Promovat
Apartament 3 camere Progresu | Decomandat | 2 balcoane | 53.900
9

Agenția imobiliară EXPERT vă propune spre vânzare : Apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, situat în zona Progresu. Apartamentul este poziționat la etajul 4 din 4 și are o suprafață utilă de 53 mp, la care se adaugă 2 balcoane. Imobilul este amenajat și se vinde ca în poze, fiind gata de mutare. Dotări: ...

1017 EUR/m2 | 53 m2

Braila, Braila

Promovat
 Hipodrom 4 camere confort 1
9
7

Hipodrom 4 camere confort 1

Agentia imobiliara Expert, ofera spre vanzare, 4 camere confort 1 semidecomandat,in zona Hipodrom, Imobilul este situat la etajul 4 4,fara probleme la izolatie, Apartamentul are instalatie de centrala termica ,necesita renovare. Acte la zi ,liber .Pret 60 000 euro . Anunt postat de agentia imobiliara ...

750 EUR/m2 | 80 m2

Hipodrom, Braila, Braila

Promovat
Casa P+E caramida Chercea
5
2

Casa P+E caramida Chercea

Vindem in exclusivitate casa parter+etaj la rosu din caramida Porotherm, cartier Chercea, inceputa in 2024, sup.construita pe nivel-91mp, sup.construita totala-182mp, sup.totala teren-298mp, cu deschidere foarte mare de 18ml, fundatie beton si elevatie mare de la sol. Casa a fost structurata pe plan ...

434 EUR/m2 | 182 m2

Braila, Braila

Promovat
Hristo Botev ap 2 cam cf I sd parter
5
6

Hristo Botev ap 2 cam cf I sd parter

Agentia imobiliara EXPERT va propune Apartament 2 cam cf I semidecomandat zona Hristo- Botev, situat la parter, suprafata 47 mp Imobilul este intretinut, fara amenajari moderne. Faianta, gresie, parchet . Nu are centrala termica. Liber, acte la zi . Pret 42 000 euro Anunt postat de agentia imobiliara ...

894 EUR/m2 | 47 m2

Hristo Botev, Braila, Braila

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

vanzare teren agricol in TRAIAN , JUDET BRAILA
1

vanzare teren agricol in TRAIAN , JUDET BRAILA

Terenuri extravilane agricole de vânzare Traian, județul Brăila Se vând două terenuri extravilan.e cu destinație agricolă, situate în comuna Traian, județul Brăila, într-o zonă accesibilă și liniștită. Lot 1: 9.000 mp Preț: 45.000 RON Lot 2: 10.000 mp Preț: 50.000 RON Terenurile pot fi vândute ...

Traian, Braila

Vând apartament o cameră
5
2

Vând apartament o cameră

Vând apartament o cameră, 30mp plus balcon, renovat total de la zero, totul nou, nu sa locuit în el ,este situat pe strada garii colt cu rosiori, et 2 ,pret 51000e ,negociabil

1700 EUR/m2 | 30 m2

Braila, Braila

Teren de vanzare Valea Canepii 2500mp
1

Teren de vanzare Valea Canepii 2500mp

TEREN DE VANZARE INTRAVILAN SUPRAFATA 2500MP DESCHIDERE 25M PRET 25000EURO NEGOCIABIL

2,500 m2

Valea Canepii, Braila

Casă de vânzare
1

Casă de vânzare

Vând casă în sat Oancea utilată parter+mansardă aer condiționat, boiler, fosă,pomi,vie.

583 EUR/m2 | 60 m2

Oancea, Braila

Casă de vanzare
5
1

Casă de vanzare

Casă de vanzare situată în comuna Movila Miresii.Are 3 camere, soba teracotă, hol și alte anexe. Apă potabilă, curent electric, fântâna și grajd.

20 EUR/m2 | 1,400 m2

Movila Miresii, Braila

Teren Extravilan zona zavoaia 4.6 ha compact

Teren Extravilan zona zavoaia 4.6 ha compact

teren extravilan zona zavoaia 4.6 ha compact pret 6300 hectar( usor negociabil)

46,000 m2

Zavoaia, Braila

Vând apartament oraș Ianca, județ Brăila
3

Vând apartament oraș Ianca, județ Brăila

Vând apartament 2 camere oraș Ianca județ Brăila, Etaj 3 3, AC, centrală termică, izolat, termopan, ușă metalică.

926 EUR/m2 | 54 m2

Ianca, Braila

Imobiliare închiriere 1

Imobiliare închiriere

Închiriez apartament doua camere oraș Ianca, județ Brăila, mobilat, utilat, izolat termic, centrală termică, AC,

54 m2

Ianca, Braila

Vand casă batraneasca +teren    negociabil 3

Vand casă batraneasca +teren negociabil

Vand casă batraneasca +teren 867m2 în comuna gropeni,Brăila. Preț 19000 euro negociabil. Tel.

79 EUR/m2 | 240 m2

Braila, Braila

Vand apartament nou, frumos, luminos, cu vedere la Dunare
5
1

Vand apartament nou, frumos, luminos, cu vedere la Dunare

Vand apartament spatios, luminos cu vedere la Dunare si Muntii Macinului. Apartamentul se afla intr-un cartier nou aflat in constructie, aproape de Dunare. Acces la plaja salbatica si pescuit. Apartamentul se vinde partial total mobilat. Zona Bariera, Suprafata 60 m2, Bloc nou, Et.3, lift, gresie, ...

1117 EUR/m2 | 60 m2

Braila, Braila

Vând teren centru vechi
1
3

Vând teren centru vechi

Proprietar vând teren zona centrala str.cetetii ,277 m.p deschidere 13 m ,utilități apă și curent electric preț 50000 euro neg relații la nr tl

Braila, Braila

Vand sau schimb cu apartament cu 2 camere plus diferenta,casă in sat Albina
7
2

Vând casa ,sat Albina,4 camere ,baie,bucatarie,camara,magazie,pod,constructii auxiliare pentru animale.

53 EUR/m2 | 1,500 m2

Albina, Braila

casuta mica
3
3

casuta mica

căsuță de vânzare in cartier Chercea ,doua camere,hol ,anexa ,baie,curte Mica,metraj 76 m.Tel

640 EUR/m2 | 50 m2

Chercea, Braila, Braila

Teren Bdul Dorobantilor , Braila. Toate utilitatile, S=450 mp, deschidere 14 , 4

Teren Bdul Dorobantilor , Braila. Toate utilitatile, S=450 mp, deschidere 14 ,

Vand teren cu casa demolabila ,ultracentral, toate utilitatile, trafic auto foarte intens,pretabil constructie sediu firma , rezidential. Suprafata total =450 mp Front stradal = 14 ml Gaze, apa, canalizare, curent electric

Dorobanti, Braila, Braila

Vând teren agricol 50 arii 2

Vând teren agricol 50 arii

Vând teren agricol sat drogu com galbenu jud Brăila 50 arii

Pantecani, Braila

Vanzare Apartament

Vanzare Apartament

Vând apartament cu 4 camere Braila

16 EUR/m2 | 96 m2

Braila, Braila

Vând casă +teren
3
4

Vând casă +teren

Vând casă în comuna Ciocile. Jud. Brăila. Locuinta se afla la Strada principala. Casa necesita renovare. Este compusa din 4 camere. 1 bucătărie. 1 hol. Suprafață terenului 1000 mp. Casă este racordata la rețeaua de curent electric și rețeaua publică de apă, gard nou la stradă principala din sipca metalica ...

211 EUR/m2 | 50 m2

Ciocile, Braila

Casa bolțari 2011 cart N. Chercea
8

Casa bolțari 2011 cart N. Chercea

De vânzare casă din bolțari construită în anul 2011 într-o zonă liniștită a cartierului N. Chercea. Casa are o amprentă la sol de 81 mp și este formată din două dormitoare un hol mare ce poate fi folosit ca o cameră de zi, o bucătărie și o baie mari, magazie. Casa este racordată la toate utilitățile ...

1358 EUR/m2 | 81 m2

Braila, Braila

Garsoniera de închiriat
5
2

Garsoniera de închiriat

Se oferă spre închiriere garsonieră utilata și mobilata in zona Radu Negru langa școală nr.1 str Chișinăului. Se dorește închiriere pe o perioada mai lunga cu contract la ANAF. Prețul este de 1100lei + o luna avans. Fără animale de companie.

28 m2

Braila, Braila

Vând casă nouă în Chiscani
7
3

Vând casă nouă în Chiscani

Vând casă în Chiscani cu 2 dormitoare living 2 băi bucătărie camera tehnică și garaj. Suprafața terenului este 1400mp din care 228mp suprafața construită. Acces la 2 străzi. Deschidere 18m. Casa este racordată la rețeaua electrică apă și canalizare. Posibilitate gaze. Preț negociabil 135000 euro. Tel. ...

592 EUR/m2 | 228 m2

Chiscani, Braila

Salvează căutarea