Promovat
Spatiu comercial   Depozit   Spatiu productie Constructie Independenta
4
1

Spatiu comercial Depozit Spatiu productie Constructie Independenta

Agentia imobiliara EXPERT va propune Cladire P+1+M pretabila Spatiu Comercial Depozit Spatiu Productie zona Lacul Dulce Constructia are 95 mp amprenta nivel Prima inchiriere, Grup sanitar pe parter si pe etaj Imobilul se va amenaja decent ...

95 m2

Braila, Braila

Promovat
 Hipodrom 4 camere confort 1
9
7

Hipodrom 4 camere confort 1

Agentia imobiliara Expert, ofera spre vanzare, 4 camere confort 1 semidecomandat,in zona Hipodrom, Imobilul este situat la etajul 4 4,fara probleme la izolatie, Apartamentul are instalatie de centrala termica ,necesita renovare. Acte la zi ,liber .Pret 60 000 euro . Anunt postat de agentia imobiliara ...

750 EUR/m2 | 80 m2

Hipodrom, Braila, Braila

Promovat
Ofer spre vanzare casa cu teren in localitatea Braila
8

Ofer spre vanzare casa cu teren in localitatea Braila

Ofer spre vanzare casa cu teren, in localitatea Braila, str. Rahova, in suprafata de 252 mp de teren, din care locuinte 79 mp, utilitati: gaz, curent electric, apa si canal. Pret 60.000 euro. Telefon:

759 EUR/m2 | 79 m2

Braila, Braila

Promovat
Ap.3 cam.cf1d Calea Galati
7
3

Ap.3 cam.cf1d Calea Galati

Vand apart.3 camere confort 1 decomandat Calea Galati (Piata Saraca), etaj 4, sup.utila-62mp + balcon 4m, centrala termica, termopan, izolat termic exterior, usi interioare termopan, instalatie electrica schimbata, parchet, faianta, gresie, usa metalica, AC, acte la zi, liber. Pret - 53.000 euro neg! Pentru ...

855 EUR/m2 | 62 m2

Braila, Braila

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa la Țară Movila Miresii
10

Casa la Țară Movila Miresii

Vând casă cu suprafata de 1214 mp compusi din care 122mp corespund casei complet renovată, dependente 41mp di fanar de 37 mp, situată în localitatea Movila Miresii, la doar 28 km de Braila, perfectă pentru cei care caută liniștea și confortul vieții la țară, dar cu toate facilitățile la îndemână. IMPOZITE ...

410 EUR/m2 | 122 m2

Movila Miresii, Braila

Vanzare Apart. 2 camere cf.1 dec, suprafata utila este de 50.mp., etajul 2 din 4 zona Radu Negru
20
8

- Vanzarea Apartament 2 camere cf.1 decomandat etajul 2, cf.1 decomandat, Zona Radu Negru, pozitie buna, suprafata utila este de50.mp., suprafata totala de 57.mp. cu balcon, apartamentul este mobilat asa cum se vede in poze, fara electrocaznice [frigider + masina de spalat si patul din bucartarie] ...

1120 EUR/m2 | 50 m2

Radu%25252bNegru, Braila, Braila

Vând apartament
5
4

Vând apartament

Proprietar ,vând apartament cu o cameră, transformat în doua camere,situat în spate la Benelectroserv,pe Dorobanți unde este sediul Engie la gaze,suprafață de 45mp,mobilat,termopane interior,exterior,rulouri la geamuri,transformat în doua camere la parter, cu balcon de 5m,instalație electrică și sanitară ...

1111 EUR/m2 | 45 m2

Dorobanti, Braila, Braila

Vând ap.3 camere viziru 1 Brăila
10

Vând ap.3 camere viziru 1 Brăila

Apartament 3 camere,etj.1,Viziru 1 Brăila,cu următoarele dotări: Ușă metalică,termopan exterior,rulouri aluminiu ambele dormitoare,uși interioare termopan,parchet,faianță gresie baie și buc.centrală Ariston Placat termic exterior .Se poate vinde mobilat sau parțial mobilat.57 mii euro.

1200 EUR/m2 | 50 m2

Braila, Braila

Casa Zona Dorobanti
10
2

Casa Zona Dorobanti

Agentie Imobiliara intermediaza vanzare casa zona Dorobanti,constructie mixta: caramida si paianta,alcatuita din 2 corpuri,corp 1=2camere,antreu ,sobe gaz,ferestre thermopan,parchet,corp 2=2 camere,bucatarie,baie,c.t,parchet,wc in curte,anexe,suprafata totala=443 mp,suprafata construita=177 mp,deschidere=9 ...

1250 EUR/m2 | 80 m2

Dorobanti, Braila, Braila

Apartament 2Camere Dorobanti 1150 RON
7
7

Apartament 2Camere Dorobanti 1150 RON

Agenție Imobiliară intermediază închiriere apartament cu 2Camere cf.1 decomandat zona Dorobanti, etaj intermediar, ușă metalică, ferestre termopan, centrala termica, bine întreținut, fără mobilier și fără electrice și electrocasnice. Fără animale de companie. Se închiriază ptr.termen lung cu contract ...

48 m2

Braila, Braila

Apartament 2Camere Centrul Istoric
10

Apartament 2Camere Centrul Istoric

Agenție Imobiliară intermediază închiriere apartament cu 2camere, cf. 1,decomandat, zona centrului istoric, spațios, foarte bine întreținut, complet mobilat și utilat, ușa metalică,c.t,thermopan,parchet,aer condiționat, ptr. termen lung. Contract ANAF. Se închiriază ptr. o singură persoană sau un cuplu. ...

60 m2

Centru Civic, Braila, Braila

Apartament 2Camere Zona Independentei
8
1

Apartament 2Camere Zona Independentei

Agentie Imobiliara intermadiaza vanzare apartament cu 2 camere cf.1,decomandat,zona Independentei,etaj intermediar,usa metalica,c.t,ferestre pvc cu geam thermopan,rulouri exterioare,usi interioare Aluminiu,balcon inchis cu tm,izolat termic exterior,parchet,bine intretinut,se vinde mobilat si utilat,pret=65.000 ...

1300 EUR/m2 | 50 m2

Unirii, Braila, Braila

Casa Chercea 40.000
10
8

Casa Chercea 40.000

Agentie Imobiliara intermediaza vanzare casa zona Chercea in apropiere de sosea,mijloace de transport,zona buna,constructie din paianta tencuita cu fundatie,f. bine intretinuta,suprafata teren=156 mp,suprafata construita=77 mp,deschidere=8,5 metri,3 camere,incalzire sobe teracota cu gaze,bucatarie interior ...

519 EUR/m2 | 77 m2

Chercea, Braila, Braila

Garsonieră Hipodrom
3
2

Garsonieră Hipodrom

Agenție Imobiliară intermediază vânzarea unei garsoniere zona Hipodrom, etaj intermediar, ușă metalică, thermopan, convector electric, boiler electric, suprafața=11 mp, se vinde conform pozelor publicate, preț=75.000 lei ușor negociabil.

1310 EUR/m2 | 11 m2

Hipodrom, Braila, Braila

Apartament 2 Camere Radu Negru
11
1

Apartament 2 Camere Radu Negru

Agentie Imobiliara intermediaza vanzare apartament cu 2 camere,cf.1,decomandat,Radu Negru,etaj intermediar,usa metal,ct,thermopan la bucatarie si dormitor,izolatie termica,se vinde mobilat si utilat,pret 60.000 Euro negociabil,se accepta credit imobiliar .Suprafata Totala=57 mp

1176 EUR/m2 | 51 m2

Radu Negru, Braila, Braila

Casa  Zona Islaz
13
7

Casa Zona Islaz

Agentie imobiliara intermediaza vanzare casa zona Islaz,constructie mixta: boltari+chirpici,acoperita cu tabla Lindab montata de 5 ani,centrala termica cu gaze,aer conditionat,izolatie termica exterior+interior,ferestre pvc cu gaeam thermopan,parchet laminat,usi interioare pvc si lemn,bucatarie ,baie,5 ...

658 EUR/m2 | 114 m2

Braila, Braila

Garsonieră
8
6

Garsonieră

Agenție Imobiliară intermediază închiriere garsonieră cf.1 semidecomandat, strada Hipodrom, etaj intermediar, ușă metalică, Ct, ferestre termopan, balcon cu termopan, izolat termic exterior, complet mobilata și utilata. Se închiriază ptr termen lung. Chiria =250 EURO .1luna +1luna +comision =50% din ...

26 m2

Dorobanților, Braila, Braila

Apartament 2Camere Hipodrom
7
1

Apartament 2Camere Hipodrom

Agentie Imobiliara intermediaza vanzare apartament cu 2 camere cf.1,sd,cartier Hipodrom,etaj intermediar,usa metalica,,simplu,suprafata totala=51,17 mp,necesita renovat,pret negociabil.

898 EUR/m2 | 50 m2

Hipodrom, Braila, Braila

Inchiriez ap. 2 camere confort I
7
10

Inchiriez ap. 2 camere confort I

Apartament 2 camere cnf. l, decomandat, etaj 2, mobilat și utilat , strada Hipodromului, în zona Catedralei. Se închiriază doar pe termen lung.

50 m2

Hipodrom, Braila, Braila

Vand GARAJ MARE, 19mp, caramida(1auto),ultracentral(Scolilor cu St. cel Mare)+spatiu auto 2 pe rampa
5
1

Vand garaj mare ultracentral, 19 mp, din caramida, acoperit cu placi azbociment (NU este modelul Concivia), poarta metalica. Pretul este in euro. Detin toate actele - vanzarea se face prin act notarial. - 1 loc auto + spatiu auto 2 pe rampa exterioara; - str. Scolilor colt cu Stefan cel Mare, in curtea ...

Braila, Braila

Vand casa com. Tudor Vladimirescu, jud. Braila (15 Km de Braila) - 45.500 E
10
8

Proprietar, vând casă renovata in totalitate, compusa din: 1 living cu bucatarie, 2 dormitoare, baie, bucatarie de vara (mobilate si utilate), curent electric, apă curentă, aer conditionat, instalatie solara apa calda, magazie, terasa, fosa septica, teren in suprafață de 1400 mp, deschidere 20 m, lungime ...

Tudor Vladimirescu, Braila

Casă bătrânească de vanzare
12
24

Casă bătrânească de vanzare

Se vinde casa bătrânească in com.Stancuta,jud.Braila,1200 m 2,locuibila,apa,curent,actele la zi !!!

130 EUR/m2 | 100 m2

Stancuta, Braila

Ocazie Apartament 4 camere
10
9

Ocazie Apartament 4 camere

Schimb cu casa+ diferența din partea mea sau vând apartament 4 camere modificat în 3 camere+bucătărie mare+debara mare,etaj 3 din 4,complet renovat de la pereți ,instalație electrică+sanitara,totul nou, încadrat complet,izolat complet interior+exterior, rulouri aluminiu tot apartamentul,2 balcoane ,suprafață ...

887 EUR/m2 | 75 m2

Braila, Braila

Vand teren
2
2

Vand teren

Teren intravilan 2320,40, cvartal 1, parcela 8,sat.Caldarusa,

Caldarusa, Braila

Casa in centrul orasului,curte generoasa
10
11

Casa in centrul orasului,curte generoasa

De vanzare imobil cu potential comercial de crestere in centrul Brailei: ideal pentru diverse afaceri,inchiriere pe termen lung,dezvoltare.Pentru afaceri de succes.O multime de optiuni,VIZIBILITATE CRESCUTA - CENTRAL - pentru clienti,furnizori,aproape de magazine,restaurante,cabinete,agentii,scoli,alte ...

550 EUR/m2 | 180 m2

Braila, Braila

Teren intravilan oras Braila
5
5

Teren intravilan oras Braila

Terenul se preteaza la constructia unei hale baze depozit sau locuita. Dimensiuni parcela aprox. 44m X 55m. Utilitati in apropiere. Zona este in continua dezoltare cu potential ridicat. Acces direct din Sos Braila-Focsani. Ca orientare terenul este localizat vis a vis de cimitirul Sf Filofteia. Se poate ...

2,500 m2

Braila, Braila

Vând apartament semidecomandat 2 camere
5

Vând apartament semidecomandat 2 camere

Vând apartament Brăila , confort 2 semidecomandat, cu 2 camere, 37 m , cu balcon închis în termopan, 2 holuri, centrală pe gaz, aer condiționat, faianță, gresie, parchet, uși și ferestre termopan, ușă metal la intrare, interfon, lift nou, etaj intermediar.În apropiere se află piață, școli, grădinițe, ...

1095 EUR/m2 | 37 m2

Braila, Braila

De vânzare teren
7
23

De vânzare teren

Vând teren 177mp cu utilități în braila CARTIERU chercea Proiect de casa disponibil 100mp fundație turnată BCA necesar este cumpărată și se afla la teren. Cartieru s-a asfaltat recent TOATE ACTELE VALABILE 18000mai multe detali la tlf

177 m2

Braila, Braila

Vand apartament cu 3 camere
6
1

Vand apartament cu 3 camere

Vand apartament cu 3 camere, decomandat, confort I, liber de sarcini. Accesul facil la mijloacele de transport in comun, scoala, grădiniță, piata.

648 EUR/m2 | 63 m2

Braila, Braila

Vanzare Apartament 2 camere cf.1 decomandat,etajul 3, mobilat si utilat, Bulevardul Dorobantilor
20
3

- Vanzare Apartament 2 camere cf. 1 decomandat etejul 3 din 4 pe Bulevardul Dorobantilor cu suprafata utila de 46.mp., + balcon de .2.5.,ml. mobilat si utilat asa cum se vede in poze, centrala termica, tamplarie pvc cu geam termopan la ferestre + balconul, faianta, gresie, parchet, usa metalica la intrare, ...

1304 EUR/m2 | 46 m2

Braila, Braila

casa de vanzare
10
15

casa de vanzare

Vând casă proprietate din cărămidă supf utila 150m suprafață construită 100m ,3 dormitoare,din care 2 jos și o cameră sus la masarda din lambriu din lemn capitonata cu polistiren un living bucătărie open space ,2bai,2holuri,beci,terasa in curte,curtea pavata, renovata totul din 2021 este nou,gaz este ...

960 EUR/m2 | 100 m2

Braila, Braila

Apartament 3 camere parter, Cf 1 - Pretabil Locuinta   Birouri   Magazin
8
3

Apartament 3 camere parter, Cf 1 - Pretabil Locuinta Birouri Magazin

Bloc C1 - Apartament 3 camere , Confort 1, 2 bai, 2 dormitoare, living, 75 mp, decomandat, parter, pretabil locuinta , birouri, magazin. Contorizare separata apa, gaze,interfon. Nerenovat recent ( necesita renovare integrala ). Termopane inlocuite recent + uscator ( camera separata 10mp)+ loc parcare ...

733 EUR/m2 | 75 m2

Ianca, Braila

Apartament de vanzare sau schimb cu casa.Ofer mica diferenta
10
9

Vând apartament 80m

800 EUR/m2 | 80 m2

Vidin, Braila, Braila

Vând casă
5
2

Vând casă

Vând casă cu toate utilitățile gaze(centrala)apa potabilă (canal)fantana(pompa),canalizare 5 camere,casa este din paianta.

19 EUR/m2 | 2,820 m2

Tichilesti, Braila

Promovat
Teren 2666 mp
4
3

Teren 2666 mp

Vând teren pentru construcție casă cu autorizație valabilă 3 ani. Zona este foarte liniștită. Terenul are suprafața de 2660 mp. cu deschidere de 26,6 ml. Pe teren există canal- apă și curent electric, iar la poartă canalizare. Gardul exterior este nou, iar pe teren există wc nou ( nefolosit) , de curte, ...

2,666 m2

Braila, Braila

Teren de vânzare Cazasu
2

Teren de vânzare Cazasu

Teren de vânzare în Cazasu strada principală nr88A! Gaze,apă,curent în poartă.Terenul are deschidere de 20msi o lungime de 90m,ideal pentru casa.Acte la zi

1,800 m2

Cazasu, Braila

Vand Casa Pisc
10

Vand Casa Pisc

Vând Casă zona pisc zonă liniștită ,compusă din 5 camere ,3 magazi ,1 bucătărie de vară ,terasă ,Wcin curte cat și în casă ,izolație exterior ,parchet ,Chirpic și Cărămidă ,fundație ,termopan ,încălzire prin termosemineu cu calorifere ,gaze la poarta ,parcare exterior 2 mașini

758 EUR/m2 | 99 m2

Braila, Braila

Vand apartament zona Hipodrom
5

Vand apartament zona Hipodrom

Vând apartament zona Hipodrom, la 5 minute de Școala 3 (cu ieșire spre Hipodrom) si Catedrala (cu ieșire spre Dorobanti). Acesta a fost renovat (instalație electrică și sanitară) in anul 2021 și se vinde complet mobilat și utilat, exact ca la in poze. Este situat la etajul 4 4. Pentru mai multe detalii, ...

1244 EUR/m2 | 45 m2

Braila, Braila

Spatiu birou
3

Spatiu birou

Va oferim spre inchiriere spatii de birouri , 13 mp,, situate la etajul 1 al unei cladiri de birouri,. Spatiile sunt amenajate iar utilittile sunt incluse in pretul de inchiriere . Pentru detalii suplimentare sau pentru a programa o vizionare, nu ezitati sa ne contactati. Va asteptam cu drag!

13 m2

Braila, Braila

Vand  Teren
2

Vand Teren

vând teren în județul Brăila sat Gulianca suprafață 2800 mp , curent electric , fântână ... mai multe detali la telefon

2,800 m2

Gulianca, Braila

Promovat
Ofer spre vanzare casa cu teren in localitatea Braila
8

Ofer spre vanzare casa cu teren in localitatea Braila

759 EUR/m2 | 79 m2

Braila, Braila

De vanzare 4Ha teren arabil Ianca Braila teren agricol
1

De vanzare 4Ha teren arabil Ianca Braila teren agricol

De vanzare 4 hectare in Ianca judetul braila.teren arabil extravilan.loturi de teren ianca .braila.12000 euro hectarul.

40,000 m2

Est, Ianca, Braila

Vând ap 2 camere viziru 3
8
32

Vând ap 2 camere viziru 3

Vând apartament decent 2 camere cf 2 et.9 din 10 în viziru 3.Instalatie electrică și sanitară nouă. Liftul este nou și a fost achitat integral. Apartamentul este liber.Fără datorii. Pentru mai multe detalii vă rog să mă contactați. Încălzire cu convector pe gaz. Apa caldă bucatarie,baie și duș cu ...

846 EUR/m2 | 39 m2

Braila, Braila

Vand sau Schimb teren intravilan,  pe șoseaua de centura , deschidere la DN2B, zona Armonia.
4
3

Vand sau Schimb teren intravilan, pe șoseaua de centura , deschidere la DN2B, zona Armonia.

Proprietar, Vand schimb teren pe șoseaua de centura, cu deschidere direct in DN2B, zona Armonia, intersecția cu șoseaua Focsani, detalii suplimentare la telefon. Intravilan agricol. Accept variante imobiliare.

18,000 m2

Braila, Braila

Casa de vacanță
14
6

Casa de vacanță

Vând casă de vacanță P+M, construcție nouă, din cărămidă parterul și mansardă din material lemnos, izolat interior cu spumă poliuretanica, la exterior cu polistiren, termopane wenghe, gresie, flise, mobilat parțial, In suprafață de 128mp De asemenea in curte mai sunt construite un foișor, cu grătar, ...

938 EUR/m2 | 128 m2

Scortaru Vechi, Braila