Hartă Listă
Filtre active: Braila Terasă Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Imobil ultracentral P+2 , teren 560 mp
6

Imobil ultracentral P+2 , teren 560 mp

Agenția imobiliară Expert va propune spre vânzare cladire spatiu comercial situat ultracentral pe Bulevardul Alexandru Ioan Cuza aproape de Republicii. Suprafață teren 559 mp Amprenta construita 207 mp, S+P+2 In spate mai erau 2 constructii care s-au autodemolat imobilul este inchiriat Centrale ...

449 EUR/m2 | 621 m2

Ultracentral, Braila, Braila

Promovat
Vand teren cu deschidere la drum european

Vand teren cu deschidere la drum european

Suprafață de 150.000 mp, cu deschidere la drum european. Ideal pentru parc stocare energie electrica, spatii logistice, hipermarket, parc fotovoltaic sau parc eolian, etc.. Terenul are cadastru, întabulare și utilitati în imediata apropiere, iar in zona există în exploatare parcuri fotovoltaice (zona ...

150,000 m2

insuratei, Braila

Promovat
Casa Mediteraneana constructie 2024 LA CHEIE,mobilata -utilata
10
10

Agentia imobiliara Expert va ofera spre vanzare: Casa tip Mediteranean,cu 3 dormitoare ,se va vinde LA CHEIE,totul nou,in zona Chercea,Mobilata Utilata. Imobilul are o suprafata teren totala de 241 mp si o suprafata construita desfasurata de 158 mp(amprenta la sol 79mp).Imobilul are o deschidere de ...

1196 EUR/m2 | 158 m2

Chercea, Braila, Braila

Promovat
Teren cu casa Batranesca Oras Insuratei
8
15

Teren cu casa Batranesca Oras Insuratei

Agentia imobiliara EXPERT va propune Casa batraneasca cu teren Oras Insuratei suprafata teren 1097 mp, deschidere 22 ml, casa 73 mp Utilitati canalizare, apa si curent Strada este pietruita, strada asfaltata la 50 ml Terenul este imprejmuit cu gard ...

205 EUR/m2 | 73 m2

insuratei, Braila

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere central

Apartament 2 camere central

Vând apartament 2 camere,Bld Independentei cu Str Școlilor, confort 1, decomandat,59mp utili+3 balcoane, aer condiționat, centrala, termopane, rulouri exterioare din aluminiu, placat interior, exterior. Et 7+2 etaje tehnice, bloc cu lift nou. Preț 75000 euro negociabil.

1119 EUR/m2 | 67 m2

Central, Braila, Braila

Teren intravilan
1
1

Teren intravilan

Teren intravilan, 1800 mp, liber de sarcini, Scorțaru Vechi jud Brăila 25 euro metru pătrat

1,800 m2

Scortaru Vechi, Braila

Proprietar, vând apartament 2 camere, confort 1,decomandat,PARTER
6
5

Unic proprietar, vând apartament 2 camere ,confort 1 decomandat, zona Progresul(pozitie excelenta), parter,centrala termică,instalatii electrica si sanitare noi,tamplarie exterioara cu geam termopan, usi interioare schimbate,un bloc construit după anul 1986, zonă liniștită, izolație exterioară și interioară ...

1111 EUR/m2 | 45 m2

Braila, Braila

vand casa cu teren de 450 mp pe strada Grivitei 2

vand casa cu teren de 450 mp pe strada Grivitei

proprietar , vand casa cu teren de 450 mp pe strada Grivitei in orasul Braila

300 EUR/m2 | 250 m2

Braila, Braila

Promovat
Vanzare Apartament 1 cam. cf.1 dec., parter cu balcon, suprafata totala 44.mp., Bld. Dorobantilor
20

- Vanzare Apartament 1 camera cf. 1 decomandat, parter cu balcon pe Bld. Dorobantilor aproape de Bariera, pozitie excelenta, suprafata totala este de 44.mp. cu balcon de 7.50. ml., suprafata utila este de 37.mp., avem camera de zi + bucataria + hol + baie + balcon, centrala termica pe gaze, tamplarie ...

1541 EUR/m2 | 37 m2

Braila, Braila

Proprietar, vând ap cu 2 camere dec. et 1 4
8
8

Proprietar, vând ap cu 2 camere dec. et 1 4

Proprietar , vând apartament cu 2 camere decomandat, mobilat, balcon inchis, aer conditionat , centrala termica

1100 EUR/m2 | 50 m2

Viziru%2b3, Braila, Braila

Dau 4Ha teren in arenda vanzare Movila Miresii

Dau 4Ha teren in arenda vanzare Movila Miresii

Dau 4 ha teren in arenda in Movila Miresii jud Braila tarla 4 1 1,cf 86731. Pretul pentru vanzare este de 10000euro ha

Movila Miresii, Braila

vând teren intravilan sat Varsatura
2

vând teren intravilan sat Varsatura

4000 mp deschidere 22 m intravilan cadastru utilități in zonă

4,000 m2

Varsatura, Braila

Vand Casa cu curte in Baraganul, judet Braila
2
1

Vand Casa cu curte in Baraganul, judet Braila

Se vinde casa în centrul comunei Bărăganul, județul Brăila. Locația este vis-a-vis de școală iar în apropiere se află Profi și gara. Suprafața totală teren: 2000mp A avut multă vreme cea mai bună apă din localitate, având fântână de 10metri. Construită înainte de anul 1950, casa necesită renovare. Distanta ...

11 EUR/m2 | 2,000 m2

Baraganul, Braila

Proprietar vând apartament 3 camere viziru3 mobilat
5

Proprietar vând apartament 3 camere viziru3 mobilat

Proprietar vând apartament 3 camere,decomandat,mobilitat etajul 8 vizavi de pistruiatu. Centrala proprie, Termopane,balcon imbracat termopan,rulori

985 EUR/m2 | 67 m2

Viziru 3, Braila, Braila

Apartament 2 camere
10

Apartament 2 camere

Vand apartament 2 camere,cf.1,decomandat,2 balcoane inchise cu termopan,centrala termica, etaj 6, lift, B-dul. Dorobantilor langa Unitatea Militatra de Pompieri. Apartamentul are vedere in Bdul. Dorobantilor. Apartamentul este liber in acest moment, pentru mai multe detalii nu ezitati sa ma contactati,rog ...

950 EUR/m2 | 70 m2

Braila, Braila

Se vince casa batraneasca .
1
20

Se vince casa batraneasca .

Vand casa batraneasca 4 camere mari locuibile cu doua anexe,curent electric ,teava de apa la strada,stradaasfaltata ,suprafata teren 2600 mp . Pret negociabil 90000 lei sat spiru haret jud Braila

175 EUR/m2 | 100 m2

Braila, Braila

Apartament 2 camere decomandat!
10
1

Apartament 2 camere decomandat!

Direct proprietar! Vând apartament cu 1 cameră decomandat, transformat în 2 camere Strada Siretului Bloc din 1993 Etajul 6 din 8 Lift nou Scara renovata Renovat Termopane noi de calitate balcon închis în termopan, Centrala termica . Mobilat Mai multe detalii și poze la telefon MERITA VAZUT!!! ...

1291 EUR/m2 | 43 m2

Braila, Braila

Magazin și terasă
5

Magazin și terasă

Ofer spre închiriere un spațiu comercial cu spațiu de depozitare și grup sanitar, separat avem o terasă de 60 metri pătrați cu spațiu pentru vînzare și alt grup sanitar,are toate utilitățile necesare, mobilat și utilat cu rafturi și lăzi frigorifice,în total sunt peste 100 de metri pătrați,se pot închiria ...

100 m2

Corbu Nou, Braila

vind Teren Extravilan 1524 metri pătrați
3

vind Teren Extravilan 1524 metri pătrați

Vind Teren Extravilan 1524 metri pătrați cu Gard din spalieri de beton, plasa si sîrmă inghimpata situat la șoseaua națională intre localitatea Maxineni si Corbu NOU ,puteti obține proiecte europene pentru hale de productie.

Corbu Nou, Braila

Vilă de vanzare.teren 390mp.
10
1

Vilă de vanzare.teren 390mp.

Vând casă P+1 +M in Lacul Dulce la întrarea pe la calea ferată, mai exact pe str.Carpenului. Anul. Contracție2008- 2010-construcție solidă beton și bolțari. Placă de beton și între etaje. Scările interioare sunt din lemn masiv. Izolație de 10.Renovata în totalitate2022(calitate superioara) .Gardul stradal ...

1249 EUR/m2 | 200 m2

Braila, Braila

Spațiu comercial zona ultracentrală
1
3

Spațiu comercial zona ultracentrală

Vând spațiu comercial, Bulevardul Dorobanților, în prezent la parter este o spălătorie auto în funcționare cu un văd format de 13 ani. Construcția este făcută în 2012. Suprafață 190 mp cu o deschidere de 13mp.. Parter trei rampe,un wc, vestiar și un beci,la etaj :se află un birou, sală de asteptare, ...