Hartă Listă
Filtre active: Bucuresti Persoane Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
 Apartament într-o clădire unică din București    Blocul Fals  | Ultracentral | 80 mp
20
1

Apartament într-o clădire unică din București Blocul Fals | Ultracentral | 80 mp

Există proprietăți bune. Și există proprietăți care spun o poveste. Acest apartament face parte din una dintre cele mai interesante și discutate clădiri din centrul Bucureștiului cunoscută informal drept blocul fals . Un detaliu arhitectural rar în București Imobilul este celebru pentru o particularitate ...

2266 EUR/m2 | 64 m2

Sala Palatului, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Drumul Taberei Parc Moghiotos
7

Drumul Taberei Parc Moghiotos

PARTICULAR , vand apartament confort 1 ,renovat si igienizat total anul acesta. Totul este nou si de foarte buna calitate. Usile de interior,termopanul,gresia ,faianta ,si parchetul,cat si toate obiectele sanitare si mobilierul de baie sunt noi. Instalatiile au fost inlocuite ,invlusiv cele ale ...

1863 EUR/m2 | 52 m2

Drumul%2bTaberei, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Studio cochet la vila complet renovat   Militari, Sector 6
5

Studio cochet la vila complet renovat Militari, Sector 6

Studio cochet la vila complet renovat Militari, Sector 6 Se inchiriaza studio modern open-space, complet renovat, ideal pentru o persoana sau un cuplu,sau doua fete,zona str Orsova Militari intre Crangasi si Lujerului,15 min pe jos pana la metrou, 7 min pana la tramvaiul 41. Totul nou Baie ...

20 m2

Sector 6, Bucuresti

Promovat
PRIMA ÎNCHIRIERE! Apartament 3 camere de lux lângă metrou Eroii Revoluției - renovat
10
1

Cauți ceva cu adevărat special? Acest apartament de 3 camere, proaspăt renovat, este la prima închiriere și te va cuceri din prima clipă! Situat în zona Șura Mare, la doar 5 minute de metrou Eroii Revoluției și 10 minute de Parcul Lumea Copiilor, îmbină perfect confortul cu un design modern și elegant. Totul ...

73 m2

Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Inchiriez Pipera Vila Casa Locuinta Proprietar
10
3

Inchiriez Pipera Vila Casa Locuinta Proprietar

Inchiriez vila Pipera. Zona linistita de vile. Finisaje de calitate. Suprafete generoase. Proprietatea are o compartimentare eficienta a spatiului. Suprafata construita 420 mp. P+ET+M. Parter: Terasa acoperita. Bucatarie Camera centralei Hol Grup sanitar Living Etaj: Dormitor cu grup sanitar Dormitor Dormitor Grup ...

420 m2

Pipera, Sector 1, Bucuresti

Vitan-Energeticienilor,Garsonieră Moderna
10
8

Vitan-Energeticienilor,Garsonieră Moderna

Bulevardul Energeticienilor stradal, Garsoniera renovata recent,complet utilata si mobilata modern,etaj 4 5,vedere spate,2 lifturi,bloc reabilitat,tv,internet,bloc mixt. Pretabil pt un cuplu sau o persoana.

22 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

Pipera Birou Afacere Casa Vila Locuinta Spatioasa Proprietar Fara Agentie In Rate Comision 0%
10
3

Vand vila Pipera Proprietatea se poate vinde si in rate. Acept schimb cu teren si diferenta de bani. Proprietatea este propducatoare de venituri. -Proprietatea poate fi folasita in urmatoarele scopuri: -Proprietar si sediu de firma = profit -Proprietar si inchiriere jumatate de vila = profit -Proprietar ...

3274 EUR/m2 | 840 m2

Pipera, Sector 1, Bucuresti

Inchiriez garsoniera
5
223

Inchiriez garsoniera

Inchiriez garsoniera, et 1, casa la curte, 25mp, bucatarie noua, baie noua, pat nou, intrare separata, contor separat de lumina. Mai multe detalii la telefon. Sector 5, sos. Vartejului. Oferta: 750 luna, valabil cu 2 luni garantie (1500 lei).

25 m2

Soseaua Alexandriei, Sector 5, Bucuresti

Tineretului-Parc,Garsoniera Totul Nou
10

Tineretului-Parc,Garsoniera Totul Nou

Garsonieră,confort 1,decomandata , renovată recent,instalatii sanitare și electrice noi(pe cupru cu prize modulare), aer condiționat,balcon inchis termopan,costuri mici intretinere apometre wireless,repartitoare,luminoasa (orientare Vest), dressing,bloc 1981, suprafata 33 mp,apropiere parc si metrou.Pretabil ...

3273 EUR/m2 | 33 m2

Tineretului, Sector 4, Bucuresti

Titan, Piata 1 Decembrie 1918, str. Postavarul,
5
1

Titan, Piata 1 Decembrie 1918, str. Postavarul,

Titan, Piata 1 Decembrie 1918, str. Postavarul, confort 2 semidecomandat, etaj 8 10, fara imbunatatiri, gaze la bucatarie, geam la baie, suprafata 20 mp, bloc construit in 1974, reabilitat termic, vedere spre sud. Nu platesc comision

20 m2

Titan, Sector 2, Bucuresti

Duplex  Bucureștii Noi Străulești
8

Duplex Bucureștii Noi Străulești

Propietar vând Vila în duplex în zona Bucureștii Noi 2 Cocoșii . Duplexul este la stadiul de semi gata , urmand ca dupa semnarea antecontractului clientul să-și aleagă finisajele și în decurs de 3 luni sa le finisam la gata dupa placerea clientului! Imobilul este racordat la toate utilitățile ( Gaze,apa ...

1545 EUR/m2 | 220 m2

Străulești Nord, Sector 1, Bucuresti

Proprietar vand apartament in vila zona Aparatorii Patriei120 m
8
4

Proprietar vand apartament in vila 120 m in zona Aparatorii Patriei.. Pentru mai multe informații puteți să mă contactați .

120 m2

Sector 4, Bucuresti

Vila Tip Duplex Zona Chitila Parc Dendrologic
4
6

Vila Tip Duplex Zona Chitila Parc Dendrologic

Localizare excelentă: Amplasat cu grija intre liziera padurii Mogosoaia si malul lacului Chitila, intr-o adevarata oaza de natura si liniste, Parcul dendrologic chitila, - Zonă foarte liniștită, oferindu-vă un mediu relaxant și calm - Oferă intimitate și liniște, fiind totuși ușor accesibilă și aproape ...

1667 EUR/m2 | 150 m2

Sector 1, Bucuresti

Vand cavou Cimitir Giulesti Sarbi
2

Vand cavou Cimitir Giulesti Sarbi

Proprietar vand cavou 3 cripte ,gol,nefolosit,facut in regie proprie,amplasat pe o alee principala,pret 13000 lei.

Sector 1, Bucuresti

Vând casă Șoseaua Chitilei
7
2

Vând casă Șoseaua Chitilei

Casa 2 corpuri . I. Dormitor, baie , bucătărie , cămară, hol = 50 mp. II. Living, 3 camere, bucătărie ,baie , hol de 20 mp=100mp. Foișor cu sobă teracotă cu plita= 24mp. Salon pentru Epilat Masaj+toaletă= 24 mp. Pivniță 4 mp. Solar pentru legume 50mp, Pomi fructiferi pe rod și viță de vie . Gard de ...

430 EUR/m2 | 675 m2

Sector 1, Bucuresti

vand loc de veci
4
1

vand loc de veci

vând loc de veci la cimitirul Sf Vineri, este situat la intrare fig 2 ,loc 174 ,acte concesionare pe termen nelimitat,,mai multe detalii la telefon .

Drumul Taberei, Sector 6, Bucuresti

OCAZIE ! 2 camere , 2 parcari , 2 AC , mobilat - utilat ,Berceni , decomandat, sector 4
10
6

APARTAMENT 2 CAMERE , total decomandat , bloc nou 2023 , mobilat si utilat modern . Parter inalt din 8 , sector 4 , Berceni , 2 PARCARI - 32 + 33 [ se vad in poza ] ,Cavar Residence , mall GRAND ARENA, pe Drumul Dealul Babii . Blocul are curte proprie cu acces cu bariere si gazon in curtea interioara. ...

2055 EUR/m2 | 55 m2

Progresul, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere Iancului Mega Mall
10
2

Apartament 3 camere Iancului Mega Mall

Apartament 3 camere Bloc reabilitat etajul 3 10 An construcție 1978 Este renovat recent complet cu toate dotările are 78 mp preț 160000 euro pentru detalii suplimentare sunați

2051 EUR/m2 | 78 m2

Sector 3, Bucuresti

Garsoniera-Decomandata-Foarte Mare 53 Mp.-Nerva Traian-Timpurii Noi
8
19

Garsoniera foarte mare ,53 mp,,confort 1, decomandata, etaj 4 10, bloc reabilitat, mobilata modern, utilata, la 3 minute de metrou Timpuri Noi, aer conditionat, masina de spalat, libera.

53 m2

Timpuri%2525252bNoi, Sector 3, Bucuresti

Apartament 3 camere langa Național arena si Mega Mall
5

Apartament 3 camere langa Național arena si Mega Mall

Apartament 3 camere de închiriat în regim hotelier. langa Național arena și Mega Mall Pantelimon are 78 mp Bloc reabilitat Recent renovat complet Etajul 3 10 se închiriază minim 2 zile preț pe noapte 380 lei minim 3 persoane ce este peste se taxează separat. pentru detalii suplimentare sunați. ...

78 m2

Sector 2, Bucuresti

Drumul Taberei-1 Mai-Favorit-Bloc 1982
10
81

Drumul Taberei-1 Mai-Favorit-Bloc 1982

confort 1,etaj 4 din 8,bloc 1982,foarte bine compartimentat,ambele dormitoare cu baie ,bucatarie spatioasa de 8 mp,pozitie excelenta la o statie de metrou Favorit,2 gr sanitare,intabulat.

1927 EUR/m2 | 70 m2

Drumul%25252525252525252bTaberei, Sector 6, Bucuresti

SCHIMB IMOBILIAR - Cartier 13 Septembrie,schimb casa 6 camere , cu apartament sau vila.
4
2

Proprietar,schimb casa 6 camere caramida , 3 locuri parcare in fata proprietatii (in fata cailor de acces) si unul in curte ,..RENOVABILA IN INTEGRALITATE , sau construire conform CUI -D(parcare 8 auto),P ,2ET+ETR tip penthouse ,cu terasa circulabila,H max 15 m., cca 700 mpu .In spatele proprietatii,se ...