgomotul bulevardului. Proprietatea are suprafata de 183 mp cu deschidere 8,5 m. Utilitati: curent, apa, gaz, canalizare. Ideala ...

183 m2

Central, Braila, Braila

Vând CRIPTA 3 Nivele, Noua, Sf Constantin, Braila

Vând CRIPTA 3 Nivele, Noua, Sf Constantin, Braila

CRIPTA 3 Nivele, Noua, poziție buna, cimitir Sf. Constantin, preț negociabil

Braila, Braila

Teren intravilan centura Rm.sarat
1

Teren intravilan centura Rm.sarat

Teren intravilan.s-12500mp.zona centura-cazasu.in spatele cartierului Minerva.

12,500 m2

Braila, Braila

Apartament 3 cam. ultracentral - vanzare - Braila
12

Apartament 3 cam. ultracentral - vanzare - Braila

Excelenta prin experienta! Apartament 3 camere - ultracentral Constructie 1985 Compartimentarea interioara este de tip circular. Apartamentul este situat la etajul 2. Suprafata totala a apartamentului este de 97 mp. Apartamentul are un living spatios, 2 dormitoare, 1 bucatarie separata, 2 balcoane, ...

Ultracentral, Braila, Braila

Teren intravilan
5
1

Teren intravilan

Teren de vânzare Movila Miresii Vând teren intravilan în Movila Miresii, cu suprafața de 1350 mp, ideal pentru construcție casă. Amprentă la sol aprobată: 100 mp 60 de pomi fructiferi Gard nou Utilități disponibile: apă potabilă curent electric canalizare Zonă liniștită, potrivită pentru locuință sau ...

1,350 m2

Movila Miresii, Braila

Apartament 2Camere Garii
8
2

Apartament 2Camere Garii

Agentie Imobiliara intermediaza vanzare apartament cu 2 camere,cf.1,semidecomandat,zona Garii ,etaj superior,usa metal,centrala termica,ferestre termopan,parchet,hidroizolatia refacuta in 2024,cu balcon,se vinde conform pozelor. Pret=43.000 Euro usor negociabil.Pretul se poate achita prin credit bancar,sau ...

977 EUR/m2 | 44 m2

Garii, Braila, Braila

De vânzare.
4

De vânzare.

Apartament de vânzare cu trei camere, mobilat complet, se poate vinde și mobilat parțial, 83 mp utili, doua boxe la demisol, una de 21 de mp una de 12 mp, pt mai multe detalii apelați nr de telefon , sa-u WhatsApp, poze preț etc!

988 EUR/m2 | 83 m2

Ianca, Braila

Schimb garsoniera confort 1.zona Vidin Eroilor Nr 1.

Schimb garsoniera confort 1.zona Vidin Eroilor Nr 1.

Garsoniera confort 1,zona Vidin complet mobilata.aer condiționat.et,2,,și auto, Renault Megane 3,din,2015.130 cai.impecabila.diresc să dau pe amândouă pe un imobil in oraș,sau alt oraș. fer și osuta de milioane.bani vechi.schib doresc .nu deranjați inutil.are centrala termica.ingrijita.garsonera cu toate ...

285 m2

Braila, Braila

Garsoniera de inchiriat in zona Capatul lui 2 utilata si mobilata
5

Garsoniera renovata, cu centrala terminca si izolatie exterioara, situata pe strada Pietatii in zona Capatul lui 2 la etajul 4. Imobilul este utilat si mobilat complet si deja disponibil. Avans 1 luna. Detalii doar la telefon!!

28 m2

Braila, Braila

Vând casă zonă centrală+spațiu comercial, Brăila
10
2

Vând casă zonă centrală+spațiu comercial, Brăila

Se vinde casă amplasată in zonă centrală a orașului Brăila( str. Plevna colț cu P-ța George Enescu), cu suprafață totală de 290 mp, dintre care 206 mp construiți și 84 mp curte, având o deschidere stradală de 17x8 mp(pe colț). Casa are 146 mp construiți și se compune din următoarele: -spațiu ...

448 EUR/m2 | 290 m2

Braila, Braila

De închiriat apartament 2 camere
5

De închiriat apartament 2 camere

Apartament 2 camere de închiriat, situat in cartierul Ciocârlia . Apartament cu o suprafață de 67m din care 11m balcon, etaj 1 , construcție bloc an 2020 , blocul e prevăzut cu lift. Se închiriază mobilat și utilat .

55 m2

Braila, Braila

Vând casa lacu dulce 2

Vând casa lacu dulce

Vând casa lacu dulce

198 EUR/m2 | 86 m2

Braila, Braila

Casa zona Garii CFR -Vând sau schimb

Casa zona Garii CFR -Vând sau schimb

vând casa de locuit, aproape de gara CFR , str. Siret cu toate utilitățile, gresie, faianță, calorifere, centrala proprie nouă de ultima generatie. La intrare sunt 2 camere cu gresie si termopane noi se poate deschide firma ! Merita văzută si cumpărată !

905 EUR/m2 | 105 m2

Școlilor, Braila, Braila

Teren intravilan central
9

Teren intravilan central

Vând teren intravilan central în sat Urleasca,jud. Brăila, la 30 km de orașul Brăila cu suprafața de 3000 mp, deschidere 36 m. lângă Școală. Gard nou, puț forat. posibilitate apă curentă și curent electric.

3,000 m2

Urleasca, Braila

Vand casa 4 camere
10
2

Vand casa 4 camere

Vand casa 4 camere in Scortaru Vechi in Su 78 mp si anexe 79 mp cu un teren intravilan de 2099 mp. Are utilitati apa si curent bransate, strada este asfaltata. Bucataria de vara are 2 camere , 1 camera cu soba. Mai multe detalii la telefon

9 EUR/m2 | 2,099 m2

Scortaru Vechi, Braila

Vând garsonieră in zona Hipodrom - Liceul Panait Cerna
8
4

Vând garsonieră in zona Hipodrom - Liceul Panait Cerna

Vând garsonieră in zona zona Hipodrom - Liceul Panait Cerna, mobilată si utilată complet. Dotari: centrala termica, aer condiționat, mașină de spălat, geamuri termopan, ușă metalică, gresie, faianță. Zona in care este amplasata, ofera acces facil la statia de transport public in comun, dar si catre alte ...

1308 EUR/m2 | 26 m2

Braila, Braila

teren casa
1
4

teren casa

900 m teren casa chiscani deschidere 17.5m negocuabil

900 m2

Chiscani, Braila

Apartament 2 camere
7

Apartament 2 camere

Închiriez apartament cu 2 camere spațios , mobilat și utilat , apartamentul este situat pe bulevardul Dorobanti situat în vecinătatea stației de tramvai , școli etc . Apartamentul se închiriază pe termen lung cu contract la ANAF , la încheierea contractului se plătește o luna grantie + luna în curs . ...

5 EUR/m2 | 68 m2

Braila, Braila

Loturi Casa Sat Lacu Sarat Braila
1
2

Loturi Casa Sat Lacu Sarat Braila

VAND LOTURI CASA in satul LACU SARAT STR. CAISULUI-ALUNULUI UTILITATI: -Apa potabila -Gaze -Canalizare 50 e mp. Mai multe detalii la telefon. Multumesc!

200 m2

Braila, Braila

Vand casa batraneasca
5
18

Vand casa batraneasca

Vand casa in comuna Tufesti,judetul Braila suprafata 1600 mp.,suprafata construita 130mp.,put forat ,electricitate,apa curenta si canalizare la poarta.Casa este locuibila si se vinde mobilata.Pret 24000 euro negociabil.Mai multe relatii la telefon .

15 EUR/m2 | 1,600 m2

Tufesti, Braila

Teren intravilan Cazasu Vechi
1

Teren intravilan Cazasu Vechi

Vand teren intravilan Cazasu Vechi 5300mp deschidere 10,70 metrii situat pe strada paralela cu soseaua romanu, viitoare zona rezidentiala.(vezi foto) Pret: 16euro mp

5,300 m2

Cazasu, Braila

Inchiriez teren intravilan + hala
9

Inchiriez teren intravilan + hala

Disponibilă pentru închiriere, cu intrare directă de pe Șos. de Centură a Brăilei. Este o hală spațioasă situată într-o locație convenabilă și accesibilă din punct de vedere al transportului. Hala are o suprafață de 555 mp și terenul aferent 1300 mp și este dotată cu: sisteme de iluminare și încălzire, ...

5,000 m2

Braila, Braila

Vânzare garsoniera 1

Vânzare garsoniera

Garsoniera nemobilata cu centrala proprie,hidroizolație buna et 4 strada Pietății De renovat 28metri pătrați 30000 de euro

1071 EUR/m2 | 28 m2

Braila, Braila

Casă de vânzare în Brăila
3
1

Casă de vânzare în Brăila

Casă bătrânească de vânzare demolabila cu suprafața aproximativă de 200 m și o deschidere de 12 m, ptr detalii vă rog să sunați la nr de telefon.

250 EUR/m2 | 200 m2

Braila, Braila

Teren constructie
12
2

Teren constructie

Vindem teren construcții zona Pisc str Gheorghe Munteanu Murgoci Nr 1I zona liniștită apa curenta trasa cu apometru electricitate gaze canalizare în fața portii.

514 m2

Pisc, Braila, Braila

Închiriez apartament 2 camere in cartierul Hipodrom
5
2

Închiriez apartament 2 camere in cartierul Hipodrom

Închiriez apartament cu 2 camere in Cartierul Hipodrom fara bucătărie pe termen lung

30 m2

Hipodrom, Braila, Braila

Cameră - 55.000 ron
8
3

Cameră - 55.000 ron

Vând cameră cu suprafața utilă de 11,5m, etaj 4, situată în Cartier Hipodrom, Zona Barieră. Locuința dispune de următoarele dotări: - geamuri termopan - ușă metalică - parchet, gresie, faianță - sanitare noi - pereții din baie îmbrăcați în lambriu - instalație electrică nou schimbată + instalatie electrica ...

Bariera%2b, Braila, Braila

Teren de vinzare intravila

Teren de vinzare intravila

Teren de vinzare intravilan situat in comuna romanu cum intri de pe soseaua principala faci stinga pe linga cimitir prima la dreapta terenu are 5000 de m patrati are curent , apa e in fata curti are si o fintina 2 case plus mai multe anexe pretul e de 15 euro usor negociabil

5,000 m2

Romanu, Braila

2 camere decomandat buzaului
10
7

2 camere decomandat buzaului

unic proprietar, zona foarte buna cu scoli, spital, parc, îmbunătățit cu centrala termica, aer condiționat, izolației hidroizolație, 2 balcoane spațioase, acte la zi, ușor negociabil. rog seriozitate

807 EUR/m2 | 58 m2

Braila, Braila

Bloc Perla Braila
5
1

Bloc Perla Braila

Vând apartament 3 camere, suprafață utilă 120m pătrați ,ne mobilat, 2 băi, cu loc de parcare la subsolul blocului proprietatea apartamentului ,situat în localitatea Brăila strada Plevna ,bloc Perla, etaj 2 din 6. Blocul este dotat cu lift , este situat în zona zero( zona ultracentrală), strada liniștită, ...

1167 EUR/m2 | 120 m2

Braila, Braila

chirie ap 2 camere
5

chirie ap 2 camere

inchiriez ap 2 camere braila centru langa biserica greaca pretabil escorts

60 m2

Central, Braila, Braila

Se vinde apartament cu 2 camere, decomandat, situat la etajul 2, intr-o zona linistita din Vidin
6
1

Apartament 2 camere decomandat Vidin, Str. Eroilor , etaj 2 - 52000 euro Se vinde apartament cu 2 camere, decomandat, situat la etajul 2, intr-o zona linistita din Vidin, pe strada Eroilor .Suprafata utila inteligent compartimentata 50 mp. Camera de zi spatioasa: 17 mp Dormitor: 13 mp Bucatarie separata: ...

1040 EUR/m2 | 50 m2

Braila, Braila

DE VÂNZARE teren agricol în suprafață de 5,54 hectare în comuna ZĂVOAIA , județul BRĂILA
1

De vanzare 5,54 hectare în comuna ZĂVOAIA , județul BRĂILA, teren arabil extravilan împărțit în 3 loturi, lot1 în suprafață de 2,83 ha, lot2 în suprafață de 2,11 ha și lot3 în suprafață de 0,6 ha. Prețul este de 8000 euro hectarul. Numerele cadastrale și poziția se pot vedea în imaginea atașată. Vânzarea ...

Zavoaia, Braila

teren pentru casa
1
1

teren pentru casa

teren pentru casă apă gaz curent în fața terenului deschidere la 2 străzi canalizare în lucru

1,200 m2

Vadeni, Braila

Vând teren cu casă bătrânească
7
26

Vând teren cu casă bătrânească

Proprietar ofer o oportunitate unică de achiziție a unui teren într-o locație excelentă, în zona Cartier 1 Mai. Terenul are o suprafață generoasă de 554 mp, oferind suficient spațiu pentru a vă crea un cămin confortabil și funcțional, această proprietate oferă oportunități de amenajare flexibile și ...

437 EUR/m2 | 126 m2

Braila, Braila

Apartament 2 camere central

Apartament 2 camere central

Vând apartament 2 camere,Bld Independentei cu Str Școlilor, confort 1, decomandat,59mp utili+3 balcoane, aer condiționat, centrala, termopane, rulouri exterioare din aluminiu, placat interior, exterior. Et 7+2 etaje tehnice, bloc cu lift nou. Preț 75000 euro negociabil.

1119 EUR/m2 | 67 m2

Central, Braila, Braila

Teren intravilan
1
1

Teren intravilan

Teren intravilan, 1800 mp, liber de sarcini, Scorțaru Vechi jud Brăila 25 euro metru pătrat

1,800 m2

Scortaru Vechi, Braila

Proprietar, vând apartament 2 camere, confort 1,decomandat,PARTER
6
5

Unic proprietar, vând apartament 2 camere ,confort 1 decomandat, zona Progresul(pozitie excelenta), parter,centrala termică,instalatii electrica si sanitare noi,tamplarie exterioara cu geam termopan, usi interioare schimbate,un bloc construit după anul 1986, zonă liniștită, izolație exterioară și interioară ...

1111 EUR/m2 | 45 m2

Braila, Braila

vand casa cu teren de 450 mp pe strada Grivitei 2

vand casa cu teren de 450 mp pe strada Grivitei

proprietar , vand casa cu teren de 450 mp pe strada Grivitei in orasul Braila

300 EUR/m2 | 250 m2

Braila, Braila

Promovat
Vanzare Apartament 1 cam. cf.1 dec., parter cu balcon, suprafata totala 44.mp., Bld. Dorobantilor
20

- Vanzare Apartament 1 camera cf. 1 decomandat, parter cu balcon pe Bld. Dorobantilor aproape de Bariera, pozitie excelenta, suprafata totala este de 44.mp. cu balcon de 7.50. ml., suprafata utila este de 37.mp., avem camera de zi + bucataria + hol + baie + balcon, centrala termica pe gaze, tamplarie ...

1541 EUR/m2 | 37 m2

Braila, Braila

Proprietar, vând ap cu 2 camere dec. et 1 4
8
8

Proprietar, vând ap cu 2 camere dec. et 1 4

Proprietar , vând apartament cu 2 camere decomandat, mobilat, balcon inchis, aer conditionat , centrala termica

1100 EUR/m2 | 50 m2

Viziru%2b3, Braila, Braila

Dau 4Ha teren in arenda vanzare Movila Miresii

Dau 4Ha teren in arenda vanzare Movila Miresii

Dau 4 ha teren in arenda in Movila Miresii jud Braila tarla 4 1 1,cf 86731. Pretul pentru vanzare este de 10000euro ha

Movila Miresii, Braila

vând teren intravilan sat Varsatura
2

vând teren intravilan sat Varsatura

4000 mp deschidere 22 m intravilan cadastru utilități in zonă

4,000 m2

Varsatura, Braila

Vand Casa cu curte in Baraganul, judet Braila
2
1

Vand Casa cu curte in Baraganul, judet Braila

Se vinde casa în centrul comunei Bărăganul, județul Brăila. Locația este vis-a-vis de școală iar în apropiere se află Profi și gara. Suprafața totală teren: 2000mp A avut multă vreme cea mai bună apă din localitate, având fântână de 10metri. Construită înainte de anul 1950, casa necesită renovare. Distanta ...