Imobiliare Bucuresti

Hartă Listă
Filtre active: Bucuresti Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Doamna Ghica
4
38

Garsoniera de inchiriat in zona Doamna Ghica

Va propunem spre inchiriere garsoniera in zona Doamna Ghica langa Penny. Garsoniera este situata la etajul 3 , suprafata de 40 mp2. Garsoniera este mobilata si utilata . Mai multe detalii telefonic!

40 m2

Doamna%2bGhica, Sector 2, Bucuresti

Promovat
5 camere | 132 MPU | Parcare | Boxa | GREEN LAKE
20
1

5 camere | 132 MPU | Parcare | Boxa | GREEN LAKE

Vă prezentăm spre vânzare, un apartament spectaculos cu 5 camere, situat în prestigiosul ansamblu rezidențial Green Lake, aflat lângă lacul Grivița. O locuință ce oferă confort de lux, spațiu generos și un stil de viață rafinat, într-un cadru natural de excepție, în imediata apropiere a King's Oak British ...

2434 EUR/m2 | 154 m2

Baneasa, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de închiriat în zona Rahova cu centrală proprie
3
4

Garsoniera de închiriat în zona Rahova cu centrală proprie

Inchiriez garsoniera, 35 mp, la etajul 1 , mobilata si utilata, o camera cu vedere spre rasarit. Blocul este reabilitat termic. Se accepta animale de companie. Zona: Piata Rahova

35 m2

Rahova, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 2 camere in zona 1 Mai
4
2

Apartament cu 2 camere in zona 1 Mai

Apartament cu 2 camere in zona 1 mai cu o suprafata de 50 mp situat la etajul 2 8 In vecinatate avem restaurante,banci, Blocul dispune lift , la doar 10 min de metrou si de statia de tramvai.

50 m2

1Mai, Sector 1, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 Camere Dacia - Vasile Lascăr| Centrala proprie | Curte comuna
8

ID Anunt: P229331 Agentia Residenza va propune spre inchiriere un apartament elegant, complet renovat și mobilat modern, situat la etajul 2 al unei vile P+2. Cu o suprafață generoasă de 82 mp utili și compartimentare decomandată, apartamentul oferă confort, intimitate și funcționalitate, fiind ideal ...

82 m2

Dacia, Sector 2, Bucuresti

Apartament 3 Camere Cortina North | 2 Bai | Balcon | Centrala | Pet Friendly
12

ID Anunt: P233042 Agentia Residenza va propune spre închiriere un apartament modern cu 3 camere, situat la etajul 1. Apartamentul este complet mobilată și utilată, fiind gata pentru mutare imediată și oferind un confort premium. • 3 camere spațioase, modern mobilate • Centrală termică proprie • ...

78 m2

Pipera, Sector 1, Bucuresti

Apartament 2 Camere Șoseaua Giurgiului | Centrala proprie | Bloc Nou | Balcon
8

ID Anunt: P242984 Agentia Residenza va propune spre închiriere un apartament de 2 camere , complet mobilat și utilat, situat într-un bloc finalizat în 2024, cu doar 3 etaje. Imobilul se află într-o zonă liniștită, cu acces facil la mijloace de transport în comun, magazine, școli și alte facilități esențiale. Detalii ...

58 m2

Giurgiului, Sector 4, Bucuresti

Apartament 4 camere Decomandat Berceni-Almasu Mic
1

Apartament 4 camere Decomandat Berceni-Almasu Mic

Apartament 4 camere Berceni-Almasu Mic, confort 1, decomandat, etaj 4 din 4, suprafata 95 mp, an constructie 1981, geam la baie, 2 bai, 3 balcoane. Apartamentul necesita renovare completa, are centrala proprie si termopan. Blocul este reabilitat. Se accepta orice modalitate de plata. Caracteristici: Nr. ...

1342 EUR/m2 | 95 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament elegant 2 camere Ansamblu Carmen Sylva Unirii
20
1

Apartament elegant 2 camere Ansamblu Carmen Sylva Unirii

COMISION 0% la cumparator Situat în ansamblul rezidențial Carmen Sylva, pe strada Ion Filibiliu nr. 9, acest apartament de 2 camere oferă un stil de viață exclusivist, într-un imobil cu arhitectură istorică, complet restaurat și adaptat standardelor moderne de confort. Clădirea, construită în anul 1906 ...

4576 EUR/m2 | 59 m2

Sector 3, Bucuresti

Hala industriala de vanzare | 560 mp | Theodor Pallady-Bucuresti
11

Van Gulik Real Estate are placerea de a va prezenta spre vanzare o proprietate industriala moderna, amplasata strategic pe strada Oxigenului, intr-una dintre cele mai bine conectate zone logistice si industriale ale Bucurestiului. Proprietatea are o suprafata construita de 640 mp si este amplasata pe ...

929 EUR/m2 | 560 m2

23 Aug, Sector 3, Bucuresti

4 Camere Terasa Generoasa -Zona Linistita
5

4 Camere Terasa Generoasa -Zona Linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...

1406 EUR/m2 | 190 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala cu Parcare Inclusa
7

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: -148.400 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract SYA Towers – Unde calitatea întâlnește echilibrul unei vieți moderne Bine ai venit la SYA Towers, un ansamblu rezidențial pentru cei care isi doresc un trai cat ...

1837 EUR/m2 | 81 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

4 Camere Ideal Familie -Acces Rapid STB
7

4 Camere Ideal Familie -Acces Rapid STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: - 146.000 Euro + TVA pentru un avans de 45% la antecontract - 155.000 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor ...

1676 EUR/m2 | 87 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere cu Parcare -Mutare Rapida/5 minute STB Parcare
6

2 Camere cu Parcare -Mutare Rapida/5 minute STB Parcare

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.Efy-Residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Descoperă noul ansamblu rezidențial, situat într-o zonă linistita, exclusiv rezidentiala, la 500 de metri distanta fata de autobuzul 253 si 330. Ansamblul este compus din 4 blocuri cu ...

2620 EUR/m2 | 55 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Gradina Bloc Intim Parcare Inclusa
7

2 Camere Gradina Bloc Intim Parcare Inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: - 141.500 Euro + TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+3 etaje Total unitati ansamblu - 23 unitati Termen ...

2461 EUR/m2 | 58 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Duplex Superb -Terasa Spatioasa | Parcare Inclusa
10
1

Duplex Superb -Terasa Spatioasa | Parcare Inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare PROMO: parcare inclusa 140.000 .Euro ...

1175 EUR/m2 | 119 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere cu Terasa generoasa
4

Apartament 2 camere cu Terasa generoasa

1406 EUR/m2 | 95 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere credit ipotecar 15%-Acces rapid metrou
8

3 Camere credit ipotecar 15%-Acces rapid metrou

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare Termen Finalizare Noiembrie 2025 133.000 ...

1356 EUR/m2 | 98 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Gradina Bloc Intim
7

2 Camere Gradina Bloc Intim

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+3 etaje Total unitati ansamblu - 23 unitati Termen finalizare Iunie 2026 Suprafata utila ...

2287 EUR/m2 | 58 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 3 camere – Confort modern, compartimentare eficientă
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -130.200 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -139.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -148.800 Euro + TVA pentru ...

1684 EUR/m2 | 77 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Gradina -Lux, lumină și funcționalitate
5

3 Camere Gradina -Lux, lumină și funcționalitate

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -123.400 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -131.050 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -138.700 Euro + TVA pentru ...

1613 EUR/m2 | 77 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Bloc Intim -Incalzire Pardoseala
6

3 Camere Bloc Intim -Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: - 123.250 Euro + TVA pentru un avans de 45% la antecontract - 140.250 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1735 EUR/m2 | 71 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 3 camere spatios -5 min N.Teclu/Credit ipotecar 15%
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare Termen Finalizare Noiembrie 2025 123.000 ...

1403 EUR/m2 | 88 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie -7 minute metrou N.Teclu
5

3 Camere Ideal Familie -7 minute metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -120.420 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -128.448 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract - 136.476 Euro + TVA pentru un ...

1782 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea