Imobiliare Bucuresti

Hartă Listă
Filtre active: Bucuresti Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
2 Camere-Pallady-Centrala Proprie-1983 la 5 min.Metrou 1 Decembrie
11

Toate ofertele si ansamblurile din zona Theodor Pallady le gasiti pe site-ul prestige-rezidential.ro Apartament 2 camere disponibil in zona Pallady-Ozana, in apropiere de Penny Market, situat la etajul 4 al unui imobil construit in 1983. Blocul este anvelopat si renovat si foarte bine ingrijit. Locuinta ...

1981 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsoniera zona Costin Georgian
3
1

Garsoniera zona Costin Georgian

Costin Georgian, ,an constructie imobil 1989, etaj 3 8, blocul este reabilitat termic, 30mp, decomandata.

30 m2

Piata Muncii, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Garsoniera in zona Floreasca
3
1

Garsoniera in zona Floreasca

Oferim spre inchiriere garsoniera in zona Floreasca , cu o suprafata utila de 32 mp , etajul 4 . Garsoniera este ituata in apropierea mijloacelor de transport in comun si a magazinelor . Garsoniera este mobilata complet . Ocupabila imediat!

32 m2

Floreasca, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Povestea unui apartament rar, pe Jules Michelet - Piata Romana
17
1

Pe una dintre cele mai elegante străzi din București, la câțiva pași de Piața Romană și în vecinătatea Ambasada Regatului Unit la București, există un apartament care nu se vinde des. Se transmite. Clădirea interbelică din 1930, cu arhitectură elegantă, este încadrată în RSS1, păstrând farmecul epocii ...

2297 EUR/m2 | 111 m2

Magheru, Sector 1, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere Metalurgiei || 2 bai 81 mp mobilat
20

Apartament 3 camere Metalurgiei || 2 bai 81 mp mobilat

Va propunem spre vanzare un apartament modern cu 3 camere si 2 bai, situat pe Bulevardul Metalurgiei, intr-o zona excelenta, cu acces rapid la transport, magazine si facilitati urbane. Locuinta are o suprafata utila de 81 mp si este amplasata la etajul 5 din 5, intr-un imobil construit in anul 2018, ...

2062 EUR/m2 | 81 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere  +2 parc #259;ri\STV 2 min \Bulevardul Obregia
17

Apartament 3 camere +2 parc #259;ri\STV 2 min \Bulevardul Obregia

Apartament 3 camere | 68 mp | Etaj 4 4 | Renovat 2024 Apartament spatios si bine compartimentat, renovat complet in 2024, cu instalatii electrice si sanitare noi, calorifere inlocuite si centrala proprie pe gaz. Se vinde partial mobilat (frigider si TV separat contra cost). Avantaje: uscatorie, 2 ...

1618 EUR/m2 | 68 m2

Sector 4, Bucuresti

2 camere Sector 4 | Ideal investitie |57.000  €
9
1

2 camere Sector 4 | Ideal investitie |57.000 €

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, confort 2, situat in sector 4 pe Strada Argeselu, intr-un imobil construit in anul 1969 , disponibil la etajul 1 din 4, cu o suprafata utila de 38 mp.pret 57.000.Telefon :(0754) 993 019

1500 EUR/m2 | 38 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

APARTAMENT 3 CAMERE | SECTOR 4 | 300 m METROU AP #258;R #258;TORII PATRIEI | ETAJ 2 10
11
2

APARTAMENT 3 CAMERE | SECTOR 4 | 300 m METROU APARATORII PATRIEI | ETAJ 2 10 | COMPLET RENOVAT Vand apartament cu 3 camere, situat excelent in Sector 4, la doar ~300 m de metrou Aparatorii Patriei ndash; pozitie ideala, cu acces rapid si valoare ridicata in timp. Locuinta este decomandata, 74 mp ...

1959 EUR/m2 | 74 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

EXCLUSIVITATE | 2 camere spatios 74 mp | Ghencea | Piscina + parcare
7

Apartament 2 camere | 74 mp | Prelungirea Ghencea ndash; Ansamblul Primavara | EXCLUSIVITATE Va propunem spre vanzare, in exclusivitate, apartament 2 camere decomandat, etaj 1 bloc 2008 cu lift, in Ansamblul Primavara (Prelungirea Ghencea 94-100, Sector 6). Compartimentare decomandata Suprafata totala: ...

2029 EUR/m2 | 69 m2

ghencea, Sector 6, Bucuresti

Apartament 2 camere || Aparatorii Patriei || 7 min metrou
19
1

Apartament 2 camere || Aparatorii Patriei || 7 min metrou

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in zona Aparatorii Patriei, la doar 7 minute de statia de metrou, intr-o locatie cu acces rapid catre toate facilitatile necesare. Locuinta este amplasata la etajul 1 din 10 si dispune de o suprafata de 36 mp, fiind bine compartimentata si potrivita ...

1806 EUR/m2 | 36 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Bulevardul Alexandru Obregia - Apartament 3 camere
8

Bulevardul Alexandru Obregia - Apartament 3 camere

Bulevardul Alexandru Obregia - Apartament 3 camere mobilat Locatia : Aleea Terasei Detalii proprietate : - suprafata utila : 64.70 totala : 69.30 mp - an constructie bloc : 1964 - etaj : 1 4 Complet mobilat si utilat . Pret : 149.900 euro Detalii si vizionari la : 0729 233 500

2306 EUR/m2 | 65 m2

Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere decomandat { Grand Arena }
8

Apartament 3 camere decomandat { Grand Arena }

Oferim spre vanzare un apartament de 3 camere decomandat , in sectorul 4 . Locatie : Strada Turnu Magurele Grand Arena : 5-6 minute mers pe jos Suprafata utila : 70 Etaj : 10 10 An constructie : 1974 Mobilat - utilat ( fara TV , masina de spalat , frigider ) Teava de gaz trasa in casa . Loc de ...

1657 EUR/m2 | 70 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere ~ Metrou Aparatorii Patriei
5

Apartament 2 camere ~ Metrou Aparatorii Patriei

Va oferim spre vanzare un apartament de 2 camere, confort 2 , in sectorul 4 ( zona Aparatorii Patriei ) Locatie : Strada Moldovita 8-10 minute ~ Metrou Aparatorii Patriei Suprafata utila totala : 36 mp Etaj : 1 10 An constructie : 1974 ( bloc reabilitat ) Mobilat si utilat. ...

1971 EUR/m2 | 34 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere decomandat ~ Constantin Brancoveanu
12

Apartament 3 camere decomandat ~ Constantin Brancoveanu

Apartament 3 camere decomandat ~ Izvorul Muresului Oferim spre vanzare un apartament de 3 camere decomandat , in sectorul 4 . Locatie : Strada Izvorul Muresului Suprafata utila totala : 65 mp Centrala proprie . Apartamentul a fost complet renovat, inclusiv instalatii electrice si sanitare intre ...

1954 EUR/m2 | 65 m2

brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

De vanzare in exclusivitate apartament 2 camere – Str Argeselu
10
1

De vanzare in exclusivitate apartament 2 camere ndash; Str Argeselu 5-7 Etaj 1 din 4 Suprafata 38 mp Bloc construit in 1969 Se vinde mobilat si utilat, fara frigider, masina de spalat si TV Fara loc de parcare Pret 60.000 euro Pentru detalii si vizionari: 0787571547 Disponibil si pe WhatsApp

1579 EUR/m2 | 38 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere bloc nou langa metrou Aparatorii Patriei
10
2

Va propunem un apartament modern, situat la parter inalt al unui bloc nou cu regim de inaltime P+6, amplasat intr-o zona linistita si foarte bine conectata la oras. Detalii apartament: Finisaje personalizabile: apartamentul se preda bdquo;la cheie, iar finisajele pot fi alese conform preferintelor ...

1627 EUR/m2 | 75 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Vila de vanzare || 4 camere || curte mare || aproape Grand Arena
11

Proprietate moderna, amplasata intr-o zona linistita, ideala pentru o familie care isi doreste confort si acces rapid catre oras. Caracteristici generale: Suprafata utila: 133 mp Regim de inaltime: Parter + Etaj 1 + Mansarda Curte: 180 mp Locuri de parcare: 2 Compartimentare ...

1917 EUR/m2 | 133 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere || bloc nou || metrou Aparatorii Patriei
9

Va oferim spre vanzare un apartament de 2 camere, situat intr-un bloc nou, la doar 15 minute de mers pe jos pana la statia de metrou Aparatorii Patriei si in apropierea statiei de autobuz. Locuinta este ideal amplasata, oferind acces rapid la mijloacele de transport si facilitati din zona. Detalii apartament: ...

1606 EUR/m2 | 66 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere || mobilat si utilat || Titan Sun Park || parcare inclusa
11
1

Se ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in zona Titan, Sector 3, in cadrul complexului rezidential Titan Sun Park. Apartamentul are o suprafata utila de 60 mp si se afla la etajul 3 al unui bloc cu 4 etaje, cu o singura scara, oferind acces facil la curtea interioara si parcare. Detalii ...

2125 EUR/m2 | 60 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

De vanzare apartament 2 camere – Sky Oltenitei | 59 mp | mobilat si utilat complet
7
1

Va prezentam un apartament modern de 2 camere, situat in complexul Sky Oltenitei, ideal pentru locuit sau investitie. Detalii proprietate: Suprafata: 59 mp Etaj 2 10 Se vinde complet mobilat si utilat Compartimentare eficienta Bloc cu lift Pret apartament: 126.000 Euro Loc parcare: ...

2136 EUR/m2 | 59 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Berceni-Vila 7 Camere-Gata de Mutare
20

Berceni-Vila 7 Camere-Gata de Mutare

Berceni Metrou Aparatorii Patriei-Vila Individuala - 7 Camere - Piscina De vanzare casa individuala, situata in sectorul 4 al capitalei la aproximativ 8-10 minute de Aparatorii Patriei . Aceasta dispune de o suprafata utila de 350mp si este compartimentata astfel : - Parter : Living, birou, bucatarie, ...

1243 EUR/m2 | 350 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Metalurgiei Ap 2 Camere+Parcare+Boxa
19

Metalurgiei Ap 2 Camere+Parcare+Boxa

Apartament 2 camere de vanzare ndash; Drumul Binelui, Sector 4 Va propun spre vanzare un apartament modern cu 2 camere, situat pe Drumul Binelui, Sector 4, intr-un bloc construit in 2021, la etajul 1 din 7. Apartamentul are o suprafata utila de 53.6 mp si se vinde complet mobilat si utilat, fiind pregatit ...

2264 EUR/m2 | 53 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

{Metrou Aparatorii Patriei } Apartament 2 camere
3
1

{Metrou Aparatorii Patriei } Apartament 2 camere

Alliance Rezidential va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, la un minut de statia de Metrou Aparatorii Patriei . Suprafata utila totala : 52.1 mp Disponibil la parterul unui imobil cu 4 etaje . Apartamentul se preda la cheie . Se pot achizitiona si locuri de parcare (tip Klaus) . Termen ...

1803 EUR/m2 | 52 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Berceni-Apartament 3 Camere-Gata de Mutare
15

Berceni-Apartament 3 Camere-Gata de Mutare

Metalurgiei Mall Grand Arena - Apartament 3 Camere - Gata de Mutare De vanzare apartament cu 3 camere situat in sectorul 4 al capitalei, strada Postalionului. Se afla la etaj 2 din 4 cu lift . Dispune de o suprafata utila totala de 72.1 mp, incluzand balconul (partial inchis) . Compartimentare ...