Hartă Listă
Filtre active: Bucuresti Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament cu 2 camere in zona Crangasi
5
39

Apartament cu 2 camere in zona Crangasi

Apartament 2 camere in zona crangasi cu o suprafata de 49 mp , situat la etajul 4 4 vis a vis de piata crangasi si la doar 5 minute de statia de metrou In vecinatate avem piata Crangasi , KFC Crangasi, si parcul Crangasi , insula Lacul Morii

49 m2

Crangasi, Sector 6, Bucuresti

Promovat
garsoniera titan-modern-metrou 5 minute-piata minis
8

garsoniera titan-modern-metrou 5 minute-piata minis

garsoniera spatioasa, luminoasa, mobilata si utilata complet, curata si bine intretinuta. Garsoniera se afla intr-o zona frumoasa, la 5 minute de Metrou Titan statii RATB, Parcul IOR, Piata Minis, Carrefour, Lidl, Mega Image, locuri de joaca (etaj 10 13, bloc cu 3 lifturi moderne, cu o vedere super ...

35 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Metrou Dristor Decomandat 2 Camere
7

Metrou Dristor Decomandat 2 Camere

Apartament 2 camere decomandat, situat la etajul 10, într-un bloc anvelopat termic, pe Bd. Camil Ressu, chiar lângă metrou Dristor 2. Complet mobilat și utilat Vedere stradală Zonă excelent conectată la transport public Aproape de magazine, bănci, restaurante și multiple facilități Acces rapid către ...

2404 EUR/m2 | 52 m2

dristor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Titan strada Liviu Rebreanu langa Mega Image si Bebe Tei
10
2

Titan strada Liviu Rebreanu langa Mega Image si Bebe Tei

Blocul este amplasat stradal pe Liviu Rebreanu, langa cladirea Mega Image si Bebe Tei, are 4 niveluri, este construit in 1967, si este reabilitat termic. Are acces usor catre mijloace de transport, respectiv 2 minute statia de autobuz tramvai si 5 minute metrou, magazine, piata, scoli, etc. Apartamentul, ...

1597 EUR/m2 | 67 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Garsoniera mobilata cu loc de parcare Popesti Leordeni
14
2

Garsoniera mobilata cu loc de parcare Popesti Leordeni

Vanzare in bloc nou garsoniera decomandata, mobilata si utilata, cu loc de parcare la pretul de 46900 euro tva inclus in bloc nou cu centrala proprie, in bloc nou cu parculet in fata blocului, in Popesti Leordeni, La cate minute este statie stb care duce la metrou Berceni si Piata Sudului.

1500 EUR/m2 | 30 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 4 camere de vanzare – 145.55 mp – mansarda – bloc 2013
15

Va propunem spre vanzare un apartament spatios cu 4 camere si 2 bai, situat la mansarda unui imobil construit in 2013. Proprietatea dispune de o suprafata generoasa, fiind ideala pentru personalizare dupa propriile preferinte. Caracteristici principale: Apartament 4 camere 2 bai Suprafata utila ...

655 EUR/m2 | 145 m2

rahova, Sector 5, Bucuresti

Apartament 2 camere decomandat de vanzare – Berceni, zona Postalionului
1

Apartament 2 camere decomandat Zona: Berceni ndash; Strada Postalionului Suprafata utila: 49.10 mp Compartimentare eficienta, camere separate Ansamblu rezidential nou Disponibile apartamente si la etaje intermediare Ideal pentru locuinta proprie sau investitie Avantaje ...

1403 EUR/m2 | 49 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Grand Arena - 3 Camere Decomandat
15

Grand Arena - 3 Camere Decomandat

3 CAMERE SECTOR 4 Strada Turnu Magurele Etaj 10 10 70mp Loc de parcare de la primarie Anul 1974 Teava de gaz in casa - posibilitate montare centrala Apartamentul se vinde mobilat utilat (fara frigider, masina de spalat , televizoare) Pret 116.000euro; 0729 - 233 - 211 disponibil si pe wha ...

1657 EUR/m2 | 70 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Studio Sector 4 cu terasa - Metalurgiei
11

Studio Sector 4 cu terasa - Metalurgiei

Detalii proprietate: Suprafata utila: 53 mp Terasa generoasa: 26 mp Etaj: 1 9 Centrala termica proprie Icirc;ncalzire in pardoseala Compartimentare eficienta, spatiu luminos Proprietatea este ideala atat pentru locuit, cat si pentru investitie, terasa fiind un mare avantaj ...

2358 EUR/m2 | 53 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere mobilat si utilat, la doar 12 minute de Metrou Piata Sudului
9

PIATA SUDULUI ndash; APARTAMENT 3 CAMERE Va propun spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat la doar 12 minute de mers pe jos de statia de metrou Piata Sudului. Etaj: 1 4 Suprafata utila: 69,30 mp Bloc construit in anul 1964 Se vinde mobilat si utilat Pret: 149.900 Euro Telefon: 0754 ...

2172 EUR/m2 | 69 m2

piata sudului, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere | Mobilat Utilat - Gata de mutare
16

Apartament 3 camere | Mobilat Utilat - Gata de mutare

Apartament 3 camere cu compartimentare eficienta si suprafata generoasa de aproximativ 73 mp Locuinta situata pe Strada Lirului, zona accesibila si bine conectata Imobil construit in anul 1964, stabil structural si eligibil pentru achizitie prin credit Bloc bine intretinut, cu etaj tehnic superior ce ...

1703 EUR/m2 | 74 m2

Sector 3, Bucuresti

Sector 4 Metalurgiei 3 Camere 81 mp
20

Sector 4 Metalurgiei 3 Camere 81 mp

Va prezentam un apartament primitor si bine compartimentat, situat pe Bulevardul Metalurgiei, intr-un imobil construit in 2018, in zona de sud a Bucuresti. Cu o suprafata utila de 70 mp, la care se adauga doua balcoane inchise (11 mp), aceasta locuinta ofera spatiu generos si functionalitate, fiind ...

2048 EUR/m2 | 81 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere nou 2022 || etaj 1 mobilat || parcare boxa
18

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in Bucuresti, Sector 4, intr-un imobil modern finalizat in anul 2022. Locuinta este amplasata la etajul 1 din 7 si dispune de o suprafata utila totala de 53.6 mp, oferind un spatiu bine compartimentat si confortabil. Apartamentul se vinde mobilat ...

2222 EUR/m2 | 54 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

2 camere decomandat - pozitie excelenta -> Zona Unirii, Metrou Piata Unirii
10
1

Ofer spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat pe strada Matei Basarab, Sector 3 - la doar 15 minute de mers pe jos pana la statia de metrou Piata Unirii. Instalatiile termice si sanitare au fost schimbate in anul 2015, iar caloriferele si centrala sunt noi. Apartamentul se vinde nemobilat, ceea ...

2364 EUR/m2 | 55 m2

unirii, Sector 3, Bucuresti

3 camere cu parcare – Postalionului – langa Grand Arena – 130.000 euro
15
3

Titlu atractiv CRM: 3 camere cu parcare ndash; Postalionului ndash; langa Grand Arena ndash; 125.000 euro De vanzare apartament 3 camere situat pe strada Postalionului, etaj 2 din 4, bloc cu lift. Apartamentul dispune de loc de parcare inclus si este amplasat excelent, in spate la Grand Arena. Zona ...

1736 EUR/m2 | 72 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Metalurgiei Ap 3 Cam+Parcare
14
2

Metalurgiei Ap 3 Cam+Parcare

Apartament 3 camere de vanzare ndash; zona Grand Arena Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere, aflat intr-o zona linistita si in plina dezvoltare, strada Postalionului, Sector 4. Statie STB la doar 2 minute. In imediata apropiere se afla scoli si gradinite, precum si numeroase magazine, saloane, ...

1778 EUR/m2 | 72 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Ap.2 camere ,zona Brancoveanu,3-4 minute pana la STB.Mobilat utilat.
6
4

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in zona Berceni ndash; Sector 4, pe strada Argeselu, intr-un imobil cu regim redus de inaltime (P+4), ideal pentru locuit ,investitie,inchriat . STV la 3-4 minute de mers,se ajunge usor si rapid la metrou. Apartamentul este amplasat la etajul ...

1499 EUR/m2 | 38 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

3 Camere gata de mutare
15

3 Camere gata de mutare

Metalurgiei Mall Grand Arena - Apartament 3 Camere - Gata de Mutare De vanzare apartament cu 3 camere situat in sectorul 4 al capitalei, strada Postalionului. Se afla la etaj 2 din 4 cu lift . Dispune de o suprafata utila totala de 72.1 mp, incluzand balconul (partial inchis) . Compartimentare ...

1778 EUR/m2 | 72 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Duplex 3 camere, Ap #259;r #259;torii Patriei | Terasa
19

Duplex 3 camere, Ap #259;r #259;torii Patriei | Terasa

EXCLUSIVITATE ndash; Penthouse 119 mp, Cretestilor ndash; Drumul Jilavei, la 15 minute de Metrou Aparatorii Patriei Se vinde un apartament tip penthouse situat la etajele 6 si 7 ale unui imobil modern, finalizat in 2024, dotat cu lift. Locuinta are o suprafata totala de 119 mp, este complet finisata ...

1933 EUR/m2 | 119 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

[Aparatorii Patriei] Apartament 2 camere - Etaj 1
6

[Aparatorii Patriei] Apartament 2 camere - Etaj 1

Vand apartament cu doua camere, semidecomandat in sector 4, Aparatorii Patriei . Se afla la etajul 1 din 10, intr-un imobil construit in anul 1974 . Suprafata utila totala : 36 mp . Pret : 65.000 euro . Pentru mai multe detalii si vizionari ma puteti contacta la 0729.233.993 Alexandru Radu

1806 EUR/m2 | 36 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Decomandat - Bloc nou -  2 camere Berceni
14

Decomandat - Bloc nou - 2 camere Berceni

Bloc nou - apartament 2 camere decomandat - Sector 4 - Berceni De vanzare apartament GATA DE MUTARE Suprafata totala 54 Etaj 1 din 6 cu lift An constructie 2022 Loc de parcare inclus in pret Boxa de depozitare inclusa in pret Se vinde mobilat si utilat Pret 120 000 euro - se accepta credit 0739922890 ...

2222 EUR/m2 | 54 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Parcul Tudor Arghezi Ap 3 Cam decomandat 81 MP
20

Parcul Tudor Arghezi Ap 3 Cam decomandat 81 MP

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, 2 bai, confort 1, situat in Bld. Metalurgiei, intr-un imobil construit in anul 2018 Disponibil la etajul 5 din 5, pod deasupra izolat, cu o suprafata utila de 70 mp plus 2 balcoane inchise in suprafata de 11 mp. Se vinde mobilat si utilat ...

2048 EUR/m2 | 81 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

3 CAMERE TOTAL DECOMANDAT – B-DUL METALURGIEI – 81 MP – 2 BAI – PARCARE CADASTRATA 
20

3 CAMERE TOTAL DECOMANDAT ndash; B-DUL METALURGIEI ndash; 81 MP ndash; 2 BAI ndash; PARCARE CADASTRATA Oportunitate excelenta intr-un bloc nou (2018), ideal pentru familie sau investitie sigura! B-dul Metalurgiei Etaj 5 5 cu lift + pod Suprafata totala 81 mp 3 camere total decomandate 2 bai 2 ...

2048 EUR/m2 | 81 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera Anghel Moldoveanu MOBILATA etajul 1
10
6

Garsoniera Anghel Moldoveanu MOBILATA etajul 1

Se vinde garsoniera situata pe Strada Anghel Moldoveanu, cu suprafata de 27 mp, amplasata la etajul 1 din 4, intr-un imobil construit in anul 1993. Garsoniera se vinde mobilata si utilata si beneficiaza de loc de parcare in spatele blocului. Zona este linistita, potrivita atat pentru locuit, cat si ...

1852 EUR/m2 | 27 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Salvează căutarea