Imobiliare Bucuresti

Hartă Listă
Filtre active: Bucuresti Persoane Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Proprietar, inchiriez apartament 3 camere Doamna Ghica-Tei
8
2

Proprietar, inchiriez apartament 3 camere Doamna Ghica-Tei

Proprietar, inchiriez apartament 3 camere Doamna Ghica-Tei, etaj 3 din 10, decomandat, mobilat, utilat, centrala termica, aer conditionat, 2 balcoane tip logie, suprafata 70 mp. Telefon .

70 m2

Tei, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Închiriez școală de arte complet funcțională

Închiriez școală de arte complet funcțională

Închiriez școală de arte, sector 4, strada Crișul Alb 17, D+P+2, 630 mp, mobilată și, dacă se dorește, inclusiv cu instrumente pentru cursuri, aparatură video, de sunet, lumini, montaj video, etc. La demisol există studio de televiziune funcțional podcasturi videoclipuri, sală de repetiții muzicale și ...

630 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere, 56 m , complet nou renovat si utilat, Raul Colentina 600 euro lună
10
3

Suprafață: 56 m , 2 camere luminoase Mobilat și utilat complet cu electrocasnice noi (gata de mutat) Renovare recent finalizată; finisaje moderne și funcționale Bloc în reabilitare termică (confort termic îmbunătățit) Locație excelentă: 7 min mers pe jos până la tramvai, 2 min până la stația de autobuz Zonă ...

56 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Promovat
DE VÂNZARE   Ansamblu Imobiliar | Zona Dorobanți, Sector 1, București
9
2

DE VÂNZARE Ansamblu Imobiliar | Zona Dorobanți, Sector 1, București

Ansamblu Imobiliar Excepțional | Zona Dorobanți, Sector 1, București Suprafață teren: 239,70 mp | Suprafață construită: 235 mp | Regim înălțime: P+1 Propietari, vă prezentăm o oportunitate rară pe piața imobiliară din una dintre cele mai exclusiviste zone ale Bucureștiului Dorobanți, Sector 1. Ansamblul ...

3830 EUR/m2 | 235 m2

Sector 1, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Închiriez apartament 2 camere   Aviației | 58 mp | Decomandat | Renovat 2026 | Centrală proprie
1

Închiriez apartament 2 camere Aviației | 58 mp | Decomandat | Renovat 2026 | Centrală proprie

Închiriez apartament 2 camere Aviației | 58 mp | Decomandat | Renovat 2026 | Centrală proprie | Prima închiriere | Direct Proprietar | Contract ANAF Ofer spre închiriere un apartament de 2 camere, situat în zona Aviației, una dintre cele mai apreciate și liniștite zone din nordul Bucureștiului. ...

58 m2

Sector 1, Bucuresti

Unirii-Decebal-rond Piata Alba Iulia,apartamente 2 camere de inchiriat D D
10
37

Avem deosebita placere de a va propune spre inchiriere un apartament deosebit de 2 camere in zona Unirii-rond Piata Alba-Iulia, stradal pe Bulevardul Decebal-Spring Time, spatios si luminos, bloc constructie 1994, decomandat, suprafata totala 70 mp, etajul 7 p+9, renovat, mobilat si utilat modern, 2 ...

70 m2

Decebal, Sector 3, Bucuresti

vand casa timpuri noi 250 metri cu teren 500 metri deschidere 15 metri la 500000 euro
3

vand casa timpuri noi 250 metri cu teren 500 metri deschidere 15 metri la 500000 euro, Se pot construi s+p+2+3r

1938 EUR/m2 | 258 m2

Sector 3, Bucuresti

vand teren pentru s+p+2+3r etaje teren 10000 mp deschidere 58m x 170m la imgb la 55 euro mp
9

vand teren pentru s+p+2+3r etaje teren 10000 m deschidere 58m x 170m la imgb la 55 euro mp se pot construi 18000 metri un număr de 180 apartamente la 500 metri de metrou

10,000 m2

Sector 4, Bucuresti

Vanzare 3 camere Colentina
10
2

Vanzare 3 camere Colentina

Sos. Colentina - langa Veranda Mol si Kaufland - 3 camere confort 1 , etajul 5 din 10 , nemobilat , liber , toate actele , bloc stradal cu vedere mixta fara risc seismic , apropiere transport , magazine , scoala.

1692 EUR/m2 | 65 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Inchiriere 2 camere Nitu Vasile
8
4

Inchiriere 2 camere Nitu Vasile

Str. Secuilor, 2 min. metrou Sun Plaza, langa scoala 190, 2 cam. cf. 1, etajul 4 8, mobilat si utilat, recent renovat, 2 balcoane inchise, AC, tv, toate utilitatile, 2 intrari la bloc, bloc supraveghere video, liber.

57 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Oferim spre închiriere sală Dans, Aerobic, Pilates, Teatru
4

Oferim spre închiriere sală Dans, Aerobic, Pilates, Teatru

Oferim spre închiriere sală de dans spațioasă 110 m2 cu vestiare amenajate, aer condiționat, grup sanitar, baie, centrală proprie, sală de așteptare curată și luminoasă, totul nou și complet renovat. Preț 100 ron oră Zona Iancului, MegaMall

110 m2

Iancului, Sector 2, Bucuresti

Inchiriere 3 camere Rahova
12
9

Inchiriere 3 camere Rahova

Margeanului -Misca Petre- 3 camere confort 1 , decomandat, et.10 10, mobilat si utilat, AC, 2 grupuri sanitare , 2 balcoane , liber, toate utilitatile.

70 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

vand casa ionescu sisesti 4 camere 200 metri cu teren 500 mp la rosu 300000 euro
1

vand casa ionescu sisesti 4 camere 200 metri cu teren 500 mp la rosu p+e fără credit ipotecar

500 m2

Străulești Nord, Sector 1, Bucuresti

Vand Teren intravilan bucuresti,ilfov,700ha 4600E ha,Timisoara 1300 ha 7000 euroha,Brașov 500 ha
1

Vand Teren intravilan bucuresti,ilfov,Constanta 700ha 4600E ha, Timisoara 1300 ha 7000 euroha, Brașov 500 ha pret 4500euro ha, Călărași 200 ha 10.000 euro ha, Cluj 200 ha pret 10000 euro ha, Tulcea Galati 1000 ha 6000 E ha, pentru detalii astept telefon sau whatsapp, negociabil, pretabil agricol, ...

200,000 m2

Sector 3, Bucuresti

vand spațiu birouri la bucur obor pantelimon,pe etaje super ieftin urgent 800 metri la 1000 euro met
3

vand spațiu birouri la bucur obor pantelimon,pe etaje super ieftin urgent 800 metri la 1000 euro metru pătrat etaj 3.4.5.6.7.8.9 fiecare etaj se vinde si are cate 500 mp +600 mp + 700 mp + 800 mp

1000 EUR/m2 | 800 m2

Sector 3, Bucuresti

vand teren 75 euro metru pallady 15000 mp front cale ferata 400 mL la asfalt 30 mL
7
2

15,000 m2

Sector 3, Bucuresti

Vand teren intravilan 2500 mp
3
1

Vand teren intravilan 2500 mp

Teren intravilan - 35 euro mp (negociabil) Suprafață: 2500 mp, 200 m de la DJ401 Localitatea Dobreni, jud. Giurgiu, tarla 12 Se afla la iesire din comuna Vidra ca punct de reper

Sector 4, Bucuresti

Garsonieră decomandată, sector 1, zona Băneasa, Șoseaua București -Ploiești , nr 14-22
5

Această garsonieră de vânzare se află la etajul 1 al unui bloc cu 4 etaje, construit în 1981 și reabilitat în urma cu 5 ani. Are o suprafață de 40.45 mp și este gata de utilizare. Proprietatea include un balcon, o debara și o bucătărie separată, oferind un spațiu funcțional. Locuința este ideală pentru ...

2805 EUR/m2 | 41 m2

Băneasa , Sector 1, Bucuresti

Vand teren nordului 8500 mp m2 zona,s+p+4+5r
1

Vand teren nordului 8500 mp m2 zona,s+p+4+5r

vand teren nordului 8500 mp m2 zona,s+p+4+5r pret 4.250.000 euro pret 500 euro mp

8,500 m2

Henri Coandă, Sector 1, Bucuresti

vila primaveri televiziune 400 mp cu teren 300 mp
20
4

vila primaveri televiziune 400 mp cu teren 300 mp

vila primaveri televiziune 400 mp cu teren 300 mp ,6 camere,2 bai ,deschidere la doua străzi super pozitie

2499 EUR/m2 | 400 m2

Primăverii, Sector 1, Bucuresti

vand teren Berceni 10000 mp zona lux la imgb p+4 50 Euro Mp
1
1

vand teren Berceni 10000 mp zona lux la imgb p+4 50 Euro Mp

vand teren nordului cut 2.5+06 pot 70% h s+p+4 teren 10000 metri la 50 euro mp

10,000 m2

Sector 4, Bucuresti

Proprietate rară pe Lacul Grivița | Teren 1902 mp + Vilă 568 mp | Nord Bucuresti
10

Proprietate rară disponibilă în Nordul Bucureștiului, cu deschidere directă la Lacul Grivița. Situată într-una dintre cele mai discrete și valoroase zone rezidențiale din Sector 1 Damaroaia Bucureștii Noi această proprietate oferă un tip de poziționare care a devenit aproape imposibil de replicat ...

3725 EUR/m2 | 349 m2

Damaroaia, Sector 1, Bucuresti

Victoriei vand vila 499000 teren 465 metri vila 300 mp propietate singur curte victoriei
18
1

vand vila 300 metri teren 465 metri propietate singur curte victoriei București formata din parter +mansarda cu posibilitate de extindere cut 2,5 pot 60% s+p+4+5r constructie amenajata pret 499000 euro închiriem pentru firme cu 4000 euro lunar negociabil

1996 EUR/m2 | 250 m2

Sector 1, Bucuresti

vand cladire decebal p s+p+3 ,birouri ,clinica ,gradinita,pensiune 600 m decebal pret 1.250.000 euro
5

vand cladire bulevardul decebal formata din p s+p+3 ,birouri ,clinica ,gradinita,pensiune 600 m decebal pret 1.250.000 euro

2500 EUR/m2 | 500 m2

Centrul Civic, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea