Garsoniera de inchiriat in zona Tei
Ofer spre inchiriere garsoniera in zona Tei vis a vis de Kaufland ,cu o suprafata de 36mp,etaj 3.Garsoniera este complet mobilata si utilata
36 m2
Tei, Sector 2, Bucuresti
ieri 15:00
Anunțuri promovate – Vezi toate
36 m2
Tei, Sector 2, Bucuresti
ieri 15:00
Ofer spre vanzare garsoniera in zona Drumul Taberei complet utilata si mobilata. Garsoniera dispune de o suprafata utila de 40mp etaj5,situata vis a vis de Auchan.
1571 EUR/m2 | 35 m2
Drumul Taberei, Sector 6, Bucuresti
ieri 10:20
Inchiriez garsoniera in zona Eroii Revolutiei, aproape de metrou, situat la etajul 2 , cu o suprafata de 34 mp. Se afla in apropriere de mijloacele de transport si magazine alimentare.
34 m2
Eroii Revolutiei, Sector 4, Bucuresti
ieri 10:24
Vă propunem spre vanzare un apartament de 2 camere, situat într-o zonă deosebit de atractivă, la 2 minute de Metrou Tineretului. Apartamentul este decomandat, etaj 4/7, bloc din 1964 cu lift, gata de mutat - chiar din prima zi - mobilat si utilat complet - se vinde exact așa cum se vede în poze (totul ...
3083 EUR/m2 | 47 m2
tineretului, Sector 4, Bucuresti
11 mai
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -108.172 Euro + TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere decomandate Tip imobil ...
1180 EUR/m2 | 92 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -110.026 Euro +TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 3 camere decomandate Tip imobil - ...
1400 EUR/m2 | 79 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -102.740 + TVA pentru un avans de 45 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere decomandate Tip imobil - P+10 ...
1121 EUR/m2 | 92 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -96.740 Euro +TVA pentru un avans de 45% la antecontract -102.172 Euro +TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...
1056 EUR/m2 | 92 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -102.172 Euro + TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere decomandate Tip imobil ...
1115 EUR/m2 | 92 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -129.118 Euro +TVA pentru un avans de 45 % la antecontract -136.010 Euro +TVA pentru un avans de 20% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...
1030 EUR/m2 | 125 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -78.616 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere semidecomandate Tip imobil - ...
1942 EUR/m2 | 40 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -76.264 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -78.616 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract PROMO: Discount 50% la parcare ...
1884 EUR/m2 | 40 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -122.815 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 3 camere decomandate Tip imobil - D+P+3 ...
1725 EUR/m2 | 71 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -77.000 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Garsoniera Tip ...
2048 EUR/m2 | 38 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -89.243 Euro TVA inclus pentru un avans de 90% la antecontract -95.193 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor ...
2195 EUR/m2 | 41 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 104.600 Euro + TVA PROMO:la avans 50% = 50% discount parcare SYA Towers – Unde calitatea întâlnește echilibrul unei vieți moderne Bine ai venit la SYA Towers, un ansamblu rezidențial pentru cei care isi doresc un ...
1690 EUR/m2 | 62 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 140.300 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract SYA Towers – Unde calitatea întâlnește echilibrul unei vieți moderne Bine ai venit la SYA Towers, un ansamblu rezidențial pentru cei care isi doresc un trai cat ...
1652 EUR/m2 | 85 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 88.400 Euro + TVA pentru un avans de 15% Pret parcare acoperita -14.000 Euro +TVA Pret parcare descoperita -10.000 Euro +TVA PROMO:la avans 50% = 50% discount parcare SYA Towers – Unde calitatea întâlnește echilibrul ...
1576 EUR/m2 | 56 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Apartament 4 camere de inchiriat, complet mobilat si utilat, cu disponibilitate imediata. Dispune si de loc de parcare subteran. Acesta este situat la etajul 3 al unui bloc cu regim de inaltime P+4 etaje. Localizare excelentă – la doar 10 minute de mers pe jos până la stația de metrou 1 Decembrie ...
88 m2
1 Decembrie, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Apartament spațios de 3 camere, situat la etajul 2 din 4 al unui bloc nou (2016), într-o zonă liniștită și sigură, ideal pentru familie sau cuplu. Suprafața utilă este de 72 mp + 4,8 mp balcon, decomandat, cu centrală proprie și aer condiționat, gata pentru mutare imediată. ✨ Compartimentare practică: Living ...
72 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Apartament 3 camere de inchiriat, complet mobilat si utilat, cu disponibilitate imediata. Acesta este situat la etajul 1 al unui bloc cu regim de inaltime P+3 etaje. Localizare excelentă – la doar 12 -14 minute de mers pe jos până la stația de metrou Nicolae Teclu, cu acces facil către centrul orașului. ...
75 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Apartament 2 camere cu terasa. Disponibilitate imediata! Scoala si gradinita la 2 minute. Apartamentul este situat la etajul 6 al unui bloc cu regim de inaltime P+11 etaje. Blocul dispune de lift, acesta se inchiriaza complet mobilat si finisat. Zona atractiva - centre comerciale importante precum ...
72 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Apartament 2 camere de inchiriat, parcare exterioara Disponibilitate imediata! Apartamentul este situat la etajul 1 al unui bloc cu regim de inaltime P+3 etaje. Bloc nou, construit in anul 2025, centrala proprie, incalzire in pardoseala Acesta se inchiriaza complet mobilat conform pozelor anexate. Zona ...