Imobiliare Bucuresti

Hartă Listă
Filtre active: Bucuresti Persoane Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Propietar ofer spre inchiriere magazin sodeaua Giurgiului 125 sector 4 Bucuresti
1

Propietar ofer spre închiriere magazin de 78 mp (sala de vânzare 70 mp) situat pe Soseaua Giurgiului (strada cu trafic pietonal intens) nr 125, sectorul 4, Bucuresti. In momentul de față funcționează un magazin de haine second hand. Magazinul va fi disponibil incepand cu 01.07.2026. Magazinul este situat ...

78 m2

Giurgiului, Sector 4, Bucuresti

Promovat
vand vila pallady metrou strand Pantelimon lebada 400 metri si teren 400 metri super solida
20
8

vand vila pallady metrou strand Pantelimon lebada 400 metri si teren 400 metri super solida pe colt cu dubla deschidere ,terasa superbazgretar de vara si garaj,

575 EUR/m2 | 400 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Vand Apartament cu 2 camere Piata Sudului- Scoala de Politie
5
1

Vând apartament cu 2 camere cu loc de Parcare plătit, În bloc reabilitat , semidecomandat la etajul 10 10. Lângă Sun Platza, metrou ( 4min) , școala, grădiniță, la 5 minute de Parcul Orășelul Copiilor.

2400 EUR/m2 | 50 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere prima inchiriere
7

Apartament 2 camere prima inchiriere

Acest apartament are 43 mp, se află la etajul 5 este decomandat și se află la prima închiriere. A fost renovată de curand totul fiind înlocuit.finisajel. Balconul oferă spațiu pentru relaxare Apartamentul se află într-o zonă accesibilă și aproape de multiple puncte de interes. La 7 minute de Mall Sun ...

50 m2

Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

 APARTAMENTE DE VANZARE Splaiul Unirii Delta Vacaresti Sector 3 Vitanul Nou !
10
2

SAVAR RESIDENCE SPLAIUL UNIRII ansamblu rezidential premium nou,in constructie cu termen de finalizare Octombrie 2026 Apartament 2 camere la parter Corp D,56 mp + 52 Gradina la 150.000 euro +Tva Apartamente 3 camere Disponibile : 10 Unități in Corp C,cu 85 mp la 92 mp si preturi de la 188.000 euro la ...

2212 EUR/m2 | 85 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

Apartament panoramic, 3 camere, vis a vis de Mall Grand Arena, sector 4, la etajul 10
2
3

De vânzare apartament panoramic cu 3 camere, vis a vis de Mall Grand Arena, sector 4 la Etajul 10 din 10, bloc reabilitat termic cu panorama spre Mall Grand Arena vizibilă din sufragerie, și balcon și panorama spre Orășelul Copiilor și Mall Sun Plaza vizibilă din bucătărie, si cele 2 dormitoare: compus ...

2171 EUR/m2 | 70 m2

Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere AFI Cotroceni, bloc 4 etaje, constr. 1993   SCHIMB cu casa in Bucuresti
4
25

Apartament 3 camere AFI Cotroceni, bloc 4 etaje, constr. 1993 SCHIMB cu casa in Bucuresti

Proprietar, apartament cu 3 camere situat stradal pe Bd Timisoara, vis a vis de Afi Cotroceni-Regimentul de Garda, bloc de 4 etaje, construit in 1993, amenajat in totalitate, etaj 2, loc de parcare , aproape de metrou, 5 min Inst Politehnic, Medicina, Cotroceni, Eroilor, schimb cu casa la curte - doar ...

2500 EUR/m2 | 80 m2

Drumul Taberei, Sector 6, Bucuresti

Casa  Drumul Sarii- stradal-  metrou Academia Militara - vand sau schimb
10
18

Casa Drumul Sarii- stradal- metrou Academia Militara - vand sau schimb

Casa Drumul Sarii, stradal, situata la 100 metri de metroul Academia Militara. Suprafata totala casa si curte - 330 mp, front stradal 9 m. Conform P.U.Z. coordonator sector 6 - zona CB3: Regim maxim de inaltime P+4 P.O.T. maxim - 70% cu posibilitatea acoperirii restului terenului in proportie ...

3500 EUR/m2 | 100 m2

Sector 6, Bucuresti

Propietar, inchiriez garsoniera 42mp langa parc Sebastian
10

Propietar, inchiriez garsoniera 42mp langa parc Sebastian

Propietar, inchiriez garsoniera, mobilata si utilata, termoizolatai, langa parc Sebastian. Suprafata utila este de 42mp, are un balcon inchis, internet, cablu ,, AC, etaj 5, vecini linistiti. Amplasat langa Parcul Sebastian, aveti acces rapid la diverse optiuni de shopping, restaurante si divertisment, ...

42 m2

Sebastian, Sector 5, Bucuresti

Apartament Unirii
6

Apartament Unirii

Vând apartament 2 camere decomandat Unirii Horoscop Rog FARA AGENTII

61 m2

Unirii, Sector 4, Bucuresti

brancoveanu bloc nou cimpoierilor
8
2

brancoveanu bloc nou cimpoierilor

garsoniera decomandata pe Bdul Constantin Brancoveanu. Mobilata si utilata nou, modern. Bloc cu centrala proprie. Contorizata la apa si energie electrica. Masina de spalat, frigider , cuptor, plita, hota, aer conditionat, TV. Gresie, faianta, parchet, geam termopan. Cablu TV si internet deja trase ...

37 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

dimitrie leonida drumul fermei 111 etaj 3
8

dimitrie leonida drumul fermei 111 etaj 3

GARSONIERA MOBILATA, BALCON INCHIS TERMOPANE, AER CONDITIONAT CENTRALA PROPIE, POPESTI LEORDENI, BLOC CU PATRU ETAJE, ETAJ 3 CU LIFT, 5 MINUTE DE MERS DE STATIA DE METROU.

35 m2

Aparatorii Patriei, Sector 4, Bucuresti

RATE FARA BANCA 2 camere bucuresti unirea camera de comert 63mp MOBILAT+centrala+AC+P+G+F+UM ET3 4
10
91

90000 euro la plata cash credit sau in rate Direct la proprietar INCHIRIERE 500 euro lunar SCHIMB doar cu apartament MAMAIA-vedere frontala la mare BUCURESTI UNIRII BD. MARASESTI, 2 camere, 63mp, 2 balcoane, LA CHEIE(utilat si mobilat), camera de comerț, manastirea radu Vodă, etaj 3, in imobil tip vila, ...

1429 EUR/m2 | 63 m2

Unirii, Sector 4, Bucuresti

Garsonieră 47 mp | Etaj 1din 4 | Bloc 2011 | Parcare proprie inclusă | 69.500 euro
7
12

Proprietate situată pe Drumul Ghindari, într-un imobil construit în perioada 2011-2012, cu regim de înălțime P+3, la etajul 1 poziție echilibrată și confortabilă. Suprafață totală 47,70 mp (42,29 mp utili + balcon 5,41 mp), compartimentare eficientă, bucătărie separată și balcon închis. Caracteristici: ...

1479 EUR/m2 | 47 m2

Prelungirea%2525252525252525252bGhencea, Sector 5, Bucuresti

dristor metrou etaj 5
6
2

dristor metrou etaj 5

garsonieră spațioasă, situată la etajul 5 al unui imobil poziționat excelent în zona Dristor. Detalii tehnice: Suprafață: 37 mp, compartimentare decomandată. Bucătărie: Mobilată și utilată complet (frigider, plită gaz, cuptor electric, mașină de spălat vase). Climatizare & Media: Aer condiționat, ...

35 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

giurgiului etaj 3 piata progresul
9

giurgiului etaj 3 piata progresul

garsoniera, statia Piata Progresului, et.3, la 2 statii de tramvai de metrou Eroii Revolutiei. Garsoniera a fost revovata recent, zugravita si dotata cu bucatarie noua si electrocasnice noi: masina de spalat, frigider, TV. Pretul este de 310 eur luna + 1 luna garantie. Se inchirieaza pe termen lung, ...

32 m2

Giurgiului, Sector 5, Bucuresti

dristor mihai bravu etaj 4
18

dristor mihai bravu etaj 4

Garsoniera disponibila din 15 Aprilie! Renovata, spatioasa, utilata, mobilata. Are masina de spalat, aer conditionat, termopane. Blocul este termoizolat. Are geamuri spre curtea interioara, nu la bulevardul Mihai Bravu, deci este liniste. Este un minimarket la parterul blocului. Se afla la 1 min de McDonald's ...

35 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

bercen metrou siena biruintei
6
1

bercen metrou siena biruintei

Garsonieră modernă de închiriat prima închiriere, totul nou! Se afla intr-o zona in continua dezvoltare in proximitatea Metrou Berceni pe strada Biruintei 81 in complexul Siena Residence, complex de lux cu 2 piscine. spre închiriere o garsonieră cochetă, aflată la prima închiriere, cu o suprafață ...

37 m2

Aparatorii+Patriei, Sector 4, Bucuresti

dristor stradal etaj 7
5

dristor stradal etaj 7

Stradal, bloc mixt, vedere bulevard, 7 10, 5 min. metrou Dristor, mobilat, utilat, AC, minim 1 an

30 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

berceni postalionului bucuria  residence
16
1

berceni postalionului bucuria residence

garsoniera în bloc nou construit (2024), etajul 6 din 8. Complet utilata cu centrala termica. Loc de parcare lângă scara inclus. Doua lifturi. Complex-ul este prevazut cu bariera. Adresa este Strada Postalionului nr 93 - 95, Bucuria Residence, sect 4, București.

42 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Garsonieră 47 mp + 1 loc parcare | 69.500 euro| Etaj 1din 3 | Bloc 2012
10
7

Proprietate situată pe Drumul Ghindari, nr.58F, într-un imobil construit în perioada 2011-2012, cu regim de înălțime P+3, la etajul 1 poziție echilibrată și confortabilă, vedere spate. Suprafață totală 47,70 mp (42,29 mp utili + balcon 5,41 mp), compartimentare eficientă, bucătărie separată și balcon ...

1655 EUR/m2 | 42 m2

Prelungirea%2bGhencea, Sector 5, Bucuresti

dimitrie leonida drumul cretestilor confort 3
16
1

dimitrie leonida drumul cretestilor confort 3

garsonieră București sector 4 mobilată și utilată AC aproape de metrou Apărători Patriei

25 m2

Aparatorii Patriei, Sector 4, Bucuresti

vitan  mall etaj 2 decomandat
8
1

vitan mall etaj 2 decomandat

garsonieră 42 mp, et.2 8, imobil 1992, anvelopat termic, utilată și mobilată Zona Mall Vitan Gata de mutat

42 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

alba iulia decebal bloc nou cu parcare
8

alba iulia decebal bloc nou cu parcare

garsoniera moderna, 37 mp, etaj 3 4, situat intr-un bloc boutique nou (2026), intr-o zona linistita de case, in apropiere de Bulevardul Decebal Piata Alba Iulia. Prima inchiriere. Totul este nou. Loc de parcare subteran inclus (-1). Locul de parcare este mare si incap 2 masini mici compacte sau masina ...

37 m2

Piata+Alba+Iulia, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea