Imobiliare Bucuresti

Hartă Listă
Filtre active: Bucuresti Persoane Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Garsoniera de inchiriere  in zona Stefan Cel Mare aproape de metrou
7
193

Garsoniera de inchiriere in zona Stefan Cel Mare aproape de metrou

Ofer spre inchiriere garsoniera in zona Stefan Cel Mare aproape de metrou. Garsoniera are o suprafata de 36mp, etaj 3, 5 minute de mers pe jos de metrou, mai multe spatii comerciale. Pentru mai multe detalii sau vizionari sunati la numarul afisat.

36 m2

Stefan%2525252bcel%2525252bMare, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Teren de vanzare Bd. Ion Mihalache (Piata Mures-Chibrit)
9
10

Teren de vanzare Bd. Ion Mihalache (Piata Mures-Chibrit)

Teren de vanzare de 503 mp , cu deschidere pe 2 laturi . Teren fara constructii existente pe el. PUD aprobat. O latura de 39 ml si una de 13,2 ml .

503 m2

Sector 1, Bucuresti

Promovat
De inchiriat Garsoniera cu centrala proprie Nerva Traian
10

De inchiriat Garsoniera cu centrala proprie Nerva Traian

Particular ofer spre Inchiriere Sudio - Nerva Traian (dormitor separat +living open space) cu Centrala proprie 43 mp, la etaj 3 din 8 mobilata si utilata complet. Dotari: Centrala proprie în condensare Saunier Douval, frigider, masina de spalat, aragaz, aer conditionat, 2 TV Smart ( în living și ...

43 m2

Nerva+Traian, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Proprietar vand 3 camere decomandat, 2 bai
10
6

Proprietar vand 3 camere decomandat, 2 bai

Proprietar vand apartament 3 camere decomandat, bloc reabilitat termic, 2 grupuri sanitare, gresie, faianta, parchet, termopan incalzire suplimentara in pardoseala in fiecare camera (inclusiv holuri si baie) cu termostate programabile, instalatie de scurgere separata sa nu refuleze, instalatie electrica ...

1916 EUR/m2 | 73 m2

13+Septembrie, Sector 5, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând apartament 2 camere strada Luica sector 4
5
2

Vând apartament 2 camere strada Luica sector 4

Vând apartament cu 2 camere,etaj 2 semidecomandat intr un bloc reabilitat termic,curat,cu lift nou! Apartamentul necesita mici sau mari transformări in funcție de dorința fiecaruia ,de aceea cea mai buna descriere este a fiecăruia după vizionare!Prețul este de 58700e ușor discutabil!

1631 EUR/m2 | 36 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Spatiu birouri inchiriere
5

Spatiu birouri inchiriere

Spatii destinate pentru ativitate de birou, situat intr-o casa la curte , camere cu suprafata de 20 30mp , secretariat. Zona centrala, Spatiu situati pe strada Ilarie Chendi. Toate utilitatile si facilitatile.

30 m2

Sector 2, Bucuresti

Apartament 4 camere Decomandat Damaroaia
5
2

Apartament 4 camere Decomandat Damaroaia

Vindem apartament decomandat: 4 camere (living deschis cu bucătărie, 3 dormitoare), 2.bai (baie cu cada, grup sanitar), 2 holuri cu spatii generoase de depozitare. Etaj 2 2 + pod. Bloc 2020. Contorizare individuala și Asociație de proprietari constituită. Număr mic de locatari (5 apartamente). ...

3129 EUR/m2 | 70 m2

Damaroaia, Sector 1, Bucuresti

Garsoniera luminoasa Calea Calarasilor
6

Garsoniera luminoasa Calea Calarasilor

Garsoniera Calea Calarasilor, 42mp, et.4 7, balcon, luminoasa, imbunatatiri, complet mobilata (MEX) si utilata, aer contitionat, internet, cablu TV, paza, acces metrou Piata Muncii, tramvai, autobuz, bloc mixt (3 apart pe nivel), libera; bloc reabilitat termic. Proprietar. Disponibilitate: imediat

42 m2

Centrul Civic, Sector 3, Bucuresti

Direct Proprietar - Inchiriez Spațiu Comercial 80mp - Parter - Bulevardul Constantin Brâncoveanu
7
7

De inchiriat - Parter: Ideal pentru un spațiu comercial, avand o suprafață utilă de 80 mp. Nu se închiriaza pt patiserii, restaurante, shaormerii Amplasare: Are deschidere către Bulevardul Constantin Brâncoveanu Dotări: - Intrare separată - Grupuri sanitare proprii - Oficiu - Aer condiționat - ...

80 m2

Sector 4, Bucuresti

 Garsonieră decomandată, renovată și mobilată complet | Etaj 1 | Sălăjan - 7 minute metrou
9

Vă propun spre vânzare o garsonieră decomandată, ideală atât pentru locuit, cât și ca investiție sigură, situată într-o zonă excelentă din cartierul Sălăjan. Detalii proprietate: Suprafață și compartimentare: 31 mp, compartimentare optimă. Amplasare: Etajul 1 din 10, într-un imobil mixt construit ...

2783 EUR/m2 | 30 m2

Salajan, Sector 3, Bucuresti

Teren intravilan, zona Theodor Pallady 4

Teren intravilan, zona Theodor Pallady

Particular, vand teren intravilan in suprafata de 5000 mp, cu deschidere de 26m la ambele capete ( acces pe ambele capete). Terenul este situat pe strada Drumul Balta Doamnei, nr.25-27, zona este intr-o continua dezvoltare urbana. utilitatile sunt stradale.

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Teren Intravilan ,zona Theodor Pallady 850mp 2

Teren Intravilan ,zona Theodor Pallady 850mp

Particular , vand teren intravilan in suprafata de 850mp ,cu deschidere de 17m . Terenul este situat pe strada Drumul Gura Calmatui ,nr.86, zona este intr-o continua dezvoltare urbana. Utilitatile sunt in zona (150m ).

850 m2

Theodor+Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 3 camere de închiriat | Costin Georgian | 70 mp + balcon
5
3

Apartament spațios cu 3 camere și balcon (70 mp), situat excelent, la doar câțiva pași de Parcul Morarilor, Spitalul Clinic de Urgență Sfântul Pantelimon și Spitalul Clinic Nicolae Malaxa. Stația de metrou Costin Georgian se află la aproximativ 10 minute de mers pe jos. Luminos, confortabil și foarte ...

70 m2

Sector 2, Bucuresti

Apartament panoramic, 3 camere, vis a vis de Mall Grand Arena, sector 4, la etajul 10
2
1

De vânzare apartament panoramic cu 3 camere, vis a vis de Mall Grand Arena, sector 4 la Etajul 10 din 10, bloc reabilitat termic cu panorama spre Mall Grand Arena vizibilă din sufragerie, și balcon și panorama spre Orășelul Copiilor și Mall Sun Plaza vizibilă din bucătărie, si cele 2 dormitoare: compus ...

2171 EUR/m2 | 70 m2

Sector 4, Bucuresti

Oportunitate, teren intravilan 500mp
3

Oportunitate, teren intravilan 500mp

De vanzare teren intravilan in satul Vadu Anei comuna Branesti, 500mp intravilan. 10min pe ceas de Ikea Pallady Pretabil ca locatie de weekend sau offgrid deoarece momentan nu are utilitati insa cu siguranta se vor aduce in viitorul apropiat, primaria Branesti dezvolta aceasta zona prin crearea drumurilor. Lotul ...

500 m2

Sector 3, Bucuresti

Apartament 3 camere in vila, NIcolae Titulescu - Bd. Alexandru Ioan Cuza
10
51

Zona linistita, ferita de zgomotul traficului rutier, la 2 pasi de Scoala Gimnaziala de Arte "Iosif Sava" si la cateva minute de mers pe jos pana la Piata Victoriei sau Gara de Nord. Apartament 3 camere cu intrare separata, situat la parterul unei vile P+1 (etajul 1 locuit), an constructie 1930. Detalii ...

1513 EUR/m2 | 78 m2

Gara%2bde%2bNord, Sector 1, Bucuresti

Garsoniera Pantelimon - Delfinului - Mega Mall
9
5

Garsoniera Pantelimon - Delfinului - Mega Mall

*NOTA: mai multe poze, pe whatsapp. Bd. Chisinau - vis-a-vis Complex Miramar, stradal, bloc mixt (o singura garsoniera pe etaj), reabilitat termic, situata la etajul 8 din 10. Garsoniera 30 mp, confort 1, semidecomandat, foarte curata, proaspat zugravita si igienizata, mobilata si utilata complet (fara ...

30 m2

Pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Apartament 3 camere, Drumul Taberei - Raul Doamnei + loc de parcare
10
10

CONTRACT ANAF! LOC DE PARCARE ADP! CENTRALA PROPRIE! Aleea Istru, la 6 minute de mers pe jos pana la statia de metrou Raul Doamnei, bloc reabilitat termic, an constructie 1978, situat la etajul 4. Apartament deosebit, 72 mp, confort 1, semidecomandat, foarte curat, mobilat cu bun gust si echipat calitativ. Dispune ...

72 m2

Drumul Taberei, Sector 6, Bucuresti

Proprietar vand apartament 4 camere Drumul Taberei, mall Plaza, parc Moghioros
10

Proprietar vand apartament 4 camere in Drumul Taberei, la 5 minute de mall Plaza, piata si parc Moghioros, mobilat, utilat complet, zugravit, igienizat, curat, gresie, faianta, parchet din stejar, termopan, usa metalica noua la intrare, balcon inchis cu tamplarie PVC, 3 aparate de aer conditionat, cablu ...

2097 EUR/m2 | 62 m2

Drumul+Taberei, Sector 6, Bucuresti

 APARTAMENTE DE VANZARE Splaiul Unirii Delta Vacaresti Sector 3 Vitanul Nou !
10
2

SAVAR RESIDENCE SPLAIUL UNIRII ansamblu rezidential premium nou,in constructie cu termen de finalizare Octombrie 2026 Apartament 2 camere la parter Corp D,56 mp + 52 Gradina la 150.000 euro +Tva Apartamente 3 camere Disponibile : 10 Unități in Corp C,cu 85 mp la 92 mp si preturi de la 188.000 euro la ...

2212 EUR/m2 | 85 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

Spatiu Comercial Obor Proprietar
8
2

Spatiu Comercial Obor Proprietar

DIRECT PROPRIETAR - CLADIRE NOUA 2025 PRIMA INCHIRIERE LIFT 6 PERSOANE Disponibil : Spatiul 1 - Etaj 2 3 - 54 mp - 950 E luna - 1 camera - open space - grup sanitar propriu - centrala termica - nu se aplica TVA Spațiul 2 - Etaj 2 3 - 62 mp - 1150 E luna - 1 camera - open space - ...

54 m2

Cartierul Armenesc, Sector 2, Bucuresti

Vand casa Bucuresti
7
10

Vand casa Bucuresti

2 bai, 2 bucatari, beci mare, 5 camere , antreu, 2 holuri , gaze , centrala termica Bosh, are si o soba in living, curent, apa , canal, asfalt cu trotoar, iluminat public , pod inalt, internet fibra optica, tabla pe casa, geamuri termopan, gresie , faianta, parchet, pe coltul starazi este super marchet, ...

605 EUR/m2 | 114 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

vitan barzesti rin hotel etaj 7
8

vitan barzesti rin hotel etaj 7

apartament doua camere disponibil imediat. Apartamentul este situat la etajul 7 din 14, 4 lifturi functionale. Contra cost (asociatie) parcare acoperita. Apartamentul este independent energetic ( apa calda, căldură).

45 m2

Vitan+%e2%80%93+Barzesti, Sector 4, Bucuresti

Inchiriez garsonieraPiata sf.voievozi(zona calea Victoriei)
5

Inchiriez garsonieraPiata sf.voievozi(zona calea Victoriei)

Garsoniera sf.voievozi,langa liceul de muzica George Enescu,parter,centrala proprie,frigider,masina spalat,aragaz,proprietar.

25 m2

Calea Victoriei, Sector 1, Bucuresti

Salvează căutarea