Imobiliare Braila

Hartă Listă
Filtre active: Braila Terasă Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Casa eleganta P+1 cu finisaje premium si spatii generoase | Cazasu
12

Agentia imobiliara EXPERT va prezinta o proprietate exclusivista situata in Cazasu, definita prin volum, eleganta si rafinament architectural. Construita pentru a oferi confort la standard ridicat, proprietatea impresioneaza prin: suprafete ample lumina naturala abundenta compartimentare echilibrata finisaje ...

731 EUR/m2 | 450 m2

Cazasu, Braila

Promovat
Teren 2666 mp
4
2

Teren 2666 mp

Vând teren pentru construcție casă cu autorizație valabilă 3 ani. Zona este foarte liniștită. Terenul are suprafața de 2660 mp. cu deschidere de 26,6 ml. Pe teren există canal- apă și curent electric, iar la poartă canalizare. Gardul exterior este nou, iar pe teren există wc nou ( nefolosit) , de curte, ...

2,666 m2

Braila, Braila

Promovat
Ap.3 cam.cf1d Obor
9
2

Ap.3 cam.cf1d Obor

Vand apart.3 camere cf1 decomandat Obor, etaj 3, sup.utila-64mp+balcon 7m, 2 grupuri sanitare, centrala termica, termopan, izolat termic, instalatie electrica schimbata, usi interioare schimbate, parchet, faianta, gresie, usa metalica, liber, spatios, bine ingrijit, acte la zi. Pret - 75.000 euro! Pentru ...

1172 EUR/m2 | 64 m2

Braila, Braila

Promovat
Garsoniera (mobilata, utilata), Zona Bariera, Stare foarte buna !!!
10
10

Garsoniera stare foarte buna !!! -Zona centrala,Bariera Calarasilor ,Str.Mioritei,Bl.18( intre LIDL si Piata Concordia,zona foarte linistita) - Mobilata si utilata complet - Dotata cu centrala termica - Aer conditionat - Tamplarie termopan - Faianta, gresie si parchet laminat -Usa metalica la intrare -Foarte ...

1200 EUR/m2 | 25 m2

Centru Civic, Braila, Braila

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 camere decomandat buzaului
10
7

2 camere decomandat buzaului

unic proprietar, zona foarte buna cu scoli, spital, parc, îmbunătățit cu centrala termica, aer condiționat, izolației hidroizolație, 2 balcoane spațioase, acte la zi, ușor negociabil. rog seriozitate

807 EUR/m2 | 58 m2

Braila, Braila

Bloc Perla Braila
5
1

Bloc Perla Braila

Vând apartament 3 camere, suprafață utilă 120m pătrați ,ne mobilat, 2 băi, cu loc de parcare la subsolul blocului proprietatea apartamentului ,situat în localitatea Brăila strada Plevna ,bloc Perla, etaj 2 din 6. Blocul este dotat cu lift , este situat în zona zero( zona ultracentrală), strada liniștită, ...

1167 EUR/m2 | 120 m2

Braila, Braila

chirie ap 2 camere
5

chirie ap 2 camere

inchiriez ap 2 camere braila centru langa biserica greaca pretabil escorts

60 m2

Central, Braila, Braila

Se vinde apartament cu 2 camere, decomandat, situat la etajul 2, intr-o zona linistita din Vidin
6
1

Apartament 2 camere decomandat Vidin, Str. Eroilor , etaj 2 - 52000 euro Se vinde apartament cu 2 camere, decomandat, situat la etajul 2, intr-o zona linistita din Vidin, pe strada Eroilor .Suprafata utila inteligent compartimentata 50 mp. Camera de zi spatioasa: 17 mp Dormitor: 13 mp Bucatarie separata: ...

1040 EUR/m2 | 50 m2

Braila, Braila

DE VÂNZARE teren agricol în suprafață de 5,54 hectare în comuna ZĂVOAIA , județul BRĂILA
1

De vanzare 5,54 hectare în comuna ZĂVOAIA , județul BRĂILA, teren arabil extravilan împărțit în 3 loturi, lot1 în suprafață de 2,83 ha, lot2 în suprafață de 2,11 ha și lot3 în suprafață de 0,6 ha. Prețul este de 8000 euro hectarul. Numerele cadastrale și poziția se pot vedea în imaginea atașată. Vânzarea ...

Zavoaia, Braila

teren pentru casa
1
1

teren pentru casa

teren pentru casă apă gaz curent în fața terenului deschidere la 2 străzi canalizare în lucru

1,200 m2

Vadeni, Braila

Vând teren cu casă bătrânească
7
26

Vând teren cu casă bătrânească

Proprietar ofer o oportunitate unică de achiziție a unui teren într-o locație excelentă, în zona Cartier 1 Mai. Terenul are o suprafață generoasă de 554 mp, oferind suficient spațiu pentru a vă crea un cămin confortabil și funcțional, această proprietate oferă oportunități de amenajare flexibile și ...

437 EUR/m2 | 126 m2

Braila, Braila

Vand Casa Pisc
10

Vand Casa Pisc

Vând Casă zona pisc zonă liniștită ,compusă din 5 camere ,3 magazi ,1 bucătărie de vară ,terasă ,Wcin curte cat și în casă ,izolație exterior ,parchet ,Chirpic și Cărămidă ,fundație ,termopan ,încălzire prin termosemineu cu calorifere ,gaze la poarta ,parcare exterior 2 mașini

758 EUR/m2 | 99 m2

Braila, Braila

Apartament 2 camere central

Apartament 2 camere central

Vând apartament 2 camere,Bld Independentei cu Str Școlilor, confort 1, decomandat,59mp utili+3 balcoane, aer condiționat, centrala, termopane, rulouri exterioare din aluminiu, placat interior, exterior. Et 7+2 etaje tehnice, bloc cu lift nou. Preț 75000 euro negociabil.

1119 EUR/m2 | 67 m2

Central, Braila, Braila

Teren intravilan
1
1

Teren intravilan

Teren intravilan, 1800 mp, liber de sarcini, Scorțaru Vechi jud Brăila 25 euro metru pătrat

1,800 m2

Scortaru Vechi, Braila

Proprietar, vând apartament 2 camere, confort 1,decomandat,PARTER
6
5

Unic proprietar, vând apartament 2 camere ,confort 1 decomandat, zona Progresul(pozitie excelenta), parter,centrala termică,instalatii electrica si sanitare noi,tamplarie exterioara cu geam termopan, usi interioare schimbate,un bloc construit după anul 1986, zonă liniștită, izolație exterioară și interioară ...

1111 EUR/m2 | 45 m2

Braila, Braila

vand casa cu teren de 450 mp pe strada Grivitei 2

vand casa cu teren de 450 mp pe strada Grivitei

proprietar , vand casa cu teren de 450 mp pe strada Grivitei in orasul Braila

300 EUR/m2 | 250 m2

Braila, Braila

Promovat
Vanzare Apartament 1 cam. cf.1 dec., parter cu balcon, suprafata totala 44.mp., Bld. Dorobantilor
20

- Vanzare Apartament 1 camera cf. 1 decomandat, parter cu balcon pe Bld. Dorobantilor aproape de Bariera, pozitie excelenta, suprafata totala este de 44.mp. cu balcon de 7.50. ml., suprafata utila este de 37.mp., avem camera de zi + bucataria + hol + baie + balcon, centrala termica pe gaze, tamplarie ...

1541 EUR/m2 | 37 m2

Braila, Braila

Proprietar, vând ap cu 2 camere dec. et 1 4
8
8

Proprietar, vând ap cu 2 camere dec. et 1 4

Proprietar , vând apartament cu 2 camere decomandat, mobilat, balcon inchis, aer conditionat , centrala termica

1100 EUR/m2 | 50 m2

Viziru%2b3, Braila, Braila

Dau 4Ha teren in arenda vanzare Movila Miresii

Dau 4Ha teren in arenda vanzare Movila Miresii

Dau 4 ha teren in arenda in Movila Miresii jud Braila tarla 4 1 1,cf 86731. Pretul pentru vanzare este de 10000euro ha

Movila Miresii, Braila

Apartament 3 camere de vanzare , Braila, Viziru 3
10
9

Apartament 3 camere de vanzare , Braila, Viziru 3

Vand apartament 3 camere, decomandat, Braila Viziru 3, Aleea Cocorilor, nr.16, bl. D4, et.1. Pozitie excelenta, Aprtamentul este dotat cu: - centrala pe gaze individuala, -apometre, -usa metalica la intrare, -geamuri termopan, -balcon inchis cu termopan, -magazin la 40 de metri (Libelula), -statie ...

813 EUR/m2 | 80 m2