Promovat
 Hipodrom 4 camere confort 1
9
7

Hipodrom 4 camere confort 1

Agentia imobiliara Expert, ofera spre vanzare, 4 camere confort 1 semidecomandat,in zona Hipodrom, Imobilul este situat la etajul 4 4,fara probleme la izolatie, Apartamentul are instalatie de centrala termica ,necesita renovare. Acte la zi ,liber .Pret 60 000 euro . Anunt postat de agentia imobiliara ...

750 EUR/m2 | 80 m2

Hipodrom, Braila, Braila

Promovat
Sos. Buzaului 2 cam suprafata 70 mp Bloc 2008 Mobilat complet LIBER
5
1

Agentia imobiliara EXPERT va propune Apartament 2 cam cf I dec zona Buzaului Bloc dupa 2008 suprafata utila 65,6 mp + balcon 5 mp + boxa inclus , etaj intermediar Spatiile sunt generoase : bucatarie ( 4m x3,5 m) , dormitor ( 4m x 3,7 m ), living ( 5,8 m x 3,7 m ) Imobilul este amenajat recent si complet, ...

1284 EUR/m2 | 70 m2

Buzaului, Braila, Braila

Promovat
Ap. 3 camere Dorobanti et.2 suprafata 75 mp
3
2

Ap. 3 camere Dorobanti et.2 suprafata 75 mp

Agenția imobiliară EXPERT vă propune spre vânzare: Apartament spațios, foarte bine poziționat, ideal pentru amenajare după propriul gust. Locație: Dorobanți până în Școlilor Suprafață totală: 75 mp (63 mp utili) Etaj: 2 din 4 Preț: 70.000 Detalii: 3 camere, confort I, decomandat Compartimentare ...

931 EUR/m2 | 75 m2

Dorobanti, Braila, Braila

Promovat
Casa 2 camere Centru Istoric
8
4

Casa 2 camere Centru Istoric

Vindem in exclusivitate casa din caramida formata din 2 camere decomandate, baie, bucatarie si hol in zona Centru Istoric, sup.utila-49mp+beci 13mp, in curte indiviza cu vecini linistiti. Proprietatea este perfect locuibila si bine ingrijita, fiind dotata cu centrala termica pe gaz, termopan, usi interioare ...

796 EUR/m2 | 49 m2

Braila, Braila

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

apartament 3 camere, dorobanti, direct proprietar
10
1

apartament 3 camere, dorobanti, direct proprietar

Apartament 3 camere, 79 mp, Dorobanți - lângă Catedrală | Vedere pe ambele părți | Mobilat | Direct proprietar, 90000 negociabil Se vinde apartament cu 3 camere, confort 1 decomandat, situat in Braila, zona Dorobanți, fix lânga Catedrala, cu vedere pe ambele părți - atât către Dorobanți, cât și în spatele ...

1114 EUR/m2 | 79 m2

Dorobanti, Braila, Braila

Vand apartament 3 camere, confort 1
5
1

Vand apartament 3 camere, confort 1

Vând apartament 3 camere, confort 1, în Brăila, cartier Progresu, la etajul 3, două băi, două balcoane (unul de 7m, iar celălalt de 3m), tâmplărie PVC exterior, uși MDF la interior, două aparate de aer condiționat, ușă metal la intrare, izolație exterioară. Foarte aproape de Kaufland, Lidl și Penny la ...

778 EUR/m2 | 72 m2

Braila, Braila

Vand imobil S+P+2E,str.Plantelor
7

Vand imobil S+P+2E,str.Plantelor

Vand imobil S+P+2E ,Strada Plantelor. Suprafata teren 321 mp. Suprafata utila 485 mp.Constructia este formata din : - subsol : 6 camere ,1 baie,garaj si casa scarii ; - parter : 1 birou, 1 living spatios,1 bucatarie,hol,1 baie, 1 sas,casa scarii si 2 terase ; - etaj 1 : 2 camere,2 bai, 1 dresing,1 sas,1 ...

608 EUR/m2 | 485 m2

Plantelor, Braila, Braila

Vand o proprietate cu 2 case Cazasu, Sătuc
8
3

Vand o proprietate cu 2 case Cazasu, Sătuc

Vând două case in aceeași curte, teren 1040 m , Str. Rm. Sărat, Cazasu. Casele sunt independente locuibile separat, ideale pentru 2 familii, cu toate utilitățile. O casă este compusa din 3 dormitoare, living, baie, 2 bucătării, cămară. Cealaltă - 2 dormitoare, bucatarie-living open space, cămară cu beci, ...

489 EUR/m2 | 270 m2

Cazasu, Braila

Obor, 2 camere transformate in 3 camere, mobilat, utilat la cheie
5
2

Apartament cu 2 cam, cf I decomandat, transformat în 3 camere (2 dormitoare, living, bucătărie) situat la etajul 3 din 4, suprafață utilă 57 mp. Amenajat complet cu bun gust și funcțional, CT, aer condiționat, parchet, gresie, faianță, instalație electrică și sanitara nouă.Apartamentul este renovat complet ...

1263 EUR/m2 | 57 m2

Braila, Braila

Vand apartament, zona Buzaului, et. 1, suprafață 51 mp, doua camere, decomandat,
5

Apartament doua camere, decomandat, zona Buzaului, spatele scolii nr.2, et. 1, pret 68300 euro

1339 EUR/m2 | 51 m2

Braila, Braila

Vând casă central in Brăila 13

Vând casă central in Brăila

Vând casă mare solida ,poziție central ( langa Gradina Mare ) ,singur in curte . Casa are 4 camere , de cărămidă ,beci ,pod foarte mare,se mai poate construi un etaj. Curtea este mare 515 mp. Se poate folosi pentru 1-2 familii că locuința sau că posibilitate de afacere ( cabinete medicale ,notariale ...

600 EUR/m2 | 200 m2

Central, Braila, Braila

Vând casă ,zona centrala 9

Vând casă ,zona centrala

171 EUR/m2 | 700 m2

Central, Braila, Braila

Vand teren intravilan Braila- Centura - zona (Brico Carrefour)

Teren suprafata totala 3338 mp, plus cladire birouri de 283 mp amprenta. Intre drumul care duce la Brico si fabrica Boneta. Utilitati pe teren(apa, gaz, canalizare, electricitate. Terenul este situat pe coltul Sos. De Centura cu drumul catre Brico. Deschidere mare pe 2 laturi. Pretabil spalatorie, salon ...

3,338 m2

Varsatura, Braila

Vand apartament cu 3 camere Viziru 1 2

Vand apartament cu 3 camere Viziru 1

Vand apartament cu 3 camere, etaj 1, suprafață 52 metri pătrați, 2 balcoane a câte 3 m lungime, cartier Viziru 1, zona Albina, fara centrala, necesita renovare.