Promovat
Vand teren cu deschidere la drum european

Vand teren cu deschidere la drum european

Suprafață de 150.000 mp, cu deschidere la drum european. Ideal pentru parc stocare energie electrica, spatii logistice, hipermarket, parc fotovoltaic sau parc eolian, etc.. Terenul are cadastru, întabulare și utilitati în imediata apropiere, iar in zona există în exploatare parcuri fotovoltaice (zona ...

150,000 m2

insuratei, Braila

Promovat
Ap.3 cam.cf1d Calea Galati
7
3

Ap.3 cam.cf1d Calea Galati

Vand apart.3 camere confort 1 decomandat Calea Galati (Piata Saraca), etaj 4, sup.utila-62mp + balcon 4m, centrala termica, termopan, izolat termic exterior, usi interioare termopan, instalatie electrica schimbata, parchet, faianta, gresie, usa metalica, AC, acte la zi, liber. Pret - 53.000 euro neg! Pentru ...

855 EUR/m2 | 62 m2

Braila, Braila

Promovat
Casă zonă centrală | între Călărași și Școlilor | Teren 188 mp
5
2

Agenția imobiliară EXPERT vă propune spre vânzare Casă situată în zonă centrală, între Călărași și Școlilor. Proprietatea este compusă din două corpuri de clădire: Corp 1: construcție din cărămidă, acoperită cu tablă, suprafață 47 mp Corp 2: construcție din paiantă, acoperită cu tablă, suprafață ...

633 EUR/m2 | 101 m2

Braila, Braila

Promovat
 Hipodrom 4 camere confort 1
9
7

Hipodrom 4 camere confort 1

Agentia imobiliara Expert, ofera spre vanzare, 4 camere confort 1 semidecomandat,in zona Hipodrom, Imobilul este situat la etajul 4 4,fara probleme la izolatie, Apartamentul are instalatie de centrala termica ,necesita renovare. Acte la zi ,liber .Pret 60 000 euro . Anunt postat de agentia imobiliara ...

750 EUR/m2 | 80 m2

Hipodrom, Braila, Braila

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand casa 109

Vand casa

Vând casa din cărămida, zona centrală , 4 camere, dependințe, 200mp, apa , gaze, canalizare , garaj, Str.Ștefan cel Mare.

200 EUR/m2 | 200 m2

Braila, Braila

Apartament 2 camere Viziru 1
5
1

Apartament 2 camere Viziru 1

Persoana fizica, vand apartament 2 camere, complet neamenajat, etaj 4, cu balcon si camara, in cartier Viziru 1, Braila.

875 EUR/m2 | 40 m2

Braila, Braila

Vanzare apartament 4 camere Vidin
5
1

Vanzare apartament 4 camere Vidin

Vand apartament 4 camere, decomandat, izolat, parchet peste tot in afara de baie. Daca doriti mai multe informatii vi le putem da la telefon.

733 EUR/m2 | 75 m2

Vidin- Progresul, Braila, Braila

Vând locuri de casă 26

Vând locuri de casă

Teren intravilan de vânzare pentru 4-5 locuri de casă 500-600 m locul. Terenul este nelotizat cu utilități pe proprietate : apă,curent, gaz.Deschidere 20 ml. Terenul se afla la 5 km. de Braila și 15 km. de Galați în loc. Pietroiu. Pret 10000-12000e. loc. negociabil. Tel

Braila, Braila

Casa Batraneasca De Vanzare in Surdila Greci, jud. Braila
8
10

Casa Batraneasca De Vanzare in Surdila Greci, jud. Braila

Vand Casa Batraneasca in Comuna Surdila Greci, jud. Braila, situata in mijlocul comunei, la drumul principal (DN2B), care leaga Buzau de Braila. Casa are 4 camere de locuit, o camara foarte mare si un hol. Deasemenea exista separat o bucatarie, un grajd folosit in ultimii 50 de ani ca magazie, inca o ...

333 EUR/m2 | 84 m2

Surdila-Greci, Braila

Proprietar vând urgent casă centru Brăila
5
7

Proprietar vând urgent casă centru Brăila

Vând casă P+1, 5 camere, suprafața construită 220mp , suprafața totală 300mp, construcție 2001, toate utilitățile, garaj, terasa, grădină.

1875 EUR/m2 | 80 m2

Central, Braila, Braila

Vanzare teren intravilan Cazasu
2
3

Vanzare teren intravilan Cazasu

Vânzare Teren Intravilan Cazasu sau schimb cu apartament 2 camere Progresul Vidin, etaje inferioare. Suprafață: 1507 mp Adresă: Str. Mușcatelor nr. 40 Detalii: Teren intravilan, marcat în fotografie cu albastru. Stradă asfaltată, în plină dezvoltare, situată într-un cartier de vile. Utilități disponibile ...

Cazasu, Braila

Vanz.  Ap. 2 cam. cf. 1 semid., mob. si util., et 1 din 4, zona Centrala Concordia pret 69.000 e.
20

Vanz. Ap. 2 cam. cf. 1 semid., mob. si util., et 1 din 4, zona Centrala Concordia pret 69.000 e.

- Vanzare 2 camere cf. 1, semidecomandat zona Piata Concordia, str. Ghioceilor, suprafata totala este de 52.mp., suprafata utila este de 47.mp., pozitie centrala, centrala termica, geamuri tamplarie termopan la exterior, usi interior de tamplarie pvc.,faianta, gresie, parchet, usa metalica la exterior, ...

1468 EUR/m2 | 47 m2

Concordia, Braila, Braila

Vand teren intravilan 12000 m   in comuna Cazasu.
5
5

Vand teren intravilan 12000 m in comuna Cazasu.

-Vand teren intravilan 12.000 m zona bună in Cazasu,Braila vizavi de fosta livada . Deschidere la Str. Principala 42.5 m.Disponibil pentru orce tip de constructii. 12 euro m , negociabil. Detalii pe watsapp. 144000 euro

12,000 m2

Cazasu, Braila

Apartament cu 3 camere, conf. 1, decomandat, mobilat si utilat modern,
9
5

Arată exact cum îl vedeți în imagini: -centrala - aer condiționat - plita pe inductie NOUĂ , - cuptor electric NOU - mașină de spălat, - frigider, - 3 televizoare, - dressing - Șemineu pereți și tavane san Marco, Stucco Veneziano - acte la zi - faianță, gresie, parchet - balcoane închise cu termopan ...

1078 EUR/m2 | 77 m2

Obor, Braila, Braila

Vand casa in Însurăței, BR
4
1

Vand casa in Însurăței, BR

Construcție P+1E ,amprenta sol 116 mp,etaj 116 mp,are 3 balcoane de 4 mp fiecare,terasa de 23 mp ,iar deasupra un alt balcon de 23mp.Parterul este compus din dormitor,baie,bucatarie ,living si camera tehnica unde se afla centrala pe lemne,iar etajul are 3 dormitoare,living,baie si un dressing.Geamurile ...

948 EUR/m2 | 232 m2

insuratei, Braila

Teren intravilan Cazasu
1
7

Teren intravilan Cazasu

Vand teren intravilan 850 mp Deschidere 12 m, 40 euro mp Toate utilitatile sunt la poartă.

850 m2

Cazasu, Braila

Vînd apartament
5

Vînd apartament

Vînd apartament 2 camere confort 2 situat în cartier Viziru 1 etajul 4 centrală termopane balcon 2, 30m aer condiționat se vinde mobilat

925 EUR/m2 | 40 m2

Viziru 1, Braila, Braila

Vand casa Tudor Vladimirescu Braila, 15min de oras
10
1

Vand casa Tudor Vladimirescu Braila, 15min de oras

Vând casa perfectă pentru un cuplu de tineri gospodari,situată în Com. Tudor Vladimirescu jud. Brăila. Are trei camere şi două bucătării, cu toaletă in curte şi alte dependințe, casa a fost renovată în 2021, se poate viziona in perioada iulie-august, pentru mai multe detalii mă puteți contacta pe WhatsApp ...

769 EUR/m2 | 78 m2

Tudor Vladimirescu, Braila

Aparatament 1 camera zona Buzăului
7
2

Aparatament 1 camera zona Buzăului

Proprietar, vând apartament 1 cameră, zona Buzăului, vis a vis Penny, an construcție 2008, termopane, gresie, faianță, parchet, CT, boxă subsol. Posibilitate de cumpărare si cu avans 50000 , diferența in rate lunare, trimestriale !

1378 EUR/m2 | 45 m2

Buzaului, Braila, Braila

Apartament piața Concordiei
9
2

Apartament piața Concordiei

Vind apartament 2 camere,etaj 4,complet mobilat,centrala termica,aer condiționat (2),termopane,balcon 5m,închis cu termopan.

1160 EUR/m2 | 50 m2

Braila, Braila

De vanzare 10000 mp Teren intravilan Brăila, cart. CHERCEA 12

De vanzare 10000 mp Teren intravilan Brăila, cart. CHERCEA

OPORTUNITATE! Teren intravilan, avand suprafața de 10.000 mp, situat in Mun. BRAILA, Cartierul Chercea, într-o zonă excelentă, special pentru investiți imobiliare, direct de la proprietar.

10,000 m2

Chercea, Braila, Braila

Vand teren intravilan comuna Maxineni(Braila)
6
6

Vand teren intravilan comuna Maxineni(Braila)

Vand teren intravilan 1500mp situat in comuna Maxineni, put forat, strada asfaltata, gard placi beton, poarta metalica culisanta, bransament tablou electric, zona linistita.

Maxineni, Braila

Vanzare gasoniera
9
8

Vanzare gasoniera

Vand garsonieră în Zona Apollo. Etaj: 1 Suprafață utilă: 20.25mp. Încălzire: convector pe gaz, boiler. Stare: Bună, disponibilă imediat Preț: Negociabil Pentru detalii și vizionări, vă rugăm să mă contactați telefonic

1400 EUR/m2 | 20 m2

Apollo, Braila, Braila

Vand casa zona Islaz Autogara
8
15

Vand casa zona Islaz Autogara

Vand casa suprafata teren 209mp. Zona f linistita, strada este astfaltata recent. Casa este contruita din chirpic, pe centura de beton, toata suprafata pe care este desfasurata casa este din beton, acoperita cu membrana bituminoasa, tencuita, plasa buzau. Utilitati: electricitate, apa, canalizare. Gazele ...

900 EUR/m2 | 60 m2

Braila, Braila

Locuri de veci

Locuri de veci

Vând 2 locuri de veci 2.50 2.70 la cimitirul nou Buzăului ( Zoo)

Braila, Braila

Teren cu casa batraneasca
8
2

Teren cu casa batraneasca

Teren intravilan 2291 m3 cu casa batraneasca si 3 anexe ...taxe si impozit la zi ...apa si curent ( utilitati) ..

insuratei, Braila

Hala de inchiriat

Hala de inchiriat

Ofer pentru inchiriere hala 500mp , zona industriala , toate utilitatile ( post transformare energie electrica propriu ).

500 m2

Braila, Braila

Vand teren intravilan sat Lacu Sarat com Chiscani jud Braila
2
1

Vand teren intravilan strada Zarzarului sat Lacu Sarat com Chiscani jud Braila in suprafata de 7100 mp , utilitati gaze, energie electrica , apa-canal. Pret 25 euro mp pentru lotul intreg. tel :

7,100 m2

Lacu Sarat, Braila

Teren intravilan Cazasu
10
7

Teren intravilan Cazasu

Ofer spre vânzare teren intravilan , parcela de teren se regaseste cu deschidere la strada Begoniei în localitatea Cazasu municipiul Braila. Terenul este în suprafață de 8881 mp cu o deschidere de 15 mp la șoseaua asfaltata .Prețul terenul 115000 euro. Parcela se regăsește foarte aproape de șoseaua de ...

8,881 m2

Cazasu, Braila

Teren de vanzare
1
7

Teren de vanzare

Lot de 2000 de mp pentru construit casa, toate utilitatile (teava gaz, apa curenta, canalizare) langa el. Langa sat, str. Lacramioarelor, intrarea dinspre soseaua nationala Braila-Galati. Pentru a vizualiza nr de telefon, dati click pe suna si numarul se va afisa pe tastatura telefonului. Pers de contact- ...

Vadeni, Braila

Loc de casa Insuratei, Braila 6

Loc de casa Insuratei, Braila

De vanzare loc de casa Insuratei, Braila ,curat, nu necesita defrisare sau curatare, suprafata 1527 mp, utilitati canal apa si curent sunt la limita exterioara a proprietatii,

Braila, Braila

Teren intravilan in tufesti la soseau principala
4
3

Teren intravilan in tufesti la soseau principala

Nr cadastral 19859 01.11.2017 1732 mp deschidere 22 m Cel mai important se poate defalca in 2 terenuri se intinde pana pe strada cealalta care la randul ei este asfaltata locul este fara nici o constructie dispune de apa curenta cu camin si apometru,fantana si canalizare in fata portii, vecini stanga ...

Braila, Braila

!!!"URGENT"!!! Vând teren Vidin 1000 mp
1
2

!!!"URGENT"!!! Vând teren Vidin 1000 mp

Vând teren Vidin 1000 mp intravilan. Împrejmuit cu gard din tablă. Apă curentă în curte. Curent electric și canalizare în fața terenului. Garaj intabulat. Iluminat public.

1,000 m2

Vidin- Progresul, Braila, Braila

Casa de vanzare - zona Bariera
9
7

Casa de vanzare - zona Bariera

Vand casă stil vagon cu 4 camere, 2 holuri, bucătărie, baie și o magazie. Suprafață teren 270 mp, suprafață constructie 120 mp. Toate utilitățile : centrală pe gaze, energie electrică, gaze, apă, internet, stradă asfaltată. Construcția este un amestec de paiantă și caramidă și este utilizată. Are ...

426 EUR/m2 | 188 m2

Bariera%2b, Braila, Braila

Inchiriez apartament cu 2 camere complet mobilat si utilat
8

Inchiriez apartament cu 2 camere complet mobilat si utilat

Apartament cu 2 camere complet mobilat și utilat Etaj 4 din 4 AC, CT Apartamentul se afla in spatele pietei Microhala pe aleea Invatatorilor.

45 m2

Obor, Braila, Braila

Vand apartament 4 camere
10
2

Vand apartament 4 camere

Apartament 4 camere + 2 balcoane, 76 mp Brăila, Viziru 3 (Bloc A5) De vânzare apartament 4 camere, confort I, 76 mp utili, situat la etajul 9 din 10, pe strada Grigore Alexandrescu, lângă Parcul Monument și Spitalul Județean. Compartimentare practică: hol de 7 m, living spațios, bucătărie mare, ...

921 EUR/m2 | 76 m2

Viziru+3, Braila, Braila

Vând apartament 2 camere decomandat zona Vidin
10
1

Vând apartament 2 camere decomandat zona Vidin

Vând apartament 2 camere decomandat etajul 4 .zona Vidin strada industriei Nr 11. Izolat termic interior și exterior. Centrala nouă. Aer condiționat Renovat și utilat. Pentru mai multe informații nu ezitați să mă contactați.

1000 EUR/m2 | 47 m2

Braila, Braila

De vânzare magazin alimentar
3
3

De vânzare magazin alimentar

De vânzare Magazin Alimentar în cartier Viziru 1 zona Albina Acesta are vad format de clienți Din motive personale sunt nevoit să îl vând Pentru detalii mă puteți contacta ,răspund și la mesaje

192 EUR/m2 | 12 m2

Braila, Braila

Teren extravilan Chiscani
1
4

Teren extravilan Chiscani

Vând teren în extravilanul comunei Chiscani, jud. Braila. Are 11,500 m2 și se afla la 100 m de șosea betonată (lângă fostul Combinat). Prețul este de 50,000 RON. Detalii la telefon de luni până vineri după ora 16:00.

Chiscani, Braila

Vanzare 2 camere, zona Garii
5
2

Vanzare 2 camere, zona Garii

De vânzare apartament 2 camere zona Gării-Marna Agenția Imobiliare MAXICONFORT vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, confort 1, nedecomandat, situat la etajul 3. Aspect general simplu dar cu: Ușă metalică Tâmplărie PVC cu geam termopan Izolație termică exterioară Centrală ...

787 EUR/m2 | 47 m2

Garii, Braila, Braila

Confecti Metalice
3

Confecti Metalice

Execut Servicii de Montaj Asamblare Confecti Construcții Metalice Disponibil imediat Disponibil si pentru Deplasări daca e cazul Mă găsiți pe Brăila Cine dorește să mă anute

Braila, Braila

Teren intravilan Insula mare a Brailei
3

Teren intravilan Insula mare a Brailei

Vand teren intravilan in satul Țăcău,in Insula mare a Brăilei,pe strada Podului,la o distanta de 500 m de Dunăre,peste Dunare se afla Insula mica a Brailei,rezervatie naturala,perfecta pt plimbari cu familia si relaxare in aer liber,ascultand "ciripitul" pasarilor! Terenul este liber,fara constructii,strada ...

1,679 m2

Tacau, Braila

 Dorobanti-Bariera Proprietar vand apartament 2 cam parter LUX conf 1 Decomandat
10
4

Ansamblul Dorobantilor pe strada Hipodrom aproape de Bariera La 5 minute de mers pe jos de Complexul Comercial Bariera si de Pta Concordia, la 5 minute de Parcul Monument si Spitalul 3 La 100m de Profi Tineretului , langa statia de tramvai Liniste , fara trafic greu sau alte surse de zgomot 2 camere ...

1213 EUR/m2 | 47 m2

Dorobanti, Braila, Braila

inchiriez
5
3

inchiriez

Inchiriez apartament cu 2 camera Braila Aleea Invaratorilor. Chirie 1300 lei luna + o luna depozit.

53 m2

Braila, Braila

Ap.1 cam.Calarasi-Triumph
5
2

Ap.1 cam.Calarasi-Triumph

Vand apart.1 camera cf1 decomandat Calarasi IV (hotel Triumph), etaj 2, sup.utila-32mp, centrala termica, termopan, instalatie electrica schimbata, usi interioare termopan, parchet, faianta, gresie, usa metalica, AC, bine ingrijit. Se poate vinde si mobilat la un alt pret. Pret - 36.000 euro neg.

1125 EUR/m2 | 32 m2

Braila, Braila

Ap.2 cam.cf1d Insuratei
10
3

Ap.2 cam.cf1d Insuratei

Vindem in exclusivitate apart.2 camere confort 1 decomandat LA CHEIE oras Insuratei (jud.Braila), etaj 2 3, sup.utila-50mp, balcon deschis cu sufrageria, centrala termica electrica + boiler apa calda, termopan maro, izolat termic exterior, instalatie electrica+sanitara+termica noi, usi interioare schimbate, ...

700 EUR/m2 | 50 m2

insuratei, Braila

Ap.2 cam.cf1sd Independentei
9
5

Ap.2 cam.cf1sd Independentei

Vindem in exclusivitate apart.2 camere cf1sd blv.Independentei (Hristo Botev), ETAJ 1, in suprafata de 56,40mp cu 2 balcoane, centrala termica, termopan, izolat termic, usi interioare termopan, parchet, faianta, gresie, usa metalica, spatiu dressing uscator, bucatarie mobilata in pret, liber, spatios, ...

1000 EUR/m2 | 56 m2

Braila, Braila

Casa P+1 Lacu Dulce
10
1

Casa P+1 Lacu Dulce

Vand casa P+1 Lacu Dulce, constructie BCA din 2012, formata din 5 camere de locuit (living+dormitor la parter si alte 3 dormitoare la etaj), baie si bucatarie separata la parter, sup.masurata casa 129mp, sup.teren-159mp cu deschidere 10ml, centrala termica pe gaz, termopan, izolata termic, usi interioare ...

891 EUR/m2 | 129 m2

Braila, Braila

Ap.4 cam.cf1d Vidin
8
3

Ap.4 cam.cf1d Vidin

Vand apart.4 camere cf1 decomandat Vidin , etaj 3, sup.utila-78mp + 2 balcoane, centrala termica, termopan, izolat termic, parchet, acte la zi, simplu, spatios, ideal pentru a fi personalizat dupa bunul plac. Pret - 62.000 euro neg. Pentru alte oferte accesati: foryouserv.com sau pagina de facebook ...

795 EUR/m2 | 78 m2

Braila, Braila

Teren 320mp Minerva
5

Teren 320mp Minerva

Vand teren cartier Minerva, suprafata 320mp cu deschidere 10ml la strada, utilitati complete la strada (gaze, curent electric, apa, canalizare), poarta cu acces auto, zona rezidentiala. Terenul este ideal pentru constructie casa, fiind amplasat intre case deja locuite. Pret - 35.000 euro neg. Pentru ...

320 m2

Braila, Braila

Ap.1 cam.cf1d Vidin
8
4

Ap.1 cam.cf1d Vidin

Vand apart.1 camera cf1 decomandat Vidin, etaj 5 7, bloc cu 2 lifturi noi, sup.utila-31mp+balcon 7m, centrala termica, termopan, izolat termic, usi interioare termopan, parchet, faianta, gresie, spatios, pozitie buna in cartier. Pret - 36.500 euro. Pentru alte oferte accesati sau pagina de facebook ...

961 EUR/m2 | 38 m2

Braila, Braila

Casa 3 camere Brailita
5
11

Casa 3 camere Brailita

Vand casa 3 camere Brailita, constructie mixta paianta+chirpici, sup.totala teren-210mp, deschidere 8ml, incalzire cu soba pe lemne, canalizare, apa, curent, gaze in imediata vecinatate, zona linistita. Pret - 25.500 euro.

121 EUR/m2 | 210 m2

Braila, Braila

Ap.2 cam.cf1d Carantinei-Plevna
8

Ap.2 cam.cf1d Carantinei-Plevna

Vand apart. 2 camere confort 1 decomandat zona Carantinei-Plevna, etaj 2, sup.utila-48mp+balcon 8m, centrala termica, termopan maro (mai putin la balcon), izolat termic exterior, parchet lemn masiv, usa metalica, simplu, zona linistita, acte la zi. Imobilul detine si TEREN IN PROPRIETATE de 164mp, impreuna ...

714 EUR/m2 | 56 m2

Braila, Braila

Ap.2 cam.cf2sd Ciocarlia
8
2

Ap.2 cam.cf2sd Ciocarlia

Vand apart.2 camere cf2sd Ciocarlia (Calarasi IV), etaj 3, sup.utila-33mp, convector pe gaz, termopan cu rulouri exterioare, izolat termic exterior, 2x instant de apa calda, usi interioare schimbate, parchet, faianta, gresie, usa metalica, AC, mobilat si utilat complet, incadrat, bine ingrijit, acte ...

1091 EUR/m2 | 33 m2

Braila, Braila

Salvează căutarea