Promovat
vand apartament 3 camere decomandat parter
5
8

vand apartament 3 camere decomandat parter

apartament 3 camere cf 1 decomandat parter balcon centrala termica termopan aer conditionat instalatie electrica sanitara refacuta complet izolat exterior polistiren interior vata minerala rigips gresie parchet acte la zi in cartier obor

1328 EUR/m2 | 67 m2

Obor, Braila, Braila

Promovat
Ap. 2 cf I sd zona Marna etaj 3 LIBER
6
3

Ap. 2 cf I sd zona Marna etaj 3 LIBER

Agentia imobiliara EXPERT va propune : Ap. 2 cam cf I sd, zona Marna - Garii suprafata 47 mp, balcon 3 m, situat la etajul 3 Imobilul este bine intretinut, dispune de centrala termica si parchet. Este liber, cu acte la zi. Zona este linistita, aproape de mijloacele de transport. Pret 43 000 euro usor ...

891 EUR/m2 | 47 m2

Marna, Braila, Braila

Promovat
Vand casa cu 5 camere in Braila 1

Vand casa cu 5 camere in Braila

Vand casa din caramida cu 5 camere .

875 EUR/m2 | 120 m2

Braila, Braila

Promovat
Apartament 2 camere Piata Mare , sup 53 mp
6
10

Apartament 2 camere Piata Mare , sup 53 mp

Agenția imobiliară Expert va propune spre cumpărare apartament cu 2 camere cf 1 semidecomandat situat la Piata Mare Aproape de piata, liceu, mijloace de transport în comun Etaj 3 din 4 Sup 47 mp+ balcon 6 mp Termopane la ferestre Simplu, necesita amenajări complete Acte la zi Comision 2 % Pentru ...

802 EUR/m2 | 53 m2

Dorobanti, Braila, Braila

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

3 camere Calarasi Proprietar - Bloc Turn etaj 2 din 9 Viziru1 Calarasi intrare Braila liber centrala
11
3

Vand apartament spatios, luminos si foarte bine compartimentat in zona excelenta: Calea Calarasilor 250. Primul bloc. la intrarea in Braila dinspre Bucuresti langa piata Pistruiatul fix vizavi de Kaufland la 5 minute de Mall Practic usor de ajuns oriunde. statia de autobuze la scara zona sigura la ...

979 EUR/m2 | 71 m2

Viziru 1, Braila, Braila

Casă locuită în prezent, de vânzare
5
9

Casă locuită în prezent, de vânzare

Casă cu 4 camere, dependințe, bucătărie în corp separat de casă, apă curentă la bucătărie, mobilată și utilată complet, încălzire pe lemne cu sobe de teracotă(3) la număr, curte și teren intravilan de 2710mp, în continuare 500mp teren arabil extravilan.În intravilan, livadă și vie.

169 EUR/m2 | 124 m2

Constantinesti, Braila

Vând casă P+1, Central
10
12

Vând casă P+1, Central

Vând casă P+1,6 camere,2băii,2 bucătării, suprafață construită 150m p, teren 540m p, deschide 16m,garaj, spațiu comercial, anexe. Imobilul se află în zonă centrală, lângă Piața Mare. Necesită renovare atât interior cât și exterior.

1323 EUR/m2 | 150 m2

Central, Braila, Braila

Promovat
Apartament 2 camere Calea Galati
5
4

Apartament 2 camere Calea Galati

Agenția imobiliară Expert va propune spre cumpărare apartament cu 2 camere cf 1 semidecomandat situat pe Calea Galati aproape de maternitate Etaj 3 din 4 Centrala termica Termopan ferestre + balcon închis în termopan Parchet Liber Pret 43 000 euro ușor negociabil Pentru detalii va așteptăm la ...

852 EUR/m2 | 48 m2

Calea%252bGalati, Braila, Braila

Particular Închiriez Apartament 3 cam decomandat. Disponibil din August.
9
6

Închiriez, Apartament 3 camere, decomandat, renovat, mobilat si utilat in totalitate in decembrie 2022 - tamplarie REHAU, 5 camere,, geamuri "low i", cu reflexe; - izolatie exterior cu polistiren extrudat de 10 cm, pe intreaga suprafata; - instalatie electrica refacuta complet cu circuite separate; - ...

67 m2

Braila, Braila

Proprietar Vând ap 3 Cam dec, Calea Calasilor la cheie, etaj 8din10
10
8

Apartament 3 camere, decomandat, renovat, mobilat si utilat in totalitate in decembrie 2022 - tamplarie REHAU - izolatie exterior. - instalatie electrica refacuta complet cu circuite separate; - instalatie sanitara refacuta complet si centrala in condensatie. - parchet laminat in toate camerele, de ...

1269 EUR/m2 | 67 m2

Braila, Braila

Promovat
vand apartament 3 camere decomandat parter
5
8

vand apartament 3 camere decomandat parter

1328 EUR/m2 | 67 m2

Obor, Braila, Braila

vand  casa in centrul istoric
5
10

vand casa in centrul istoric

casa in centrul istori langa biserica greaca.are suprafata de 100mp.3 camere,bucatarie,baie,wc.serviciu,camara si pivnitamai avem o curte mica cu fata la biserica de aprox.4m2.. in spate mai este un proprietar,o persoana in varsta care locuieste in 2 camerecu intrare separata.

870 EUR/m2 | 100 m2

Central, Braila, Braila

Apartament 2 camere - Ansamblu Buzaului
10
2

Apartament 2 camere - Ansamblu Buzaului

Ofer spre vânzare apartament cu 2 camere, confort 1 de 69 mp + 4 mp, situat în ansamblul Buzăului. Apartamentul dispune de bucătărie și baie complet utilate, un hol generos, dormitor, camera de zi și balcon. Este echipat cu centrală termică și aer condiționat. Se vinde complet mobilat și utilat, fără ...

1377 EUR/m2 | 69 m2

Braila, Braila

Promovat
 Hipodrom 4 camere confort 1
9
7

Hipodrom 4 camere confort 1

Agentia imobiliara Expert, ofera spre vanzare, 4 camere confort 1 semidecomandat,in zona Hipodrom, Imobilul este situat la etajul 4 4,fara probleme la izolatie, Apartamentul are instalatie de centrala termica ,necesita renovare. Acte la zi ,liber .Pret 60 000 euro . Anunt postat de agentia imobiliara ...

750 EUR/m2 | 80 m2

Hipodrom, Braila, Braila

vind apartament 15

vind apartament

vind apartament 2camere cf 2 Viziru 1

875 EUR/m2 | 40 m2

Viziru 1, Braila, Braila

Casă locuibila, singur in curte.
8
2

Casă locuibila, singur in curte.

Casă locuibila 4 camere. Suprafață teren 199mp, Suprafață construcție 83.4mp Deschidere 5m Casa construită jumătate paianta jumătate cărămidă. Izolație la exterior, încălzire centrală pe gaz,calorifere,geam termopan . WhatsApp

352 EUR/m2 | 199 m2

Braila, Braila

Garsoniera de închiriat!
6
1

Garsoniera de închiriat!

Se închiriază garsonieră pe termen lung minim 6 lunii cu contract! Locația este stradală în hipodrom la rodou în stația de autobuz! La închirierea locuinței se percepe o lună + o lună garanție nu se acceptă animalele de companie! , Locația dispune de centrală gaz,Ac , plită gaz! Tv și internetu incluse ...

31 m2

Braila, Braila

Casa P+M de vânzare Braila
20
1

Casa P+M de vânzare Braila

De vanzare Casa P+M Brăila, zona Chercea, deschidere stradală 7 m. _ 200 mp utili curte 72mp. _ construita in anul 2016. _curte amenajata parcare 1 mașină. _ centrala pe gaz. _ tâmplărie termopan și velux la mansarda. ...

825 EUR/m2 | 200 m2

Chercea, Braila, Braila

Apartament 2 camere
7
7

Apartament 2 camere

DESCRIERE Vand apartament 2 camere confort 1 decomandat, zona Progresul, Etaj 4 Imobilul este dotat cu : *centrala termica *ferestre termopan *rulouri exterioare *usi interior schimbate *baie renovata recent *faianta, gresie, parchet *Aer conditionat *aerisire cu ferestra la baie. -se vinde mobilat ...

1000 EUR/m2 | 47 m2

Braila, Braila

Se vinde casa batraneasca,DEMOLABILA ,Loc Unirea  ,Jud.Braila