Promovat
TUR 3D! Decomandat,mobilat,accesorizat, balcon,spatii depozitare,loc parcare, Grandis,Tractorul,Bras
10

Comision cumparator: 2% +tva, din valoarea de tranzactionare. ASCENDENT IMOBILIARE este onorata sa va propuna spre vanzare un apartament calibrat pentru un stil de viata modern, pozitionat la parterul unui bloc nou cu 4 niveluri, intr-o zonare apreciata, Grandis, Tractorul, Brasov. Va invitam sa ...

2725 EUR/m2 | 51 m2

tractorul, Brasov, Brasov

Promovat
Apartament 2 camere la mansardă | Vila 3 | Subcetate City 2
7

Apartament 2 camere la mansardă | Vila 3 | Subcetate City 2

Îți prezint un apartament de 2 camere, situat la mansardă, în Vila 3 din ansamblul rezidențial Subcetate City 2, într-o zonă liniștită, cu acces facil către oraș. Cu o suprafață utilă totală de 50,2 mp, apartamentul este bine compartimentat și valorifică eficient fiecare spațiu: Living cu bucătărie ...

1675 EUR/m2 | 50 m2

Sanpetru, Brasov

Promovat
Apartament cu 2 camere de închiriat pe strada Harmanului | Comision 0%
16

Va prezint un apartament cu doua camere situat intr-o locatie favorabila pe strada Harmanului numarul 70A, in inima Brasovului. Aceasta oportunitate de inchiriere ofera confort si accesibilitate intr-un cadru placut si primitor, cu multiple facilitati la indemana. Situat la etajul 8 din 10, cu o orientare ...

50 m2

Harmanului, Brasov, Brasov

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Tractorul
4
79

Garsoniera de inchiriat in zona Tractorul

Va oferim un apartament cu 1 camera situat la etajul 2 cu o suprafata de 40 mp. Este situată într-o zonă excelentă, aproape de toate punctele de interes: farmacii, bănci, piața Tractorul, școli, grădinițe și Mall Coresi, care se află la doar 5 minute distanță.

35 m2

Tractorul, Brasov, Brasov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere Penthouse Tohanu Nou(Castelul Bran)
9
3

Apartament 3 camere Penthouse Tohanu Nou(Castelul Bran)

Apartament spațios de 94m in loc Tohanu Nou (Bran) compartimentat pe doua nivele astfel: Parterul(Etaj3) este compus din hol intrare ein care intram in bucătărie 9m si in baie4.5m dupa care se continuă cu un living spațios de 23m ,din living iesim pe terasă 12m din care avem o priveliște asupra munților ...

1330 EUR/m2 | 94 m2

Tohanu Nou, Brasov

Apartament 3 camere - 70mp, comision 0, Tractorul, Brasov
10
5

Apartament 3 camere - 70mp, comision 0, Tractorul, Brasov

Se ofera, spre vazare, apartament decomandat de 3 camere, aflat la etajul 1 al unei vile cu 2 etaje, situata pe strada Forjei, nr. 2B, intr-o zona linistita a cartierului Tractorul din orasul de la poalele Muntelui Tampa, Brasov. Imobilul este construit pe structura de beton, cu fundatie din beton, cu ...

2307 EUR/m2 | 70 m2

Tractorul, Brasov, Brasov

Ap.2 camere, complet mobilat si utilat, cu vedere spre Tâmpa, Urban Pentha (Coresi Shopping).
10

Închiriere apartament 2 camere, 56 mp, decomandat, orientat spre sud, cu vedere spre Tâmpa. Etaj: 7 din 9, acces cu două lifturi. Dotări: complet mobilat și utilat (living; dormitor; bucătărie echipată cu frigider, aragaz și cuptor; baie; cameră tehnică cu mașină de spălat; 2 balcoane spațioase; centrală ...

56 m2

Brasov, Brasov

Casa de vanzare Tarlungeni
9
6

Casa de vanzare Tarlungeni

Fie ca vrei o casa unde sa locuiesti fie sa iti deschizi un business fie ambele. Casa de vanzare in centrul Tarlungeniului,la cativa pasi de magazine alimentare,farmacii,centru de permanenta,primarie,statie de autobuz etc Casa este formata din 3 intrari separate in casa,avand 5 camere,sufragerie,bucatarie,camara,baie. ...

Tarlungeni, Brasov

Vanzare garsoniera Brasov, Centrul Istoric
13

Vanzare garsoniera Brasov, Centrul Istoric

Filado Imobiliare va propune in exclusivitate spre vanzare o garsoniera cocheta situata intr-o zona centrala in municipiul Brasov (Strada Iuliu Maniu), Centru Istoric, intr-un imobil construit in anul 1960, disponibila la parterul unei vile avand o suprafata de aproximativ 33 mp (inclus boxa). Garsoniera ...

Centrul Istoric, Brasov, Brasov

Inchiriez apartament zona Orizont
5
2

Inchiriez apartament zona Orizont

închiriez apartament zona Orizont,2 camere,centrala,et 3, zona liniștită cu toate punctele de interes aproape

45 m2

Brasov, Brasov

Spațiu comercial stradal de închiriat - Central - Iuliu Maniu - 72mp
19

Spațiu comercial stradal de închiriat, situat central în Brașov, pe strada Iuliu Maniu nr. 15, într-o zonă cu vad comercial foarte bun și trafic intens pietonal și auto. Poziționarea stradală oferă foarte bună expunere comercială și acces facil, fiind o alegere potrivită pentru business-uri care pun ...

72 m2

central, Brasov, Brasov

Vand teren extravilan Halchiu
1
1

Vand teren extravilan Halchiu

Vand teren de 43 910 mp in Halchiu langa Brasov. Terenul se afla la granita cu intravilanul, este capat de tarla , marginit de 2 drumuri de tara.

43,910 m2

Halchiu, Brasov

Vând teren Sâmbăta de sus 16

Vând teren Sâmbăta de sus

Vând 2130 mp teren la 1,3 km de mănăstirea Sâmbăta, 24 m front stradal

2,130 m2

Sacele, Brasov

Teren ultracentral Predeal Strada Mihai Eminescu
10
15

Teren ultracentral Predeal Strada Mihai Eminescu

Vand teren 389 mp,ultracentral in Predeal str.Eminescu,toate utilitatile,negociabil, suprafata totala: 390

390 m2

Predeal, Brasov

Vand loc de veci amenajat complet
1
1

Vand loc de veci amenajat complet

Monument funerar din granit negru de calitate. Monumentul este realizat modern, cu cruce sculptată și element decorativ gravat, foarte bine întreținut. Localizat în cimitirul Micșunica în apropierea cartierului Astra.

Astra, Brasov, Brasov

Teren de vanzare Pestera Moieciu
4
1

Teren de vanzare Pestera Moieciu

Teren Pestera Moieciu 4584 mp Priveliste deosebita 30 euro mp

4,584 m2

Moieciu, Brasov

144 mp utili+116 mp terasă Kasper avangarden Coresi tractorul
2
1

Ofer spre închiriere un spațiu comercial modern, situat în zona Coresi Avantgarden Kasper, pe strada Tudor Arghezi intersecție cu Camil Petrescu, una dintre cele mai circulate și dezvoltate zone din Brașov. Suprafețe: 144 m utili spațiul interior 116 m terasă Caracteristici și avantaje: ...

144 m2

Brasov, Brasov

Lot constructie 1000mp,str Lalelelor Bod, Brașov
6

Lot constructie 1000mp,str Lalelelor Bod, Brașov

Lot constructie 1000mp intravilan.Acces din Strada Lalelelor Bod.CF nou, intabulat ,drum dezmembrat,partial pietruit. Zona de case, lot curat, vedere spre munți, acces apropiat la statie autobuze RATBV, si Gara Bod. PUZ,PUD costructie maxim P+2E ,drum acces intabulat separat,trecut in PUZ,si CF , utilitati ...

1,000 m2

Colonia Bod, Brasov

Apartament 2 camere de închiriat   Zona Astra, Str. Apollo nr. 9
8
2

Apartament 2 camere de închiriat Zona Astra, Str. Apollo nr. 9

Se oferă spre închiriere apartament cu 2 camere, situat în zona Astra, pe strada Apollo nr. 9, la etajul 4 din 4, cu vedere spre Tâmpa și lumină naturală pe tot parcursul zilei. Dotări și caracteristici: Centrală termică proprie Termostat portabil Contoare individuale pentru gaz și apă Bucătărie: Mobilată Masă ...

63 m2

Astra, Brasov, Brasov

Tren gradina

Tren gradina

Ofer teren în folosință pentru activitate de grădinărit - nu vanzare- in Ghimbav (livada) între case, imprejmuit. Suprafață 1600 mp

1,600 m2

Ghimbav, Brasov

Garsonieră de vânzare
8
6

Garsonieră de vânzare

Proprietar Vând garsonieră situată în orașul ZĂRNEȘTI, județul Brașov, strada Mare, numărul 173, bl.3 . Garsoniera este situata la etajul 1 4 . Suprafața este de 25mp. *Locuința dispune de o camera , bucătărie și baie proprie *Se vinde mobilată Preț: 27.000 euro (negociabil) Pentru mai multe detalii: ...

1080 EUR/m2 | 25 m2

Zarnesti, Brasov

Vânzare teren intravilan intabulat în C.F.
3

Vânzare teren intravilan intabulat în C.F.

Teren intravilan - suprafață 5.000mp Utilități: curent electric, apă Zonă: Municipiul Săcele, Județul Brașov, zona Babarunca. Se află la aproximativ 5-6 metri de drumul DN1A. Borna kilometrică 169 Posibilități pentru cumpărător: Casă, Restaurant, Hotel, Pensiune-Popas Preț de vânzare integral: ...

Brasov, Brasov

teren de vanzare in Breaza, judetul Brasov
5

teren de vanzare in Breaza, judetul Brasov

Teren de vânzare la intrarea in satul Breaza, comuna Lisa, județul Brașov. Vând teren, fâneață, situat în județul Brașov, într-o zonă liniștită, cu aer curat și peisaj mirific, ideal pentru agricultură, cabană de vacanță sau investiție. Suprafață: 1200mp , 12m front stradal Teren curat, întreținut, ...

1,200 m2

Breaza, Brasov

Cladire pentru Bussines  Brasov str Aurel Vlaicu
8

Cladire pentru Bussines Brasov str Aurel Vlaicu

Demisol Parter etaj1 etaj 2 mansarda 8 camere (14 -16mp)cu bai proprii apartament 50mp etajele au oficii proprii parter 80mp cu 2 bai si terasa demisol 120mp cu 2 bai curte acces auto stautie autobuz in fata casei intrare din strada,curte si terasa informatii la telefon dupa ora 20.00

45 m2

Centrul Nou, Brasov, Brasov

Categorii

Imobiliare

Județe

Brasov

Localități

Brasov (3295) Sanpetru (269) Fagaras (188) Sacele (172) Rasnov (167) Predeal (113) Harman (101) Tarlungeni (100) Zarnesti (89) Cristian (82) Bod (79) Bran (73) Codlea (69) Ghimbav (69) Prejmer (39) Poiana Brasov (35) Halchiu (29) Feldioara (27) Fundata (27) Moieciu de Jos (26) Poiana Marului (17) Vulcan (16) Tohanu Nou (15) Lunca Calnicului (14) Podu Oltului (14) Sohodol (14) Vama Buzaului (14) Dejani (13) Sambata de Sus (10) Sirnea (10) Sercaia (9) Beclean (8) Teliu (8) Timisu de Jos (8) Carpinis (7) Colonia Bod (7) Crizbav (7) Dragus (7) Gura Vaii (7) Moieciu (7) Rupea (7) Timisu de Sus (7) Pestera (6) Victoria (6) Vladeni (6) Voila (6) Ileni (5) Lisa (5) Magura (5) Maierus (5) Mandra (5) Predelut (5) Rasnov Romacril (5) Sebes (5) Simon (5) Stupinii Prejmerului (5) Vistisoara (5) Colonia 1 Mai (4) Jibert (4) Moieciu de Sus (4) Rotbav (4) Sercaita (4) Sinca Veche (4) Acris (3) Breaza (3) Cheia (3) Comana de Jos (3) Cuciulata (3) Dumbravita (3) Fundatica (3) Granari (3) Grid (3) Hurez (3) Margineni (3) Oltet (3) Paraul Rece (3) Purcareni (3) Rausor (3) Sona (3) Vad (3) Viscri (3) Bogata Olteana (2) Dalghiu (2) Dridif (2) Iasi (2) Jimbor (2) Parau (2) Recea (2) Savastreni (2) Selistat (2) Sinca Noua (2) Soars (2) Statiunea Climaterica Sambata (2) Augustin (1) Berivoi (1) Budila (1) Bunesti (1) Cincsor (1) Cincu (1) Cobor (1) Comana de Sus (1) Copacel (1) Crihalma (1) Drauseni (1) Drumul Carului (1) Feldioara (Ucea) (1) Fiser (1) Harseni (1) Ohaba (1) Palos (1) Paltin (1) Persani (1) Racos (1) Roades (1) Satu Nou (1) Stupini (1) Ucea de Sus (1) Ungra (1) Valcea (1) Venetia de Sus (1) Vistea (1)