Teren de vânzare cu casă demolabila, ideal bloc sau parcare
Teren de vânzare cu casă demolabila, 181m2, ideal pentru construcție bloc sau parcare, unic proprietar
181 m2
Sector 5, Bucuresti
30 aprilie
Anunțuri promovate – Vezi toate
181 m2
Sector 5, Bucuresti
30 aprilie
Bună ziua închiriez garsonieră zona Aleea Avrig etajul 2 din 10 liberă renovată recent aproape de toate mijloacele de transport lângă Liceul Iulia Hașdeu stație de metrou Obor stație de metrou Iancului garsoniera este situată central se închiriază pe termen lung doresc și ofer seriozitate exclus agenție ...
32 m2
Sector 2, Bucuresti
azi 17:04
Ofer spre închiriere apartament de 2 camere, decomandat (circular), situat într-o zonă strategică a cartierului Militari Strada Cupolei 2B. Apartamentul este proaspăt igienizat (vopsea lavabilă nouă) și pregătit pentru noii chiriași! Detalii tehnice: Suprafață: 48 mp utili. Etaj: 3 din 8 (poziționare ...
50 m2
Lujerului, Sector 6, Bucuresti
azi 18:33
DIRECT PROPRIETAT vând apartament în sos Giurgiului sect 4 , et 1 din 4 , frumos întreținut , pentru mai multe detalii sunați-ne , sau whatsapp +14249776263 fără costuri ascunse , fără comisioane, semidecomandat , sufragerie +dormitor+balcon + baie și bucătărie
45 m2
Sector 4, Bucuresti
8 mai
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Metrou Apărători Patriei la 700 ml str Muntele Mare nr 36 Apartament 2 camere Etajul 3 , Mansarda suprafața utilă 63 mp imobil P + 2 E +M apartament la prima închiriere Mobilat modern utilat Electocasnice noi Construcție nouă 2023 Merită văzută Direct proprietar Colaborez și cu Agenții imobiliare
63 m2
Apărătorii Patriei, Sector 4, Bucuresti
azi 19:07
Metrou Apărători Patriei 500ml Str Drumul Jilavei 89 J Metalurgiei Park Apartament două camere Etajul2 Decomandat suprafață utilă 55 mp D +P+ 3 E Liber , Mobilat modern Posibilitatea loc parcareDirect Proprietar Comision O
55 m2
Apărătorii Patriei, Sector 4, Bucuresti
azi 19:07
Apartament două camere Metalurgiei Parkl 800ml Metrou Apărători Patriei Drumul Jilavei Mobilat modern utilat electrocasnice noi Suprafața 53mp Prima închiriere Posibilitatea loc parcare , merită văzut Comision O
65 m2
Apărătorii Patriei, Sector 4, Bucuresti
azi 19:07
5100mp teren la mai putin de 50m distanta de Scoala Comandau , 100m distanta de Cabana Romsilva. Deschidere 90ml la Basca mare.
Sector 4, Bucuresti
azi 19:04
Apartament cu doua camere, situat in complexul Arghezi Residence, Drumul Binelui, et 5 din 7, construcție 2024, centrala proprie, mobilat și utilat integral cu totul nou, aer condiționat, 3 balcoane. Dormitorul are colțar extensibil și spații de depozitare, livingul are canapea de doua locuri neextensibila. ...
85 m2
Sector 4, Bucuresti
azi 19:04
Particular vand ap. 2 camere, dec., renovat recent, mobilat partial, incadrat risc seismic 2, bloc prevazut cu buncar, comision zero, plata cash. Ap. situat la 2 min statia STB, piata, scoala, gradinita. Mall situate aprox. 3-7 min.
1635 EUR/m2 | 52 m2
Sector 4, Bucuresti
azi 19:00
Inchiriez.teren 14000 mo intre Braila si Galati pentru panouri fotovolaice
Sector 3, Bucuresti
azi 18:59
Apartament nou cu doua camere, situat in complexul Arghezi Residence, Drumul Binelui, et 5 din 7, constructie 2024, centrala proprie, mobilat si utilat integral cu totul nou, aer conditionat, 3 balcoane. Dormitorul are coltar extensibil si spatii de depozitare, livingul are canapea de doua locuri neextensibila. ...
1688 EUR/m2 | 85 m2
Sector 4, Bucuresti
azi 18:58
spatiu de inchiriat pentru depozitare fost magazin stradal chiar la sosea 8 metrii lungime pe 4 metri latime si inaltime 210. 200 de euro lunar zona metrou Republica mai multe detali la tel zona liniștită și supravegheată video
30 m2
Republica, Sector 3, Bucuresti
azi 18:57
Vând loc de veci (concesiune) Fig. 93. Preț 12000 Euro
Sector 4, Bucuresti
azi 18:57
Proprietar inchiriez 4 camere Mosilor, 8 8 bloc reabilitat termic, terasa refacuta recent, bloc mixt cu vedere pe fata si spate, intrare spate, 4 camere transformate in 3 camere, ramase doar 2 dormitoare si un living foarte spatios, o baie cu dus si cada, cu boiler pentru apa calda, cu apometre si repartitoare, ...
96 m2
Mosilor, Sector 2, Bucuresti
azi 18:55
Proprietar vand apartament 2 camere decomandate, balcon stil logie inchis, 53 mp, loc parcare. Finisaje de buna calitate, gresie, faianta, parchet, ferestre geam termopan, usa metalica. Apartamentul se vinde mobilat si complet utilat: aragaz + hota, frigider, masina de spalat, aer conditionat. In proxima ...
2358 EUR/m2 | 53 m2
Sector 5, Bucuresti
azi 18:51
Vand apartament de 3 camere in ansamblul rezidential Felicity, zona Otopeni. Pentru mai multe detalii, sunati la numarul de telefon . Se percepe comision 3%!
1966 EUR/m2 | 89 m2
Otopeni, Sector 1, Bucuresti
azi 18:50
Proprietar, vând apartament în Dr Taberei, 3 cam, circular, mobilat, utilat, acte in regula, termopane, usa metalica, aer condiționat, gresie, faianță, apometre, repartitoare, apa calda, căldură, se poate instala centrala de ap, cumparata, (țeavă de gaze trasa), bloc foarte civilizat, 2 lifturi, zona ...
1383 EUR/m2 | 65 m2
Sector 6, Bucuresti
azi 18:46
Apartament 2 camere Decomandat Eroii Revoluției (M2) Preț: 600 euro lună Disponibil: din 12.07.2026 Proprietar nu colaborez cu agenții imobiliare Localizare excelentă La intrarea în stația de metrou Eroii Revoluției (Magistrala M2 linia albastră) Etaj 3 7, orientat spre spatele blocului ...
50 m2
Sector 4, Bucuresti
azi 18:44
Direct proprietar, ap. 2 cam 3 4. in bloc cu 4 etaje, reabilitat termic, centrala termica proprie (apa calda si caldura oricand vrei). Complet utilat si mobilat, foarte curat, TV LED, diag 120 cm, mas spalat Samsung 6 kg, AC, aragaz, frigider, Baie renovata complet si cu Zona de Dus spatioasa, Zona verde ...
50 m2
Sector 2, Bucuresti
azi 18:44
Închiriez spațiu comercial, suprafață 60mp, contorizare separată. Finisaje : gresie, faianță, geamuri termopane, aer condiționat. Grup sanitar, spațiu de depozitare, intrare stradală, locuri de parcare. Utilități: apă curentă, curent trifazic, canalizare, gaze, CATV, camere de luat vederi.
60 m2
Sector 5, Bucuresti
azi 18:44
Ofer spațiu comercial (bar și terasă). Este dotat cu mese, scaune, grup sanitar, grătar, o mică bucătărie, butelie, apă rece și caldă, boilere, butelie, chiuvete, curent electric 380 V, clienții deja formați!
120 m2
Sector 6, Bucuresti
azi 18:42
Proprietar inchiriez apartament 2 camere decomandate, balcon stil logie inchis, 53 mp, loc parcare. Finisaje de buna calitate, gresie, faianta, parchet, ferestre geam termopan, usa metalica. Apartamentul se inchiriaza mobilat si complet utilat: aragaz + hota, frigider, masina de spalat, aer conditionat, ...
53 m2
Rahova, Sector 5, Bucuresti
azi 18:41
Direct de la proprietar! Apartament nou decomandat modern, Sector 6, București, situat fix pe Bv. Iuliu Maniu 405. Descriere detaliată a apartamentului: Numărul de camere: 2 Suprafața utila totală plus balcon: 60 mp Etajul : 5 7 Compartimentare: Decomandat Structura: Caramida interior exterior Încălzire: ...
2000 EUR/m2 | 60 m2
Militari, Sector 6, Bucuresti
azi 18:41
De vanzare casa batraneasca la 90 km de bucuresti si 20 de Giurgiu sat Izvorul com Gogosari cu teren 1600 m casa are 2 camere din paianta exista gard pe toate laturile .curent electric ,fantana cu apa potabila ,apa curenta la strada .separat se poate cumpara si teren agricol 12000m .Proprietar acte ...
210 EUR/m2 | 50 m2
Sector 4, Bucuresti
azi 18:40
Casă batraneasca la 35km de București in județul Giurgiu sunați direct zero șapte sase șapte cinci zero cinci patru patru opt preț 45000 euro negociabil în jur de 25-30 de minute de la Luica ,Progresu sector 4 cu mașina propie ,si ar fii 40 km de la intercontinental București ...
112 EUR/m2 | 400 m2
Sector 4, Bucuresti
azi 18:39
vand teren pentru s+p+2+3r etaje teren 10000 m deschidere 58m x 170m la imgb la 55 euro mp se pot construi 18000 metri un număr de 180 apartamente la 500 metri de metrou
10,000 m2
Sector 4, Bucuresti
azi 18:37
vila uniri rond regina maria 400 metri cu teren 200 metri
1148 EUR/m2 | 400 m2
Filaret, Sector 4, Bucuresti
azi 18:37
vand casa ionescu sisesti 4 camere 200 metri cu teren 500 mp la rosu p+e fără credit ipotecar
500 m2
Străulești Nord, Sector 1, Bucuresti
azi 18:36
vanzari casa container 20 mp la 5600 Euro București Vând Container 20 mp Utili , pereți de 7cm grosime pereți exteriori din tabla galvanizata ,vata sticla de 5cm ,cadru de lemn de jur împrejur și tavan ,pal melaminat , podeaua din OSB de 2.5cm ,linoleum trafic ,mocheta trafic intens noua , polistiren ...
280 EUR/m2 | 20 m2
Sector 3, Bucuresti
azi 18:36
vand 30 hectare teren comasat militari pentru balastiera pret 10.0000.000 euro se poate sapa la 20 metri adancime ,deschidere de 500 metri la dn 1,București..pitesti
300,000 m2
Sector 6, Bucuresti
azi 18:36
vila decebal 500 metri construiti formata din s+p+3 in suprafata de 700 metri construiti si 500 utili 999000 euro
1427 EUR/m2 | 700 m2
Centrul Civic, Sector 3, Bucuresti
azi 18:36
Vand Teren intravilan bucuresti,ilfov,Constanta 700ha 4600E ha, Timisoara 1300 ha 7000 euroha, Brașov 500 ha pret 4500euro ha, Călărași 200 ha 10.000 euro ha, Cluj 200 ha pret 10000 euro ha, Tulcea Galati 1000 ha 6000 E ha, pentru detalii astept telefon sau whatsapp, negociabil, pretabil agricol, ...
200,000 m2
Sector 3, Bucuresti
azi 18:36
vand spațiu birouri la bucur obor pantelimon,pe etaje super ieftin urgent 800 metri la 1000 euro metru pătrat etaj 3.4.5.6.7.8.9 fiecare etaj se vinde si are cate 500 mp +600 mp + 700 mp + 800 mp
1 EUR/m2 | 800 m2
Sector 3, Bucuresti
azi 18:36
1000 EUR/m2 | 800 m2
Sector 3, Bucuresti
azi 18:36
vand vila si restaurant 699000 euro cismigiu universitate atenrul roman
1748 EUR/m2 | 400 m2
Cișmigiu, Sector 1, Bucuresti
azi 18:36
vand apartament in vila 4 camere si teren 97 mp chirie curte la cinema scala 102 metri la demisol la 99000 euro la vila
971 EUR/m2 | 102 m2
Cartierul Armenesc, Sector 2, Bucuresti
azi 18:36
vand vila pallady metrou strand Pantelimon lebada 400 metri si teren 400 metri super solida pe colt cu dubla deschidere ,terasa superbazgretar de vara si garaj,
575 EUR/m2 | 400 m2
Sector 3, Bucuresti
azi 18:35
vand apartament decomandat inalt superb in vila 102 metri scala magheru cu maria roseti la 99000 euro
971 EUR/m2 | 102 m2
Cartierul Armenesc, Sector 1, Bucuresti
azi 18:35
50 m2
Lujerului, Sector 6, Bucuresti
azi 18:33
vând apartament renovat nemobilat Teiul Doamnei 106
2000 EUR/m2 | 40 m2
Tei, Sector 2, Bucuresti
azi 18:32
vand teren 75 euro metru pallady 15000 mp front cale ferata 400 mL la asfalt 30 mL
15,000 m2
Sector 3, Bucuresti
azi 18:29
vand teren nordului 8500 mp m2 zona,s+p+4+5r pret 4.250.000 euro pret 500 euro mp
8,500 m2
Henri Coandă, Sector 1, Bucuresti
azi 18:29
vila primaveri televiziune 400 mp cu teren 300 mp ,6 camere,2 bai ,deschidere la doua străzi super pozitie
2833 EUR/m2 | 400 m2
Primăverii, Sector 1, Bucuresti
azi 18:29
vand teren nordului cut 2.5+06 pot 70% h s+p+4 teren 10000 metri la 50 euro mp
10,000 m2
Sector 4, Bucuresti
azi 18:29
vand teren București 96.000 metri patrati zona m3 sector 1 pret super ieftin 99 euro metru patrat,drept de construcție amprenta 32000 metri patrati x 2.5 cur pot 35% zona m3 inaltime 15 mh se pot construi 80.000 metri patrati posibil extindere 0,6
96,000 m2
Băneasa, Sector 1, Bucuresti
azi 18:29
hotel birouri metrou imgb 7500 metri teren 7700 metri formata din p+1+2+terasa ,posibil acoperire cu structura usoara
300 EUR/m2 | 10,000 m2
Sector 4, Bucuresti
azi 18:29
hotel birouri metrou imgb 7500 metri teren 7700 metri formata din p+1+2+terasa ,posibil acoperire cu structura usoara.
300 EUR/m2 | 10,000 m2
Sector 3, Bucuresti
azi 18:29
vand teren meriot 881 metri cut 70% pot 3,5 s+p+14 zona m2 deschidere 35 metri
881 m2
13 Septembrie, Sector 5, Bucuresti
azi 18:28
Va prezentam spre vanzare un nou proiect imobiliar realizat de EMsia Construction Koncept, WHITE RESIDENCE WHITE RESIDENCE este un complex deosebit, privat, format din 9 case single si cuplate. Toate finisajele interioare sunt de calitate superioara (gresie, faianta, parchet, obiecte sanitare, ...
2238 EUR/m2 | 105 m2
Straulesti, Sector 1, Bucuresti
azi 18:23
Vand apartament 3 camere decomandat confort 1, etaj 4 din 4,, suprafață utila 66 mp bloc an 1975, strada Prevederii 26 - Trapezului, Sector 3. Blocul este anvelopat , termopane, repartitoare. Poziționat în zonă liniștită, vizavi de școală, grădiniță 1 minut, magazine alimentare 2 minute, stație ratb ...