Hartă Listă
Filtre active: Bucuresti Persoane Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament luminos cu 2 camere - Eroii Revoluției, la 3 minute de metrou
9
12

Oferim spre vanzare un apartament de 2 camere decomandat, situat într-o zonă excelentă la Eroii Revoluției, la doar 3 minute de mers pe jos de metrou. Statii de transport in comun opresc chiar în fața blocului, deci ajungi rapid oriunde ai treabă în oraș. Apartamentul este renovat recent gresie, faianță, ...

1822 EUR/m2 | 45 m2

Viilor, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de inchiriat Plaza Residence Exigent Militari Drumul Taberei Mall Plaza
5
2

Garsoniera de inchiriat in complex rezidential Plaza Residence Exigent Faza 1 Puncte repere: Mall Plaza, Militari, Lujerului, Drumul Taberei Garsoniera se afla la etajul 6 Dispune de centrala Electrocasnice: masina spalat, aragaz, frigider, AC, TV Disponibila imediat Amenajata si utilata ca in ...

35 m2

Sector 6, Bucuresti

Promovat
Garsoniera Mihai Bravu  _ Baba Novac
7

Garsoniera Mihai Bravu _ Baba Novac

Proprietar caut chirias responsabil pentru o garsonieră cocheta renovata de la zero, este mobilata si utilata complet: AC, plită gaz, cuptor electric, masina de spălat, frigider, mai multe spatii de depozitare. Situată pe Sos.Mihai Bravu et.10 10, intr un bloc reabilitat termic. Distanța pana la metrou ...

35 m2

Mihai+Bravu, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament de vanzare - 2 camere, 70 m .
1

Apartament de vanzare - 2 camere, 70 m .

Vând Apartament cu 2 camere PIATA ALBA IULIA nr 7, bl I 6, et 8 (din 10), ap 44, pe ROND, sector 3 Anul construcției 1991 Suprafata utila a celor două camere - 68,19 mp, la care se adaugă: baie, hol, bucătărie, cămară, debara, vestibul, balcon. PRET - 250 000 EUR .

3571 EUR/m2 | 70 m2

Piata Alba Iulia, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Spatii de Birouri in Sector 3 strada Vulturilor nr 6
10
2

Spatii de Birouri in Sector 3 strada Vulturilor nr 6

Ofer spre inchiriere spatii de birouri in Sectorul 3 pe Strada Vulturilor nr. 6. Sunt disponibile spatii separate dupa cum urmeaza: - Parter 60mp - Etaj 65mp - Etaj 63mp - Mansarda 150mp - Subsol 60mp Spatiile au fost modernizate si igienizate. Toate spatiile au fost echipate cu grupuri sanitare, geamuri ...

450 m2

Sector 3, Bucuresti

Inchiriez apartament cu 2 camere
5

Inchiriez apartament cu 2 camere

Acest apartament cu 2 camere are o suprafață utilă de 52 mp. Compartimentarea semidecomandată îți oferă un spațiu bine organizat. Este situat in complexul Avangarde Grande Village. Este mobilat și utilat, are centrală proprie și costuri mici de întreținere. La ieșirea din complex este stație de autobuz ...

52 m2

Sector 6, Bucuresti

De vânzare apartament cu 2 camere Drumul Taberei
9
14

De vânzare apartament cu 2 camere Drumul Taberei

Se vinde apartament cu 2 camere, foarte spațios, foarte bine compartimentat, decomandat, cu balcon închis, suprafață utilă 54 m pătrați, etaj 7 din 10, cu vedere către bulevard. Blocul, finalizat în anul 1982, este situat în cea mai căutată zonă din Drumul Taberei și dispune de 2 lifturi, camere de supraveghere ...

1704 EUR/m2 | 54 m2

Drumul Taberei, Sector 6, Bucuresti

Apartament 4 camere
5
2

Apartament 4 camere

Apartament 4 camere decomandat ,Berceni- Moldoveni , etaj 4 din 4 , 80 mp, baie și wc de serviciu, balcon tip lojă . Bloc reabilitat, 1975 an de construcție, contoar gaze cu proiect și pentru centrală.

1500 EUR/m2 | 80 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera Baicului 25000euro 1

Garsoniera Baicului 25000euro

Garsoniera, 14m , etajul 3 din 4, locuibila, boiler propriu, racordata la reteaua de termoficare. Posibilitatea de racordare la gaze din reteaua blocului.

1786 EUR/m2 | 14 m2

Sector 2, Bucuresti

2 camere 2min metrou parcare Regie Novum Premium Residence, langa Orhideea Grozavesti
8

Ofer spre inchiriere un apartament de 2 camere in Regie Residence, situat la etajul 10 intr-un bloc nou din 2022. Apartamentul se afla foarte aproape de metrou Grozavesti ti Politehnica, fiind complet mobilat ti utilat, cu un balcon inchis cu sticla. Aceasta este prima inchiriere, apartamentul fiind ...

50 m2

Sector 6, Bucuresti

Drumul Taberei, 3 camere decomandat, renovat, etaj 6 din 8, vedere, sud
10
3

Proprietar, ofer spre vânzare apartament de 3 camere decomandat, etaj intermediar (6 8), situat în Drumul Taberei, zona Tudor Vladimirescu, orientat spre sud, cu vedere deschisă 180 către Serele MApN. Blocul este reabilitat termic în 2025, are lifturi noi (2025 2026) și panouri solare montate pentru ...

2159 EUR/m2 | 66 m2

Drumul%252bTaberei, Sector 6, Bucuresti

Garsoniera de închiriat
4
3

Garsoniera de închiriat

Garsoniera 20mp,utilata,stradala,mobilata,acces la mijloace de transport.

20 m2

Ferentari, Sector 5, Bucuresti

Apartament 2 camere 1

Apartament 2 camere

Proprietar vând apartament 2 camere cartier SOLAR sector 4 București, etaj 1, balcon 8 metri, vedere la piscina și parc, apartamentul este nou, 56 metri pătrați, relații preț 110.000 euro

1964 EUR/m2 | 56 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Garsonieră de închiriat   Rams Residence, Bd. Dudești-Pantelimon 42
5

Garsonieră de închiriat Rams Residence, Bd. Dudești-Pantelimon 42

Închiriez garsonieră situată în Rams Residence, Bd. Dudești-Pantelimon nr. 42, la doar 3 minute de metrou (stațiile Republica și Pantelimon). Zona oferă acces rapid la numeroase facilități precum Carrefour, Dedeman, magazine și mijloace de transport. Garsoniera are o suprafață de 38 mp, este situată ...

38 m2

Sector 3, Bucuresti

Teren de vanzare Prelungirea Ghencea
1

Teren de vanzare Prelungirea Ghencea

Vand teren Prelungirea Ghencea. Terenul este amplasat pe Drumul Valea Izvoarelor, in planul 2 fata de de Prelungirea Ghencea si este aproape de Avangarde Rezidential, Suprafata:2500 mp, cu deschidere 21 ml. Pret 110 euro mp

2,500 m2

Prelungirea Ghencea, Sector 6, Bucuresti

inchiriere garsoniera
5

inchiriere garsoniera

Proprietar Inchiriez garsoniera in complex residence Platinum ,Strada Dealul Cucului nr 34-36,sector4 Garsoniera decomandata ,suprafata 36mp,balcon,bucatarie inchisa,centrala proprie,aer conditionat,mobilata Disponibila imediat pentru mutare Este prima inchiriere Pret 420euro luna ,negociabil si ...

36 m2

Sector 4, Bucuresti

Apartament zona Obor 3 camere
9

Apartament zona Obor 3 camere

Vand apartament zona Obor, vecinitate mall Veranda, Piata Obor, Mega Mall, metrou statii Obor sau iancului la 10 min de mers pe jos. Stare foarte buna la pretul de 100.000 euro

2000 EUR/m2 | 60 m2

Obor, Sector 2, Bucuresti

Vand apartament 3 camere decomandat et1
11

Vand apartament 3 camere decomandat et1

Proprietar ! Exclus agentii ! Este un apartament cu 3 camere decomandat si bine compartimentat, la et 1 intr-un bloc turn (o singura scara) din 10. Este un apartament foarte calduros iarna si racoros vara dar si foarte luminos Blocul este anvelopat termic .Parcare de la ADP Renovat recent, toate caloriferele ...

1852 EUR/m2 | 54 m2

Sector 5, Bucuresti

Vand ap 2 cam et1in bloc situat in centrul Capitalei 4

Vand ap 2 cam et1in bloc situat in centrul Capitalei

Vand cu 150000 euro,negociabil,ap 2cam,et1,50 mp in bloc Sala Palatului-Novotel

3000 EUR/m2 | 50 m2

Sector 1, Bucuresti

Proprietar 3 camere, 71mp, decomandat, renovat, gata de mutare, Rahova, Malcoci   Petre Ispirescu
20
3

Proprietar 3 camere, 71mp, decomandat, renovat, gata de mutare, Rahova, Malcoci Petre Ispirescu

Proprietar, vand apartament 3 camere, decomandat, renovat, mobilat si complet utilat. Etaj 1 10, bloc reabilitat termic, construit in 1978, cu supraveghere video, amplasat pe o strada linistita, fara zgomot, intr-o zona cu multe spatii verzi. Suprafata totala utila 71 mp, balcon inchis, hol mare, ...

1746 EUR/m2 | 71 m2

Sector 5, Bucuresti

Vanzare apartament 2 camere cu loc de parcare inclus Theodor Pallady 66 A
5
1

Vand apartament 2 camere + Loc de parcare in Pallady Hills,la 2 minute de statia de metrou Anghel Saligny. Apartamentul este complet mobilat si utilat,acesta dispune de televizor Smart Tv de 55 inch(140Cm),Aer conditionat,Masina de spalat si bucatarie încorporată integral. Apartamentul dispune de altfel ...

2620 EUR/m2 | 50 m2

Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 Camere Emil Racovita Nitu Vasile bloc 1983
5
3

Apartament 2 Camere Emil Racovita Nitu Vasile bloc 1983

2 Camere Spațioase (60 mp) | Emil Racoviță | Etaj 5 8 Zonă Verde & Curată Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere semidecomandat, situat pe strada Emil Racoviță, într-un bloc solid construit în anii '80. Detalii principale: Suprafață generoasă: 60 mp utili, oferind un spațiu mult ...

1433 EUR/m2 | 60 m2