Imobiliare Bucuresti

Hartă Listă
Filtre active: Bucuresti Persoane Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament central address residence
7

Apartament central address residence

Proprietar,vand apartament 2 camere,decomandat,et P 12(situat la nivelul etajului 1),complet mobilat si utilat 2026.Suprafata totala este de 61mp,din care 10mp terasa,la care este acces din toate camerele,inclusiv bucataria. Blocul face parte din complexul CENTRAL ADDRESS RESIDENCE,situat pe Sos Progresului,in ...

2738 EUR/m2 | 61 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
DOMENII-ION MIHALACHE, sect.1,PROPRIETAR ap.2 cam.complet mobilat si utilat,centrala proprie de ap.
10
2

PROPRIETAR,ofer spre închiriere ap.2 camere, complet mobilat si utilat modern, cu centrala proprie de ap.,aer condiționat, se afla la et.6 din 7,în bloc reabilitat termic,situat stradal, pe bd.Ion Mihalache, supravegheat video ,cu o suprafață utilă de 50 mp.Transport în comun accesibil,inclusiv metrou ...

50 m2

Domenii, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de inchiriat Dristor, PROPRIETAR
8

Garsoniera de inchiriat Dristor, PROPRIETAR

Descriere apartament Sector 3, 10 min metrou Dristor 10 min parc IOR 10 min Park Lake Garsoniera decomandata, bloc reabilitat recent Vedere spate sud, luminos, ferit de zgomot si praf, vecini linistiti Complet mobilat si utilat Masina de spalat rufe Aspirator Frigider Plita+cuptor TV Internet Canapea ...

30 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere Aviației de închiriat
6

Apartament 3 camere Aviației de închiriat

Închiriez apartament 3 camere, cca 85 mp, zona Aviației, parter. La aprox. 5 min de metrou Aurel Vlaicu și Promenada Mall, 15 min pe jos de Herăstrău. Bloc reabilitat termic, zonă liniștită, retras de la strada principală. Apartamentul este mobilat complet, curat, proaspăt zugrăvit igienizat, disponibil ...

85 m2

Aviatiei, Sector 1, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

 Proprietar Vanzare Închiriere  Parcare Subterana
10
2

Proprietar Vanzare Închiriere Parcare Subterana

INVESTIȚIE LOCUINȚĂ@ IANCU NICOLAE Vând Studio de LUX în Residence5, la doar 200m de Pădurea Băneasa! Mai mare decât multe apartamente de 2 camere! TOP 5 AVANTAJE: Spațiu imens: 73 mp construiți (42 mp utili + terasă de 10 mp). Parcare Subterană: Poziție strategică lângă lift.(25000) Calitate: ...

3173 EUR/m2 | 52 m2

Sector 1, Bucuresti

Proprietar Vanzare Închiriere Parcare subterana
10
1

Proprietar Vanzare Închiriere Parcare subterana

Vând garsonieră modernă și luminoasă, situată în complexul Residence5, pe Erou Iancu Nicolae nr. 133, una dintre cele mai apreciate și căutate zone rezidențiale din Voluntari Ilfov. Detalii proprietate: Suprafata construită 72.65 din care utilă: 42 mp,terasa 10 mp ! Etaj: 1 4 bloc cu lift An construcție: ...

3654 EUR/m2 | 52 m2

Sector 1, Bucuresti

Inchiriez. garsoniera

Inchiriez. garsoniera

Bd. 1. decembrie. 1918. gars. cf. 2. etaj. 2 10. stradal. metrou. mobilata. utilata. libera.

20 m2

Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere Decomandat
10
1

Apartament 2 camere Decomandat

[DIRECT PROPRIETAR] Apartament 2 Camere Decomandat Militari, Apusului 56 mp Preț: 128.500 EUR Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, complet decomandat, situat în inima cartierului Militari, zona Apusului. Proprietatea se află la parterul unui imobil solid cu 4 etaje, construit în ...

2295 EUR/m2 | 56 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Titan- 1 Decembrie 1918
5
3

Titan- 1 Decembrie 1918

garsoniera situata pe strada Ghita Serban, la numai 5 minute metrou 1 Decembrie 1918, Auchan Titan, intr-un bloc reabilitat din 1978.etaj 6 10 Garsoniera este partial mobilata si utilata, are gresie, faianta, parchet, termopane, usa metalica, este libera. Toate actele sunt la zi si se accepta credi ...

1953 EUR/m2 | 32 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

casa 4 camere
5
4

casa 4 camere

casa 4 camere , sector 1 , zona soseaua Chitilei, st 135 m , SC 90m , toate utilitățile , preț8 190000euro. 2 camere sunt consolidate cu plasa de Buzău și tencuite, iar celelalte 2 sunt construite in 2006 cu fundație făcută pentru constructie etaj.Particular.

2111 EUR/m2 | 90 m2

Sector 1, Bucuresti

ultracentral camera mansarda, 10,5 metri suprafata desfasurata
10
42

vând camera mansarda ultracentral , bulevardul Kogălniceanu Nr 15.Camera are 8 m iar wc este comun, pe hol.Camera necesita renovare.Camera se afla la mansarda într-o clădire interbelica cu 3 etaje și mansarda cu risc seismic și necesită renovare.Cota parte de teren de sub clădire este in proprietat ...

Sector 5, Bucuresti

Achizitionez Camera de Serviciu Mansarda Pod Demisol Subsol Bloc Garaj BOXA Casa Risc Seismic
2
3

Anunt de Achizitie: Achizitionez - BOXA sau Camera de Serviciu de 5-10 metri patrati dar si mai mari la Mansarda Pod Demisol Subsol Bloc Bulina Casa Risc Seismic sau GARAJ Sunt interesat sa achizitionez in zona centrala Universitate, Unirii, Romana, Piata Galati, Cismigiu, Armeneasca, Cotroceni, izvor, ...

1500 EUR/m2 | 1 m2

Sector 3, Bucuresti

direct proprietar, 2 camere , stradal iuliu maniu, metrou pacii,
5
2

direct proprietar, 2 camere , stradal iuliu maniu, metrou pacii, mobilat, utilat, aer conditionat , plus 1 garantie, 1850 lei

60 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament zona Pantelimon
9
8

Apartament zona Pantelimon

Vând apartament cu vedere la lacul Dobroiesti , apartamentul este situat la 200 m de Liceul Lucian Blaga si in spatele Grădiniței Nr 23 , bloc reabilitat termic apartamentul este renovat , schimbat instalatii sanitara si electrica ,usi schimbate ,2 aparate de aer condiționat, boiler electric , bucatarie ...