Promovat
 Hipodrom 4 camere confort 1
9
7

Hipodrom 4 camere confort 1

Agentia imobiliara Expert, ofera spre vanzare, 4 camere confort 1 semidecomandat,in zona Hipodrom, Imobilul este situat la etajul 4 4,fara probleme la izolatie, Apartamentul are instalatie de centrala termica ,necesita renovare. Acte la zi ,liber .Pret 60 000 euro . Anunt postat de agentia imobiliara ...

750 EUR/m2 | 80 m2

Hipodrom, Braila, Braila

Promovat
Ap. 3 cam cf I dec Progresu Jandarmerie
6
5

Ap. 3 cam cf I dec Progresu Jandarmerie

Agentia imobiliara EXPERT va propune spre vanzare : ap. 3 camere confort 1 decomandat zona Progresu -Jandarmerie Situat la etalul 3 din 4, suprafata utila 55 mp + doua balcoane Imobilul este fara amenajari, CT, termopan la exterior . Zona este linistita, in apropiere de parc pentru copii, posibilitate ...

936 EUR/m2 | 55 m2

Braila, Braila

Promovat
Apartamente de inchiriat 1,2 camere
10

Apartamente de inchiriat 1,2 camere

Apartamente noi de 1;2 si 3 camere pentru inchiriere in zona Promenda Mall, Buzaului si Bariera. Apartamentele sunt complet utilate cu mobilier modern, centrala termica, masina de spalat rufe, masina de spalat vase, vesela, lenjerii de pat, TV in fiecare camera. Asiguram loc de parcare in fiecare ...

50 m2

Braila, Braila

Promovat
Casa noua Parter Mobilata si Utilata Complet
10
2

Casa noua Parter Mobilata si Utilata Complet

Agentia imobiliara EXPERT va propune Casa Noua Parter DEOSEBITA situata in comuna Vadeni suprafata construita 191 mp, suprafata teren 2000 mp deschidere 26 ml acces auto, garaj cu poarta electrica si cu acces din casa. In partea din spate a casei gasim si o placa de beton pentru terasa care are apa ...

942 EUR/m2 | 191 m2

Braila, Braila

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Închiriez apartament 3 camere Braila mobilat
5
1

Închiriez apartament 3 camere Braila mobilat

Proprietar închiriez apartament cu 3 camere zona braila .cartier Radu Negru mobilat .totul nou .

87 m2

Braila, Braila

teren casa
10

teren casa

casa cu teren dar casa e demolabila Comuna Unirea 2550 m are curent apa este chia in fata gardului

6 EUR/m2 | 2,550 m2

Unirea, Braila

inchiriez spatiu comercial
5
1

inchiriez spatiu comercial

Inchiriez spațiu comercial reformat și pregatit ,pretabil orice tip de afacere,situat pe str Grigore Alexandrescu,o artera principala a orașului Brăila,zona in plina dezvoltare,tramvai,autobuz,școală,grădiniță în vecinătate,intrare fata spate,curent trifazic,vitrina 10 ml, 130 mp.Preț 14 euro mp! ...

130 m2

Radu Negru, Braila, Braila

Teren Cazasu
1
1

Teren Cazasu

Teren in Cazasu, strada Muscatelor. Suprafata de 3500 metri patrati. 17.5 latime 200 lungime Strada asfaltata cu toate utilitatile. Pret 30 euro/m negociabil.

Cazasu, Braila

de vanzare apartament 3 camere
5
2

de vanzare apartament 3 camere

Se vinde apartament 3 camere , decomandat zona Scolilor , liber de sarcini, 67mp , et 4 4. Apartamentul are termopane, 2 unitati ac, CT si izolatie exterioara.

851 EUR/m2 | 67 m2

Obor, Braila, Braila

Vand apartament cu o camera 4

Vand apartament cu o camera

Particular,VAND AP.1 CAMERA,et.4,decomandat,spatios ,balcon 7 m,bucataria transformata in dormitor,CT,termopane,AC,hidroizolatie noua.,in Braila,zona buna,str.Sebesului,loc de parcare propriu,scoli,gradinite,magazine,Lidl,Kaufland,Penny,pret 40000 Euro negociabil.Merita vazut!Detalii la tel. .Rog se ...

1143 EUR/m2 | 35 m2

Braila, Braila

Vand bicicleta mare originala ESPERIA 6900,putin folosita,inca mai are folia de protectie pe aripi
6

Vand bicicleta mare originala ESPERIA 6900,putin folosita,inca mai are folia de protectie pe aripi,BONUS incuietoare masiva originala Pret 800 lei se expediaza oriunde in tara cu plata anticipata in cont bancar iar transportul suportat integral de catre cumparator

Braila, Braila

Inchiriez ap 2 camere 1400 lei luna
5
3

Inchiriez ap 2 camere 1400 lei luna

Apartament cu 2 camere, decomandat, confortabil și luminos, complet utilat si mobilat, disponibil imediat pentru cupluri sau persoane singure. Braila, zona Apollo, et 2 4, 1400 lei luna. Proprietar, .

56 m2

Apollo, Braila, Braila

Vând Garsonieră
4
2

Vând Garsonieră

Vând garsonieră confort 3 Hipodrom , Aleea Trandafirilor nr1 . bloc 104 scara 1 etaj 3

1192 EUR/m2 | 13 m2

Braila, Braila

Teren intravilan Vărsătură
2
2

Teren intravilan Vărsătură

Teren intravilan vărsătură 1000 m deschidere 14 m , autorizație pentru împrejmuire și hala- garaj 10m 5 m . utilități ,apa (aprobată ) curent,gaze,canalizare în vecinătate. variante.

1,000 m2

Varsatura, Braila

Inchiriez apartament 3 camere in calarasi 4

Inchiriez apartament 3 camere in calarasi 4

Apartament cu 3 camere de închiriat, cu o suprafață utilă de 64 mp, situat la etajul 3 al unui imobil cu 4 etaje . Locuința este bine compartimentată și oferă un nivel ridicat de confort, fiind ideală pentru o familie sau un cuplu. Apartamentul dispune de încălzire cu centrală termică proprie, parchet ...

64 m2

Braila, Braila

Casă de vânzare - Braila - confort și eleganță într-un spațiu primitor!
8
4

Vă propunem spre vânzare o casă deosebită, dispusă pe două niveluri, ideală pentru o familie care își dorește liniște, spațiu și funcționalitate. Localitate: Brăila Cartier: Chercea Strada: Tudor Vladimirescu nr. 45A Parterul este compartimentat inteligent și cuprinde: hol de acces living ...

Chercea, Braila, Braila

Apartamet

Apartamet

Schimb Apartamet cu 1 camera 1 bucatarie 1 baie hol. toate conditile. Doresc sa va metionez ca e locuinta de stat. Doresc sa fac schimb cu locuita de stat cu 2 camere la curte.

59 EUR/m2 | 25 m2

Centru, Braila, Braila

Vand teren in Tichilesti 3

Vand teren in Tichilesti

Vand teren in Tichilesti, 1500 mp. Cu iesire in 2 strazi, deschidere 14 mp. Toate ulilitatile la poarta.

1,500 m2

Tichilesti, Braila

Vilă P+1 Însurătei Braila
10
2

Vilă P+1 Însurătei Braila

Se vinde vilă ,construcție 2013 -P+1 în loc. Însurăței jud.Braila suprafață 700 mp ,suprafață desfășurată construcție 244 mp ,amprenta la sol 138 mp,la parter se află living, bucătărie ,baie ,debara iar la etaj sunt 4 dormitoare decomandate cu un hol ce duce spre un balcon generos,iar adiacent casei ...

348 EUR/m2 | 244 m2

Braila, Braila

vand teren sat scortaru vechi judetu braila teren 2050 dau si partial mai multe detalii la telefon
3

2,500 m2

Scortaru Vechi, Braila

De vânzare apartament.3 camere braila
10
7

De vânzare apartament.3 camere braila

De vânzare apartament. 3 camere, mobilat, utilat complet, aproape de zonă marketuri, școală, grădinițe, zonă liniștită, Et.1. Izolat termic

1094 EUR/m2 | 64 m2

Braila, Braila

Ap.3 cam.cf1d Buzaului
8
3

Ap.3 cam.cf1d Buzaului

Vand apart.3 camere cf1 decomandat Buzaului, etaj 2, sup.utila-65mp+balcon 4m, cu 2 grupuri sanitare, centrala termica, termopan cu rulouri electrice pe telecomanda, izolat termic, usi interioare schimbate, parchet, faianta, gresie, usa metalica, AC, incadrat, foarte bine ingrijit, zona buna si linistita, ...

1231 EUR/m2 | 65 m2

Braila, Braila

Închiriez teren   oportunitate investiție energetică 1

Închiriez teren oportunitate investiție energetică

Ofer spre închiriere teren cu o suprafață de 2 hectare, situat pe raza orașului Însurăței, județul Brăila. Terenul este disponibil pentru: amplasare containere pentru captare echipamente electrice dezvoltare proiecte de energie eoliană *Se oferă contract de superficie pe termen lung, ideal pentru ...

20,000 m2

insuratei, Braila

Casa demolabila - vanzare - central - Braila
4
2

Casa demolabila - vanzare - central - Braila

Excelenta prin experienta! Va prezentam o casa demolabila situata in zona centrala a Brailei, punct de reper Fabrica de Confectii. Este pozitionata pe o strada linistita, departe de zgomotul bulevardului. Proprietatea are suprafata de 183 mp cu deschidere 8,5 m. Utilitati: curent, apa, gaz, canalizare. Ideala ...

183 m2

Central, Braila, Braila

Vând CRIPTA 3 Nivele, Noua, Sf Constantin, Braila

Vând CRIPTA 3 Nivele, Noua, Sf Constantin, Braila

CRIPTA 3 Nivele, Noua, poziție buna, cimitir Sf. Constantin, preț negociabil

Braila, Braila

Teren intravilan centura Rm.sarat
1

Teren intravilan centura Rm.sarat

Teren intravilan.s-12500mp.zona centura-cazasu.in spatele cartierului Minerva.

12,500 m2

Braila, Braila

Apartament 3 cam. ultracentral - vanzare - Braila
12

Apartament 3 cam. ultracentral - vanzare - Braila

Excelenta prin experienta! Apartament 3 camere - ultracentral Constructie 1985 Compartimentarea interioara este de tip circular. Apartamentul este situat la etajul 2. Suprafata totala a apartamentului este de 97 mp. Apartamentul are un living spatios, 2 dormitoare, 1 bucatarie separata, 2 balcoane, ...

Ultracentral, Braila, Braila

Teren intravilan
5
1

Teren intravilan

Teren de vânzare Movila Miresii Vând teren intravilan în Movila Miresii, cu suprafața de 1350 mp, ideal pentru construcție casă. Amprentă la sol aprobată: 100 mp 60 de pomi fructiferi Gard nou Utilități disponibile: apă potabilă curent electric canalizare Zonă liniștită, potrivită pentru locuință sau ...

1,350 m2

Movila Miresii, Braila

Apartament 2Camere Garii
8
2

Apartament 2Camere Garii

Agentie Imobiliara intermediaza vanzare apartament cu 2 camere,cf.1,semidecomandat,zona Garii ,etaj superior,usa metal,centrala termica,ferestre termopan,parchet,hidroizolatia refacuta in 2024,cu balcon,se vinde conform pozelor. Pret=43.000 Euro usor negociabil.Pretul se poate achita prin credit bancar,sau ...

977 EUR/m2 | 44 m2

Garii, Braila, Braila

De vânzare.
4

De vânzare.

Apartament de vânzare cu trei camere, mobilat complet, se poate vinde și mobilat parțial, 83 mp utili, doua boxe la demisol, una de 21 de mp una de 12 mp, pt mai multe detalii apelați nr de telefon , sa-u WhatsApp, poze preț etc!

988 EUR/m2 | 83 m2

Ianca, Braila

Garsoniera de inchiriat in zona Capatul lui 2 utilata si mobilata
5

Garsoniera renovata, cu centrala terminca si izolatie exterioara, situata pe strada Pietatii in zona Capatul lui 2 la etajul 4. Imobilul este utilat si mobilat complet si deja disponibil. Avans 1 luna. Detalii doar la telefon!!

28 m2

Braila, Braila

Vând casă zonă centrală+spațiu comercial, Brăila
10
2

Vând casă zonă centrală+spațiu comercial, Brăila

Se vinde casă amplasată in zonă centrală a orașului Brăila( str. Plevna colț cu P-ța George Enescu), cu suprafață totală de 290 mp, dintre care 206 mp construiți și 84 mp curte, având o deschidere stradală de 17x8 mp(pe colț). Casa are 146 mp construiți și se compune din următoarele: -spațiu ...

448 EUR/m2 | 290 m2

Braila, Braila

De închiriat apartament 2 camere
5
1

De închiriat apartament 2 camere

Apartament 2 camere de închiriat, situat in cartierul Ciocârlia . Apartament cu o suprafață de 67m din care 11m balcon, etaj 1 , construcție bloc an 2020 , blocul e prevăzut cu lift. Se închiriază mobilat și utilat .

55 m2

Braila, Braila

Vând casa lacu dulce 2

Vând casa lacu dulce

Vând casa lacu dulce

198 EUR/m2 | 86 m2

Braila, Braila

Vand casa 4 camere
10
2

Vand casa 4 camere

Vand casa 4 camere in Scortaru Vechi in Su 78 mp si anexe 79 mp cu un teren intravilan de 2099 mp. Are utilitati apa si curent bransate, strada este asfaltata. Bucataria de vara are 2 camere , 1 camera cu soba. Mai multe detalii la telefon

9 EUR/m2 | 2,099 m2

Scortaru Vechi, Braila

Vând garsonieră in zona Hipodrom - Liceul Panait Cerna
8
4

Vând garsonieră in zona Hipodrom - Liceul Panait Cerna

Vând garsonieră in zona zona Hipodrom - Liceul Panait Cerna, mobilată si utilată complet. Dotari: centrala termica, aer condiționat, mașină de spălat, geamuri termopan, ușă metalică, gresie, faianță. Zona in care este amplasata, ofera acces facil la statia de transport public in comun, dar si catre alte ...

1308 EUR/m2 | 26 m2

Braila, Braila

teren casa
1
4

teren casa

900 m teren casa chiscani deschidere 17.5m negocuabil

900 m2

Chiscani, Braila

Apartament 2 camere
7

Apartament 2 camere

Închiriez apartament cu 2 camere spațios , mobilat și utilat , apartamentul este situat pe bulevardul Dorobanti situat în vecinătatea stației de tramvai , școli etc . Apartamentul se închiriază pe termen lung cu contract la ANAF , la încheierea contractului se plătește o luna grantie + luna în curs . ...

5 EUR/m2 | 68 m2

Braila, Braila

Loturi Casa Sat Lacu Sarat Braila
1
5

Loturi Casa Sat Lacu Sarat Braila

VAND LOTURI CASA in satul LACU SARAT STR. CAISULUI-ALUNULUI UTILITATI: -Apa potabila -Gaze -Canalizare 50 e mp. Mai multe detalii la telefon. Multumesc!

200 m2

Braila, Braila

Teren intravilan Cazasu Vechi
1

Teren intravilan Cazasu Vechi

Vand teren intravilan Cazasu Vechi 5300mp deschidere 10,70 metrii situat pe strada paralela cu soseaua romanu, viitoare zona rezidentiala.(vezi foto) Pret: 16euro mp

5,300 m2

Cazasu, Braila

Inchiriez teren intravilan + hala
9

Inchiriez teren intravilan + hala

Disponibilă pentru închiriere, cu intrare directă de pe Șos. de Centură a Brăilei. Este o hală spațioasă situată într-o locație convenabilă și accesibilă din punct de vedere al transportului. Hala are o suprafață de 555 mp și terenul aferent 1300 mp și este dotată cu: sisteme de iluminare și încălzire, ...

5,000 m2

Braila, Braila

Casă de vânzare în Brăila
3
1

Casă de vânzare în Brăila

Casă bătrânească de vânzare demolabila cu suprafața aproximativă de 200 m și o deschidere de 12 m, ptr detalii vă rog să sunați la nr de telefon.

250 EUR/m2 | 200 m2

Braila, Braila

Teren constructie
12
2

Teren constructie

Vindem teren construcții zona Pisc str Gheorghe Munteanu Murgoci Nr 1I zona liniștită apa curenta trasa cu apometru electricitate gaze canalizare în fața portii.

514 m2

Pisc, Braila, Braila

Cameră - 55.000 ron
8
3

Cameră - 55.000 ron

Vând cameră cu suprafața utilă de 11,5m, etaj 4, situată în Cartier Hipodrom, Zona Barieră. Locuința dispune de următoarele dotări: - geamuri termopan - ușă metalică - parchet, gresie, faianță - sanitare noi - pereții din baie îmbrăcați în lambriu - instalație electrică nou schimbată + instalatie electrica ...

Bariera%2b, Braila, Braila

Teren de vinzare intravila

Teren de vinzare intravila

Teren de vinzare intravilan situat in comuna romanu cum intri de pe soseaua principala faci stinga pe linga cimitir prima la dreapta terenu are 5000 de m patrati are curent , apa e in fata curti are si o fintina 2 case plus mai multe anexe pretul e de 15 euro usor negociabil

5,000 m2

Romanu, Braila

2 camere decomandat buzaului
10
7

2 camere decomandat buzaului

unic proprietar, zona foarte buna cu scoli, spital, parc, îmbunătățit cu centrala termica, aer condiționat, izolației hidroizolație, 2 balcoane spațioase, acte la zi, ușor negociabil. rog seriozitate

807 EUR/m2 | 58 m2

Braila, Braila

Bloc Perla Braila
5
1

Bloc Perla Braila

Vând apartament 3 camere, suprafață utilă 120m pătrați ,ne mobilat, 2 băi, cu loc de parcare la subsolul blocului proprietatea apartamentului ,situat în localitatea Brăila strada Plevna ,bloc Perla, etaj 2 din 6. Blocul este dotat cu lift , este situat în zona zero( zona ultracentrală), strada liniștită, ...

1167 EUR/m2 | 120 m2

Braila, Braila

chirie ap 2 camere
5

chirie ap 2 camere

inchiriez ap 2 camere braila centru langa biserica greaca pretabil escorts

60 m2

Central, Braila, Braila

Se vinde apartament cu 2 camere, decomandat, situat la etajul 2, intr-o zona linistita din Vidin
6
1

Apartament 2 camere decomandat Vidin, Str. Eroilor , etaj 2 - 52000 euro Se vinde apartament cu 2 camere, decomandat, situat la etajul 2, intr-o zona linistita din Vidin, pe strada Eroilor .Suprafata utila inteligent compartimentata 50 mp. Camera de zi spatioasa: 17 mp Dormitor: 13 mp Bucatarie separata: ...

1040 EUR/m2 | 50 m2

Braila, Braila

DE VÂNZARE teren agricol în suprafață de 5,54 hectare în comuna ZĂVOAIA , județul BRĂILA
1

De vanzare 5,54 hectare în comuna ZĂVOAIA , județul BRĂILA, teren arabil extravilan împărțit în 3 loturi, lot1 în suprafață de 2,83 ha, lot2 în suprafață de 2,11 ha și lot3 în suprafață de 0,6 ha. Prețul este de 8000 euro hectarul. Numerele cadastrale și poziția se pot vedea în imaginea atașată. Vânzarea ...

Zavoaia, Braila

teren pentru casa
1
2

teren pentru casa

teren pentru casă apă gaz curent în fața terenului deschidere la 2 străzi canalizare în lucru

1,200 m2

Vadeni, Braila

Vând teren cu casă bătrânească
7
26

Vând teren cu casă bătrânească

Proprietar ofer o oportunitate unică de achiziție a unui teren într-o locație excelentă, în zona Cartier 1 Mai. Terenul are o suprafață generoasă de 554 mp, oferind suficient spațiu pentru a vă crea un cămin confortabil și funcțional, această proprietate oferă oportunități de amenajare flexibile și ...

437 EUR/m2 | 126 m2

Braila, Braila

Apartament 2 camere central

Apartament 2 camere central

Vând apartament 2 camere,Bld Independentei cu Str Școlilor, confort 1, decomandat,59mp utili+3 balcoane, aer condiționat, centrala, termopane, rulouri exterioare din aluminiu, placat interior, exterior. Et 7+2 etaje tehnice, bloc cu lift nou. Preț 75000 euro negociabil.

1119 EUR/m2 | 67 m2

Central, Braila, Braila

Teren intravilan
1
1

Teren intravilan

Teren intravilan, 1800 mp, liber de sarcini, Scorțaru Vechi jud Brăila 25 euro metru pătrat

1,800 m2

Scortaru Vechi, Braila

Salvează căutarea