Hartă Listă
Filtre active: Braila Terasă Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Vând apartament 3 camere - 2 bai, Plantelor foarte spatios
8
1

Vând apartament 3 camere - 2 bai, Plantelor foarte spatios

Vând apartament 3 camere situat în cartierul Plantelor la parter, foarte spatios cu balcon mare. Se vinde mobilat, este dotat cu centrală termică, aer condiționat, flise, gresie, parchet clasic în stare bună, uși schimbate, 2 băi funcționale, zonă liniștită. Apartamentul are balcon foarte mare intabulat, ...

960 EUR/m2 | 75 m2

Plantelor, Braila, Braila

Promovat
Spatiu comercial   Depozit   Spatiu productie Constructie Independenta
4
1

Spatiu comercial Depozit Spatiu productie Constructie Independenta

Agentia imobiliara EXPERT va propune Cladire P+1+M pretabila Spatiu Comercial Depozit Spatiu Productie zona Lacul Dulce Constructia are 95 mp amprenta nivel Prima inchiriere, Grup sanitar pe parter si pe etaj Imobilul se va amenaja decent ...

95 m2

Braila, Braila

Promovat
Ap. 3 cam cf I dec Progresu Jandarmerie
6
4

Ap. 3 cam cf I dec Progresu Jandarmerie

Agentia imobiliara EXPERT va propune spre vanzare : ap. 3 camere confort 1 decomandat zona Progresu -Jandarmerie Situat la etalul 3 din 4, suprafata utila 55 mp + doua balcoane Imobilul este fara amenajari, CT, termopan la exterior . Zona este linistita, in apropiere de parc pentru copii, posibilitate ...

936 EUR/m2 | 55 m2

Braila, Braila

Promovat
Sos. Buzaului 2 cam suprafata 70 mp Bloc 2008 Mobilat complet LIBER
5
1

Agentia imobiliara EXPERT va propune Apartament 2 cam cf I dec zona Buzaului Bloc dupa 2008 suprafata utila 65,6 mp + balcon 5 mp + boxa inclus , etaj intermediar Spatiile sunt generoase : bucatarie ( 4m x3,5 m) , dormitor ( 4m x 3,7 m ), living ( 5,8 m x 3,7 m ) Imobilul este amenajat recent si complet, ...

1284 EUR/m2 | 70 m2

Buzaului, Braila, Braila

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Inchiriez teren intravilan + hala
9

Inchiriez teren intravilan + hala

Disponibilă pentru închiriere, cu intrare directă de pe Șos. de Centură a Brăilei. Este o hală spațioasă situată într-o locație convenabilă și accesibilă din punct de vedere al transportului. Hala are o suprafață de 555 mp și terenul aferent 1300 mp și este dotată cu: sisteme de iluminare și încălzire, ...

5,000 m2

Braila, Braila

Vânzare garsoniera 1

Vânzare garsoniera

Garsoniera nemobilata cu centrala proprie,hidroizolație buna et 4 strada Pietății De renovat 28metri pătrați 30000 de euro

1071 EUR/m2 | 28 m2

Braila, Braila

Casă de vânzare în Brăila
3
1

Casă de vânzare în Brăila

Casă bătrânească de vânzare demolabila cu suprafața aproximativă de 200 m și o deschidere de 12 m, ptr detalii vă rog să sunați la nr de telefon.

250 EUR/m2 | 200 m2

Braila, Braila

Teren constructie
12
2

Teren constructie

Vindem teren construcții zona Pisc str Gheorghe Munteanu Murgoci Nr 1I zona liniștită apa curenta trasa cu apometru electricitate gaze canalizare în fața portii.

514 m2

Pisc, Braila, Braila

Închiriez apartament 2 camere in cartierul Hipodrom
5
2

Închiriez apartament 2 camere in cartierul Hipodrom

Închiriez apartament cu 2 camere in Cartierul Hipodrom fara bucătărie pe termen lung

30 m2

Hipodrom, Braila, Braila

Cameră - 55.000 ron
8
3

Cameră - 55.000 ron

Vând cameră cu suprafața utilă de 11,5m, etaj 4, situată în Cartier Hipodrom, Zona Barieră. Locuința dispune de următoarele dotări: - geamuri termopan - ușă metalică - parchet, gresie, faianță - sanitare noi - pereții din baie îmbrăcați în lambriu - instalație electrică nou schimbată + instalatie electrica ...

Bariera%2b, Braila, Braila

Teren de vinzare intravila

Teren de vinzare intravila

Teren de vinzare intravilan situat in comuna romanu cum intri de pe soseaua principala faci stinga pe linga cimitir prima la dreapta terenu are 5000 de m patrati are curent , apa e in fata curti are si o fintina 2 case plus mai multe anexe pretul e de 15 euro usor negociabil

5,000 m2

Romanu, Braila

2 camere decomandat buzaului
10
7

2 camere decomandat buzaului

unic proprietar, zona foarte buna cu scoli, spital, parc, îmbunătățit cu centrala termica, aer condiționat, izolației hidroizolație, 2 balcoane spațioase, acte la zi, ușor negociabil. rog seriozitate

807 EUR/m2 | 58 m2

Braila, Braila

Bloc Perla Braila
5
1

Bloc Perla Braila

Vând apartament 3 camere, suprafață utilă 120m pătrați ,ne mobilat, 2 băi, cu loc de parcare la subsolul blocului proprietatea apartamentului ,situat în localitatea Brăila strada Plevna ,bloc Perla, etaj 2 din 6. Blocul este dotat cu lift , este situat în zona zero( zona ultracentrală), strada liniștită, ...

1167 EUR/m2 | 120 m2

Braila, Braila

chirie ap 2 camere
5

chirie ap 2 camere

inchiriez ap 2 camere braila centru langa biserica greaca pretabil escorts

60 m2

Central, Braila, Braila

Se vinde apartament cu 2 camere, decomandat, situat la etajul 2, intr-o zona linistita din Vidin
6
1

Apartament 2 camere decomandat Vidin, Str. Eroilor , etaj 2 - 52000 euro Se vinde apartament cu 2 camere, decomandat, situat la etajul 2, intr-o zona linistita din Vidin, pe strada Eroilor .Suprafata utila inteligent compartimentata 50 mp. Camera de zi spatioasa: 17 mp Dormitor: 13 mp Bucatarie separata: ...

1040 EUR/m2 | 50 m2

Braila, Braila

DE VÂNZARE teren agricol în suprafață de 5,54 hectare în comuna ZĂVOAIA , județul BRĂILA
1

De vanzare 5,54 hectare în comuna ZĂVOAIA , județul BRĂILA, teren arabil extravilan împărțit în 3 loturi, lot1 în suprafață de 2,83 ha, lot2 în suprafață de 2,11 ha și lot3 în suprafață de 0,6 ha. Prețul este de 8000 euro hectarul. Numerele cadastrale și poziția se pot vedea în imaginea atașată. Vânzarea ...

Zavoaia, Braila

teren pentru casa
1
1

teren pentru casa

teren pentru casă apă gaz curent în fața terenului deschidere la 2 străzi canalizare în lucru

1,200 m2

Vadeni, Braila

Vând teren cu casă bătrânească
7
26

Vând teren cu casă bătrânească

Proprietar ofer o oportunitate unică de achiziție a unui teren într-o locație excelentă, în zona Cartier 1 Mai. Terenul are o suprafață generoasă de 554 mp, oferind suficient spațiu pentru a vă crea un cămin confortabil și funcțional, această proprietate oferă oportunități de amenajare flexibile și ...

437 EUR/m2 | 126 m2

Braila, Braila

Vand Casa Pisc
10

Vand Casa Pisc

Vând Casă zona pisc zonă liniștită ,compusă din 5 camere ,3 magazi ,1 bucătărie de vară ,terasă ,Wcin curte cat și în casă ,izolație exterior ,parchet ,Chirpic și Cărămidă ,fundație ,termopan ,încălzire prin termosemineu cu calorifere ,gaze la poarta ,parcare exterior 2 mașini

758 EUR/m2 | 99 m2

Braila, Braila

Apartament 2 camere central

Apartament 2 camere central

Vând apartament 2 camere,Bld Independentei cu Str Școlilor, confort 1, decomandat,59mp utili+3 balcoane, aer condiționat, centrala, termopane, rulouri exterioare din aluminiu, placat interior, exterior. Et 7+2 etaje tehnice, bloc cu lift nou. Preț 75000 euro negociabil.

1119 EUR/m2 | 67 m2

Central, Braila, Braila

Teren intravilan
1
1

Teren intravilan

Teren intravilan, 1800 mp, liber de sarcini, Scorțaru Vechi jud Brăila 25 euro metru pătrat

1,800 m2

Scortaru Vechi, Braila

Proprietar, vând apartament 2 camere, confort 1,decomandat,PARTER
6
5

Unic proprietar, vând apartament 2 camere ,confort 1 decomandat, zona Progresul(pozitie excelenta), parter,centrala termică,instalatii electrica si sanitare noi,tamplarie exterioara cu geam termopan, usi interioare schimbate,un bloc construit după anul 1986, zonă liniștită, izolație exterioară și interioară ...

1111 EUR/m2 | 45 m2

Braila, Braila

vand casa cu teren de 450 mp pe strada Grivitei 2

vand casa cu teren de 450 mp pe strada Grivitei

proprietar , vand casa cu teren de 450 mp pe strada Grivitei in orasul Braila

300 EUR/m2 | 250 m2

Braila, Braila

Promovat
Vanzare Apartament 1 cam. cf.1 dec., parter cu balcon, suprafata totala 44.mp., Bld. Dorobantilor
20

- Vanzare Apartament 1 camera cf. 1 decomandat, parter cu balcon pe Bld. Dorobantilor aproape de Bariera, pozitie excelenta, suprafata totala este de 44.mp. cu balcon de 7.50. ml., suprafata utila este de 37.mp., avem camera de zi + bucataria + hol + baie + balcon, centrala termica pe gaze, tamplarie ...

1541 EUR/m2 | 37 m2

Braila, Braila

Salvează căutarea